برگزیده های پرشین تولز

ریکاوری ویدیو

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
دوستان فیلم جدید مستربین رو با فرمت Avı با حجم 83 مگابایت
24.gif
23.gif
و با اینترنت دایال آپ دانلود کردم

ولی وقتی میخوام بازش کنم برنامه های پخش ویدیو ارور میدن آیای راهی هس که بشه این فایل رو درست کرد؟ چ.ن خیلی ضدحاله که با دایال آپت فیلمی به این حجم رو دانلود کرد و بعد......

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
دوستان فیلم جدید مستربین رو با فرمت Avı با حجم 83 مگابایت
24.gif
23.gif
و با اینترنت دایال آپ دانلود کردم

ولی وقتی میخوام بازش کنم برنامه های پخش ویدیو ارور میدن آیای راهی هس که بشه این فایل رو درست کرد؟ چ.ن خیلی ضدحاله که با دایال آپت فیلمی به این حجم رو دانلود کرد و بعد......
برنامه های ریکاوری اکثرا درست کار نمیکنن!
حالاچه اروری میده پویاخان؟

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
بله چه ارورى ميدن؟ شايت با فرمتى Encode شده باشه که پخش کننده ها کٌدِک مورد نياز اونو نداشته باشند و نتونند بخونن، مثلا من با فيلم هاى DivX مشکل داشتم و هيچ کدوم از پليرها پخشش نمى‌کردند (اونم .avi هست). ديکودر FFdshow رو که رايگان هم هست اينستال کردم و مشکلم حل شد.

اگه مشکل به خاطر انکودينگش باشه، يه سرى پک هاى رايگان هستند که مجموعه Codec هاى مورد نياز براى پخش فرمت هاى مختلف صوتى و تصويرى رو دارند و با استفاده از اونا ميشه خيلى از مشکلات رو حل کرد (ميشه برنامه هاشو جدا جدا هم اينستال کرد و ديد با کدوم يکى به جواب ميرسيد، مثلا من تک تکشونو امتحان کردم و ديدم ffdshow برام جواب داد - و به اين دليل تک تک امتحان کردم چون يه جا نوشته بود داشتن کدک هاى زياد هم ميتونه دردسرساز بشه و تداخل ايجاد کنه).

ولى با تمام اينها، اون ارورى که ميده مهمه، اگه بفرماييد دقيقا چى مينويسه و يا يک شات از ارور مورد نظر بگذاريد، شايد بهتر بشه کمک کرد
^_^

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
چیزی نمینویسه

فقط وقتی با مدیا پلیر باز میکنم فقط صدای قسمت اول فیلم میاد و قطع میشه( البته تصویر نمیاد)

وقتی هم روش راست کلیک میکنم که با یه پلیر دیگه بازش کنم مونیتورم ریست میشه ( درست مثل حالتی که مخیوام رزولیشن رو عوض کنم) و بعدش هم با هیچ پلیر دیگه ای پخش نمیشه

بالا