برگزیده های پرشین تولز

وام 25 خرید خودرو

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rizak

Registered User
لایک‌ها
704

hexman

Registered User
لایک‌ها
761
اگه طرح تا اردیبهشت ادامه پیدامیکرد فک کنم راحت دو میلیون. خودرو ثبت نام میشد..

saeedh1371

Registered User
لایک‌ها
178
من موندم چرا هی چپ و راست میگن ایرانی ها باهوش ترین مردم دنیا هستن!؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

واقعا ما احمق ترین مردم دنیا رو داریم.....
اینجا ایران هستش........جایی که مردم به راحتی حاکمان رو بر دوششون سوار می کنن...........کسی که ماهیی یک میلیون نداره میره ماهی 700 لگن بگیره تا دربست برن بهشت...............
خدایا شکرت..........
یه لینکی بود برای فورد فیست یکی از دوستان گذاشته بود.........برید ببینید........هزینه اولیه 2 میلیون.......سود صفر........

من موندم چرا این اسرائیل و آمریکا به ایران حمله نمیکنن؟ یعنی از چی این مردم میترسن؟........یه وام 1 میلیونی برا آیفون بدم همه تا کمر براشون خم میشن هیچکی هم از خونه بیرون نمیاد............

واقعا هر ملتی به چیزی که شایستش باشه میرسه.....اونجا خودرو با قابلیت پارک هوشمند رو میدن 40 میلیون با پیش پرداخت 2 میلیون و قسط 7 ساله و سود صفر........هیچکی نمیخره......اینجا برا پراید مردم 40 میلیون میدن!!!!!!!!!!خدایا شکرت..............

تا ابد ما ملتی شایسته تحقیر خواهیم بود.............

Subzero0

Registered User
لایک‌ها
413
من موندم چرا هی چپ و راست میگن ایرانی ها باهوش ترین مردم دنیا هستن!؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اینجا ایران هستش........جایی که مردم به راحتی حاکمان رو بر دوششون سوار می کنن...........کسی که ماهیی یک میلیون نداره میره ماهی 700 لگن بگیره تا دربست برن بهشت...............
خدایا شکرت..........
یه لینکی بود برای فورد فیست یکی از دوستان گذاشته بود.........برید ببینید........هزینه اولیه 2 میلیون.......سود صفر........

من موندم چرا این اسرائیل و آمریکا به ایران حمله نمیکنن؟ یعنی از چی این مردم میترسن؟........یه وام 1 میلیونی برا آیفون بدم همه تا کمر براشون خم میشن هیچکی هم از خونه بیرون نمیاد............

واقعا هر ملتی به چیزی که شایستش باشه میرسه.....اونجا خودرو با قابلیت پارک هوشمند رو میدن 40 میلیون با پیش پرداخت 2 میلیون و قسط 7 ساله و سود صفر........هیچکی نمیخره......اینجا برا پراید مردم 40 میلیون میدن!!!!!!!!!!خدایا شکرت..............

ای حاجی اینقدر حرص نخور
هرچی حرص بخوری ملت بیشتر میرن پراید میخوردن حرص نخور
به شخمت:general711::general711::general711:

Last edited:

rizak

Registered User
لایک‌ها
704

خدایا شکرت..........

هوش رو برای درستی به کار نمیبرن
کافیه بگی مثلا دزدی تا ببینی چه هوشی به خرج میدن

اولین کشور تو دنیا از نظر خرابکاری و اختلاس ( این نشون میده هوش عالی دارن چون هرچیزی معکوسش خیلی سخته )

بعد اینکه عزیز دلم تو همین تاپیک یه دکتر هست که به شدت موافق این طرح و دولت هست
خوب وقتی پزشک مملکت یک آدم مثلا تحصیلکرده میاد از همچین طرحی دفاع میکنه و خوشحاله از اینکه لگن ها فروش رفتن اونوقت شما چه انتظاری از مردم عادی داری ؟!

هه از ماست که بر ماست ...

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
هوش رو برای درستی به کار نمیبرن
کافیه بگی مثلا دزدی تا ببینی چه هوشی به خرج میدن

اولین کشور تو دنیا از نظر خرابکاری و اختلاس ( این نشون میده هوش عالی دارن چون هرچیزی معکوسش خیلی سخته )

بعد اینکه عزیز دلم تو همین تاپیک یه دکتر هست که به شدت موافق این طرح و دولت هست
خوب وقتی پزشک مملکت یک آدم مثلا تحصیلکرده میاد از همچین طرحی دفاع میکنه و خوشحاله از اینکه لگن ها فروش رفتن اونوقت شما چه انتظاری از مردم عادی داری ؟!

