برگزیده های پرشین تولز

وام 25 خرید خودرو

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
اگه تا يه ماه ديگه اعلام كردند بدليل تقاضاي مردم دوباره خودروي شرايطى ميفروشيم بدونيد كه كمپين شكست نخورده و همه اش فيلمه

و من معتقدم اينجورى ميشه
به يك عده از مردم هم كه تو فشار مالى هستند و به كمپين اعتقاد داشتن ولى مجبور به خريد شدند حق ميدم

Sent from my iPhone using Tapatalk

شعار کمپین چی بود؟
ایرانی لایق خرید خودروهای روز دنیا با قیمت مناسب هست........
دللیل تحریم چی بود؟کیفیت بد خودروی داخلی و قیمت بالا

خوب این کمپین به کدوم هدفش از این تحریم ها رسید؟خودرو ارزان شد یا کیفیتش بالارفت؟
وام موفقیت کمپین نیست.....مگر همون اول هدف کمپین دادن وام بود؟
خود کمپین که کلی از این وام ایراد گرفت و اون رو گرون فروختن آشغال هایی گفت که همینجوری چند برابر فروخته میشه

پس این حرف رو نفرمایید،کمپین در این قضیه وام کاملا شکست خورد....اگرچه ،ممکن هست دوباره همچین کمپینی شکل بگیره،اما کمپین قبلی نخواهد بود،شاید کمپین واقع بینانه تر و هدف مند تر با رعایت اصول حرکت اجتماعی.....اما کمپینی که برداشت غلط از شرایط داشته باشه ، از شرایط کمبود نقدینگی بهربرداری کنه و ادبیات نامناسب داشته باشه،محکوم بشکست هست

ضنا هیچ کس مجبور به خرید نبوده،اگر واقعا کسی معتقد باشه این خودرو ها کیفیت ندارند و گران فروخته میشن . لیاقت سوار شدن ندارن،با عیچ وامی نباید خودرو بخره

بلی،کسانی که دست بخرید زدند،شرایط رو بررسی کردند و باتوجه به نیازشون تصمیم گرفتند و سبک سنگین کردند که آیا با چنین وامس خرید چنین خودرویی با نیازشون به صرفه هست یا خیر
اجباری در کار نیست،کاملا از روی اختیار بوده

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

yekta

Registered User
لایک‌ها
51
موفقين كمپين اين بود كه پس از سالها يه حركت مثبت تو شبكه هاى اجتماعى انجام شد و تاثير گذار هم بود

اگه قرار باشه همه مثل هم باشن كه نميشه
تو بعضي جاهاي دور افتاده طرف نميدونه اصلا معنى كمپين چيه

ولى اميدوار شدم

Sent from my iPhone using Tapatalk

farhad17

Registered User
لایک‌ها
328
402ba92b495483084cb90b86391a75bf_425.jpg

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
با ابروریزی دیروز این مردم بس نادان به سران ننگین مملکتی ثابت شد این مردم مردم پایداری نیستن ای امان از جهل ادمی

Sent from my LG-E988 using Tapatalk

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
با ابروریزی دیروز این مردم بس نادان به سران ننگین مملکتی ثابت شد این مردم مردم پایداری نیستن ای امان از جهل ادمی

Sent from my LG-E988 using Tapatalk

با این استقبال مردم خودروساز ها میتونن اینطور وانمود کنن که کیفیت و قیمت خودرو برای مردم مساله نیست و به افن راحتی ها زیر بار افزایش کیفیت یا کاهش قیمت نخواهند رفت

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,159
بابا چرا الکی حرص میخورید؟!

