برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد کار

hamid_9773

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام خدمت دوستان محترم
-
عزیزان پیشنهادی می خواستم که کمک کنه به بنده برای رهایی از شر این بیکاری و بی پولی !
من حدودا 25 میلیون سرمایه دارم و یه پراید ! ( این کل رزومه من بود )
-
تقاضا دارم ازتون که کاری پیشنهاد بدین - تولیدی و مغازه هیچ موردی نداره - اینکه ریسک نداشته باشه ، اشتباهه - اما ریسک پایینی داشته باشه
-
تخصص هم کلا توی کارای کامپیوتری و موبایل دارم - بصورت کامل - اما بازار موبایل سرمایه زیادی می خواد با توجه به مغازه های بزرگی که توی شهر ما باز شدن - و خدمات کامپیوتری هم فعلا اشتباهه کارش - بخاطر بازار خراب و گرون
-
و این رو هم پرانتزی عرض کنم : کار هم عار نیست.
-
سوپر مارکت هم که تا دلتون بخواد همه جا هست و الان هم تبدیل شدن به هایپر که ما با این سرمایه جایی نداریم !
-
لطف کنید چند پیشنهاد بدید که هم دعاگوی شما باشم و هم یک نفرو از این عذاب خلاص کنید.
-
شهر بنده هم نیشابور هست .
-
هر سوالی بود در خدمتم ...
-
خودم به " تولیدی جوراب زنانه - تولیدی لیبل های گوشی - تولیدی دستمال کاغذی - سوپر مارکت - محصولات فرهنگی - و یه سری از این قبیل فکر کردم.
متشکر از شما عزیزان

onia1423

Registered User
لایک‌ها
130
اوضاع بازار خوب نیست فعلا با اون پراید برو اژانس تا بعدا بهتر بشه فکر کرد.پولم بزار بانک

hamid_9773

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
اوضاع بازار خوب نیست فعلا با اون پراید برو اژانس تا بعدا بهتر بشه فکر کرد.پولم بزار بانک
ممنونم بابت جواب
پول بانک هست
و برای آژانس هم مشکلاتی وجود داره :
اول تک سوز هست ماشین
دوم آژانس اینجا درآمد مناسبی متاسفانه نداره
لااقل با توجه به ماشین من نداره
بازهم ممنون از پیشنهادتون
دم شما گرم

sara.7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام خدمت دوستان محترم
-
عزیزان پیشنهادی می خواستم که کمک کنه به بنده برای رهایی از شر این بیکاری و بی پولی !
-
تقاضا دارم ازتون که کاری پیشنهاد بدین - تولیدی و مغازه هیچ موردی نداره - اینکه ریسک نداشته باشه ، اشتباهه - اما ریسک پایینی داشته باشه
-
تخصص هم کلا توی کارای کامپیوتری و موبایل دارم - بصورت کامل - اما بازار موبایل سرمایه زیادی می خواد با توجه به مغازه های بزرگی که توی شهر ما باز شدن - و خدمات کامپیوتری هم فعلا اشتباهه کارش - بخاطر بازار خراب و گرون
-
-
سوپر مارکت هم که تا دلتون بخواد همه جا هست و الان هم تبدیل شدن به هایپر که ما با این سرمایه جایی نداریم !
-
لطف کنید چند پیشنهاد بدید که هم دعاگوی شما باشم و هم یک نفرو از این عذاب خلاص کنید.
-
-
-
خودم به " تولیدی جوراب زنانه - تولیدی لیبل های گوشی - تولیدی دستمال کاغذی - سوپر مارکت - محصولات فرهنگی - و یه سری از این قبیل فکر کردم.
متشکر از شما عزیزان
والا من نیشابور نیستم نمیدونم ... اما به نظر من اگر بلد باشی کار تولیدی ها و عمده فروشی ها خیلی درآمد دارن....اگه بتونی ی محصول خوب پیدا کنی ...مثلا بوتیک لباس مردونه و پسرونه....اگه ی سفر بری ترکیه که هزینش زیاد نمیشه ...چون واسه تفریح نمیخوای بری
تی شرت هایی که 10 هزار تومان می خری رو اینجا میای میدی 50 تومان .
همه دارن همینکارو می کنن.دیگه باید خلاقیت داشته بباشی همینجور لوازم آرایشی میتونی وارد کنی....امیدوارم همه مشکلات بی پولی این جوونا حل بشه

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

hamid_9773

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
آره درسته ، تولیدی هزااااز تولیدی فکر کردم اما یا سرمایه زیادی می خواسته یا مناسب نبوده ! می دونین من یه اخلاقی دارم با خیلی ها مشورت می کنم ( البته با صنفشون ) مثلا تولیدی دستگیره های کابینت بود ، که صحبت کردم می گفتن الان برای تو ممکنه 1000 در بیاد ، 200 - 300 خوودت سود کنی ، یه مقدار هم مغازه دار سود کنه ، میشه دو برابر همون مدل دستگیره که از چین وارد میشه ! واسه همین انقددددددر انتخاب سخت شده و سردرگمم.
خیلی به هم ریخته است بازار !
اما هرچه دیرتر کار رو شروع کنم ، از زندگی و آینده عقب ترم و من اینو نمی خوام...باید توی همین موقعیت شروع کنم ... به آینده ی کشورمون ، هییییییییچ چراغی روشن نیست .
ممنون ازتون و خیلی لطف کردین بابت جواب.
فقط سوال داشتم ، که امکان نداره از تبریز یا نزدیک مرز بتونم خرید کنم ؟ یعنی داخل کشور ؟
- لوازم آرایش هم درست ، اما فکر می کنم یه مقداری سر رشته می خواد که من اصلاااااااا چیزی نمی دونم

- آمین

sara.7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
شاید بشه
بازم تحقیق کن

kaveh.bazargan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام خدمت دوستان محترم
-
-
-
-
-
-
-
-
-
متشکر از شما عزیزان
داداش من برو دنبال 1.کاری که بلدی
2.علاقه داری
حتی اگه اولش سودش خیلی کم باشه مطمعا باش چون سردرمیاری و هم علاقه داری پیشرفت میکنی

hamid_9773

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
ممنونم کاوه عزیز
خودمم بارها همین فکرو کردم، اما توی این زمونه جایی برای حرفه ی ما نیست
یه مدت کارت چاپ کردم و آگهی زدم واسه کارهای کامپیوتری در محل... باور کن چهار نفر بیشتر زنگ نزدن
اونم نه با هم! هر ماه یک نفر...
می ترسم این کاری که علاقه دارم، تهش شکست باشه...
حساسیت من به این خاطر هست کت اگر سرمایه بره... تموم! چیزی جاشو نمی گیره

asadaga

Registered User
لایک‌ها
274
سلام
بازار کامپیوتر خرابه ولی بازار موبایل و تعمیرات موبایل یا کامپیوتر خوبه
در ضمن اگه بخواهید می تونید از افراد نزدیک مرز لباس سفارش بدید ولی قبلش ببینید تو شهرتون بازار فروشش چطوره
چون باید هزینه کرایه و رد کردن از مرز (اگه خودتون بخواهید وارد کنید) رو در نظر بگیرید .
تو شهر تون بچرخید ببینید چه کالایی کمه یا اصلا وجود نداره اونو قت واسه فروشش با ریسک کمی مواجه می شید
در ضمن مغازه ای که به خوراک ربط داشته باشه خوبه مردم از شکمشون نمی تونن بگذرن اونجور که یادمه تو نیشابور کبابی سیب زمینی نبود ( دوره آموزش خدمت سربازیم نیشابور بودم) تو شهر ما ارومیه کبابی سیب زمینی بازارش عالیه سرمایه خیلی کمی می خواد حتی بعضی ها پشت وانت می فروشن .
روش تهیه اش: سیب زمینی شسته شده رو با پوست داخل کوره سنگگ پزی می پزن خودتون هم می تونید تو خونه روی اجاق گاز یا داخل آتیش بپزید واسه امتحان بعد سیب زمینی پخته شده رو با پوست یا با جدا کردن پوستش داخل نون سنگک می ذارن و کمی سبزی اضافه می کنن اگه مشتری بخواهد کره هم می زنن لقمه می گیرن با دوغ سرو می شه
درآمد عالی داره سیب زمینی بدون کره 2 تومن و یک لیوان کوچیک دوغ 500 تومن می شه در حالی که 1 کیلو دوغ 600 تومن هست و انواع دیگه هم داره با قیمت های مختلف ....

در ضمن اگر به فکر مغازه پوشاک باشید بزنید تو کار پوشاک زنانه چون خانم ها نسبت به مردها بیشتر لباس می خرن

موفق باشید

hamid_9773

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام
در ضمن اگه بخواهید می تونید از افراد نزدیک مرز لباس سفارش بدید ولی قبلش ببینید تو شهرتون بازار فروشش چطوره
چون باید هزینه کرایه و رد کردن از مرز (اگه خودتون بخواهید وارد کنید) رو در نظر بگیرید .
تو شهر تون بچرخید ببینید چه کالایی کمه یا اصلا وجود نداره اونو قت واسه فروشش با ریسک کمی مواجه می شید
در ضمن مغازه ای که به خوراک ربط داشته باشه خوبه مردم از شکمشون نمی تونن بگذرن اونجور که یادمه تو نیشابور کبابی سیب زمینی نبود ( دوره آموزش خدمت سربازیم نیشابور بودم) تو شهر ما ارومیه کبابی سیب زمینی بازارش عالیه سرمایه خیلی کمی می خواد حتی بعضی ها پشت وانت می فروشن .
روش تهیه اش: سیب زمینی شسته شده رو با پوست داخل کوره سنگگ پزی می پزن خودتون هم می تونید تو خونه روی اجاق گاز یا داخل آتیش بپزید واسه امتحان بعد سیب زمینی پخته شده رو با پوست یا با جدا کردن پوستش داخل نون سنگک می ذارن و کمی سبزی اضافه می کنن اگه مشتری بخواهد کره هم می زنن لقمه می گیرن با دوغ سرو می شه
درآمد عالی داره سیب زمینی بدون کره 2 تومن و یک لیوان کوچیک دوغ 500 تومن می شه در حالی که 1 کیلو دوغ 600 تومن هست و انواع دیگه هم داره با قیمت های مختلف ....

در ضمن اگر به فکر مغازه پوشاک باشید بزنید تو کار پوشاک زنانه چون خانم ها نسبت به مردها بیشتر لباس می خرن

موفق باشید

آقا به هر زبونی تشکر کنم بازم کمه..
جدا از پیشنهاداتت، وقت گذاشتن و نوشتنت هیچوقت فراموشم نمیشه.. دمت گرم...تا الان از شما آذری ها خاطره ی خوب داشتم و این هم مثل همه ی لطفهایی که همشهریاتون در حقم داشتن..دست مریزاد
امیدوارم نیشابور بهت خوش گذشته باشه..
-
بابت این سیب زمینی کبابی، جالب به نظر میاد. باید سفر بعدی حتما امتحان کنم و انواع دیگه که گفتی رو باید ببینم. اما میشه گفت یه چیز سنتی مخصوص ارومیه ست؟ درست می گم؟
-
آقا شهر ما با شهر شما خیلی فرق داره! ما خیلی شهرمون کوچیک تره! واسه همین حدس نیاز مردم خیلی سخته! والا بعضی ایده ها اصلااا اینجا جواب نمیده
بخدا مردم خودشونم نمیدونن چی میخوان وگرنه کلی ایده ی خاص دارم اما می ترسم استقبال نشه
-
راجعبه لباس، یکی دیگه از دوستان تو همین تاپیک ایده دادن
من می تونم بدون سفر به کشور دیگه از مرز خودمون سفارش بدم و بگیرم؟ اگه قیمت مناسب بتونم گیر بیارم؟ خودم بوتیک زنونه می زنم
-
بازم دم شما گرم

hamid_9773

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
راستی، درباره ی تعمیرات
تعمیرات موبایل چیزی بلد نیستم!
البته یه مدت دنیال کلاس های تعمیرات موبایل بودم که حدود ۵ میلیون میشد پول کلاس و خوابگاه واسه یک ماه و نیم.
و کامپیوتر توی شهرما دو تا شرکت هستن، که کلی نیرو و سرمایه دارن و شناخته شده ان
فکر نمی کنم بتونم موفق بشم

hamid_9773

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
همچنان چشم به تاپیک داریم...

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
درود
اصولا تو تاپیک هایی با این مضمون به خاطر اینکه تخصصی در این زمینه ندارم وارد نمی شم، اما شما حس مثبتی بهم دادید.
این لفظ بازار خراب هستش و ... رو بزارید کنار، همین تفکر باعث می شه دست به هر کاری بزنید نتونید توش موفق باشید.
به نظر من فکرتون رو وسعت بدید، به کارهای بزرگتری فکر کنید. برای خودتون طوفان فکری راه بندازید و ایده های هرچند ساده رو بیارید رو کاغذ.
اتفاقا توی ایران از ساده ترین چیزها می شه درآمد زیادی داشت! براتون مثال می زنم، من تخصص و کارم چیز دیگه ای هستش اما به صورت تفریحی یک محصول ساده که نیاز شخصیم بود رو تولید کردم که در ایران وجود نداشت (حتی نمونه خارجیش تو ایران نبود)
دوست و آشنا که این محصول رو دیدن اون ها هم خواستن، تا اینکه با کمک یکی از دوستان که مشتری این محصول رو داشت فروش عمدش رو شروع کردیم و همینطور شوخی شوخی تولید و فروش این محصول شد یک منبع درآمد دیگه برام!
این محصول برای من می افته حدود 2000 تومن برای هر عدد و قیمتی که فروش می ره معادل 30.000 تومن هستش!
به قول یک بنده خدایی، اگر می خوای تو ایران پولدار بشی، یا اولین باش یا بهترین!

divan1156

Registered User
لایک‌ها
48
سلام دوست عزیز ... دقیقا من هم شرایط تو رو دارم ... فقط فرقش اینه که من نهران هستم ولی شما نیشاپور .. ولی سرمایه شما از من بیشتر ... من یه تیبا دارم مدل 93 وبا 10 تا 15 م پول.. ولی از یه جا شروع کردم ..... چند تا کار بهت پیشنهاد میکم .. اول ببین که خودت تو چه کاری سر رشته داری ...میتونی از بانه و دوبی و یا ترکیه جنس بیاری و بفروشی .. میتونی یه عمده فروش پیدا کنی که از چین جنس بیاره و تو براش بفروشی ... ولی به نظر من بهترینش با این وضعیت بازار اینه که یه دفتر ارزون اجاره کن و از یه شرکتی و یا تولیدی یه نمایندگی بگیر و بفروش ... الان تو این وضعیت خیلی باید آروم قدم برداری و مواضب باشی که ور نیوفتی .. ولی به نظرم کسی مرده که تو بازار بد کاسبی کنه و جنس بفروشه ...منم همین کار رو دارم میکنم ..یه اتاق گرفتم و نمایندگی باتری رو گرفتم و دارم کار میکنم ... البته من با آشنا دارم کار میکنم واعتباری جنس میگیرم .. بجز این آدم بخواد کلی پول بده با این بازار و با این وضعیت .بد میشه ...موفق باشی

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
م
والا من نیشابور نیستم نمیدونم ... اما به نظر من اگر بلد باشی کار تولیدی ها و عمده فروشی ها خیلی درآمد دارن....اگه بتونی ی محصول خوب پیدا کنی ...مثلا بوتیک لباس مردونه و پسرونه....اگه ی سفر بری ترکیه که هزینش زیاد نمیشه ...چون واسه تفریح نمیخوای بری
تی شرت هایی که 10 هزار تومان می خری رو اینجا میای میدی 50 تومان .
همه دارن همینکارو می کنن.دیگه باید خلاقیت داشته بباشی همینجور لوازم آرایشی میتونی وارد کنی....امیدوارم همه مشکلات بی پولی این جوونا حل بشه

اول یه نغازه جای خوب کرایه کن
من چند کار بهت پیشنهاد میکنم اول اینکه یکدفعه نرو تو کار تولیدی که اگه ضرر کردی متاسفانه ضرر زیادی میکنی

شما میتونی بری تو کار شیرینی فروشی اول از یه قنادی قیمت مناسب شیرینی بخر بفروش جای خوب باشه روزی 450 دخلت میشه

یا میتونی هایپرمارکت بزنی

مصالح فروشی و سنگ فروشی و اتصالات هم خوبه اما بازاریابی میخواد اگه افتادی رو دور درآمدت خوب میشه

sarbandar2011

Registered User
لایک‌ها
109
آرایشگری یا دفتر دکوراسیون

دفتر دکوراسیون :

رومالین و بلکا و یوروتکس و بلکامه و وال تکس و.. و رنگ پیسوله ای و پی وی سی و دیگر دکوراسیون میتونی کار کنی

یه دفتر و چند نمونه کاتالوگ مشتری پسند کرد یه نفربیار اجرا کنه بهش متری 1500 بده
مواد اولیشم هرکیلو 3متر پوشش میده حساب کن چقدر مواد میخواد.

پول باربری و مواد اولیه رو از هزینه کل متراژ در بیس هزینه به متر و همه اینها از پول نصاب کم کن پول خالص شنا درمیاد

شما بیا متری 6000 کار بگیر
اگه 70 متر باشه
سرجمع میشه 420000 تومن
24 کیلو مواد میبره بیس شرکت 5 و 10 کیلو
شما 25 کیلو بخر
25 کیلو اگه هر کیلو مواداولیه 3500 باشه
میشه مبلغ 87500
70متر نصاب اجرتش میشه 105000
باربری هم سما بگو 20000

شما 207500 برای یه کار کوچیک با قیمت مناسب سود خالص برده اید

فقط شرط کار اینه که کیفیت کارت خوب و قیمت مناسب باشه و اخلاق خوب با مردم داشته باشی و تبلیغات و بازاریابیه

دراین کار کیفیت کار بهترین عامل جذب مشتریه

minavand

Registered User
لایک‌ها
45
سلام

موفق باشید
ببخشیدا ولی قاچاق و واردات در شرایط حاضر بسیار بده.بجاش بدین لباس ها رو تولیدی های داخل بدوزن.ارزون در میاد.
لطفا پیشنهاد قاچاق و واردات کالایی که داخل تولید میشه ندین

minavand

Registered User
لایک‌ها
45
درود
اصولا تو تاپیک هایی با این مضمون به خاطر اینکه تخصصی در این زمینه ندارم وارد نمی شم، اما شما حس مثبتی بهم دادید.
این لفظ بازار خراب هستش و ... رو بزارید کنار، همین تفکر باعث می شه دست به هر کاری بزنید نتونید توش موفق باشید.
به نظر من فکرتون رو وسعت بدید، به کارهای بزرگتری فکر کنید. برای خودتون طوفان فکری راه بندازید و ایده های هرچند ساده رو بیارید رو کاغذ.
اتفاقا توی ایران از ساده ترین چیزها می شه درآمد زیادی داشت! براتون مثال می زنم، من تخصص و کارم چیز دیگه ای هستش اما به صورت تفریحی یک محصول ساده که نیاز شخصیم بود رو تولید کردم که در ایران وجود نداشت (حتی نمونه خارجیش تو ایران نبود)
دوست و آشنا که این محصول رو دیدن اون ها هم خواستن، تا اینکه با کمک یکی از دوستان که مشتری این محصول رو داشت فروش عمدش رو شروع کردیم و همینطور شوخی شوخی تولید و فروش این محصول شد یک منبع درآمد دیگه برام!
این محصول برای من می افته حدود 2000 تومن برای هر عدد و قیمتی که فروش می ره معادل 30.000 تومن هستش!
به قول یک بنده خدایی، اگر می خوای تو ایران پولدار بشی، یا اولین باش یا بهترین!
میشه بگین محصولی که تولید کردین چیه؟

minavand

Registered User
لایک‌ها
45
م

اول یه نغازه جای خوب کرایه کن
من چند کار بهت پیشنهاد میکنم اول اینکه یکدفعه نرو تو کار تولیدی که اگه ضرر کردی متاسفانه ضرر زیادی میکنی

شما میتونی بری تو کار شیرینی فروشی اول از یه قنادی قیمت مناسب شیرینی بخر بفروش جای خوب باشه روزی 450 دخلت میشه

یا میتونی هایپرمارکت بزنی

مصالح فروشی و سنگ فروشی و اتصالات هم خوبه اما بازاریابی میخواد اگه افتادی رو دور درآمدت خوب میشه
در مورد شیرینی فروشی : باید شیرینی خوبی بیاری و با کیفیت و حتما جاش خوب باشه همین طور که دوستمون گفتن.
در مورد هایپرمارکت هم ببین تو نیشابور هایپرمارکت زده شده یا خیر؟اگه زده شده که ممکنه کارت نگیره ولی اگه زده نشده عالیه.

minavand

Registered User
لایک‌ها
45
سلام خدمت دوستان محترم
-
-
-
-
-
-
-
-
-
متشکر از شما عزیزان
عزیز کار که زیاده.اول از همه برو ی چی یاد بگیر.مثلا کباب بناب و یا معجونی خوب.
اگه حرفه ای بلد باشی هیچ وقت بیکار نمیمونی.

بالا