برگزیده های پرشین تولز

ارتقاع دادن بلوتوث پاکت پی سی

s_epehr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

آیا میشه بلوتوث یک PPC رو تغییر داد :rolleyes: مثلاً از ورژن 1.2 به وژن 2.0 :cool: یا اینکه بلوتوثش رو با یه گوشی یا PDA دیگه عوض کرد؟ (O2 XDA Atom Life)

یه سوال دیگه هم دارم، اینکه:
چه کرمی در وجود O2 هست که همه PPC های قویشو با BT v1.2 میزنه؟
در ضمن فکر کنم همین کرم باعث شده که O2 همه PPC های قویشو با WM5 میده!:(

s_epehr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

این رو ببنید:
bt_transmitter.jpg

bt_transmitter1.jpg

گفته شده برای Atom ساخته شده، و برای اینه که یه راست به صدای Atom وصل شه، و بهش هدستو اینجور چیزا وصل کنیم که خیلی خوبه چون نه سرعتو می گیره نه باطریو تموم میکنه،:happy: که البته بدیشم اینه که ورژن بلوتوثش 1.2 هست :( ولی اوزش خیلی کوچیکه از اکسش معلومه (اونجایی که بغل USB گزاشته رو ببنید)​

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
این دستگاه چی کار میکنه دوست عزیز خود اتم ورژن بلوتوسش 1.2 هست این هم که...:blush:

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
در مورد تغییر ورژن بلوتوث، نه این کار ممکن نیست؛

اون دستگاهی که عکسش رو گذاشتید یه Bluetooth (A2DP) Transmitter ــه.
این هارو معمولاً همراه هدفون های بلوتوث می فروشند، مثل این مدل. من نمی دونستم مدل های تکی 'ش هم هست.. ممنون بابت معرفی
2usv2c8.gif

//

یکی از خوبی های استفاده از همچین دستگاهی، همونطور که اشاره کردید، کم نشدن سرعت دستگاهه. A2DP ، بار خیلی سنگینی وارد می کنه به سی پی یو. به خاطر همین روی اکثر PPC هایی که GPU ندارن، امکان نداره بتونید یه کلیپ تصویری رو تماشا کنید، وقتی که صدا روی A2DP داره پخش می شه. کلاً سرعت باز کردن برنامه ها هم می یاد پایین.

خوبی دیگه ش، استفاده نکردن از باطری دستگاهه. این البته بیشتر برای PPC هایی که از BT ورژن 1 استفاده می کنن مزیته، بلوتوث 2 مصرف باطری خیلی کمتری داره.

مزیت دیگه 'ش می تونه بهبود کیفیت صدا باشه. اتم معمولی، کیفیت A2DP ش به معنای کلمه افتضاحه!!
frustratedf.gif

s_epehr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کاملاً موافقم ولی این یه بدی هم داره دیگه، دیگه نمیشه آهنگ هارو کنترل کرد مثلاً بزنی آهنگ بعدی یا قبلی و اینجور چیزا...

حالا می رسیم به بحث این کرمی که در وجود O2 هست
مثلاً الان من بهترین پاکت پی سی که به دردم بخوره Atom Life هست ولی مشکلم اینه که اولاً Bluetooth ورژن 1.2 و ثانین معلوم نیست که O2 کی میخواد WM6 رو برای PPC هاش بزاره، الان همه شرکتا دارن PPC هاشونو با WM6 میدن ولی این O2 ....:(

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
در مورد تغییر ورژن بلوتوث، نه این کار ممکن نیست؛

اون دستگاهی که عکسش رو گذاشتید یه Bluetooth (A2DP) Transmitter ــه.
این هارو معمولاً همراه هدفون های بلوتوث می فروشند، مثل این مدل. من نمی دونستم مدل های تکی 'ش هم هست.. ممنون بابت معرفی
2usv2c8.gif

//

یکی از خوبی های استفاده از همچین دستگاهی، همونطور که اشاره کردید، کم نشدن سرعت دستگاهه. A2DP ، بار خیلی سنگینی وارد می کنه به سی پی یو. به خاطر همین روی اکثر PPC هایی که GPU ندارن، امکان نداره بتونید یه کلیپ تصویری رو تماشا کنید، وقتی که صدا روی A2DP داره پخش می شه. کلاً سرعت باز کردن برنامه ها هم می یاد پایین.

