برگزیده های پرشین تولز

سوال ؟ آیا ریدایرکت شدن چند دامنه روی یک دامنه اصلی برای رنک یک سایت تاثیر منفی داره ؟

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
904
با سلام
می خواستم بدونم ریدایرکت شدن چند دامنه روی یک سایت باعث کاهش رنک اون میشه ؟
مثلا سه دامنه داریم : name.com , name.ir , na.me
یکیش دامنه ی کوتاه شده است و کارش کوتاه سازی لینکهاست ، یکیش دات آی آر ، و دیگری دات کام که دامنه اصلی هستش
و اون دو تای دیگه تبدیل به این میشن ، آیا روی رنک سایت تاثیر میذارن ، چون یجا خونده بودم مثلا برای سایتی که
باگوگل ادسنس کار میکنه نباید از ریدایرکت استفاده کنه ، البته گول ادسنس فقط یه مثاله شیاد این به سوالم شاید ارتباطی نداشته باشه

aordibehesht

Registered User
لایک‌ها
90
با سلام
می خواستم بدونم ریدایرکت شدن چند دامنه روی یک سایت باعث کاهش رنک اون میشه ؟
مثلا سه دامنه داریم : name.com , name.ir , na.me
یکیش دامنه ی کوتاه شده است و کارش کوتاه سازی لینکهاست ، یکیش دات آی آر ، و دیگری دات کام که دامنه اصلی هستش
و اون دو تای دیگه تبدیل به این میشن ، آیا روی رنک سایت تاثیر میذارن ، چون یجا خونده بودم مثلا برای سایتی که
باگوگل ادسنس کار میکنه نباید از ریدایرکت استفاده کنه ، البته گول ادسنس فقط یه مثاله شیاد این به سوالم شاید ارتباطی نداشته باشه
سلام
در صورتی که ریدایرکت بشه هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه اما در صورتی که پارک کنید مشکل ایجاد می کنه.
در خصوص گوگل ادسنس نکته ای که فرمودین مربوط به قوانین گوگل هست و ارتباطی به بحث سئو ندارد.

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
904
من در این خصوص زیاد تخصص ندارم ولی فکر کنم مربوط به301 redirect باید باشه

ولی اینی که گفتین رو درست متوجه نشدم مثلا نباید دامنه دوم مستقیم با اسم خودش سایت رو باز کنه و حتما با وارد کردنش باید تبدیل به دامنه اول و اصلی بشه ؟

aordibehesht

Registered User
لایک‌ها
90
من در این خصوص زیاد تخصص ندارم ولی فکر کنم مربوط به301 redirect باید باشه

ولی اینی که گفتین رو درست متوجه نشدم مثلا نباید دامنه دوم مستقیم با اسم خودش سایت رو باز کنه و حتما با وارد کردنش باید تبدیل به دامنه اول و اصلی بشه ؟

منظور از پارک کردن این هست که یک سایت با چند آدرس مختلف باز شود.
منظور از ریدایرکت این هست که با وارد کردن آدرس های مختلف، کاربر به صورت خودکار به دامنه اصلی شما منتقل شود.

حالت اول مشکل ایجاد می کند اما حالت دوم مشکلی ایجاد نمی کند.

بالا