برگزیده های پرشین تولز

روابط عمومی بخش شبکه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
لطفا هرگونه انتقاد و یا پیشنهادی را که نسبت به این بخش دارید در این تاپیک مطرح فرمایید:) :)

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
آقا ... من یه مدته میخوام اینجا فعالیت آموزشی بکنم ( کاری که خیلی دوست دارم ) اما جو این بخش زیاد مرتب نیست .

چند تا تاپیک هم زدم اما یک جوری احساس می کنم به خاطر اینکه همه چی ریخنه اینجا نوشته های من دارن حروم میشن .

برای همین , تصمیم گرفتم تا زمانی که یک بخش آموزش یا مقالات آموزشی اضافه نشه , فعلا چیزی ننویسم .

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
لطفا هرگونه انتقاد و یا پیشنهادی را که نسبت به این بخش دارید در همین تاپیک بفرمایید :)

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
آقا ... من یه مدته میخوام اینجا فعالیت آموزشی بکنم ( کاری که خیلی دوست دارم ) اما جو این بخش زیاد مرتب نیست .

چند تا تاپیک هم زدم اما یک جوری احساس می کنم به خاطر اینکه همه چی ریخنه اینجا نوشته های من دارن حروم میشن .

برای همین , تصمیم گرفتم تا زمانی که یک بخش آموزش یا مقالات آموزشی اضافه نشه , فعلا چیزی ننویسم .

دستتون درد نکنه خیلی زحمت می کشید می خواستم بگم که
نه جناب شما بنویسید هرکی اهل فن باشه میاد و ازش استفاده می کنه اطلاعات شما خیلی خوب و عالیست.
لطفا بنویسید

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
دستتون درد نکنه خیلی زحمت می کشید می خواستم بگم که
نه جناب شما بنویسید هرکی اهل فن باشه میاد و ازش استفاده می کنه اطلاعات شما خیلی خوب و عالیست.
لطفا بنویسید

در اینکه مینویسم شکی نیست . به هرحال ما یاد گرفتیم که یاد بدیم . از لطف شما هم ممنوم .

اما اجازه بدید کمی اینجا سرو سامون بگیره . برای خود بخش شبکه هم بهتر هست .

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38
بهروز جان حمایتت میکنیم.
بخش آموزش شبکه میتونه به مدد عزیزانی مثل شما کمک شایانی به علاقه مندان یادگیری این بخش از علوم کامپیوتر بکنه.

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
بنده باز هم از تلاش ایشان تشکر میکنم . درخواست ایجاد بخش جدید را هم داده ام . منتظرم ببینم احسان کی وارد عمل میشوند

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
من بخش مقالات آموزشی را ایجاد کردم. منتظر یه تصمیم گیری برای محل بخش شبکه هستیم تا زیر بخشهای بعدی را ایجاد کنیم.

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
من بخش مقالات آموزشی را ایجاد کردم. منتظر یه تصمیم گیری برای محل بخش شبکه هستیم تا زیر بخشهای بعدی را ایجاد کنیم.

خیلی ممنون آقا احسان . بلاخره ما نمردیم و یک بار هم شمارو تو بخش شبکه دیدیم

bahareh_62us

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

ُسلام
مرصي كاره خوبي مي كني
من كه خودم الان 3 سالي مي شه PT نيومده بودم ، البته امروز شما گفتين بيام .سعي مي كنم زياد بيام و كمك كنم و از اطلاعات خوبتون استفاده كنم
مرصي:cool:

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
آقا یه پیشنهاد دیگه ....

عرض کنم چون بخش شبکه کاملا تخصصی است و به صورت فنی و حرفه ای ( کلا مهندسی ) دنبال می شود . پس باید بازارچه مربوط به خودش رو داشته باشه . تا توی اون کالاهای شبکه به صورت تخصصی فروخته بشه .

به عبارتی بخش شبکه و تجهیزات آن باید از چیپس و پفک و اینا جدا بشه و برای خودش یک بخش بازارچه داشته باشه .

نظر بقیه چیه !؟

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
آقا یه پیشنهاد دیگه ....

عرض کنم چون بخش شبکه کاملا تخصصی است و به صورت فنی و حرفه ای ( کلا مهندسی ) دنبال می شود . پس باید بازارچه مربوط به خودش رو داشته باشه . تا توی اون کالاهای شبکه به صورت تخصصی فروخته بشه .

به عبارتی بخش شبکه و تجهیزات آن باید از چیپس و پفک و اینا جدا بشه و برای خودش یک بخش بازارچه داشته باشه .

نظر بقیه چیه !؟

سکوت علامت رضاست !؟

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
بهروز خان

این که در اینجا یک بخش بازاچه بزنیم قابل انجام نیست . اما میتوان در بخش بازارچه یک زیر بخش ایجاد کرد .

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
در این مورد در حال مشورت با دیگر مدیران ارشد هستم

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
لطفا نتایج رو جهت اطلاع ما و کاربران منتقل کمید

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
اقا خسته نباشید
فکرکنم بخش شبکه کمی راه افتاده بهروز خان فعالیت خوبی دارند دستشان درد نکنه آقای شیرازی و احسان خان هم بخوبی از این بخش حمایت می کنند . ایجاد بخش آموزشی هم کار خوبی بود.
در ضمن طرح سوالات شبکه ای هم بسیار بسیار عالیست . دست بهروز خان درد نکنه . من خودم بیشتر از همه جای فورم توی شبکه میام این بخش بخش نمونه ای خواهد شد . من که مطمئن هستم

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
بنده احساس میکنم با حصور بهروز خان ، بار سنگینی از روی دوشم برداشته شده است .

امیدوارم بهروز خان ، اکنون با دسترسی های ویژه مدیریتی ، به آنچه که در نظر داشته اند برسند .

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
ممنون از شما آقای شیرازی ...

من سعی می کنم با یاری دوستان در یک جو دوستانه اینجا رو اداره کنیم ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا