برگزیده های پرشین تولز

یک کیس ردیف و خوب

half_life3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
بنده 70 تومن پول دارم.
میخوام یه کیس خفن و زیبا بخرم.
خواهشا جوابمو همینجا بدید.
در ضمن.
قیمت و مشخصات-توضیح هم بگذارید و مدل اونو مشخص کنید.اگرم یه عکس دارید بذارید.
تاکید میکنم:
پاور نمیخوام.اخه اونو دارم.پس کیس خالی 70 تومن باشه یعنی پاور نداشته باشه

Case-Power

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نام خدا​

با تقدیم احترام​

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام.
بنده 70 تومن پول دارم.
میخوام یه کیس خفن و زیبا بخرم.
خواهشا جوابمو همینجا بدید.
در ضمن.
قیمت و مشخصات-توضیح هم بگذارید و مدل اونو مشخص کنید.اگرم یه عکس دارید بذارید.
تاکید میکنم:
پاور نمیخوام.اخه اونو دارم.پس کیس خالی 70 تومن باشه یعنی پاور نداشته باشه
اگه میتونست 110-120 تومن پول جور کنه شاید میتونست یه Thermaltake بگیره شایدم کمتر قیمت دقیق ندارم ولی فکر میکنم زیر 100 تومن مدلی نداشته باشه یه Mambo هست که اونم بدرد نمیخوره .
با 70 تومن هم بهترین انتخاب یا Trio یا Silent storm البته Aopen و Gigabyte هم تو بازار کیس دارن ولی اطلاعاتی در مورد اونا ندارم .

Case-Power

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
TT حرف نداره. کاملا موافقم. فروشگاه پلاتر، آقا کیوان عزیز می توانند بهتر راهنمایی نمایند.

pooyahacker

Registered User
لایک‌ها
2
اگه میتونست 110-120 تومن پول جور کنه شاید میتونست یه Thermaltake بگیره شایدم کمتر قیمت دقیق ندارم ولی فکر میکنم زیر 100 تومن مدلی نداشته باشه یه Mambo هست که اونم بدرد نمیخوره .
با 70 تومن هم بهترین انتخاب یا Trio یا Silent storm البته Aopen و Gigabyte هم تو بازار کیس دارن ولی اطلاعاتی در مورد اونا ندارم .

به نظرتون Green Prince 4 چه طوره ؟

Case-Power

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نام خدا

اگر نظرتان روی این نوع کیسها (از نظر قیمت و کارآیی) می باشد ، کیس Vine پیشنهاد می گردد.این کیس با استقبال کم نظیر از سوی بازار مواجه شده است . ساده ، زیبا و با قیمتی مناسب (40 ).

با تقدیم احترام

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
اگر دوست من ئنبال يك كيسي ميگردي كه فني باشه silent strom

Case-Power

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینی که معرفی کردید پاورش چند وات هست؟

به نام خدا

دوست خوب من؛
سلام ،

کلیه کیسهای GREEN بدون پاور می باشند. این یکی از اصول اولیه در دنیا می باشد که هر سیستم سخت افزاری نیاز به یک مدل پاور دارد. ولی متاسفانه هنوز در ایران اکثر شرکتهای عرضه کننده کیس و پاور ، این دو را به صورت یکجا به فروش می رسانند.

در صورت امکان و به جهت معرفی پاور سازگار با شرایط سیستم شما، مشخصات قطعات سخت افزاری خود را اعلام بفرمایید.

با تقدیم احترام

Nima-nm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من با راهنمايي دوستان يه Silent storm گرفتم . زيبا و کم صدا و با سيستم خنک کنندگي خوب . با سه فن 12 سانتي که مي توني يه فنه 12 سانتي ديگه و يه 8 سانتي اضافه کني که البته فکر نمي کنم لازم بشه .

agric

Registered User
لایک‌ها
1
به نام خدا

دوست خوب من؛
سلام ،

کلیه کیسهای GREEN بدون پاور می باشند. این یکی از اصول اولیه در دنیا می باشد که هر سیستم سخت افزاری نیاز به یک مدل پاور دارد. ولی متاسفانه هنوز در ایران اکثر شرکتهای عرضه کننده کیس و پاور ، این دو را به صورت یکجا به فروش می رسانند.

در صورت امکان و به جهت معرفی پاور سازگار با شرایط سیستم شما، مشخصات قطعات سخت افزاری خود را اعلام بفرمایید.

با تقدیم احترام

Core 2 Duo , Dual Core 64 bit - 1.8 GHz - E4300
mobo: BIOSTAR TFORCE 965
Patriot - Dual Channel 2GB - 800-(2x1GB)

خودم که اینارو انتخاب کردم تا نظر شما چی باشه:

case: green vine
power: GP430A Real Peak Power 495w

Case-Power

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Core 2 Duo , Dual Core 64 bit - 1.8 GHz - E4300
mobo: BIOSTAR TFORCE 965
Patriot - Dual Channel 2GB - 800-(2x1GB)

خودم که اینارو انتخاب کردم تا نظر شما چی باشه:

case: green vine
power: GP430A Real Peak Power 495w

به نام خدا

دوست خوب من؛
سلام،

اگر کارت گرافیک سنگینی انتخاب نفرموده باشید، در مورد کیس و پاور هیچ مشکلی نخواهید داشت.

با تقدیم احترام

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
فكر كنم مهندس عزيز هم موافق باشه واتاژ peak كمي دردسر سازه . گرين ديگه از اين واتاژ استفاده نميكنه چون به شعور مشتري ارزش قائل ميشه . مثل tvm كه پاور 500 واتش 175 وات real هست كه در واقع خريدار رو گول ميزنه . هيچ جاي دنيا اينطوري نيست .

شركت آينده سيما اولين شركتي هست كه به استانداردهاي جهاني رسيده هست. حضور مدير فني محترم اين شركت مزيد اين علت هست

Case-Power

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فكر كنم مهندس عزيز هم موافق باشه واتاژ peak كمي دردسر سازه . گرين ديگه از اين واتاژ استفاده نميكنه چون به شعور مشتري ارزش قائل ميشه . مثل tvm كه پاور 500 واتش 175 وات real هست كه در واقع خريدار رو گول ميزنه . هيچ جاي دنيا اينطوري نيست .

شركت آينده سيما اولين شركتي هست كه به استانداردهاي جهاني رسيده هست. حضور مدير فني محترم اين شركت مزيد اين علت هست

به نام خدا

امید جان؛
سلام،

انشاا.. با افزایش سطح آگاهی مصرف کنندگان عزیز، شاهد حرکت سایر شرکتهای محترم فعال در زمینه پاور به این سمت باشیم. قطعا اگر مصرف کننده از این موضوعات آگاهی کامل داشته باشد، عرضه کننده پاور را تشویق به ارائه و درج اطلاعات صحیح برروی لیبل محصولات خود خواهد نمود.

این مورد نیاز به حمایت شما و سایر اساتید محترم دارد.

با تقدیم احترام

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
سلام به همه
دوستان من میخوام یه سری اطلاعات در مورد اینکه هر سیستم و هر قطعه چند وات مصرف داره رو جمع کنم البته یه سری کارا کردم و بازم میخوام ادامه بدم توی این راه کمکم کنید خوشحال میشم البته جناب مدیر در جریانه که داریم تمام سعیمون رو میکنیم که اطلاع رسانی خوبی د اشته باشیم حداقل یه ثوابی ببریم که خریدار اینقدر زجر نکشه

بالا