برگزیده های پرشین تولز

اضافه کردن پورت USB3 به مادربرد

SaeedEsi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
میخواستم به مادربردم پورت USB3 اضافه کنم، مادربرد هم سوکت PCIe رو داره، از تعمیرکار پرسیدم گفت با این کار سرعت واقعی USB 3 نمیشه، اگه سرعت 100 باشه، با این کار سرعتش 60 خواهد بود.
با این کار سرعتش چقدر فرق میکنه یا بازم همون سرعت USB 2 رو میده؟ ارزش اضافه کردن USB3 رو داره؟
لطفا راهنمایی کنید، ممنون

md70

Registered User
لایک‌ها
2,534
سلام
میخواستم به مادربردم پورت USB3 اضافه کنم، مادربرد هم سوکت PCIe رو داره، از تعمیرکار پرسیدم گفت با این کار سرعت واقعی USB 3 نمیشه، اگه سرعت 100 باشه، با این کار سرعتش 60 خواهد بود.
با این کار سرعتش چقدر فرق میکنه یا بازم همون سرعت USB 2 رو میده؟ ارزش اضافه کردن USB3 رو داره؟
لطفا راهنمایی کنید، ممنون

تعمیرکار چرت گفته، PCIe 1X راحت بهتون پهنای باند مورد نظرو میده، من خودم قبلا 170 180 مگ بر ثانیه متناسب با سرعت هاردهای اکسترنالم سرعت میگرفتم

SaeedEsi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تعمیرکار چرت گفته، PCIe 1X راحت بهتون پهنای باند مورد نظرو میده، من خودم قبلا 170 180 مگ بر ثانیه متناسب با سرعت هاردهای اکسترنالم سرعت میگرفتم
با اضافه کردن کارت PCI برای USB 3 این سرعت رو داشتی؟

Pr0m3en

Registered User
لایک‌ها
324
درود
دوست عزیز اینقد روی سرعت حساس نباش.
شما الان اومدی و پورت USB3 رو گذاشتی فلشی که بتونه توی اون سرعت 100 مگی ارتباط برقرار کنه خدات تومنه و اصلا برای یک فلش و اونم کاربرد خونگی به درد نمیخوره.
من که تفاوتی ندیدم و علاوه بر اون این پورت ها میتونن سرعت بالاتری هم داشته باشن چون به پورت موازی PCI-X میخورن که USB عادی به همینه میخوره ولی فکر میکنم یک شاخه میگیره ولی اینا بعضی هاشون دو شاخه و بعضی هاشون چهار شاخه میخورن.
راستی دو پورتش رو بگیر و پول اضافی برای 4 پورت نده که هیچ نیازی پیدا نخواهی کرد.
من توی استفاده دیدم این چیزا رو که دارم میگم قبله خریدش حریصی ولی بعدش استفاده نمیکنی.

بالا