برگزیده های پرشین تولز

گوشیهای سونی اریکسون رو با گارانتیه سیتادل بخرم یا الرمس ؟؟

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
سلام دوستان سوالی داشتم میخواستم بدونم گوشیهای سونی اریکسون رو با گارانتیه سیتادل بخرم یا الرمس ؟؟
و بعد آیا سیتادل با سیتادل تلکام فرقی داره یا جفتشون یکیه ؟؟
و بعدش اگه براتون مقدوره شماره تلفن نمایندگی و فروشگاه و آدرس این دو شرکت رو هم لطف کنید اگه دارید ذکر کنید ( میخوام ازشون قیمت گوشی بگیرم )
بعد یه چیز دیگه من میخواستم p990 بگیرم ولی با این وضعه اشفته بازار واقعا موندم چی کار کنم چون الان قیمتش به 300 رسیده و طرف میگه اصل فرانسه هم هستش خوب دوستم با این قیمت خریداری کرده 2 روز از خرید نگذشته گوشی کلا هنگ کرده و lcd روشن نمیشه فلش هم کرده درسته نشده با گارنتیه ایران فون هم خریده که الان تو گارانتی خوابیده و گفتن هزینش 70 هزار تومن هستش جالبه بدونید گوشی نه ضربه خورده نه آب نه هیچ چیزی خود به خود الکی اینجوری شد .
بعد اینکه اوایل ورود p990 و تا چند هفته پیش p990 در دو جعبه عرضه میشد یکی همین جعبه کوچیکا که الان تو بازر هست و یه مدل جعبه بزرگا که توش علاوه به هنزفری بلوتوث کابل ویدیو و ..... هم داشت آیا کسی خبر داره که این مدل یعنی جعبه بزرگهارو میشه از کجا گیر آورد ؟
و در نهایت من که p990 اصل میخوام باید چه کسیرو ببنیم ؟؟

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
و در نهایت من که p990 اصل میخوام باید چه کسیرو ببنیم

سيتادل // الرمس فرقی ندارن
فروشنده رو بايد ببينيد و نزديک 200.000 بيشتر بدين به'ش // خيلی از دوستان ديگه P990 رو بين 320 - 380 خريدن و مشکلی نداشتن
قيمت P990 هم داره آهسته آهسته بالاتر میره [ البته نه گارانتی سيتادل'ش ]

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
شمارش چنده ؟و آدرس فروشگاه سیتادل کجاست ؟؟ و ایا هندزفری بلوتوث روش هست و کاملا مطمئنه ؟ یکی از دوستان میگفت p990 با گارانتی سیتادل 480 مایشه
نظرتون چیه ؟

kazem000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من اصلا بدون گارانتی بخر . گارانتی یعنی چرت یعنی مزخرف یعنی پول دور ریختن فقط چک کن ببین اصل باشه . اگه اصل بود بدون گارانتی بگیر.
آخه تو به چه امیدی گارانتی میگیری؟ که خراب شد درستش کنند نه بابا این خبرا نیست . من الان گوشیم گارانتی اصل سیتادل هستش وقتی که میشینم تبصره هاش رو میخونم می بینم که انگاری فقط نرم افزارش رو گارانتی کردن:D . همون بهتر که بدون گارانتی بگیری از ما گفتن بود

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
به نظر من اصلا بدون گارانتی بخر . گارانتی یعنی چرت یعنی مزخرف یعنی پول دور ریختن فقط چک کن ببین اصل باشه . اگه اصل بود بدون گارانتی بگیر.
آخه تو به چه امیدی گارانتی میگیری؟ که خراب شد درستش کنند نه بابا این خبرا نیست . من الان گوشیم گارانتی اصل سیتادل هستش وقتی که میشینم تبصره هاش رو میخونم می بینم که انگاری فقط نرم افزارش رو گارانتی کردن:D . همون بهتر که بدون گارانتی بگیری از ما گفتن بود

حرف شما کاملا درسته گارانتی تو ایران معنی نداره ولی خوب گوشیهای سیتادل گوشیهای مطمون تری هستش حالا گارانتی و خدمات پس از فروشش زیادمهم نیست ، مهم اینکه گوشی اصل باشه

شما گوشیت رو از کجا خریدی ؟ از فروشگاه سیتادل ؟ میشه ادرس بدی :D

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
سيتادل // الرمس فرقی ندارن

فکر میکنم الرمس نام قدیمی اون باشه !!!...درسته؟!!

علیرضا مبارک باشه!!!!....بالاخره اینجا یک مدیر فعال پیدا کرد....من مطرح کردما وگرنه اینجا همینطور خاک میخورد اینجا رو ببین: http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1198609&postcount=67 البته لایق ترین فرد هم شما بودی....دست ما رو هم بگیر!!!!....لول

ali_power42

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما گوشیت رو از کجا خریدی ؟ از فروشگاه سیتادل ؟ میشه ادرس بدی :D

تهران خ جمهوری بین ولیعصر و شیخ هادی فروشگاه مهان
این فروشگاهشه
اما قیمتها فضایی بالاست
مثلا w810 رو میده 340 تومن حالا تا اخرشو حساب کن
ادمو پشیمون میکنن

Dark Knight

مدیر بازنشسته