خوبی دیگه ش، استفاده نکردن از باطری دستگاهه. این البته بیشتر برای PPC هایی که از BT ورژن 1 استفاده می کنن مزیته، بلوتوث 2 مصرف باطری خیلی کمتری داره.

مزیت دیگه 'ش می تونه بهبود کیفیت صدا باشه. اتم معمولی، کیفیت A2DP ش به معنای کلمه افتضاحه!!
frustratedf.gif
افت کیفیت نداره صدا؟ چون یک بار تبدیل به انالوگ می شه و بعد دو باره .....

s_epehr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
والا من امتحان نکردم:happy: ولی فکر نکنم چیز خوبی دربیاد:)
اصلاً من بحثم این نبود که....، من اینو نوشتم تا حداقل چند نفر بیان اینجا ببینیم با بلوتوث،اتوماشون (ورژن1.2) چقدر مشکل دارن که من ببینم اگه یه جوری شده اتوم لایف رو بخرم پشیمون نشم:(
بعدشم اینکه قضیه این چیه که O2 همش داره بلوتوث 1.2 میده و هنوز به ویندوز6 فکر نکرده؟:wacko: من که نمیفهمم چرا باید این دو تا نقص رو اون پاکت پی سی های قوی باشه؟

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
اصلاً من بحثم این نبود که....، من اینو نوشتم تا حداقل چند نفر بیان اینجا ببینیم با بلوتوث،اتوماشون (ورژن1.2) چقدر مشکل دارن که من ببینم اگه یه جوری شده اتوم لایف رو بخرم پشیمون نشم:(
بعدشم اینکه قضیه این چیه که O2 همش داره بلوتوث 1.2 میده و هنوز به ویندوز6 فکر نکرده؟:wacko: من که نمیفهمم چرا باید این دو تا نقص رو اون پاکت پی سی های قوی باشه؟

رفیق هم خر رو میخوای هم خرما خوب عزیز همچین چیزایی رو لایف بود بنده خداها برندهای دیگه باید جمع میگردند میرفتند سیمبین فروشی:blush:

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
افت کیفیت نداره صدا؟ چون یک بار تبدیل به انالوگ می شه و بعد دو باره .....
به خاطر تبدیل به آنالوگ که فکر نمی کنم افت کیفیتی صورت بگیره.. البته خوب در مورد دستگاهای مختلف مسلم فرق می کنه
471nu38.gif

سپهر خان، O2 ری برند کننده 'ست؛ خیلی از دستگاهاشم بلوتوث 2 داره..

ولی سری اتم (اتم، اتم اگزک و اتم لایف) که ساخت Quanta هستن، همه بلوتوث 1.2 دارن.. علتش رو دیگه باید از اون کارخونه هه پرسید.. یحتمل زیادی سفارش داده بودن رو دستشون باد کرده
pardon_mini.gif
هرچند هستند دستگاهای قدرتمند و جدید دیگه ای که از BT 1.2 استفاده می کنن.. مثل Toshiba Portege G900

بعد در مورد wm6 هم، برای atom life آپگریدش رو دادن. برای flame معلوم نیست که می دن یا نه، برای xda trion هم قراره تا آخر این ماه بدن..:happy:

مشکلات احتمالی که بلوتوث 1.2 برای شما ایجاد می کنه هم، کاملاً بسته به استفاده ی شماست. مثلاً آیا از هدست استریوی BT قصد دارید استفاه کنید؟ یا از GPS BT ؟ یا BT PAN ؟ اگه جوابتون مثبته، احتمالاً با مشکل کمبود باطری مواجه می شید.. به خصوص که لایف سی پی یوش هم روی 620 کلاک شده

s_epehr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی ممنون پاسخ کاملی بود، خیلی متشکرم ولی به نظر شما تا کی باید صبر کرد تا یه مدل مثل Atom Life بیاد که بلوتوسش 2 باشه؟ :( آخه من تنها دستگاهی که تونست راضیم کنه همین بود که فقط با بلوتوسش مشکل دارم:( آخه هر روز هدود 4-5 ساعت موسیقی گوش میدم و این ورژن با هدست استریو خیلی مشکل داره:(:(:(

اولش انقدر عاشق اتم لایف شدم که حاضر شده بودم از خارج بخرم ریجستر نشده فقط از خودش استفاده کنم و فونشو بیخیال شم :(

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
خیلی ممنون پاسخ کاملی بود، خیلی متشکرم ولی به نظر شما تا کی باید صبر کرد تا یه مدل مثل Atom Life بیاد که بلوتوسش 2 باشه؟ :( آخه من تنها دستگاهی که تونست راضیم کنه همین بود که فقط با بلوتوسش مشکل دارم:( آخه هر روز هدود 4-5 ساعت موسیقی گوش میدم و این ورژن با هدست استریو خیلی مشکل داره:(:(:(

اولش انقدر عاشق اتم لایف شدم که حاضر شده بودم از خارج بخرم ریجستر نشده فقط از خودش استفاده کنم و فونشو بیخیال شم :(

مشگل تون رو با یک عدد ipod حل کنید و از قدرت لایف لذت ببرید:)

s_epehr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشگل تون رو با یک عدد ipod حل کنید و از قدرت لایف لذت ببرید:)

من خودم MP3 Player Sony دارم که از iPod هم بهتره ولی نمیخوام یه موزیک پلیر، یه گوشی، یه دوربین، یه پاکت پی سی از خودم آویزون کنم:(:blink::wacko: ( مگه من چندتا جیب دارم:blink:!)

s_epehr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:blink: طبق محاسبات من مدل بعدی اتم باید حدود 2 سال و 3 ماه دیگه معرفی بشه:blink::wacko::(

s_epehr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چندی پیش این توی فروم Pocket PC و PDA معرفی شده بود:
sdio.gif

پس اگه اینطور باشه میشه مشکل بلوتوث رو اینجوری حل کرد دیگه :cool: (خر و خرما جور شد)​

s_epehr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب من یه مدل MiniSd رو پیدا کردم که ورژن بلوتوثش 2 هست ولی اینجا بازم هم خرو هم خرما فراهم نشده چون باید مموری کارتو در بیاریم (خر و نصف خرما)
http://www.expansys.com/p.aspx?i=141776
l141776.jpg

s_epehr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:) این لیست لوازمیه که مثل اون بلوتوثه میشه به پاکت پی سی وصل کرد:
اینم آدرش هست:http://www.expansys.com/n.aspx?c=111

Pocket PC Expansion Packs + Card Add On Spectec miniSD Wi-Fi Card 1-5 In Stock Now £61.95
Spectec 802.11b SDIO Wi-Fi Card Est. 8 Days £33.95
Spectec 802.11g SDIO WLAN Wi-Fi Card Est. 2 Days £49.95
Spectec SD Camera for PPC + Palm 1-5 In Stock Now £30.95
Nexian iPAQ NexiCam with CF Slot 6 In Stock Now £16.95
Ratoc USB 1.1 Host Adaptor CF Card 8 In Stock - 2 Days £96.95
i-mate Pocket PC CF Backpack 16 In Stock Now £67.95
Spectec Video-To-Go microSD Card 10 In Stock Now £104.95
Spectec SDT-850 DVB-H Digital TV Receiver SDIO Card Pre-order Now
Spectec microSD WiFi Card Pre-order Now
Pretec SDIO Smartcam 1.3MP SD Card 1-5 In Stock - 5 Days £33.95
Twin Paradox SolarExpress PDA II CF USB Card 1-5 In Stock Now £58.95
i-mate PDA2 CF Backpack 16 In Stock Now £66.95