برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
اقا رضا این کرید که جدید گرفتم مثل قبلی ها پخش بو و موندگاری نداره
به دلیل اینه که ترکیبی نیست ؟
سلام. بله ‫؛‬ بلک ایکس اس موندگاری کرید رو افزایش میده. خود کرید همین قدره پخش و موندگاریش. میگفتی برات یه کم بلک ایکس اس میریختم. مثل سری قبل.

hellbrain666

Registered User
لایک‌ها
946
سلام
منم نظرمو در مورد عطر هایی که تو سفارش دومم گرفتم مینویسم :

کرید گرین آیریش : جادوی کرید ! ترکیبی از برگ و چوب تا حدودی جنگلی و کاملا خاص، تند و تیز خنک و تلخ . بسیار شبیه ادکلنش

کرید امپریال : به نظرم نسخه ملایم شده آیریش که به خاطر اضافه شدن مرکبات کمی اسپرت شده ولی باید بیشتر تست کنم تا ابعاد جدیدی ازش کشف بشه

کرید سیلور مانتین : این کار هم خیلی ملایم و عالی هست و البته کمتر از سایرین خودشو نشون میده

کرید اونتوس : یک معجون فوق العاده از کرید. بسیار خاص و تک که البته کمی با ادکلنش فرق داشت اما بازم هم مورد قبول

تق هرمس : یک تلخی خاص که علیرغم مرکباتی بودنش در ابتدا بخاطر داشتن روایح چوبی بهش حالت رسمی داده. بیشتر بوی پوست پرتغال احساس میشه

آکوا دی جیو : اخرش دقیق متوجه نشدم اما فکر کنم نسخه اسنزا باشه . یک عطر کاملا شلوغ که کمتر کسی پیدا میشه که ازش خوشش نیاد

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
کرید گرین آیریش : جادوی کرید ! ترکیبی از برگ و چوب تا حدودی جنگلی و کاملا خاص، تند و تیز خنک و تلخ . بسیار شبیه ادکلنش
سلام جناب بابایی عزیز. ممنون از کامنتت. این اواخر که تست پخش و موندگاری گرفتم از گرین ایریش متوجه شدم موندگارتر از کرید اونتوسه. اودکلنشم همین طوره. نه؟
در کرید اونتوس من کمبود نت آناناس رو حس کردی؟ باهات کاملا موافقم که این اسانس کرید اونتوس فوق العاده ست و واقعا روح زندگی توش موج میزنه؛ کمی نت آناناس رو با اضافه کردن کمی بلک ایکس اس جبران می کنم. پخش و موندگاریشم این جور میره بالا.
در مورد آکوا دی جیو هم عرض شود که بله؛ نسخه اسنزاست حسب ظاهر.
پی نوشت: آکوا دی جیو اسمش برای من مترادف شده با نام جناب گلپور عزیز! @mercedes62
هر کجا "آکوا" هست ذکر خیر ایشان هم هست.:)

hellbrain666

Registered User
لایک‌ها
946
سلام جناب بابایی عزیز. ممنون از کامنتت. این اواخر که تست پخش و موندگاری گرفتم از گرین ایریش متوجه شدم موندگارتر از کرید اونتوسه. اودکلنشم همین طوره. نه؟
در کرید اونتوس من کمبود نت آناناس رو حس کردی؟ باهات کاملا موافقم که این اسانس کرید اونتوس فوق العاده ست و واقعا روح زندگی توش موج میزنه؛ کمی نت آناناس رو با اضافه کردن کمی بلک ایکس اس جبران می کنم. پخش و موندگاریشم این جور میره بالا.
در مورد آکوا دی جیو هم عرض شود که بله؛ نسخه اسنزاست حسب ظاهر.
پی نوشت: آکوا دی جیو اسمش برای من مترادف شده با نام جناب گلپور عزیز! @mercedes62
هر کجا "آکوا" هست ذکر خیر ایشان هم هست.:)
حقیقتش به اصالت اودکلن هایی از آیریش و اونتوس که تست کردم اطمینان زیادی ندارم
اما چون بوی آیریش تند تر و گیرایی بیشتری داره در حالت کلی موندگار تره هم در اسانس و هم در اودکلن

در مورد آناناس هم باید بگم که شاید یکی از تفاوت هاش همین باشه اما من از اونتوس به این سبک هم بسیار خوشم میاد :)

صحبت از موندگاری شد
باید بگم که گرین آیریش بوش بعد 24 ساعت باز هم کاملا مشخص بود
اونتوس هم تقریبا همین اندازه در رده بعدی

از کارهای قبلی وان میلیون اینتنس هم بالای 2 روز دووم میاورد
و توباکو وانیل باورم نمیشد هرچی با سلیقه ام جور نبود و اذیتم کرد در عوض بالای یک هفته بوش هنوز احساس میشد :D

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
و توباکو وانیل باورم نمیشد هرچی با سلیقه ام جور نبود و اذیتم کرد در عوض بالای یک هفته بوش هنوز احساس میشد :D
از جدیدترین عطری که ساختم؛ در این پست رو نمایی می کنم!
کافی نیل
ترکیبی تلخ و خوش رایحه از قهوه و توباکو وانیل و کاپیتان بلک. با نت اولیه قهوه شروع میشه؛ تلخ و قوی. طی ساعات بعدی از قهوه کاسته میشه و ترکیبی از توباکو وانیل و توتون خیلی ملایم و لطیف به شامه می خوره. اودکلن توباکو وانیل رو متاسفانه ندیدم؛ اما اگه عطری که ساختم شبیهش باشه (نت پایانی رو میگم) عاشقشم! این عطر به عنوان اشانتیون؛ برای وحید جان @vahidxxx هدیه فرستاده شده که حتما در هفته ی بعد نتیجه ی تستش رو به دوستان اطلاع میده.
برای کنترل رایحه باید توباکو رو رقیق می کردم اما هنوز موندگاری کاملا رضایت بخشی داره و برای دوستانی که تمایل به تستش دارن توصیه موکد من مصرف باز هم رقیق تر این عطره. اسم کافی نیل هم بهش میاد! کافی ش از قهوه و نیل هم از وانیل!
دوستانی که در سایت فرگرانتیکا عضون میدونن که عطر معرف سلیقه ی من در اونجا برای زمان طولانی توباکو وانیل بود. (الان اینترلود آمواجه!) این تغییر رو در توباکو انجام دادم تا دوباره برگرده به یکی از صدرنشینهای من.
کافی نیل رو با قیمت بسیار ارزان؛ تست کنین. اگه به روایح تلخ و دودی علاقه مندین!

ir2sedair

Registered User
لایک‌ها
613
اقا رضا من توسکان لدر رو خیلی دوستم دارم ولی نت اولیش عصاب ادم خورد میکنه از بس غلظه ولی چند ساعت بعد یا حتی روز بعد عالی میشه
چه راهکاری داری که از همون اول به نت میانی برسیم؟؟
یه توصیه : اگر سیگاری یا قلیون نیستید این عطر استفاده نکنید چون بلاشک از بغل هرکی رد بشید میگه قلیون کشیدی ؟؟ :D

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
اقا رضا من توسکان لدر رو خیلی دوستم دارم ولی نت اولیش عصاب ادم خورد میکنه از بس غلظه ولی چند ساعت بعد یا حتی روز بعد عالی میشه
چه راهکاری داری که از همون اول به نت میانی برسیم؟؟
یه توصیه : اگر سیگاری یا قلیون نیستید این عطر استفاده نکنید چون بلاشک از بغل هرکی رد بشید میگه قلیون کشیدی ؟؟ :D
علی جان؛ میدونی که من خودم مشکل جدی داشتم با توسکان. اما این نسخه ی جدیدی که ازش تهیه کردم و اقا مهدی تستش کرد و اینجا در موردش نوشت ( و البته به شامه ی من زعفران به چرم غلبه نداره؛ منتهی صبر می کنیم این عطر دست حسین جان @shmp30 و وحید عزیز @vahidxxx هم برسه تجربه اونها رو هم بخونیم) نت دودی اذیت کننده نداره و حتی خالصش قابل استفاده است. (قابل توجه جناب @Musketeer ) حتی در این فصل که هوا گرمه! من به مشکل نخوردم لااقل.
هم چنان توصیه ی من اینه که با غلظت حداکثر 50 درصد استفاده کنین. با نسخه های قبلی که از توسکان داشتم و نت ابتداییش اذیتم می کرد دو راه بیشتر نداشتم! فوق العاده لایتش می کردم یا این که با قهوه دستکاری می کردم عطر رو (برای مصرف شخصیم).
خوشبختانه این یکی ok هست برام. حالا انشالله این دو عزیزی که گرفتن؛ به خصوص حسین که نسخه یک توسکان رو هم داشته؛ تست کنن ببینیم نظر اونا چیه. نت دودی اذیت کننده حس می کنن یا نه!
پی نوشت:
شدیدا دلم می خواست فردا تا 5 شنبه رو دوبی بودم. نمایشگاه بزرگ و با شکوهی با حضور دهها شرکت معتبر تولید کننده عطر برپاست اونجا. جای خودم و همه ی دوستان عطرباز شدیدا خالی.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام به همه رفقای گلم!
اینم از عطری که خیلی دنبالش بودین.

italian-cypress-3-550x650.jpg
به زودی خدمت تون ارائه میشه. یه عطر چوبی / مرکباتی با طعم تلخ و درجه حرارت ملایم.
خبرهای بیشتری دارم براتون. کمی صبر کنین براتون می نویسم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
من كاپتان بلك رو همينجوري دوست دارم منم مطمئنم كه با قهوه محشر ميشه تلخي قهوه با تلخي توتون و پيپ دوستداشتني ميشه
Sent from my iPhone using Tapatalk

یکی از ترکیبات دوست داشتنی برای من ترکیب کاپتان بلک و بلک ارکید هست
دوستانی که دنبال بوی اصیل توتون های کاپتان بلک هستند و با بوی شیرین هم مشکلی ندارند رو توصیه میکنم
با توجه به اینکه هوا رو به گرمی میره همین بلک ارکید کم شیرین رضا جان خوبه
Sent from my iPhone using Tapatalk
یه کم کافی نیل ریختم تو بلک ارکید ... عجب چیزی شد! در واقع ترکیبی شد از بلک ارکید و توباکو وانیل و قهوه و کاپیتان بلک. 50 درصد وزنش بلک ارکیده. حدود 30 تا 35 درصد توباکو بقیه ش هم تقریبا مساوی قهوه و کاپیتان بلک. برای مصرف شخصیم درست کردم.
آرش جان منتظرم تعطیلات خرداد در تهران ببینمت دوباره! این روزا چه عطری میزنی؟

yasinshoper

Registered User
لایک‌ها
162
من خرید دومم رو ثبت کردم . :D
دلارنتا رو انتخاب کردم با کمک آقای هادی ، بعد از خرید موفق اولم که واقعا برام خاطره انگیز بود .
خیلی خیلی مشتاقم این عطر به دستم برسه . :D (البته این شکلکا نمی تونن حس من رو منتقل کنن .)

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
یه کم کافی نیل ریختم تو بلک ارکید ... عجب چیزی شد! در واقع ترکیبی شد از بلک ارکید و توباکو وانیل و قهوه و کاپیتان بلک. 50 درصد وزنش بلک ارکیده. حدود 30 تا 35 درصد توباکو بقیه ش هم تقریبا مساوی قهوه و کاپیتان بلک. برای مصرف شخصیم درست کردم.
حدودا در دو ساعت اول بلک ارکید نت غالب بود. البته مشخص بود که کمی دستکاری شده بلک ارکیدش! بعد کم کم وانیل و کمی تنباکو از زیر سلطه بلک ارکید اومدن بیرون. الان ؛ حدود 4 ساعت بعد تست؛ بویی شبیه به آلبالو در کنار بلک ارکید به مشامم میاد.
هی یادش بخیر! دورانی داشتم با بلک ارکید. یه موقع ؛ شبها قبل خواب؛ بلک ارکید رو بو می کردم بعد می خوابیدم. الان هم هنوز خیلی دوستش دارم. تنها چیزی که عوض شده اینه که بلک ارکید رو ترجیح میدم در ترکیب با برخی عطرهای دیگه استفاده کنم. یادمه دفعه اولی که بلک ارکید رو بو کردم به خودم گفتم تا اخر عمرم فقط همین رو به خودم می زنم. اما خب؛ این جمله رو برای خیلی عطرهای دیگه هم گفتم! حکایتم شبیه کسی است که رفت کارت تبریک بخره به فروشنده گفت کارتی داری که روش نوشته باشه تقدیم به عزیزترینم؟ فروشنده پاسخ داد:"بله". طرف گفت 20 تا از اون کارت بده!
واقعا کم پیش میاد عطر ساخته دیگرون رو استفاده کنم! بیشتر ترکیبات ساخت خودم رو میزنم و بارها با این جمله مواجه شدم که از همینی که به خودت زدی برامون بیار!

majid152

Registered User
لایک‌ها
22
خب از کارهای آقا رضا 4 چند تا از تا عطرهاش رو تست کردم

‍‍‍پشن (Passion) : از دید من بیس این عطر زنونه است ولی بین مردها هم بسیار محبوبه و مرد ها هم استفاده میکنند
بین دوستان بازخورد خیلی خوبی داشت
اگر کسانی بودن که گفتن ازش خوشش نمیا د بخاطر طیف بویایی اونها بوده و به خود عطر ایرادی نگرفتن
جزو کارهای محبوب و مورد علاقه منه

دلارنتا : شیک و باکلاس
اولش که بو کردم به دلم ننشست ولی بعد که گذشت تازه رایحه هاش خودش رو نشون داد و کاملا به دلم نشست (واقعا آقا رضا حق داست میگفت باید به کم بگذره تا عطرش خودش رو نشون بده)
اینهم جزو کارهای مورد علاقه من شده و دوستش دارم

دانهیل آلفرد : برای من این عطر همه چیزش در کمال بود یه عطر خنک و تلخ مطابق سیلقه من
من هم تعجب کردم که آقا رضا نوشته توی برخی سایت این عطر رو گاها گرم معرفی کردن چون بنظرم بوش خنکه
نه خیلی خنکه نه خیلی تلخ ... یه عطر باکلاس از دید من

ترکیب بیتر بلک و ارکان وایت : من اصولا با عطرهایی که بوی شیرین داشته باشن مشکل دارم
عطر خوشبوییه ولی طیف بویایی من با بوی شیرین ناسازگاره

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
عطر ها فوق العاده هستن. این دانهیل آلفرد هم به حدی منو مجذوب خودش کرده که الان مجدد میخوام سفارش بیشترش رو بدم.
توباکو وانیل به نظر من خیلی ملایم و دلنشین هست.

اما دانهیل آلفرد رو به همه توصیه میکنم. این رایحه به نظر من جادو میکنه.

دانهیل آلفرد قهوه ای: شیک و خیلی luxury . مخصوص عروسیا. احتمالا یکی از گزینه های خرید بعدیمه
دیگه مشامم از کار افتاد :general107: تا اینجای کار بسیار عالی بوده و از هر نظر از خریدم راضی هستم
یه نفسی بکشم بقیه شو تست کنم :دی

دانهیل آلفرد : برای من این عطر همه چیزش در کمال بود یه عطر خنک و تلخ مطابق سیلقه من
من هم تعجب کردم که آقا رضا نوشته توی برخی سایت این عطر رو گاها گرم معرفی کردن چون بنظرم بوش خنکه
نه خیلی خنکه نه خیلی تلخ ... یه عطر باکلاس از دید من

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
آرش جان منتظرم تعطیلات خرداد در تهران ببینمت دوباره! این روزا چه عطری میزنی؟

تو خونه سه ماهه فقط دیور هوم بیرون هم بیشتر ڑوب هوم.
بینشون هم ترکیبات مختلفی از توسکان ، بلک ارکید، بلو مجیک ، پگاسوس و چیزای دیگه
جدیدا هم ترکیب بی دلیشس و اکوا رو میزنم

انشالله سر وعده ام هستم فقط یه پاتیل دیور هوم آماده کن که موجودی ته کشیده و اعتیاد ما هم بهش شدیده

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
یادمه دفعه اولی که بلک ارکید رو بو کردم به خودم گفتم تا اخر عمرم فقط همین رو به خودم می زنم. اما خب؛ این جمله رو برای خیلی عطرهای دیگه هم گفتم!
منم وقتی این حرف رو در مورد عطری میزنم می دونم که واقعیت نداره ولی در کمال تعجب در مورد دیور هوم اینطور نشد!
همه عطرها رو برای دیگران میزنم تا کنارشون رایجه خوبی داشته باشم ولی این رو فقط برای دل خودم و تو خونه استفاده می کنم. حالا چه چیزی تو ضمیرناخوداگاهم با این رایحه ارتباط برقرار کرده نمی دونم.

پ.ن: چرا نمی تونم بعد از چند ساعت پست قبلی رو ویرایش کنم؟ قوانین تغییر کرده؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
بینشون هم ترکیبات مختلفی از توسکان ، بلک ارکید، بلو مجیک ، پگاسوس و چیزای دیگه
جدیدا هم ترکیب بی دلیشس و اکوا رو میزنم
سلام. آرش جان تو ظرف ترکیب می کنی یا کنار هم اسپری می کنی؟ با چه درصدی؟ لطفا تجربه هاتو به ما یاد بده. ترکیب بلک ارکید و کاپیتان بلک رو من از شما یاد گرفتم و پیشنهاد می کنم اگه توباکو وانیل و قهوه و کاپیتان بلک داری لیوان آب دستته بذار زمین با اون درصدی که گفتم ترکیب کن مستقیم برو فضا. قهوه رو کنترل کن از دستت در نره زیاد بریزی. وانیل و توتون کنار بلک ارکید بویی رو می سازن که تا تست نکنی متوجه حرفم نمیشی.
انشالله سر وعده ام هستم فقط یه پاتیل دیور هوم آماده کن که موجودی ته کشیده و اعتیاد ما هم بهش شدیده

منم وقتی این حرف رو در مورد عطری میزنم می دونم که واقعیت نداره ولی در کمال تعجب در مورد دیور هوم اینطور نشد!
همه عطرها رو برای دیگران میزنم تا کنارشون رایجه خوبی داشته باشم ولی این رو فقط برای دل خودم و تو خونه استفاده می کنم. حالا چه چیزی تو ضمیرناخوداگاهم با این رایحه ارتباط برقرار کرده نمی دونم.
یه پاتیل دیور هوم اینتنس برات گذاشتم کنار! خیلی خوشحالم که با این عطر چنین رابطه ی عمیق و سنگینی برقرار کردی. الان بعد نوشتن این پست میرم سر وقتش بو کنم. خیلی وقته به خودم نزدم. چند ماهه!

مخلص.

shmp30

Registered User
لایک‌ها
96
سلام
امروز عطر ها به دستم رسید. اولین عطری که تست کردم توسکان بود.
در مورد توسکان قبلا توضیح دادم و فکر میکنم اکثر دوستان باهاش آشنا هستند.
توسکان قبلی ای که از آقا رضا تهیه کردم بوی دود توی نوت اولش غالب بود و یه جورایی به بوی سیگار خیلی نزدیک بود. بعضیا نمیپسندیدن و من خودم بوی دودش رو دوست داشتم.
اما در این اسانس جدید بوی دودی تقریبا حذف شده یا خیلی کم شده و اصلا به بوی زعفران و چرم غلبه نمیکنه.
در فصل تابستان این اسانس رو میشه در مکان هایی که تحویه مناسب دارن استفاده کرد.
من خیلی این نسخه از توسکان رو پسندیدم و بنظرم خیلی از نسخه های قبلی با کیفیت تره و رایحه ها درست در کنار هم قرار گرفتن.

در مورد اسانس های جدیدی که گرفتم به مرور پست ارسال میکنم

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
آرش جان @arash59b حدس من اینه که بوی زنبق مستت می کنه. تام فورد گری وتیور هم زنبق داره و تام فورد نویر هم. در کنار دیور هوم اینتنس؛ هر سه برام محبوبن اما چون تمایل من بیشتر عطرهای خنک و تلخه؛ تو این سه تا رتبه اول رو گری وتیور داره با اختلاف قابل توجه از بعدی ها. البته اخیرا یه تام فورد نویر تست کردم اون ته بوی پنکیکیش دیوونه کننده بود.
تا حالا دیور هوم اینتنس رو با عطری ترکیب کردی (یا در کنارش زدی)؟
دارم به این فکر می کنم با چی خنکش کنم؟ خنک کننده ای می خوام که اینو از دیور هوم بودنش نندازه!:)

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
آقا با دیدن این اسانسی که از توسکان لدر رسیده دستم؛ هر چی پشت سرش حرف زدم؛ همه رو پس می گیرم یه جا!;):D
هر توسکان لدری که تا حالا بو کردین فراموش کنین! حتی اودکلنشو! (من اودکلنشو ندیدم::))
همین قدر بگم براتون که اصلا برام مهم نیست این چقدر شبیه اودکلنشه! اگه نیست؛ تام فورد بیاد اودکلنشو عوض کنه شبیه این بزنه. جدی میگم اینو! بوی چرم و زعفرونی که تو اینه هوش از سرم برده. چقدر شیک و با کلاسه. توسکان لدر های قبلی؛ نت اولش رو نه تنها دوست نداشتم؛ بلکه مشکل جدی داشتم به خصوص اسانس دوم. باز اسانس اول زعفرونش بیشتر بود باهاش راحت تر بودم. اما همونم روایح دودیش برام اذیت کننده بود.

سلام
اولین عطری که تست کردم توسکان بود.
اما در این اسانس جدید بوی دودی تقریبا حذف شده یا خیلی کم شده و اصلا به بوی زعفران و چرم غلبه نمیکنه.
من خیلی این نسخه از توسکان رو پسندیدم و بنظرم خیلی از نسخه های قبلی با کیفیت تره و رایحه ها درست در کنار هم قرار گرفتن.

بالا