برگزیده های پرشین تولز

والیبال

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
چهارمم بشیم حله

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
لهستانم بخایم اینطوری باشیم امتیاز نمیگیریم
ولی چهارمم بشیم حله

alirahimi13

Registered User
لایک‌ها
264
باو کاملا معلوم بود بازیکنا نمیخوان خسته بشن چون بازی با ژاپن و چین مهمتره

alirahimi13

Registered User
لایک‌ها
264
یه سوال من تا حالا همه بازی های ژاپنو دیدم چرا تمام تماشاگرا زنن ؟ انگار ورود مردا ممنوعه

alirahimi13

Registered User
لایک‌ها
264
چین 14امتیاز دفاع گرفته از فرانسه:general607:

Yasuguni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
چقدر بد بازی کردیم.
نکته جالب اینه که هیچکس نمیدونه نحوه صعود تیم های اسیایی چطوریه .اون مجری احمق که میگه فقط یک تیم از اسیا میره حتی اگه چهار تیم اول اسیایی باشند که اشتباه محضه اگه تو سه تیم اول یه تیم از اسیا باشه تیم چهارم مسابقات هم میره المپیک.
بازی مرگ و زندگی تو این تورنمت بازی با چینه الان از همه تیم های اسیایی سرحال تره باید ببینیم چی میشه
آره، یارو مجریه ضریب هوشی اش از جلبک هم کمتره. کلا قانون این تورنمنت اینه که، چهار تیم اول میرن المپیک، حالا دو حالت داره، یا 1- از بین این چهار تیم اول، یکی شون آسیایی باشه، فرق نمیکنه حالا میخواد تیم اول شده باشه یا چهارم، در اونصورت چهار تیم (یعنی سه تیم غیر آسیایی و اون تیم آسیایی) صعود میکنن. یا اینکه 2- از بین اون چهار تیم که اول شده اند هیچیک آسیایی نباشند، که در اونصورت اون تیمی که چهارم شده کنار گذاشته میشه و بهترین تیم آسیایی بجاش فرستاده میشه المپیک.
یعنی بطور خلاصه اینکه، چهار تیم صعود میکنند که از این چهار تیم یا چهار جایگاه، یکیش واسه بهترین تیم آسیایی رزرو شده است.

Last edited:

Yasuguni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
در کل تاریخ به ما نشون داد که ما هرگز نه عرضه بردن فرانسه رو داریم و نه لیاقت و شایستگیش رو.
دستکم نه با امثال موسوی.
خدا خیرش بده واقعا زحمت کشید، همینجوری میپرید هوا بدون اینکه نگاه به توپ یا دفاع جلوش بکنه الا بختکی فقط محکم میکوبید بره. ماشالا چقدر توپهای سرعتی رو که مثل آب خوردن میشد خوابوند رهسپار اوت کرد. دستش درد نکنه افتخار آفرین بود انصافا. بدبخت لوزانو که آبرو و اعتبار چندین ساله ش رو گره زده به این جوونهای غیرتمند و چُلمن ما.

Yasuguni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
یه سوال من تا حالا همه بازی های ژاپنو دیدم چرا تمام تماشاگرا زنن ؟ انگار ورود مردا ممنوعه
ولی جدای حالا زن بودن یا مرد بودنشون، یه چیز جالبی که من فقط توی این ملت ژاپن سراغ دارم اینه که اصلا عصبانیت یا ناراحتی و هیجان رو توی چهره شون نمیبینی. حالا ایران اگه بود، قیافه تماشاگرها داغون عصبی پرخاشگر، چشمهای اشک آلود خلاصه جو سالن پس از باخت به کل با اونها فرق میکرد. حالا یا واقعا ژنتیکی زیاد باخت و اینچیزا اذیت شون نمیکنه یا به روی خودشون نمیارن، و یا شایدم معتقدند اگه باختند یا برده اند حقشون بوده و حرص خوردن و پرخاش کردن به حریف و اینا دیگه معنا نداره.

Yasuguni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
غفور اگه سر حال باشه و به موسوی هم کمتر پاس بدن، شاید یه شانس هایی جلوی ژاپن داشته باشیم.

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
یعنی بهترین تیم اسیایی که روردروی تیم های اسیایی بهترین نتیجرو گرفته انتخاب میشه یا هر تیم اسیایی که در مجموع امتیازش تو این مسابقات بالاتر باشه میشه بهترین ! الان این دقیق مشخص نیست.

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
چین بالاتر از ایران هست حالا این حرف و چند روز دیگه یادتون باشه

Sent from my SM-A800I using Tapatalk

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
عجب دفاع روتوری داره چین....قطعا دفاع روتور چین خیلی بهتر از ماست..اصلا ذره ای شک نکنید رو این قضیه...موسوی هم تو باد فعلا بهترین دفاع رو توره جام جهانی خوابیده و با غرور بازی میکنه و احساس میکنه هیچ اشتباهی تو بازی نداره...به نظر من موسوی در مقابل تیم هایی که پاسورهای سریعی دارن خوب عمل نمیکنه و کند هست عکس العملاش.

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
چین 2 ست از لهستان برده:eek:

alirahimi13

Registered User
لایک‌ها
264
جین برنامش عین برنامه ایرانه چند سال قبله بنظرم همین روند ادامه بده یکی از قدرت ها میشه عینه ایرانه ولاسکو بازی می کنه

Yasuguni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
یعنی بهترین تیم اسیایی که روردروی تیم های اسیایی بهترین نتیجرو گرفته انتخاب میشه یا هر تیم اسیایی که در مجموع امتیازش تو این مسابقات بالاتر باشه میشه بهترین ! الان این دقیق مشخص نیست.
نه عزیز، اصلا ربطی به رو در رو و غیر رو در رو نداره. اون بالا توضیح دادم مطالعه بفرمایید متوجه میشید. اما بازم عرض میکنم. کلا 4 تیم از این تورنمنت میره بالا. منتها نکته ش اینه که اگر هیچیک از اونها آسیایی نباشند این امتیاز برای آسیا قائل شده که بجای اون تیم چهارم یه تیم از آسیا بره. و مسلما اون تیم هم تیمی از آسیا خواهد بود که از نظر رده بندی بالاتر از بقیه آسیایی ها باشه. یعنی بر فرض مثال این ترکیب ها برای صعود همگی محتمل میتونن باشن:
1- چهار تا تیم از آسیا صعود کنن
2- سه تا از آسیا یکی غیر آسیا
3- 2 تا آسیایی 2 تا غیر آسیایی
4- 1 آسیایی 3 تا غیر آسیایی
یعنی در واقع یک جا واسه آسایی ها بین 4 تیم صعود کننده رزرو شده ست. فکر کنم کاملا منظور رو رسونده باشم. ارادت/

Yasuguni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
انصافا چین لایق صعوده. حیفه اگه نره. ما اگه الا بختکی بریم، آبروی آسیا رو میبریم فقط. اصلا چین با 1 میلیارد و خرده ای آدم قطعا تا چند دهه دیگه توی تمامی رشته های ورزشی مدال ها رو از همه کشورها میگیره و برای خودش میذاره کنار. واسه فوتبال برنامه ریزی کرده که توی اونم در دنیا بی رقیب بشه. سالهاست نه روسها نه آمریکایی ها دیگه خوابش هم نمیبینن چین رو توی ژیمناستیک و پینگ پنگ و وزنه برداری سبک وزن شکست بدهند.
این وسط واسه هیشکی دلم نمیسوزه الا اون لوزانوی بنده خدا که خودشو توی بد هچلی انداخت. آبروی یه عمرش بخاطر این دست چلفتی ها به باد میره حالا ببین کی گفتم.

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
نه عزیز، اصلا ربطی به رو در رو و غیر رو در رو نداره. اون بالا توضیح دادم مطالعه بفرمایید متوجه میشید. اما بازم عرض میکنم. کلا 4 تیم از این تورنمنت میره بالا. منتها نکته ش اینه که اگر هیچیک از اونها آسیایی نباشند این امتیاز برای آسیا قائل شده که بجای اون تیم چهارم یه تیم از آسیا بره. و مسلما اون تیم هم تیمی از آسیا خواهد بود که از نظر رده بندی بالاتر از بقیه آسیایی ها باشه. یعنی بر فرض مثال این ترکیب ها برای صعود همگی محتمل میتونن باشن:
1- چهار تا تیم از آسیا صعود کنن
2- سه تا از آسیا یکی غیر آسیا
3- 2 تا آسیایی 2 تا غیر آسیایی
4- 1 آسیایی 3 تا غیر آسیایی
یعنی در واقع یک جا واسه آسایی ها بین 4 تیم صعود کننده رزرو شده ست. فکر کنم کاملا منظور رو رسونده باشم. ارادت/
بله الان دیگه همه متوجه شدن چی به چیه..2 روز پیش همچی ابهام بود...من کاری به گفته شما نداشتم..گفتم اینا اینجوری هم میتونن بگن.اون چیزی هم که من نوشتم هم میشد اخر سر بابمبول در بیارن بگن نه بازی های مستقیم تیم های اسیایی نشون میده برترین تیم رو...تیم یوهو 4 رو میشد باید ما میرفتیم یوهو میگن رده بندی مهم نیست بازی های رودرو تیم های اسیایی نشون میده تیم برتر رو...کلا خودت میدونی این FIVB یوهو قانون از تو جیبش در میاره.

بالا