فقط و فقط به فکره خودتون باشید وبس !!! اینجا فرانسه یا سویس و نروژ نیس!!
الان فقط موقع بزخری کردن ماشین های مدله 92 93 که ملت دارن مفت میفروشن!! الان میخری دو سه سال سوار میشی ، همینا که رفتن ماشین خریدن تو قسطاش موندن ؛ حالا میری ماشین اونا رو بزخری می کنی!! همین و بس !! فقط موقع خرید دویست سیصد تومن خرج میکنی واسه چهارتا کارشناس که یه ماشین تمیز گیرت بیاد.

ahwaz1986

Registered User
لایک‌ها
201
آقا واقعا چرا به مردم خودتون توهین می کنید؟؟؟
خودتون رو بگذارید جای پدری که همه این سالها حسرت یک پراید لگن رو داشته
زن و بچه اش رو سوار ترک موتور می کرده میبرده این ور اونور
سالها حسرت مسافرت بخاطر نداشتن خودرو رو دل خانواده اش بوده
تو بارون تو این خیابون های بی صاحاب مملکت باید بچه اش رو پای پیاده میبرده مدرسه
نه ضامنی داشته که وام بگیره
نه کارمند رسمی بوده که چک حقوقی داشته باشه که بیارزه برا کسی
حالا بیاد همچین فرصتی رو از دست بده
اینقدر سیاه و سفید نگاه نکنید به مسایل
سالهاست دارن ملت ما رو تو موقعیت های مختلف تحقیر می کنند
برای یک مرغ مفتی مردم کشته شدن
برای یک قیمه مفتی آدم های با ماشین 300-400 میلیونی میزنن تو سر و کله هم
انتظار بی جایی هست شما از مردم تحقیر شده و (خود حقیر پندار ما) انتظار مقاومت مدنی داشته باشید
اون هم در مقابل ماشین
خخخخخخخخخ
چرا فکر می کنید چون دولت گفت ما بردیم
کمپین شکست خورد
حالا یا واقعا کمپینی در کار بود
یا مردم پول نداشتن
خب شکست بخوره
دنیا که تموم نشد
مهم اینه اونهایی که پول نقد دارن نخرن
شاید دولت بخواد مفتی به همه ماشین بده
خوب دستش درد نکنه
از فردا یا مردم دوباره پول ندارن خودرو بخرن
یا کمپینی ها میمونن
یعنی ایران خودرو نمی خواد دیگه ماشین تولید بکنه
100 هزار مشتری بالقوه خودشون رو با این طرح از بازار خارج کردن
حالا 100 هزار نفر که درصد بالاییش
شاید بالای 50 درصد یا 60 درصد خانوارهای کم در آمد بودن
میمونن با قسط ماهی پونصد و سایر هزینه های جانبی که همه کسایی که لگن های تولید داخل رو سوار شدن می دونن
این عده تا سالها اگه وضع درآمد بهتر نشه از کلیه بازارهای ایران حذف شدن
چون دیگه چیزی برایشون نمی مونه که بخوان باهاش خرید بکنند
حالا بماند که وصول این پولها از ملت خودش مصیبت وحشتناکی میشه برای دولت و بانک ها
خیلی جالبه به صد هزار نفر سربازی رو فروختن
به صد هزار نفر وام ماشین دادن
به قول معروف
این از نتایج سحر است
باش تا صبح دولتت بدمد

farzad.r

Registered User
لایک‌ها
281

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی مطرح کرد
انتقاد از نام‌نویسی خارج از ظرفیت خودرو/ خودروسازان تولید آینده‌شان را هم پیش‌فروش کردند
مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی گفت: شرکت‌های خودروساز علاوه بر فروش موجودی‌ها، شروع به پیش‌فروش محصولات آتی کردند که به هیچ وجه از ابتدا مدنظر نبوده است.

13931118000877_PhotoA.jpg

به گزارشخبرگزاری فارسبه نقل از روابط عمومیبانک مرکزی، علی اصغر میرمحمدصادقی افزود: وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت در تاریخ 94/7/22 موجودی خودروهای انبار شده را به میزان 51 هزار دستگاه اعلام کردند و در جریان مذاکرات بعدی در مجموع قرار شد این تعداد به یکصد هزار دستگاه افزایش یابد.

به گفته وی، با توجه به استقبال قابل توجه هموطنان عزیز در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته قبل، در پایان روز سه‌شنبه در جلسه شورای پول و اعتبار مراتب خدمت وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت اعلام شد که با توجه به سرعت نام‌نویسی باید دستورات لازم را به نحوی صادر فرمایید که از سقف تعیین شده، فراتر نرود.

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی خاطرنشان کرد: آنچه مسلم است شرکت‌های خودروساز علاوه بر فروش موجودی‌ها، شروع به پیش‌فروش محصولات آتی کردند که به هیچ وجه از ابتدا مد نظر نبوده است.

میرمحمدصادقی افزود: با توجه به ادامه فروش در نمایندگی‌های فروش در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مراتب به صورت کتبی به مدیران ذی‌ربط در وزارت صنعت‌، معدن و تجارت اعلام شد ولی با کمال تعجب حتی روز جمعه را نیز به عنوان فروش فوق‌العاده در نظر گرفتند که به هیچ وجه به قرارهای قبلی تطبیق نمی‌کرد؛ البته در مراحل بعدی تعداد 10 هزار دستگاه دیگر اضافه شد و در نهایت سقف کلی طرح به میزان 110 هزار دستگاه از محل منابع تخصیص داده شده می‌تواند تأمین مالی شود.

وی تصریح کرد: شرکت‌های خودروساز می‌توانند از محل منابع داخلی خودشان نسبت به فروش با همین روش و یا شیوه‌های دیگری که مصلحت می‌دانند، اقدام کنند. ولی **** بانکی حداکثر همان 110 هزار دستگاه اعلام شده قبلی را می‌تواند تامین کند.

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
تو این هفته شاید با ۴۰ نفر غریبه و آشنا در مورد این وام ها صحبت کردم. هیچ کس حتی فردی رو نمیشناخت که ثبت نام کرده باشه
بنظرم این یه بلوف بزرگ بوده.
دولت اوضاع مالیش افتضاحه. ۱۱۰ هزار وام ۲۵ میلیون تومانی عددی میشه برابر با 2750000000000 دو هزار هفت صد پنجاه میلیارد تومان. عددی تقریبا برابر با یک ماه یارانه ی مردم ایران. اون هم درحالی که دولت هر ماه چند روز پرداخت یارانه رو عقب میاندازه تا سر سال جای ۱۲ ماه ۱۱ ماه یارانه بده.
بنظرم این بزرگترین بلوف بعد از اعزام میمون به فضا بودش :)
حتی ۱ مصاحبه تلوزیونی از صف مراجعه کنندگان برای ثبت نام هم پخش نشد. حداقل من ندیدم

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
صد و ده هزار تبت نام در سطح کشور چیزی نیست که..

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
امروز پنج هزار نفر، پراید را به قیمت سی و شش میلیون و سمند را به مبلغ چهل و شش میلیون خریداری کردند.
.
.
.
.
.
.
.
استاد بزرگواری داشتم که در این مواقع می گفت: بسیاری از افراد جامعه ی ما به اندازه ی یک بومی روستاهای دورافتاده ی آفریقا، نمی فهمند ولی به اندازه ی یک آمریکایی آزادی می خواهند!

راست میگفت..

Sent from my CHM-U01 using Tapatalk 2

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
یکی از رفقا امروز 206 اس دی نوشت
سه ساله 7 تومن سود میاد رو مبلغ اصلی
میگفت تقریبا سالی 2 تومن.........................چیزی نیست پرداخت میکنم میره!...............
حقوقش بالای 2.5
الانم سمند 84 داره که میخواد بفروشه!

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
امروز پنج هزار نفر، پراید را به قیمت سی و شش میلیون و سمند را به مبلغ چهل و شش میلیون خریداری کردند.
.
.
.
.
.
.
.
استاد بزرگواری داشتم که در این مواقع می گفت: بسیاری از افراد جامعه ی ما به اندازه ی یک بومی روستاهای دورافتاده ی آفریقا، نمی فهمند ولی به اندازه ی یک آمریکایی آزادی می خواهند!

