برگزیده های پرشین تولز

Motorola RIZR Z8

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
رسمی که وارد نشده // قيمت'ش 600$ هست که حالا خود'ت حساب کن برسه ایران چه میشود (!!؟)
2mpe5id.gif

سيستم عامل'ش [ UIQ 3.1 ] دلبری میکنه
mornincoffee.gif

يه سوال // احيانا به خاطر سيستم'ش میخواين يا مورد ديگه ای !؟ چون Z3 با امکانات نسبتا مشابه [ و البته نداشتن سيستم عامل UIQ ] با قيمت 320.000 موجود هست
tooth.gif

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سیستم عاملش Symbian 9.2 با اینترفیس UIQ 3.1 که برای اولین بار , تو این گوشی استفاده شده .
اینم یه Review کامل و جامع از این گوشی .
این گوشی فوق العادست منم خیلی وقته منتظرشم دارم پولما جمع میکنم که هر وقت اومد و به یه تعادل قیمتی رسید بخرمش .

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
عرضه رسمی که شده // حالا بايد ديد کی به ایران میرسه [ شايد هم رسيده .. ]
birgits_snill.gif
آخه توی سایت های خارجی یا چیزی نزده یا چیزی در حدود 600 دلار خورده ای براش قیمت گذاشتن !!!
vodafone هم به صورت قراردادی داره میده ولی چی ؟ 780 دلار آخرش تموم میشه !!!!!!

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
يه سوال // احيانا به خاطر سيستم'ش میخواين يا مورد ديگه ای !؟ چون Z3 با امکانات نسبتا مشابه [ و البته نداشتن سيستم عامل UIQ ] با قيمت 320.000 موجود هست

این گوشی فقط به خاطر طراحی و سیستم عاملش ارزش خریدن داره..وگرنه دوربین فوق العاده افتضاحی روشه...یک نگاهی به عکسهایی که موبایل ریویو به نقل از دوربین این گوشی گذاشته بندازید!!!!....همون لنزهای افتضاح دو مگ قدیمی موتورولا که روی وی تری ایکس هم بود!!!!

pezhman32

Registered User
لایک‌ها
0
رسمی که وارد نشده // قيمت'ش 600$ هست که حالا خود'ت حساب کن برسه ایران چه میشود (!!؟)
2mpe5id.gif

mornincoffee.gif

tooth.gif
دليل اولش سيستم عاملشه و بعدش هم طراحي فوق العاده اش.
اما جنسش يه جورايي زيادي چيپ ميزنه:whistle:
به هر حال بيشتر از 500 تومن ارزش نداره.

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
خیلی گوشی خداییه و خیلی چیزهای جالب توش داره مثلا یکی از امکانات جالبش اینه که بدون خاموش کردن گوشی میتونید سیم کارت رو در بیارید یا عوض کنید , سرعتش خیلی خوبه خیلی بهتر از گوشیهای Symbian دیگه مثل P1 اونم به خاطر استفاده از یک نوع رم مخصوصه به نام Mram اگه اشتباه نگفته باشم که توسط خوده Motorola چند سال قبل طراحی شده و البته قیمت زیادی داره . جنس بدنش هم اصلا چیپ نیست Review رو بخونید . ولی دوربینش خیلی خفن نیست قبول دارم ولی خوب برای من دوربین اهمیت زیادی نداره همین که بشه باهاش دو تا عکس گرفت کافیه . بهتره Review رو بخونید فقط عکساشو نگاه نکنید . البته تو Review یسری ایراد هم بهش گرفته که برای من خیلی هم مهم نیست .

pezhman32

Registered User
لایک‌ها
0
بهتره Review رو بخونید فقط عکساشو نگاه نکنید .
:D:rolleyes::blush:
اون تمي كه روش نصب كردن منو كشته. اگه روي p990 هم اينقدر كار ميكردن خدا مي شد:blink::f34r:
ال سي ديش هم ماشاا... 16 ميليون رنگه:wacko:
آدم ديگه چي مي خواد؟:rolleyes:

mori

Registered User
لایک‌ها
14
این گوشی فقط به خاطر طراحی و سیستم عاملش ارزش خریدن داره..وگرنه دوربین فوق العاده افتضاحی روشه...یک نگاهی به عکسهایی که موبایل ریویو به نقل از دوربین این گوشی گذاشته بندازید!!!!....همون لنزهای افتضاح دو مگ قدیمی موتورولا که روی وی تری ایکس هم بود!!!!

اگه دوربينش اون باشه قابل قبوله...;)

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
به نظر من زیاد قشنگ نیست مخصوصا وقتی که صفحه کلیدش پایینه کیبوردش کج میشه خیلی زشت میشه ، امکاناتش هم خوبه ولی کامل نیست ، مثلا با اینکه یو ای کیو داره صفحه اش لمسی نیست ! یا مثلا وای فای نداره ! ولی صفحه نمایشش 16 ملیون رنگه و از پی 1 و پی 990 بهتره ، سرعت 3 جی هم بالاست : HSDPA, 3.6 Mbps ، دوربینش زیاد خوب نیست چون اتوفوکس نداره و کوچیک فیلمبرداری میکنه ... به هر حال در کل گوشی خوبیه هرچند که کامل نیست ، وبه نظرم نمیتونه رقیب جدی برای پی 1 و پی 990 حساب بشه !

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
اگه دوربينش اون باشه قابل قبوله...

ولی به نظر من به طور کلی کیفیت قابل قبولی که بشه روش حساب کرد نداره!!!

بالا