هه از ماست که بر ماست ...
تو دوباره به سوزش افتادی
انگار فقط همین یک نفره که طرف دولته،نه عزیز،انتخابات بعدیم بشه میبینی مردم چطور میلیونی میرن رای میدن؛شما عرضه داری برو سیستمو عوض کن،نه اینکه به بقیه چیزی بگی
البته هم که عرضه اش رو نداری،یه کمپین رو نتونستین ۴ ماه سر پا نگه دارین،هرکیم خرید به فحش بستینش،که اون هم از نشان از ناتوانیتونه
البته گفتنت به من از حسادتت هست،خوب اگه تلاش کرده بودی ،الان به جایی رسیده بودی
شما فعلا برو ماهانه یارانه اتو بگیر از گشنگی نمیری بدبخت
فعلا که دنیا به کام ماست

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Last edited:

shkz

Registered User
لایک‌ها
65
..................یه کمپین رو نتونستین ۴ ماه سر پا نگه دارین........................................

دوست عزیز اگه همین کمپین (حتی تخیلی) نبود که نه دولت و نه خودرو سازها حاضر نبودن ریالی به مردم بدن بابت خرید. چند سال بود که همین ال نود فروش فوری نداشت و همش شده بود بازار سیاه با تفاوت قیمت چند میلیونی. همین کمپین ساده بود که اونا رو به زانو درآورد و وادار کرد برای حفظ آبرو هم که شده تن به یک همچین کاری بدن که البته بعداً گندش یواش یواش در میاد مثل مسکن مهر. خدا کنه طرح های اینچنینی پوست خربزه ای نباشه زیر پای دولت.
در اینکه فعلاً دنیا به کام کیه که باید گفت................

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
دوست عزیز اگه همین کمپین (حتی تخیلی) نبود که نه دولت و نه خودرو سازها حاضر نبودن ریالی به مردم بدن بابت خرید. چند سال بود که همین ال نود فروش فوری نداشت و همش شده بود بازار سیاه با تفاوت قیمت چند میلیونی. همین کمپین ساده بود که اونا رو به زانو درآورد و وادار کرد برای حفظ آبرو هم که شده تن به یک همچین کاری بدن که البته بعداً گندش یواش یواش در میاد مثل مسکن مهر. خدا کنه طرح های اینچنینی پوست خربزه ای نباشه زیر پای دولت.
در اینکه فعلاً دنیا به کام کیه که باید گفت................
به زانو دراومدن؟واقعا؟
فعلا که حتی محصولات آتی رو هم فروختن
مگه همین کمپین از روز اعلام این وام،علیه اش مطلب بیرون نمیداد؟پس چی شده الان وام شده نقطه پیروزی؟
شعار کمپین چی بود؟
"ایرانی شایسته سوار شدن خودرو های با کیفیت روز دنیا با قیمت ارزان هست"....کدوم یک از این اهداف محقق شده؟.....الان خودرو ساز به زانو درآمده زیر بار این رفته؟یا همان خودروی بی کیفیت و البته خاک و آفتاب خورده رو با قیمت بیشتر هم فروخت

drsherman

Registered User
لایک‌ها
308
نامه یک جوان به رییس جمهور :
سلام اقای روحانی ،خسته نباشید
بدون مقدمه:به نظر من اگر یک جوان ماشین نداشته باشد میتواند از وسایل نقلیه عمومی استفاده کند ولی اگر زن نداشته باشدنمی تواند از زنان عمومی استفاده کند چون گناه هست
بجای اینکه وام خودرو بدهید وام ازداوج بدهید تا من بتوانم ازدواج کنم.
باتشکر☺

hexman

Registered User
لایک‌ها
761
حالا به نظر شما خودرو سازها از نحویل سی روزه 110 هزار خودرو بر میان؟

farhad17

Registered User
لایک‌ها
328
sdaif93gkg698l46wsqd.jpg

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
تو دوباره به سوزش افتادی
انگار فقط همین یک نفره که طرف دولته،نه عزیز،انتخابات بعدیم بشه میبینی مردم چطور میلیونی میرن رای میدن؛شما عرضه داری برو سیستمو عوض کن،نه اینکه به بقیه چیزی بگی
البته هم که عرضه اش رو نداری،یه کمپین رو نتونستین ۴ ماه سر پا نگه دارین،هرکیم خرید به فحش بستینش،که اون هم از نشان از ناتوانیتونه
البته گفتنت به من از حسادتت هست،خوب اگه تلاش کرده بودی ،الان به جایی رسیده بودی
شما فعلا برو ماهانه یارانه اتو بگیر از گشنگی نمیری بدبخت
فعلا که دنیا به کام ماست

