برگزیده های پرشین تولز

DELL MediaDirect Button

_nima

Guest
لایک‌ها
0
سلام،
روی بعضی از مدلهای لپ تاپ های دل (مثل 6400) یه دکمه هست بنام MediaDirect. رو لپ تاپهایی که خود دل روشون ویندوز نصب میکنه برنامه ی این دکمه نصبه. میخواستم ببینم کسی هست که برنامه ی این دکمه رو داشته باشه؟
روش نصبش یه کم عجیب غریبه، یه پاتیشن فورمت نشده، 1.5 تا 2 گیگ فضای خالی و یه سری مقدمات دیگه...
البته خودم هنوز دارم تو فوروم های لاتین دنبالش می گردم ولی چون یه چیز جدیدی هست خیلی اطلاعات جامعی در موردش گیر نمی آد.
:(

_nima

Guest
لایک‌ها
0
خوبه باز یه نفر ما رو دریافت!
مال شما با سیستم عامل بوده یا بی سیستم عامل؟ و نوع سیستم عاملی که الان داری رو هم بگو(اگه سری n نیست).

من xp MC نصب کرده بودم. یکی رو پیدا کردم بلد بودش برام درست کرد. ولی الان ویستا ریختم و مدیا دایرکتش کلا با ویستا مشکل داره ( خود دل هم برای ویستا مدیا دایرکت دار نداده بیرون). می خوای برای شما هم نصب کنه؟

_nima

Guest
لایک‌ها
0
یه پارتیشن حدودا 1.5 تا 2 گیگابایتی میخواد. می تونی از control pan...\administra...\system managnent توی xp پیداش کنی و پاکش کنی.
میتونی با پارتیشن مجیک اونرو مرج کنی و با هاردت استفاده کنی. پاک کردنش هم هیچ آسیبی به سیستم نمیزنه. ولی وقتی ویندوزت کند بشه کاربرد پیدا میکنه. مثلا من توی ماشین با ,ediaDirect میومدم بالا و به کارکیت وصل میکردم و خیلی خوب هم کار میکرد. البته راحتی کار کردن باهاش به راحتی کار با ویندوز نمی رسه. ولی کلا چیز تکی هست و لٌپ لٌپ!! های دیگه این رو ندارن.
من هم دارم فروم های زبان اجنبی رو میخونم شاید تو بلاد کفر یه چیزی دستگیرمون بشه ;)

aria442

Registered User
لایک‌ها
4
سلام....من هم با این موضوع درگیرم.
ویندوز من xp home بود که پاکش کردم و بعد از پارتیشن بندی دوباره همان xp home اصلی را نصب کردم. ولی هر کاری میکنم media direct کار نمیکند.اساتید محترم راهنمایی کنید.

_nima

Guest
لایک‌ها
0
سلام....من هم با این موضوع درگیرم.
ویندوز من xp home بود که پاکش کردم و بعد از پارتیشن بندی دوباره همان xp home اصلی را نصب کردم. ولی هر کاری میکنم media direct کار نمیکند.اساتید محترم راهنمایی کنید.

in pc farsi nadare, sharmande!
to jabeye laptopet bayad ye cde MediaDirect RecoveryDisk bashe. oono nasbesh kon. (male man seri n hast ke win nadare) age male u dare, hamoono recover koni bayad kar kone

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
کار این دکمه چيه؟

بالا