برگزیده های پرشین تولز

آکانت parked دارید؟

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام.

از بروبچ پی تی کسی آکانت parked داره که لازم نداشته باشه و بقولی بلااستفاده باشه؟;)

اگه هست آمار بدید طلبه ایم:wacko:

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
نبود؟یادش بخیر موقعی که معرفی کردم 100 نفر ریختن عضو شدن،الان ی نفر هم باقی نمونده!

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آکانت منم با گو کاری همین persian-earning بسته شد،البته آکانت باز کردم....بگذریم آکانت همه شما به خاطر استفاده مشترک از یک پی پال آکانت بسته شد..

ads

Registered User
لایک‌ها
6
آکانت منم با گو کاری همین persian-earning بسته شد،البته آکانت باز کردم....بگذریم آکانت همه شما به خاطر استفاده مشترک از یک پی پال آکانت بسته شد..
در ضمن این دلیل هم نمی تونه درست باشه. چون اکانتی داشتم که هنوز ایمیل پی پل هم توش وارد نکرده بودم اونم بسته شد.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
والا 100 تا دامین می خواد،الان هم آکانت دارم.....

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
در ضمن این دلیل هم نمی تونه درست باشه. چون اکانتی داشتم که هنوز ایمیل پی پل هم توش وارد نکرده بودم اونم بسته شد.

جوابی که اونا داده بودن این بود که شما یک آکانت پی پال دارید و با اضافه کردن یک ایمیل به آکانت پی پال،جمعا 5 تا آکانت در این سایت دارید!!

من هم به این بشر گفته بودم که ی روز کار دستمون میده،بدون اینکه به من بگه،با 5 نفر دیگه هم کار می کرده و به اصطلاح پولشون را نقد می کرده.....آکانت همه به گاه رفت ...البته من دو تا پرداخت آخر را یادمه با پی پال آکانت خودم گرفتم،ولی دیگه دیر شده بود،همون موقع ها بود که parked خواستش 100 تا دامین داشته باشید تا عضو بشید..

ads

Registered User
لایک‌ها
6
اگه می شه پست هاتو که اسم اون دوست رو بردید ادیت کنید تا خون و خونریزی به پا نشه یه وقت.

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
بدلیل Multiple Account منم Suspend شدم ! .

persian-earning

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
اگه می شه پست هاتو که اسم اون دوست رو بردید ادیت کنید تا خون و خونریزی به پا نشه یه وقت.

مشکلی نیست حسین جان :) دیگه داخل این فروم همه وحید جان را می شناسند ;) البته پسر بدی نیست فقط کمی...
به هر حال، آدم نباید از این به بعد خوبی کنه، یادمه اون زمان ایشان از من خواهش کردند که ایمیل پی پال من را در اکانتشان وارد کنم، و به ازای پولی که میاد من به حساب ایشان ریال بریزم، ولی فکر نمی کنم این تعهدی ایجادمیکرد برای اینکه اکانت پی پال دتیکیتد شود برای ایشان!!!

به نقل از vbigdeli :
البته من دو تا پرداخت آخر را یادمه با پی پال آکانت خودم.....

جالبه، خود ایشان اغرار کردند که دو بار آخر با اکانت پی پال شخصیشان درآمدشان را گرفتند، بعد تقصیر اکانت پی پال بنده است، البته شاید هم حق با ایشان باشد و پارکد یک ماه بعد یادش افتاده !!! :blink:

چقدر خوب است انسان قبل از گفتار خویش، کمی روی آن تامل کند :)

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6

شما احتمالا خبر نداری که چند $ به گاه رفت....بگذریم،پست shahroodnet را دیدم یاد اونموقع افتادم:wacko:

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
مشکلی نیست حسین جان :) دیگه داخل این فروم همه وحید جان را می شناسند ;) البته پسر بدی نیست فقط کمی...
به هر حال، آدم نباید از این به بعد خوبی کنه، یادمه اون زمان ایشان از من خواهش کردند که ایمیل پی پال من را در اکانتشان وارد کنم، و به ازای پولی که میاد من به حساب ایشان ریال بریزم، ولی فکر نمی کنم این تعهدی ایجاد کند برای اینکه اکانت پی پال دتیکیتد شود برای ایشان!!!

جالبه، خود ایشان اغرار کردند که دو بار آخر با اکانت پی پال شخصیشان درآمدشان را گرفتند، بعد تقصیر اکانت پی پال بنده است، البته شاید هم حق با ایشان باشد و پارکد یک ماه بعد یادش افتاده !!! :blink:

چقدر خوب است انسان قبل از گفتار خویش، کمی روی آن تامل کند :)

بهتره گنده گنده حرف نزنی زیاد.. اونا هم خر که نیستن که بیان دوباره پول به آکانتی بفرستن که قبلا تو رکوردشون بوده....بیخیالش

persian-earning

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
بهتره گنده گنده حرف نزنی زیاد.. اونا هم خر که نیستن که بیان دوباره پول به آکانتی بفرستن که قبلا تو رکوردشون بوده....بیخیالش
البته من دقیقا متوجه منظور شما نشدم، ولی قطعا شما درست می فرمائید! :):

ads

Registered User
لایک‌ها
6
127fs3556139.gif

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
تو سایتش که نوشته 10 تا دامین میخواد!!
چرا شما میگی 100 تا دامین لازمه؟!
How many domains do I need to join?
To join Parked.com you must have at least ten domain names. You can have an unlimited number of domains pointing to us at any time. The more domains you have with Parked.com the more revenue you will be able to generate each day.
Back to top

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اونا هر portfolio را موردی بررسی می کنن،یک بار لیست 120 تا دامین را فرستادم که قبول نکردن،ی بار هم برای یکی لیست 3 تا دامین را فرستادم که 3 سوت آکانت را باز کردن.....

بالا