پس وقتی میگم دستمالی نگو نه :)
من از گرسنگیمم بمیرم بهتر از اینه خ..... اینارو بمالم :)

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
پس وقتی میگم دستمالی نگو نه :)
من از گرسنگیمم بمیرم بهتر از اینه خ..... اینارو بمالم :)
والا ما هم نمی مالیم
من اگه به جایی رسیدم از تلاش خودم بوده
منتها جنابعالی کاستی های خودت رو ناشی از موفقیت دیگرانی میدونی که فکر میکنی موفقیتشون ناشی از تملق و روابط هست نه تلاش

به هرحال من متاسفم برای هر چیزی که تو زندگیت اتفاق افتاده که به جای اینکه سعی کنی زندگیتو بسازی،میای به این و اون فحش میدی
والا من که نه کمپینی بودم و نه به خاطرش کسی فحش دادم،اما میدونم لیاقتم چه زندگی و ماشین و خونه ای هست و بخاطرش تلاش میکنم تا بدستش بیارم......اما تو تو حسرت بدشت اوردنش بمونی بهتره

ضمنا این "اینا"یی که میگی،همونایی هستن که همین مردم بهشون رای دادن،چون خودت میری رای مخدوش میدی،دلیل نمیشه همه هم اینکارو بکنن
به هرحال اگه عرضه داری،سعی کن "اینا" رو رو ورداری و خودت جاشون بشینی......اگرم عرضه نداری بشین فحش بده و تهمت بزن،با یارانه ماهیانت سر کن که از گشنگی نمیری

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
والا ما هم نمی مالیم
من اگه به جایی رسیدم از تلاش خودم بوده
منتها جنابعالی کاستی های خودت رو ناشی از موفقیت دیگرانی میدونی که فکر میکنی موفقیتشون ناشی از تملق و روابط هست نه تلاش

به هرحال من متاسفم برای هر چیزی که تو زندگیت اتفاق افتاده که به جای اینکه سعی کنی زندگیتو بسازی،میای به این و اون فحش میدی
والا من که نه کمپینی بودم و نه به خاطرش کسی فحش دادم،اما میدونم لیاقتم چه زندگی و ماشین و خونه ای هست و بخاطرش تلاش میکنم تا بدستش بیارم......اما تو تو حسرت بدشت اوردنش بمونی بهتره

ضمنا این "اینا"یی که میگی،همونایی هستن که همین مردم بهشون رای دادن،چون خودت میری رای مخدوش میدی،دلیل نمیشه همه هم اینکارو بکنن
به هرحال اگه عرضه داری،سعی کن "اینا" رو رو ورداری و خودت جاشون بشینی......اگرم عرضه نداری بشین فحش بده و تهمت بزن،با یارانه ماهیانت سر کن که از گشنگی نمیری

کاملا معلومه نمیمالی این کمپین یا هرچی که بود وقتی اینطوری شد بال دراودری : ))
ببین دکی جون به واالله من وضعم خیلی هم خوبه و راضی ام ازش
اما دلیل نمیشه چشممو ببندم تا یه عده خر همه چیو خراب کنن این لیاقتی که ازش حرف میزنیرو خیلی ها میتونن داشته باشن کافیه ریش بزارن یا برن مثل شما دستمالی کنن
اما زندگی با ذلت به درد عمه میخوره
بعد اینکه رای دادن ؟
خودت خندت نمیگیره این حرفو میزنی ؟
کل ملت به 1 رای بدن کافیبه اون یه نفر که میدونی کیو میگم بگه 2 که اصلشم الان همینه و اون انتخاب میکنه نه ملت :)
بعدشم مگه یادت رفته این ملتی که داری دم ازش میزنی برای آب و برق رایگان انقلاب کردن پس انتظاری نداشته باش ازشون :)
یادته اول تاپیک چقدر میسوختم از اینکه مردم برن از این وام استفاده کنن؟
ولی الان به جان مادرم خیلی هم خوشحالم چون این ملت لیاقتشون از پراید هم کمتره :)
در مورد جمله آخرت هم عزیزم 1 دست صدا نداره :)
شما با دستمالیت خوش باش ما با همین نون کارگریمون هم راضی ایم :)

