برگزیده های پرشین تولز

به این گلادیاتور در راه خدا کمک کنید

Wulffsbane

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Tavern

جایی هست که میتونید برید از صاحبش ماموریت بگیرید و اگر ماموریت رو انجام بدید طرف بهتون پول و اشیا گرون قیمت میده.

Training
جایی هست که یه گلادیاتور بازنشسته ازتون پول میگیره و آپگریدتون میکنه. مثلا قدرت، سرعت، مهارت و ... رو ارتقا میده. بشدت توصیه میشه چون خیلی تاثییر داره روی نتیجه پیکار ها.

Weapon smith

جایی هست که میتونید سلاح بخرید یا بفروشید. اگر سلاحی بخرید و بعدش بخواید به آهنگر بفروشید ارزون تر میخرتش. اگر چیزی میخواید بخرید باید درگش کنید و بعدی دراپش کنید توی اینونتوری خودتون. اگرم میخواید بفروشید وارون.

Armour Smith
مانند قبلی تنها با این فرق که اینجا بجای سلاح میتونید سپر و زره و .. بخرید

General Goods

خرید و فروش هرچیزی بجز موارد بالا

ادامه در پست بعد

Wulffsbane

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Auction building

تالار حراجی هست.

میتونید اشیا کمیاب رو بخرید.

قوانین حراج:

یه زمانی داره که همیشه میگه چقدر تا پایان زمان حراج مونده. Long, medium, short هروقت شما یه قیمت بالاتر از نفر قبلی بدید تا پایان زمان حراجی همه وقت دارن بیان از شما جلو بزنن (1 2 3 فروخته شد به باقر نداره). و اگر کسی قیمت بالاتر از شما بده پول قبلی که پیشنهاد داده بودید و گرو گزاشته بودید میپره (یعنی بدبخت میشید). پس پیشنهاد میشه هیچ وقت زمانی که مطمئن نیستید قیمتی که میدید گردن شکن نیست اینکارو نکنید. همیشه وقتی میرید حراج یه قیمت بگید که همه شلوارشون رو خیس کنن.

ادامه در پست بعد

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
تا چند دقیقه دیگر توضیح میدم
147fs45142.gif

ممنون حاج آقا
shahram.gif

Wulffsbane

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Market:

بازار شهر هست دیگه. میتونید وقتی یه جنسی رو لازم ندارید بجای اینکه برید به آهنگره پدر سگ که بزخر میکنه بفروشید. مستقیم ببریدش بازار بدید دست مصرف کننده. هر قیمتی هم بخواید میتونید روش بذارید. بعد کالای شما میره تو لیست تا وقتی که کسی بیاد و بخرتش. پس درست قیمت بذارید که بخرنش. ازین بازار میتونید خرید هم بکنید. مثلا برید اول آهنگری ببینید قیمت فلان چیز چنده. بعدش بیاید تو بازار اسمش رو سرچ کنید اگر ارزون تر از آهنگری بود قیمتش تو بازار بخرید. ولی بیشتر این آدمایی که تو این بازی هستن گاو هستن. طرف اومده جنسی رو که آهنگر میده 96 سکه. زده 200 سکه. با اینکارا فقط لیست رو شلوغ میکنن. مواظب باشید ازینا خرید نکنید.

Wulffsbane

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا میرسیم به مکان های بیرون شهر رم (اون آیکن نقشه ایتالیا رو باید بزنید)

ادامه در پست بعد

Wulffsbane

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو این مکان های بیرون شهر فقط میشه برید با جونورهای عجیب غریب بجنگید و Experience و پول و بعضی وقتا هم آیتم های نایاب بدست بیارید. البته چه نبرد رو ببرید چه ببازیر Experience رو میگیرید.

حالا مکان ها و نوع جونوراش:

Mist Mountains
یه آدم صحرا نشین (Deserter

Dark Woods
یه جور آدمای وحشی بنام Harpy داره

Barbarian Village
از اسمش معلومه دیگه. بربر ها ریختن توش

Bandit Camp
کمپ راهزن ها. بعضی وقتا Deserter داره و بعضصی وقتا Bandit

Ancient Temple
یه گارد رومی گردن کلفت

Pirate Harbour
دزدان دریایی (Pirate) و بعضی وقتا هم Deserter

Wolf Cave
گرگ

Wulffsbane

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا قوانین مکان های بیرون شهر رم.

یه چیزی هست بنام Expedition (اگر اشتباه نکرده باشم) که ازینا نهایتش میتونید 12 تا داشته باشید. هروقت میرید بیرون شهر رم میگه 3 حالت نبرد رو یکیش رو انتخاب کنید. یکی 30 دقیقه ای (3 تا Expedition مصرف میکنه) یکی 20 دقیقه ای(2 تا مصرف میکنه) یکی هم 10 دقیقه ای (یکی مصرف میکنه). حالا اگر مثلا یه 30 دقیقه ای رو ببرید انگار 3 بار بردید و مقدار طلا و غنایمی و Experience هم که بدست میاد 3 برابر هست. یجور ریسکه دیگه شایدم ببازید.

هر ساعت که میگذره (چه شما تو بازی باشید و چه نباشید) یکی Expedition بهتون میدن.

دامه در پست بعد

Wulffsbane

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سیستم مسیج هم داره این بازی. میتونید به دیگر بازیکنان پی ام بفرستید. به انواع اقسام گیلد های مختلف هم میتونید بپیوندید (هر گیلد قوانین خاص خودش رو داره که توسط رئیسش مشخص میشه) و تو گیلد ماموریت با هم دیگه انجام میدید و خلاصه پول حسابی در میارید. هر گیلدی قوانین برای پذیرفتن اعضا داره که توش نوشته. میتونید خودتون گیلد بزنید (باید لول 5 باشید)

نکته درباره ی آیتم هایی که غنیمت میگیرید. اینا نمیاد تو اینورتوری. میره یه جایی بنام Package که باید برید ازونجا منتقل کنید به اینورتوریتون. هروقت توی پکیجتون چیزی باشه اون بالای صفحه دقیق زیر نوک شمشیر اون گلادیاتوره توی بنر یه آیکن صندوق چه کوچیکه چهارگوش میاد بقل دسته آیکن مسج. اونو میزنید و میره تو پکیج و بعدش میتونید آیتم های منتقل کنید.

دیگه فکر نکنم چیزه دیگه ای باقی مونده باشه.

بازم اگر چیزی یادم رفته بود بپرسید پاسخ بدم
147fs45142.gif

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
مزاياي بازي WOW
خودت بازي كن تا ببيني به ازاي هر لحظه چقدر بهت خوش مي گذره
درباره ي هزينه هم خوب بالاخره يه كم براي سرگمي بايد خرج كرد چون من و برادرم شريكي بازي مي كنيم خيلي سخت نيست
مراحل زيبا و همكاري بين دوستان ايراني و حتي خارجي بازي رو زيبا تر كرده
راستي پولش رو هم نمي دونم كجا مي ره چون من به يكي از دوستام مي دهم اونم به هم كارت شارژ رو مي ده
و واقعا من عاشق اين بازي هستم و البته به كسايي پيش نهاد مي كنم كه وقت زيادي داشته باشن چون فوق العاده معتاد كننده هست

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
چطور باید بازی رو شروع کرد و به نبرد پرداخت
من بر روی گزینه Arena کلیک می کنم و با این پیغام مواجه میشم You get ready for your battle in the arena. It will begin in a few seconds. Your enemy this time: geilekkhoer

Forward to messages.حالا باید چیکار کنم ؟ :)

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
چطور باید بازی رو شروع کرد و به نبرد پرداخت
من بر روی گزینه Arena کلیک می کنم و با این پیغام مواجه میشم You get ready for your battle in the arena. It will begin in a few seconds. Your enemy this time: geilekkhoer

Forward to messages.حالا باید چیکار کنم ؟ :)

خب خودم جواب خودم میدم: :D

باید روی Forward to messages کلیک کنی بعد میره تو مسیج هات. بعد روی جدیدترین (بالاترین) مسیجت کلیک میکنی توش نتیجه ی نبرد رو نوشته که بردی یا باختی. چقدر طلا گرفتی یا چقدر طلا ازت گرفتن و ...

komeil66

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
9
من حال نداشتم بازی کنم برات کلیک کردم
pirateflag.gif

hyip monitoring

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Your guild welcomes you! mosi!

You were brought into being by Dariux

:f34r:

يه گروه برا خودمون درست كن حال همه رو بگيريم :medieval:

hyip monitoring

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رفتیم استبل الان اگه مبارزه کنم میبازم عقده ای میشم بزا کمی طلا جمع کنیم حال بگیریم :f34r:

hyip monitoring

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم عضو شدم الانم لول 3 هستم با 20% اکسپرینس

فقط یه چیزی این جریان گلید رو بگو چه جوریه نگرفتم راستی روبی فقط وقطی پریمیوم باشی میتونی بگیری ؟

تو که بعد من عضو شدی من هنوز level 1 هستم
توصیه میکنم از این بازنشسته ها تو قسمت traning قدرت و سرعت واین چیزا بگیرید
3 روزه تو استبل مشغولیم :wacko:

Hosseinpro

فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
تو که بعد من عضو شدی من هنوز level 1 هستم
توصیه میکنم از این بازنشسته ها تو قسمت traning قدرت و سرعت واین چیزا بگیرید
3 روزه تو استبل مشغولیم :wacko:

یکم سخته ولی خیلی جالبه
specool.gif

Conker

Registered User
لایک‌ها
14
سلام

من هم عضو شدم بازی کردم.

اون اکسپرینس انگار هردفه که تا 100 پر بشه یه لول میریم بالاتر و اکسپرینس صفر میشه و از اول پرمیشه که بریم لول بعدی.

راستی این آقای داروکس به من پیغام فرتادن گفتن گیلد افتتاح شد. بزودی لینک میده که عضو بشیم.

Conker

Registered User
لایک‌ها
14
اطلاعات جید دادن.

اسم گیلد Iranian_Immortals هست
گیلد تگ برای سرچ اینه: Iranian

بالا