برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
نمیخوام بحث رو به جاهای دیگه بکشونم ولی این چیزها رو باید به مردمی گفت که دم به دم میریختن تو خیابون و قر میدادن!
به اون بابایی باید گفت که یک دستش یک دلاری گرفته بود و یک دست دیگه 1000 تومنی!
به اونایی باید گفت که ...
بی خیال ، بگذریم!

Jimmpage

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
خلا سرمایه گذاری خارجی تو ایران خیلی مشهوده، قطر داره دو برابر از منابع مشترک برداشت می کنه، ایران هم پولشو نداره که سرمایه گذاری کنه، با این وضعیت و مقایسه تورم ایران و آمریکا، قیمت دلار بیشتر از این هم میشه

kamran23

Registered User
لایک‌ها
341
4 ساله منتظر کلید دولت اقای روحانی هستیم !!!
البته با این که به نظر من عملکرد دولت فعلی خیلی بهتر از قبلیه بود ولی باز اون موقع بهانه انرژی هسته ای و تحریم ها رو داشتیم . الان که همون یه ذره انرژی هسته خرما رو هم دادیم رفت و تحریم های زیادی هم لغو شده چرا دلار اینجوری باید بره بالا

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
5exl_untitled-2.jpg

yank

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
44
داستان توی اخبار روزانس سوریه و یمن مثل باتلاق دارن ایران میکشن توی خودشون روسیه باج میخواد و دلارهای نفتی روزانه داره خرج میشه چیزی تهش برای بانک مرکزی نمی مونه که بازار کنترل کنه خیلی اوضاع خرابه خدا به داد مردم بی نوای مظلوم شهید پرور ایران برسه (دلار حداقل تا 4500 بالا میره)

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
دلار تا 4020 رفت و الان 4005 معامله میشه
یورو 4270
درهم 1125
پوند 4950
بعضی ها دارن از چند نرخی شدن سود کلانی میبرن
بانک ، صرافی ، بازار ازاد :general208:
نوسان دیروز دلار 4080 تا 4110
نوسان دیروز یورو 4270 تا 4315

wate

Registered User
لایک‌ها
94
کلا روحانی دو تا وعده کلی داشت
اتفاقا همه وعده هاش محقق شد. یکی خروج از رکود بود که کلا ملت از زندگی خارج شدن و یکی هم که برجام نافرجام بود
که الان همه تحریمها لغو شده و ملت شادن

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
نوبخت: درآمد نفت در نیمه نخست امسال پیش خور شد
دوستان خودتون رو درگیر قیمت نکنید دولت می خواست قیمت بره بالا که رفت دیگه از حرفا مشخص هست
خلاصه کلام کسی که پول رو از اول سال 95 با بهره 20 درصد گذاشته بود بانک تا الان خوشبینانه ترین حالت سربه سر هست
حداقل ادم از نظر مالی بهش فشار میاد بهتره که خودش سلامتی خودش رو از بین نبره
:)

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
دوستان خودتون رو درگیر قیمت نکنید دولت می خواست قیمت بره بالا که رفت دیگه از حرفا مشخص هست
خلاصه کلام کسی که پول رو از اول سال 95 با بهره 20 درصد گذاشته بود بانک تا الان خوشبینانه ترین حالت سربه سر هست
حداقل ادم از نظر مالی بهش فشار میاد بهتره که خودش سلامتی خودش رو از بین نبره
:)

مطمئنی اشتباه نمیکنی؟ نرخ دلار از پارسال تا امسال 13 درصد افزایش داشته:
https://www.sarafiroyal.com/آرشیونرخ-ارزوسکه

در سایت بالا می تونی آرشیو نرخ ارز را در سال گذشته به دست بیاری و حساب کنی که دلار طی این 365 روز چه قدر رفته بالا.
والا من حساب کردم حدود 13 درصد بود. اگه اشتباه میکنم شما بگو

پارسال این موقع سود بانکی 20 درصد بود. به نظر میاد برد با سود بانکی بوده (که الان اومده روی 15 و منطقی شده)

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
20.30 همین الان اقای نوبخت اعلام کرد که دوستان تلاش میکنند که نرخ دلار رو تعدیل کنند و نباید دلار اینطوری روزی 100 تومن بره بالا :)

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
دوستان البته دست گذاشتن بانک مرکزی برای کنترل حساب های بانکی و قرار شده تو مجلس مورد بررسی قرار بگیره که اگه این طرح اجرایی بشه اونم میتونه دردسر تازه ای باشه برای بانک ها و خروج مقادیر بالای پول از بانکها و تبدیل به ارز و افزایش نرخ ارز که البته عواقب خاص خودشو داره ،البته همه جای دنیا حساب اشخاص زیر ذره بین هست برای مبارزه با فرار مالیاتی و دیگر موارد،البته اونموقع بحث حسابهای سوری افراد هم پیش میاد.الان قشر ضعیف و متوسط صددرصد موافق این طرح هستن ولی تاریخ نشون داده همیشه برعکس میشه و به ضررشون میشه،چون اون پولایی که از بانک ها خارج بشه معلوم نیست بره تو چرخه اقتصادی و فعالیت و کار افرینی و ایجاد اشتغال و سر از جاهای دیگه در میاره

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
دوستان البته دست گذاشتن بانک مرکزی برای کنترل حساب های بانکی و قرار شده تو مجلس مورد بررسی قرار بگیره که اگه این طرح اجرایی بشه اونم میتونه دردسر تازه ای باشه برای بانک ها و خروج مقادیر بالای پول از بانکها و تبدیل به ارز و افزایش نرخ ارز که البته عواقب خاص خودشو داره ،البته همه جای دنیا حساب اشخاص زیر ذره بین هست برای مبارزه با فرار مالیاتی و دیگر موارد،البته اونموقع بحث حسابهای سوری افراد هم پیش میاد.الان قشر ضعیف و متوسط صددرصد موافق این طرح هستن ولی تاریخ نشون داده همیشه برعکس میشه و به ضررشون میشه،چون اون پولایی که از بانک ها خارج بشه معلوم نیست بره تو چرخه اقتصادی و فعالیت و کار افرینی و ایجاد اشتغال و سر از جاهای دیگه در میاره
این داستان جدیداً اجرایی شده یعنی بخشنامش چند ماهی هست ابلاغ شده بانک ها شاید یکی (و نه فقط تنها دلیل) از دلایل افزایش کنونی ارز این هم باشه + محدودیت ورود ارز 10 هزار دلار

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
مطمئنی اشتباه نمیکنی؟ نرخ دلار از پارسال تا امسال 13 درصد افزایش داشته:
https://www.sarafiroyal.com/آرشیونرخ-ارزوسکه

در سایت بالا می تونی آرشیو نرخ ارز را در سال گذشته به دست بیاری و حساب کنی که دلار طی این 365 روز چه قدر رفته بالا.
والا من حساب کردم حدود 13 درصد بود. اگه اشتباه میکنم شما بگو

پارسال این موقع سود بانکی 20 درصد بود. به نظر میاد برد با سود بانکی بوده (که الان اومده روی 15 و منطقی شده)
کف قیمت دلار از دی ماه سال قبل تا الان 3423 تومن بوده
بر این مبنا گفتم
http://www.eranico.com/fa/currency/20/1/5673/0/4/29/28/0/0/0/0

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
بعضی ها دارن از چند نرخی شدن سود کلانی میبرن
بانک ، صرافی ، بازار ازاد :general208:
نوسان دیروز دلار 4080 تا 4110
نوسان دیروز یورو 4270 تا 4315
کمترین قیمت دلار برای امروز 4100 بوده تا این لحظه