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
کاملا معلومه نمیمالی این کمپین یا هرچی که بود وقتی اینطوری شد بال دراودری : ))
ببین دکی جون به واالله من وضعم خیلی هم خوبه و راضی ام ازش
اما دلیل نمیشه چشممو ببندم تا یه عده خر همه چیو خراب کنن این لیاقتی که ازش حرف میزنیرو خیلی ها میتونن داشته باشن کافیه ریش بزارن یا برن مثل شما دستمالی کنن
اما زندگی با ذلت به درد عمه میخوره
بعد اینکه رای دادن ؟
خودت خندت نمیگیره این حرفو میزنی ؟
کل ملت به 1 رای بدن کافیبه اون یه نفر که میدونی کیو میگم بگه 2 که اصلشم الان همینه و اون انتخاب میکنه نه ملت :)
بعدشم مگه یادت رفته این ملتی که داری دم ازش میزنی برای آب و برق رایگان انقلاب کردن پس انتظاری نداشته باش ازشون :)
یادته اول تاپیک چقدر میسوختم از اینکه مردم برن از این وام استفاده کنن؟
ولی الان به جان مادرم خیلی هم خوشحالم چون این ملت لیاقتشون از پراید هم کمتره :)
در مورد جمله آخرت هم عزیزم 1 دست صدا نداره :)
شما با دستمالیت خوش باش ما با همین نون کارگریمون هم راضی ایم :)
من که خیلی خوشم
گفتم که دنیا به کام ماست......نه بخاطر چیزی که تو فکر میکنی
بخاطر تلاش خودم هست،استعداد خودم
اگر عقلت توانایی داشت،میتونستی تحلیل کنی که فعالیت من تو این فروم هیچ ارزشی برای دولنگت و حکومت نداره،اصلا چطور خودم رو براشون ثابت کنم
گفتم،مشکل من با تو این هست که مستقیم به گن توهین میکنی....چرا؟چون تربیت خانوادگی نداری،متاسفانه اونیپکه باید تورو تربیت میکرده کوتاهی کرده،نه ادب داری،نه فهم نه شعور و نه عرضه کار
حالا بشین این جا و اونجا به هرکی مثل خودت فکر نمیکنه توهین کنه،این توهین ها واقعیت رو عوض نمیکنه،اما تربیت و فهم و خار بودنت رو نشون میده
به سلامت.....در حیرت پراید بمان تا آخر عمر،لیاقت من که خودروی روز دنیا هست که توانایی تهیه اش رو هم دارم و سوار خواهم شد

فترمه

Registered User
لایک‌ها
288
من که خیلی خوشم
گفتم که دنیا به کام ماست......نه بخاطر چیزی که تو فکر میکنی
بخاطر تلاش خودم هست،استعداد خودم
اگر عقلت توانایی داشت،میتونستی تحلیل کنی که فعالیت من تو این فروم هیچ ارزشی برای دولنگت و حکومت نداره،اصلا چطور خودم رو براشون ثابت کنم
گفتم،مشکل من با تو این هست که مستقیم به گن توهین میکنی....چرا؟چون تربیت خانوادگی نداری،متاسفانه اونیپکه باید تورو تربیت میکرده کوتاهی کرده،نه ادب داری،نه فهم نه شعور و نه عرضه کار
حالا بشین این جا و اونجا به هرکی مثل خودت فکر نمیکنه توهین کنه،این توهین ها واقعیت رو عوض نمیکنه،اما تربیت و فهم و خار بودنت رو نشون میده
به سلامت.....در حیرت پراید بمان تا آخر عمر،لیاقت من که خودروی روز دنیا هست که توانایی تهیه اش رو هم دارم و سوار خواهم شد

تو عجب آدم پر افاده و از خود راضی هستی!
اونوقت پزشکی شما؟! از همون قشری که بیشترشون (حالا نمیگم همشون) از جان و خون مردم ماشینهای آنچنانی و به قول خودت ماشینهایی که لیقاتش رو دارین، سوار میشن؟!!!

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
تو دوباره به سوزش افتادی
مردم میرن رای بدن تا تغییری ایجاد شه تقصیرشون چیه یکی میاد با هزاران وعده و وعید گولشون میزنه و و آخرش هم هیچی!خود من که اصلا رای ندادم
مردم چیکار کنن؟دیگه به چی و به کی اعتماد کنند؟
واقعا کوته فکر هستید اگر فکر میکنید این وام به صلاح مردم بود!
دقت کنید مدت ها بود کسی واقعا خودروی داخلی نمیخرید حالا وام دادن و یکسری احمق به تمام معنا رفتند خریدن
برای خود شخص و طرز فکرش از صمیم قلب متاسفم!
مردن نیاز به وام ماشین ندارند وقتی کشور 24درصد بیکار داره و کسی نمیتونه ازدواج کنه هر کس نمیبینه یا جاش خیلی گرمه یا کوره که باید بره چشم پزشکی
خون به دل این مردم شده با بیسوادی و نادانی و احمق هایی که از این نادان ها و نادانی هایشان پیروی میکنند
نه خود من و نه خانواده ام اینکار رو انجام ندادن بلکه بشدت هم مخالف بودن
تاسف تاسف و تنفر...............

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا