برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

mr.foad

Registered User
لایک‌ها
127
وقتی که تورم ظاهرا پایین می آید عجولانه سود بانکی را پایین می آورند وگرنه همانطور که چند سال پیش دیدیم هنگامی که تورم واقعی بیش از 100 درصد شده بود، سود بانکها با شیب خیلی ملایمی بیشتر می شد.
خب دیگه آقایون زبلن !
البته این شیب ملایم ظاهری بود. رو در بانک مینویسه یکساله 24درصد. ولی رائیس اجازه داشت تا 30درصد هم بده واسه همین اگه میدید طرف میخواد حسابه رو باز کنه که صداش در نمیومد. ولی حس میکرد ممکنه بپره یا سود بیشتر میخواد بدون دردسر سود بالاتر بهش میداد و بانک مرکزی هم هیچی نمیگفت چون خودش این اجازه رو داده بود. امکان داره یه همچین اتفاقی بیوفته دوباره.

arashaj74

Registered User
لایک‌ها
1,070
من هم دنبال این حساب بودم و هم توو این تاپیک و هم توو یک سایت دیگه دیده بودم که دوستان نوشتن چنین طرحی هست
ولی وقتی از بانک پرسیدم گفتن چنین طرحی نیست یا حداقل فعلا به شعبه ما ابلاغ نشده...
کسی این حساب رو باز کرده اینجا ????
چنین طرحی هست ولی شعبه باید آشنا باشه

amirh7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
49
چقدر کارمزد میگیرن برای خرید این سهام؟
بعد اصل پول رو هم تضمین میدن؟یا موقعی که میخوایم اصل پول رو برداریم باید به نرخ روز بفروشیم؟
والا اینا را نپرسیدم یعنی فک کردم اصول کار این که حتما باید اصل پول تضمین بشه در مورد بانک های دیگه مگه این طور نیست؟ البته رو پوسترش زده بود میزان ریسک کم

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,384
والا اینا را نپرسیدم یعنی فک کردم اصول کار این که حتما باید اصل پول تضمین بشه در مورد بانک های دیگه مگه این طور نیست؟ البته رو پوسترش زده بود میزان ریسک کم
پس وقتی اسم ریسک روشه یعنی بورس یعنی ممکنه 100 میلیون من و شما یهو بشه 1 میلیون مگر اینکه توی قرارداد نوشته شده باشه اصل پول تضمین میشه که بعید میدونم نوشته شده باشه

amirh7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
49
آره الان رفتم دیدم پول تضمین نمیشه به قیمت روز باید بفروشی
پس به نظر به درد نمیخوره دوستان به نظرتون الان بهترین بانک کدومه؟ صفحات قبل رو خوندم نظرات متفاوت بود

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,384
آره الان رفتم دیدم پول تضمین نمیشه به قیمت روز باید بفروشی
پس به نظر به درد نمیخوره دوستان به نظرتون الان بهترین بانک کدومه؟ صفحات قبل رو خوندم نظرات متفاوت بود
قرارداد رو نگاه کردین یا لینک خاصی رو؟

shagerd1

Registered User
لایک‌ها
228
دوستان لطف میکنند بگن کدوم شعبه گردشگری سود 23 درصد رو میده همونو بریم؟شعبه هاش که زیاد نیست اما من هم 2 جا رفتم گفتن نداریم همچین طرحی.فقط برای مبالغ بالا و صحبت با مدیر شعبه و...امکانپذیره؟

vector2020

Registered User
لایک‌ها
67
دوستان یک گروه تو تلگرام در مورد فقط سود بانکی درست کنید

همگی همو اونجا ببنینم

الان قوامین یک ساله بالای صد میلیونو 24 درصد میده

روز شمار گردشگری برای پنجاه میلیون به بالا 22 درصده خیلی هم عالیه کارت هم داری حق برداشت و واریزم داری به شرط رعایت حداقل 50 میلیون موجودی

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
روز شمار بدون کف موجودی چقدر سود و کدوم بانک میدن؟

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200
ریزش قیمت دلار و مسکن جنس و ماشین به زوودی انشالا منتظر باشید گزارش اژانس مثبت بود و برنامه هسته ای ایران صلح امیز شناخته شد منتظر باشید نهایی بشه و 5+1 برجام را اجرایی کنه...2هفته دیگه مثادف با 24 اذر نهایی میشه و شاهد ریزش خاهیم بود.

فرستاده شده از GT-I9500ِ من با Tapatalk

silvercat

Registered User
لایک‌ها
107
اين يه کمي خوش خيالي هست گمونم. اما اميدوارم حداقل هايي رو شاهد باشيم

Sent from my HUAWEI U8950-1 using Tapatalk

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
ریزش قیمت دلار و مسکن جنس و ماشین به زوودی انشالا منتظر باشید گزارش اژانس مثبت بود و برنامه هسته ای ایران صلح امیز شناخته شد منتظر باشید نهایی بشه و 5+1 برجام را اجرایی کنه...2هفته دیگه مثادف با 24 اذر نهایی میشه و شاهد ریزش خاهیم بود.

اين يه کمي خوش خيالي هست گمونم. اما اميدوارم حداقل هايي رو شاهد باشيم

اینکه تو کشور ما دلار بره بالا یه چیز طبیعیه و ربطی به توافق و .. نداره . چون شما یه مقایسه تورمی هم انجام بدی میبینی که تو کشور ما که تورم بالاست طبیعیه که ارزش پولمون در مقابل آمریکا که تورم یک درصد داره افت کنه .
احمدی نژاد دلار رو 1000 تومن تحویل گرفت ولی چهارسال اول فریزش کرد و نبرد بالا تا فنرش در رفت یهو خیلی بالا رفت .
دولت روحانی تو این دو سال و اندی که ازش میگذره دلار دولتی که 2450 بوده رو آورده بالای 3000 یعنی 700 تومن گرون کرده . اگر حساب کنیم طبق معمول این دو سال سال دیگه هم 300 تومن گرونش کنه میشه یه چیز حدود 3400 و با توجه به فاصله حدود 500 الی 600 تومنی که بین دلار آزاد و دولتی بوده برای سال آینده میشه میانگین 4000 تومن رو برای دلار آزاد تخمین زد .

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200
اینکه تو کشور ما دلار بره بالا یه چیز طبیعیه و ربطی به توافق و .. نداره . چون شما یه مقایسه تورمی هم انجام بدی میبینی که تو کشور ما که تورم بالاست طبیعیه که ارزش پولمون در مقابل آمریکا که تورم یک درصد داره افت کنه .
احمدی نژاد دلار رو 1000 تومن تحویل گرفت ولی چهارسال اول فریزش کرد و نبرد بالا تا فنرش در رفت یهو خیلی بالا رفت .
دولت روحانی تو این دو سال و اندی که ازش میگذره دلار دولتی که 2450 بوده رو آورده بالای 3000 یعنی 700 تومن گرون کرده . اگر حساب کنیم طبق معمول این دو سال سال دیگه هم 300 تومن گرونش کنه میشه یه چیز حدود 3400 و با توجه به فاصله حدود 500 الی 600 تومنی که بین دلار آزاد و دولتی بوده برای سال آینده میشه میانگین 4000 تومن رو برای دلار آزاد تخمین زد .
عذر میخام شما تو کاره دلاری میخای دلارات گرونتر بفروشی در هر صورت شاهد لغو تحریمها خاهیم بود و ریزش قطعی هست

arashaj74

Registered User
لایک‌ها
1,070
عذر میخام شما تو کاره دلاری میخای دلارات گرونتر بفروشی در هر صورت شاهد لغو تحریمها خاهیم بود و ریزش قطعی هست

با شرایط فعلی(قیمت نفت-حجم نقدینگی و...)کف دلار روی ۳۵۰۰ بسته شده
اصلا اینکه من و شما چی بخوایم اهمیتی نداره
طبیعتا همه دلار ۱۰۰۰ تومنی رو دوست داریم

silvercat

Registered User
لایک‌ها
107
امکان افت محسوس هست اما دلار تو بودجه سال بعد 3200 در نظر گرفته شده يعني ديگه خودشو بکشه کفش همينه

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015

شما هم جزو همونایی که بعد توافق میومدن دلار رو با یه هزار تومنی نشون میدادن بعد دلار 3600 تومنی رفت تو پاچشون ؟
این طبیعیه که همه ما دوست داریم دلار ارزون بشه . من و شما هم بدمون نمیاد دلار بشه هزار تومن بریم ماشینمون رو بفروشیم جاش bmw بخریم ولی باید واقعیت ها رو دید و واقعیت ها هم همینه که پست بالا گفتم ...

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200
دلار در بودجه 95 با قیمت 2950بسته شده این ارقاما از کجا میارین

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
بخواب باو اینقدر نصف شبی موجبات خنده و شادی ما رو فراهم نکن . هنوز چهار ماه از سال 94 مونده دلار دولتی شده 3010 تومن .... اونوقت میگه 95 2950 و فلان ...
منبع سایت بانک مرکزی
http://www.cbi.ir/ExRates/rates_fa.aspx

mr.foad

Registered User
لایک‌ها
127
تا پایان سال 95 دلار به طور میانگین بین 3400 تا 3600 در نوسان خواهد بود. توافق و این چیزام اونقدری اثر نداره که بگیم دلار محسوس پایین میاد. اولی که توافق شد همه جشن گرفتن 200 تومن اومد پایین دوباره 400 رفت روش این چیزا به سلامت اقتصاد مربوط میشه. بعدشم توافق تا جایی شده که جنگ منگ نشه نه اینکه وضع کشور تغییر محسوس پیدا کنه که (30یا30 نشه قضیه بهتره)
اصلا شما بگید ببینم دیگه کدوم کارگری حاضره با دستمزد زمان دلار زیر 3000 تومنی کار کنه ؟! یا کدوم سازنده ای به قیمت مصالح اون موقع جنس میخره که ارزونم بفروشه ؟! اصلا چرا بفروشه وقتی جنسای بقالی هام هی گرون میشه ؟! تعمیرکاره حاضر میشه به قیمت قبل کار کنه ؟! نونوا هه قصابه ؟! کلا هیچ جا اونقدر که فکر میکنید حاضر نمیشن قیمت هارو پایین بکشن چون میبینن که خودشونم دارن مایحتاج زندگیشونو گرونترم میخرن.
مگر اینکه چندین سال مثلا بین 10 تا 15 سال زمان بگذره و اوضاع همینطوری بمونه تا یه مقدار ثبات به کشور برگرده. که اونم هیچ تضمینی نیست بعد ازاینم ... ولش کن میوفتیم زندان ! :))
اون موقعی که دلار روی 2400 و اینا در نوسان بود خب خیلی سنگین بود واسه مردمی که از 1000 تومن داشتن 2400 رو میدیدن. هی آقایون وعده وعید دادن که پایین میاریم و چنین میشه و چنان میشه و ... مام باور کردیم ! یه بنده خدایی گفت بودجه رو 3000 بسته شده قیمت متوسط بالای بودجه هست همیشه باور نکردیم گفتیم داره جو میده.

بالا