برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

iman7800

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام داش رضای گل ....ممنون از زحمتی که کشیدی و عطرهارو فرستادی واسم
خدمت همه دوستان هم سلام میگم ....
داداش رضا ترکیب کرید و بلک ایکس بینظیر بود البته بنظر من نسبت کرید بیشتر باشه بهتره ( این نظر شخصیه منه ) ..من همیشه کرید شرکت جییدان رو استفاده کردم که مثه کرید شما بینظیره ...
در مورد توسکان لدر باید بگم که فراتر از تصورم بود و خیلی خوشم اومد
اینترلود و گری وتیور هم عالی بود من بوی شکلاتی ازش حس کردم که دلپذیره

از بلو آیس بینهایت لذت بردم

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
بلک ارکید اینقدر قوی شروع میشه و با ماندگاری بالایی که داره به هیچ رایحه دیگه ای اجازه عرض اندام نمی ده در ترکیب با xs و دلیشس و دانهیل به هیچکدوم اجازه بچشم اومدن نمیده. بی دلیشس با اینکه اسانس اش رو اضافه کردم ولی بسختی میشه ردپاش رو دید
بلو مجیک هم فقط چند دقیقه ای حاضری میزنه و بعد دیگه اثری ازش نیست. بنظرم اگه هرکدوم جدا استفاده بشن بهتر خودشون رو نشون میدن.
فعلا یکم دیگه نت هارو بالا پایین می کنم ببینم چی میشه

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
دو کار جدید پیدا کردم که رفتم تو لیست عطرهایی که حتما باید تستشون کنم
ترکیب چرم و با رایحه چوبی
Colonia Leather از برند اکوا دی پارما

Coach Leatherware No. 03

دومی که به این راحتی پیدا نمیشه ولی شاید بشه از نت های بکار رفته توش برای ساخت یه عطر چوبی شبیه اش استفاده کرد

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
بلک ارکید اینقدر قوی شروع میشه و با ماندگاری بالایی که داره به هیچ رایحه دیگه ای اجازه عرض اندام نمی ده در ترکیب با xs و دلیشس و دانهیل به هیچکدوم اجازه بچشم اومدن نمیده. بی دلیشس با اینکه اسانس اش رو اضافه کردم ولی بسختی میشه ردپاش رو دید
بلو مجیک هم فقط چند دقیقه ای حاضری میزنه و بعد دیگه اثری ازش نیست. بنظرم اگه هرکدوم جدا استفاده بشن بهتر خودشون رو نشون میدن.
فعلا یکم دیگه نت هارو بالا پایین می کنم ببینم چی میشه
آرش فکر کنم می خوای اینو بسازی:
محتوای کمی از ظرف بلک ارکید تلخ و خنکم رو (با محتوای 212 و بی دلیشز در کنار بلک ارکید) ریختم تو ظرف خالی بلک ایکس اس +کرید (بلکش بیشتر بوده) بعد کمی بلو فور من و دانهیل آلفرد اضافه کردم و حدود 2 گرم پورش دیزاین ریختم روش. الان یه عطر خنک و تلخ دارم؛ میوه ای؛ نت اولش آناناسه! بسیار می پسندمش!
بابک جان @bghgtc این ساخته ی منو تست کرد و رو لباسش براش اسپری کردم. حتما با تگ شدن اسمش میاد نظرشو در خصوص این ترکیبی که برای خودم ساختم میگه.
صبح تام فورد نویر رو کنار ( نه در ترکیب) بلو شنل زدم؛ خیلی چسبید! علی جان @ir2sedair عطرات رسید دستت این دو رو یکی این سمت یکی اون سمت لباس تست اسپری هم زمان کن و گزارش بده ببینم به شامه شما چطور میاد!
علی اقا تست کردی این دو رو در کنار هم ؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
دو کار جدید پیدا کردم که رفتم تو لیست عطرهایی که حتما باید تستشون کنم
ترکیب چرم و با رایحه چوبی
Colonia Leather از برند اکوا دی پارما
سورپرایز!

من یک سمپل از آکوا دی پارما دارم که نت اولیه ش پرتقال و لیموست در کنارش دارم بوی رز رو هم به وضوح حس می کنم. از تو چه پنهون تا حالا تستش نکردم ببینم در نت انتهایی تبدیل به چرم و چوب میشه یا نه! حتما برات تست می کنم و خبر میدم

اره ولی نمی خوام تلخ باشه خنک بودنش مهمه
آقا شما صبر کن بابک بیاد بنویسه چی بو کرد و بعدش به من چی گفت! @bghgtc

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
با درود فراوان
عطرهای زیر در پایینترین حجم برای تست خدمت آقا رضای گل سفارش داده شد.
سری کامل عطرهای تام فورد
سری کامل عطرهای آمواج
پشن
گرین آیریش

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سورپرایز!

من یک سمپل از آکوا دی پارما دارم که نت اولیه ش پرتقال و لیموست در کنارش دارم بوی رز رو هم به وضوح حس می کنم. از تو چه پنهون تا حالا تستش نکردم ببینم در نت انتهایی تبدیل به چرم و چوب میشه یا نه! حتما برات تست می کنم و خبر میدم
نتیجه تست آکوا دی پارما: منفی

بعد از 13 ساعت تست آکوا دی پارما؛ نمره ی منفی بهش میدم. شروع رایحه بد نبود. برای کسانی که بلو آیس رو تست کردن؛ بو براشون آشنا میاد. اما الان در نت انتهایی نتی هست که برام آشنا نیست؛ نمیدونم چیه ولی شبیه بوی زخم دریاست که اصلا نمی پسندم. آرش؛ نمیدونم این همونه که شما دنبال تستش بودی یا نه؛ به هر حال من اصلا بوی چرم و چوب ندارم الان.
دوستان عطرباز میدونن که در اکثر اسانسها؛ عطرهای چوبی فاقد قدرت هستن و به اصطلاح بی جون محسوب میشن. گرچه با این حال عاشقان سینه چاک خودشون رو دارن این تیپ روایح.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
امروز دو ترکیب رو تست کردم که برام جالب و دوست داشتنی بود یکی اسپری همزمان تغ هرمس و هی وود که با اینکه تغ خودش یه رایحه چوبی داره ولی در ترکیب با وود مقدارش بیشتر شد (البته از تغ هرمس استفاده کردم که شیرینی پرتقالش بیشتر بود و یمقدار با مال رضا جان تفاوت داشت با اون یکی تغ هم تست می کنم)
دوم اسپری گری وتیور و مقدار کمی XS که به خنکی وتیور یه رایحه فرش اضافه کرد

احتمال میدم ترکیب وتیور ٬ با هی وود یا تغ هرمس هم خوب باشه چون تو سه نوت اصلی باهم اشتراک دارند
رضا جان شما با راکی مانتین تست کن ببین چطوره؟ (بنظرم چون در نت اصلی راکی علاوه بر وتیور٬ فلفل هم هست باید بهتر از وود من جواب بده)

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
احتمال میدم ترکیب وتیور ٬ با هی وود یا تغ هرمس هم خوب باشه چون تو سه نوت اصلی باهم اشتراک دارند
رضا جان شما با راکی مانتین تست کن ببین چطوره؟ (بنظرم چون در نت اصلی راکی علاوه بر وتیور٬ فلفل هم هست باید بهتر از وود من جواب بده)
سلام به همه رفقا؛
آرش جان من این ترکیب رو تست کردم قبلا (لالیک و هی وود و وتیور)؛ بابک @bghgtc هم دیده. وتیور بخاطر ماندگاری بالاش ؛ عمر رایحه رو افزایش میده. بعدا تو ظرفش تغ هرمس هم می ریزم ببینم چی میشه. فکر میکردم قبلا نوشته بودم در خصوص این ترکیب؟
امروز در عطر جدید تلخ و خنکم که توسط آقا بهرام @ghalandar66 هم تست شد (قبل از تغییر)؛ کمی گری وتیور؛کمی جینز بوی و کمی ورساچ برایت کریستال (اصل هلو!) اضافه کردم. بویی خنک و بسیار لطیف که تلخی دوست داشتنیش رو از وتیور میگیره در حال حاضر. باید کمی کرید اونتوس اضافه کنم بهش. راستش میخوام ببینم کرید اونتوس کنار گری وتیور چی میشه.
آقا در مورد آکوا دی پارما باید بگم که حسنی درش هست که خیلی راحت نمیتونم ازش بگذرم. خنکی و تلخی توام با شیرینیش رو در نت اولش دوست دارم. الان فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه باهاش ترکیب کنم. آرش اگه به ذهن شما چیزی میرسه بگو. بقیه رفقا هم همین طور. پرتقال و لیمو و گل رز دارم در نت اول. خنک و تلخ با کمی شیرینی که به نظرم مال گل رزه. با چی ترکیب کنم به نظرتون؟

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
با توجه به نت هایی که داری از دی پاراما میگیری به احتمال زیاد شما این رو داری (مخصوصا با توجه به رایحه اب دریا)

یه سوال الان دقیقا از همون اسانس تق هرمسی که به من دادی خودت استفاده می کنی؟ یا از یه شرکت دیگه

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
درود بر تمامی دوستان عطرباز؛
سفارش اول بنده از آقای رضای گل، تحویل گرفته شد.
کیفیت اسانسها به گونه ای بود که با توجه به بسته بودن درب عطرها و قرار گرفتن در پلاستیک در بسته بازهم بوی عطرها تمام کیفم رو فرا گرفته...
عطر دست ساز آقا رضا هم تست شد. ترکیبی از بوهای آشنا و نا آشنا، مثل جمعی که حسی دوست داشتنی از اون جمع بهت منتقل میشه ولی در عین حال خیلی از افراد این جمع رو هم نمیشناسی (دقیقا مثل پاتوق عطربازها! )
به نظرم تلخی خیلی خوبی داشت ولی شاید جای اونتوس در این بین کم باشه که هم به خنکی بیشتر کار کمک کنه و هم عطرهای سرکش دیگه رو تا حدودی رام...

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
با توجه به نت هایی که داری از دی پاراما میگیری به احتمال زیاد شما این رو داری (مخصوصا با توجه به رایحه اب دریا)
یه سوال الان دقیقا از همون اسانس تق هرمسی که به من دادی خودت استفاده می کنی؟ یا از یه شرکت دیگه

بله؛ به نظرم دی پارمایی که دارم تست می گیرم این دومی است. حتما با فیکساتور رقیقش می کنم نتهاش باز شه ببینم چی به چیه.
تغ هرمسی که در اختیار دوستان قرار میدم مثل همه عطرهای دیگم؛ فقط یک گرید و یک کیفیته. بهرام عزیز @ghalandar66 سخن جالبی در خصوص کیفیتهای مختلف از یک عطر عرضه کردن داره که اگه تمایل داشت خودش می نویسه! (دوستان خوشبختانه توجه دارن که شان و کلاس حرفه ای پاتوق عطربازها فقط عطرها رو مورد بررسی قرار میده و ما سخنی در خصوص اشخاص مطرح نمی کنیم)
اما در خصوص این که خودم چه اسانسی مصرف می کنم (مشخصا تغ هرمس)؛ گاهی که میخوام ترکیبی رو برای بار اول و برای استفاده شخصی تست بزنم؛ از سمپلهایی که دستمه استفاده می کنم تا حدود ترکیب دستم بیاد تو چه فضایی از رایحه است. از خیلی عطرها؛ سمپلهای مختلفی دستمه؛ بعضیها رو واقعا بیخود نگه داشتم و باید بریزم دور؛ بس که بی کیفیته. شرکتهای مختلف باهام تماس می گیرن و سمپلهای رایگان عطرهاشون رو بهم میدن اما متاسفانه زیاد پیش نمیاد که عطری رو ببینم که سورپرایز شم.
مثل جمعی که حسی دوست داشتنی از اون جمع بهت منتقل میشه ولی در عین حال خیلی از افراد این جمع رو هم نمیشناسی (دقیقا مثل پاتوق عطربازها! )
بهرام جان تعریف خیلی قشنگی رو در خصوص پاتوق نوشتی. خود من هم فقط تعداد کمی از دوستان رو توفیق دیدار از نزدیک داشتم. 10 نفر حدودا .... سعید عزیز @saeid.kh که عشق کرید اونتوس+بلک ایکس اس و دانهیل آلفرد داره؛ جناب گلپور عزیز @mercedes62 که عشق روایح آبی به ویژه آکوا دی جیو داره؛ آرش جان @arash59b که دیور هوم اینتنس و جوپ هوم مستش می کنن؛ آقا مهدی @Mahdispn که هنوز در حال تست عطرهای مختلفه تا برای خودش یک عطر رو به عنوان امضا انتخاب کنه؛ ... و همکار بسیار گرامی و عزیزم؛ بابک جان @bghgtc که مثل بنده در کنار شغل اصلیش (من نخ فروشم) از اونجا که یک عطرباز حرفه ایه ؛ عطرهاشو با دیگرون هم به اشتراک میگذاره .
اینجا همه به عنوان عطرباز در کنار هم هستیم ؛ اما در بیرون از اینجا؛ با افتخار اعلام می کنم که شمار قابل توجهی از دوستان تحصیلات تکمیلی شون رو سپری کردن و برخی استاد دانشگاه هستن (جالب این که غالبا رشته های فنی مهندسی ....)
مخلص همگی؛ میزبان شما در پاتوق عطربازها!

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
بخاطر اين ميگم كه تغ دو فرمول داره اين مدلي كه به من دادي نت هاش با مدل ٢٠٠٦ مي خونه (نت فلفل ، پچولی و تا حدی شمعدونی واضح مشخصه) برای همینه من ازش نت تند وتیز میگیرم ولي توصيفاتي كه شما از هرميس ميدي بیشتر مربوط به فرمول بندی ٢٠٠٩ هست.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
درود و شب خوش
شما لطف دارین آقا رضا. اتفاقا یکی از مزایای این پاتوق نپرداختن به مسائل حاشیه ای هست.
به عنوان اولین عطر پشن تست شد که ماندگاری و پخش خیلی خوبی داره. ولی یک سوال داشتم، اینکه این عطر پشن همین عطر لینک زیر هست:
http://www.atrafshan.ir/view/1311/(Halloween+Passion+(S--Y+Kiss
و یک چیز جالب اینکه از ظهر که عطرها را جابه جا کردم و احتمالا چند قطره از عطرها در موقع پر شدن بر روی بدنه اسپری ها ریخته به دستم مالید و هنوز بعد از حدود 9 ساعت و حداقل 10 بار شستشو هنوز دستم بوی عطر میده و پخش بوی زیادی هم داره! و خانواده میپرسن چه عطری زدی ؛-)
حالا نمیدونم که دقیقا بوی کدوم عطر هست چون تقریبا رایحه این 12 تا عطر با هم ترکیب شده و بوی گرم و تلخی که در ابتدا داشت الان به نت شیرینش رسیده و منتظرم ببینم تا فردا صبح به کجا میرسه نتهاش...

moslem47

Registered User
لایک‌ها
149
سلام... طاعات و عبادات قبول
من اولین خریدم رو از آقا رضا کردم که بدون تعارف از کیفیت خوبی برخوردارند من قبلا از دو تا ازدوستان تو این انجمن اسانس خریده بودم که به کیفیت اسانس های اقا رضا نمیرسه
بلک افغان و پگاسوس عطرهایی با ماندگاری بالا که با رایحه گرمی که دارند برای فصل سرما توصیه میشه
رالف لوران اینو به خاطر رایحه گلی ش دوست دارم مثل هپی کلینیک که رایحه گلی داره و باعث آرامش میشه. اینو به کسایی که اعصاب ندارند توصیه میکنم :mad:
بلومجیک رایحه شاد و خوردنی با طعم آبنبات . اینو به دختر خانوم های جوان توصیه میکنم :general309:
پشن عطر خنک با رایحه طالبی و ماندگاری قابل قبول
بلو ایس عطر خنک لیمویی بسیار شیک و جوان پسند . این دو تا را هم برای فصل گرما توصیه میکنم
گری وتیور بوی سوخته , چوبی , خس خس که به نظر من میتونه به عنوان عطر چهار فصل انتخاب کرد
نرولی بوی صابونی وخاص . اولش که میزنی شاید ناامید بشی ولی با گذشت زمان به دل میشینه .اینو به افراد بالای 30 سال توصیه میکنم
مونت هم رایحه تند نعنایی و دودی داره که ازش خوشم نیومد

خلاصه اینکه تجربه خوبی بود از اقا رضا بابت زحمات تشکر میکنم. ضمن اینکه من اینها را جهت تست خریدم تا یکی دو مدل را با حجم زیاد خریداری کنم ولی الان واقعا سردرگمم

مواظب باشید معتاد نشید

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام به همه رفقا؛ دوستان عطربازم!
بخاطر اين ميگم كه تغ دو فرمول داره اين مدلي كه به من دادي نت هاش با مدل ٢٠٠٦ مي خونه (نت فلفل ، پچولی و تا حدی شمعدونی واضح مشخصه) برای همینه من ازش نت تند وتیز میگیرم ولي توصيفاتي كه شما از هرميس ميدي بیشتر مربوط به فرمول بندی ٢٠٠٩ هست.
Sent from my iPhone using Tapatalk
آرش جان توصیف من از تغ هرمسم اینه (در پست شماره یک؛ در معرفی عطر هم همینو نوشتم): تلخ ملایم. مجدد تست کردم؛ تلخ ملایم.به شامه ی من تندی نداره؛ همون طور که وقتی آقا مهدی @Mahdispn در نظر اولش در خصوص اینترلود از فلفل نوشت (و بعدا نظرش تغییر کرد) گفتم که من متوجه فلفل نمیشم! برای من تغ بسیار ارام بخشه و رایحه اش کاملا ملایم و بی ادعا و محجوبه.

به عنوان اولین عطر پشن تست شد که ماندگاری و پخش خیلی خوبی داره. ولی یک سوال داشتم، اینکه این عطر پشن همین عطر لینک زیر هست:
http://www.atrafshan.ir/view/1311/(Halloween+Passion+(S--Y+Kiss
لینکی که دادین رو چک کردم. پشن من در نت سیب و هلو با این پشن شباهت داره اما فرقهاشون اینه:
پشن من بوی گل اصلا نداره؛ ترکیب کاملا میوه ایه؛ دوستان گزارش میدن که طالبی و هندونه و زردآلو و ... به شامه شون میاد؛ این پشن فاقد این روایح میوه ایه و بجاش چند تا گل داره جایگزین.
پشن من همون طور که الان بعد حدود 24 ساعت تست می بینین فقط هلو داره در نت انتهاییش؛ اما در این پشن؛ هلو در نت ابتداییشه و بعد ناپدید میشه.
پشن من پخش و موندگاری خیلی خوبی داره اما در کامنتهایی که مشتریان این اودکلن در اون صفحه گذاشتن پخش بو و ماندگاری ضعیف و بسیار پایین رو براش گزارش دادن.
با این حساب؛ این دو ؛ یکی نیستند.
پشن بنده؛ انحصاری است و در اختیار سایر همکاران نیست.با اطمینان عرض می کنم. اگه همکاری ادعای داشتن این پشن رو داره؛ 100 گرمش رو برام بفرسته؛ اگه همون پشن من بود؛ در عوض 1000 گرم پس بگیره! یکی از دوستان مورد قبول طرفین که از هر دومون خرید کرده باشه هم داور برای صدور رای مشابهت یا عدم مشابهت این دو پشن. پیشاپیش تعهد میدیم که بی چون و چرا رای داور رو بپذیریم!:)

از ظهر که عطرها را جابه جا کردم و احتمالا چند قطره از عطرها در موقع پر شدن بر روی بدنه اسپری ها ریخته به دستم مالید و هنوز بعد از حدود 9 ساعت و حداقل 10 بار شستشو هنوز دستم بوی عطر میده و پخش بوی زیادی هم داره! و خانواده میپرسن چه عطری زدی ؛-)
حالا نمیدونم که دقیقا بوی کدوم عطر هست چون تقریبا رایحه این 12 تا عطر با هم ترکیب شده و بوی گرم و تلخی که در ابتدا داشت الان به نت شیرینش رسیده و منتظرم ببینم تا فردا صبح به کجا میرسه نتهاش...
کلاغه به من خبر داد ساعت 16:16 دیروز وقتی داشت از سر کوچه تون رد میشد دو نفر رو دید که چاقو گذاشتن بیخ گلوت؛ ازت می پرسن اسم عطرت چیه.
کلاغه افزود یک گربه رو تو اون حوالی دیده که کنارت میو میو میکرده و داشته با این کار اسم عطرت رو می پرسیده منتهی شما جوابشو ندادی.
کلاغه خودش هم وقتی چند دقیقه بعدش قار قار کرد و رفت؛ داشت اسم عطرت رو می پرسید که حوابشو ندادی؛ شایدم میخواستی اسم عطرت رو کسی نفهمه. سر جمع شدن چند نفر؟:);):D:general107:

من اینها را جهت تست خریدم تا یکی دو مدل را با حجم زیاد خریداری کنم ولی الان واقعا سردرگمم
مواظب باشید معتاد نشید

وضعیتت قابل درکه مسلم جان. احتمالا الان نه تنها دلت اکثر اینها رو میخواد؛ که دوست داری باقی عطرها رو هم تست کنی. این در همه عطربازها مشترکه. به قول مولوی:
خنک آن قمار بازی که بباخت هر چه بودش
بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر!
خود من مصرف ماهانه ام صدها گرم عطره. بعضی وقتا پیش میاد که این قدر از یک عطر رو خودم اسپری می کنم که شامه ام نسبت بهش بی حس میشه و نمیتونم بفهمم بوش رو. ناچار میشم دوز مصرفشو بازم بالا ببرم!
آری این چنین است برادر!
معتاد شدیم رفت ...!

Last edited:

vahidxxx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
84
سلام بر دوستان عطر باز..
این بحث اعتیاد منو هم درگیرش کرده جوری ک دوس دارم سایر اسانهای اقا رضارو هم تست کنم و واقعا سردرگمم بین روایح از بس ک هر کدوم لذت خاص خودشو بهم میده..
اما خب میشه با توجه ب وضعیت اب و هوا و فصول مختلف یه دسته بندی برا خودت انجام بدی تا از سردرگمی دربیایی.. واسه همینه ک عطر این روزهای من چیزی نیست جز گری وتیور تلخ و خنک ک از نظر من فوق العاده کامل و عالی هستش ..
در کنارش بلو ایس هم خوب جواب میده و اون ترشی لیمو و ترنج دوس داشتنی ابتداییش حسابی حالتو جا میاره و اون نت انتهایی رز..
کرید اونتوس دست ساز اقا رضا ک واقعا فوق العاده هستش من حرفمو پس میگیرم ک تو اون کامنت اولی ک واسه کرید اونتوس ترکیبی اقا رضا نوشتم ب این رایحه بی نظیر کم لطفی کردم واقعیتش این بود شامم با بوهای مختلف پر شده بود و نتونستم قضاوت کنم..
هفته پیش ی سفر ناخواسته ب یکی از شهرستانهای اطراف داشتم تو انتخاب عطر مردد بودم ..هوا بینهایت گرم بود از کرید اونتوس اقا رضا چند پاف اسپری کردم سرمست شدمو راهی.. ب محض اینکه سوار تاکسی شدم دقیقا متوجه شدم ک رایحه فوق العاده این عطر باقی مسافرها رو تحت تاثیر خودش قرار داد.. اینو میشد از نگاههای اونا متوجه شد از راننده گرفته تا بقیه.. [emoji1]
فک کنم تو دلشون ازم تشکر میکردن ک تو اون گرمای هوا و بوی بنزینو.. ی همچین رایحه ای ب رایگان در اختیارشون گذاشتم تا لذت ببرن.
ناگفته نماند دو نفر از مسافرها خانم بودن و ب محض رسیدن ب مقصد ازم سوال کردن ک اقا ادکلنتون چیه?
پخش بو فوق العاده بود و همینطور ماندگاری ک تا شب رو لباسم بود ..
پس نتیجه میگیریم این رایحه برای جنس مخالف هم جذابیت داره.

اقا رضا لطف کنید یه رایحه جدید شیک و باکلاس برا مهرماه و پاییز موجود کنید ک برای فضای کلاس درس ودانشگاه مناسب باشه.. اگه خدا بخواداتخاب رشته کردم واسه ارشد برق.. اگه ایشالله دانشجو شدیم میخام دوران دانشجویی رو با رایحه پیشنهادی شما شروع کنم تا برام خاطره ساز بشه..
یاعلی.

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
سلام یک عطر مردانه خنک عالی معرفی کنید
با در نظر گرفتن قیمت = زیر 100
بدون در نظر گرفتن قیمت :)

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
راستش آقا رضا از این جهت ازتون پرسیدم که پشن شما با اون لینک یکیه، چون فقط از لحاظ اسم مشترک بودن و همونطور که خودتون فرمودین نتهاش کاملا متفاوته. دوتا نکته برام جالبه؛ یکی اینکه دوستان از بوی طالبی صحبت میکنن که اصلا من بوی طالبی حس نمیکنم، دوم هم اینکه تغییر نت خیلی کمی توی رایحه من از پشن شما حس میکنم و فقط بوی هلو حس میکنم.
در مورد موندگاری هم عطری که در اون لینک هست اصلا موندگاری و پخش نداره، در صورتیکه کار اختصاصی شما(!) واقعا از لحاظ پخش و موندگاری فوق العاده ست. فقط با یک پاف از دیروز ظهر تا الان هنوز بوی هلو رو از روی تیشرتم حس میکنم.

در مورد سوال از نوع عطر هم که فرمودین، جدای از شوخی، تا صبح هنوز یه کم از بو رو روی دستم احساس میکردم. واقعا کیفیت کارهاتون بالاست.

به قول دوستان یه جورایی اعتیاد پیدا کردم به بوها، اینقدر که دلم نمیاد یکی رو انتخاب کنم تا بزنم به پیرهنم. در مورد عطر دست ساز شما هم که دیروز تست کردیم، صبح که پیرهنم رو بو کردم عطر به نت انتهاییش رسیده بود و بوی خنک و ملایمی به مشامم خورد که خیلی دوست داشتم ولی هنوز جای اونتوس خالیه ؛-)

به آقا وحید هم تبریک میگم، امیدوارم قبولی در ارشد رو با یه عطر خاص و نیش آغاز کنی :)

بالا