برگزیده های پرشین تولز

کمک در رابطه با اتصال به وسیله ی ریموت دسکتاپ

Elfin-D

Registered User
لایک‌ها
1
سلام به همه
تاچ اسکرین کا جم من تعطیل شده...من هارد ریست کردم و الان سر اسکرین الاین گیر کردم...با سرچهایی که کردم متوجه شدم با برنامه ای که خود میکروسافت داده میشه از کامپیوتر پاکت پی سی رو کنترل کرد و این مرحله رو رد کرد.این برنامه رو گرفتم و نصب هم کردم ولی نمیدونم توی گوشی در کجا نصب شده تا به فولدر استارت آپ انتقالش بدم...کسی میتونه کمکی کنه؟!
در ضمن تاچ اسکرین چه قیمته؟!
ممنون

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
سلام

من تا حالا نشنیدم کسی از remote desktop برای کنترل یه ppc استفاده کرده باشه. معمولاً معکوسش رو انجام می دن!!

برای کنترل PPC از PC ، از SOTI Pocket Controller استفاده می شه. البته من مطمئن نیستم بدون نصب شدن بتونه کار خودش رو انجام بده.

تاچ اسکرین هم بستگی داره به انصاف کسی که قراره براتون تهیه و تعمیرش کنه، قیمت خارجش 20 دلار بیشتر نیست

موفق باشید

Elfin-D

Registered User
لایک‌ها
1
خب الان یه مسئله ی جدید
وقتی دستگاه رو هارد ریست میکنیم در فولدر استارت آپ و ویندوز یه سری فایل میاد به نام welcome.اینها همون فایلهایی هستن که مربوطه به الاین صفحه و تنظیمات تاریخ قبل از شروع به کار ویندوز هستن.الان اگه بشه اینها رو پاک کرد تقریبا مسئله حل شده س ولی مشکل اینه که وقتی از طریق سینک میخوام اینها رو حذف کنم access denied میده.چه جوری میتونم پاکشون کنم؟

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
Resco explorer رو امتحان کردین واسه delete کردن؟!

بالا