راست میگفت..

داداش دم استادتون گرم
من یه جمله واقعا با روانم بازی میکنه و اگر بتونم قابش میکنم تو خونه میزنم :

خوشا به حال حکمرانانی که مردمانشان تفکر نمیکنند
خدایی این جمله 100% برای ایرانی ها صدق میکنه ...

farzad.r

Registered User
لایک‌ها
281
احمقانه ترین چیز اینه که تهران بیشترین ثبت نامی رو داشته
تهران ساعت 7 تا 8:30 صبح و 4 تا 7-8 شب خیابونها قفل میشه. همین الان تمام کوچه و خیابونها ماشین دوبله پارک شده!!!

من نمی دونم این 20هزار خودروی جدیدی که به تهران اضافه میشه، قراره کجا حرکت کنه؟ کجا پارک کنه؟
من کاری با ثبت نامی های شهرهای دیگه ندارم، ولی این درصد بالای تهران نشون میده خیلی ها ماشین دوم و سوم و چهارم رو ثبت نام کردن

آمارها به شرح زیر می‌باشد:

درصد سهم

تعداد حواله

استان

۱۹%

۸۷۱۴

تهران

۱۱%

۵۲۱۳

خراسان رضوی

۸%

۳۷۳۱

اصفهان

۵%

۲۴۵۹

مازندران

۵%

۲۴۱۰

فارس

۵%

۲۳۴۰

آذربایجان غربی

۵%

۲۳۳۶

آذربایجان شرقی

۳%

۱۶۴۲

خوزستان

۳%

۱۶۳۷

گیلان

۳%

۱۴۲۱

همدان

۳%

۱۴۰۰

کرمانشاه

۳%

۱۳۶۴

قم

۳%

۱۲۶۱

کرمان

۲%

۱۱۷۴

یزد

۲%

۱۰۴۸

قزوین

۲%

۱۰۳۱

اردبیل

۲%

۹۷۰

گلستان

۲%

۹۱۶

زنجان

۱%

۶۸۴

سمنان

۱%

۶۱۹

لرستان

۱%

۶۰۴

سیستان و بلوچستان

۱%

۵۹۳

کردستان

۱%

۵۷۸

مرکزی

۱%

۴۹۸

چهار محال و بختیاری

۱%

۴۸۶

ایلام

۱%

۴۵۱

خراسان شمالی

۱%

۳۷۹

هرمزگان

۱%

۳۵۹

کهکیلویه و بویر احمد

۱%

۳۵۵

خراسان جنوبی

۱%

۲۷۸

بوشهر

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
یه زمانی ده سال پیش اتوبان صدر فقط صبح 7 شلوغ بود... بعد چند سال ظهر ا دوازده هم شلوغ میشد.. شلوغا نه اینکه قفل بشه...
الان بعد ده سال صدر فقط 2 شب خلوته!!
هیچ زمانی هیچ جایی نمیشه رفت مگه کلا یک روزت رو بزاری واسه یه کار فقط
من برنامم تا چند سال دیگه رفتن به یه شهر دیگه واسه زندگی هست
الان که عصرا میخوام برم خونه یه مسیر ده دقیقه ای رو چنان باید کوچه پس کوچه برم تا شاید چهل دقیقه ای برسم!!

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
نمیدونم چرا دولت بفکر حمل و نقل عمومی اصلا نیست.من با اینکه باید هزینه های زیادی بابت ماشین و بیمش بدم حاضر شدم متقبل بشم ک از اتوبوس های فضایی راحت بشم
اخه وقتی ی سیستم حمل و نقل عمومی مرتب داشته باشیم چرا همچین کاری کنم؟ این همه ماشین واقعا تو شهرهای بزرگ میخوان چیکار کنن؟ چ فکری کردن براشون؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا