برگزیده های پرشین تولز

به زودی ترکیبی از Phone و PSP ارائه می کند

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
شایعه بود مبنی بر اینکه سونی اریکسون در حال ساخت دستگاهی هست که ترکیبی از موبایل و PSP میباشد و از آنجایی که شرکت معتبر و قابل قبولیه شکی نیست که همچین طرحی رو دارد .

sony-ericsson-psp-phone.jpg

سونی اریکسون درخواست انحصاری تولید دستگاههایی رو کرده که شاهت زیادی به much-buzzed PSP Phone دارند . طرح هایی که در عکس بالا ملاحظه می فرمایید نشان دهنده صفحه چرخنده هستند که به درد استفاده با یک دست یا 2 دست میخورند . یعنی هم مثل گوشی تلفن همراه کار کند و هم شبیه به کنسول های های بازی دستی مثل PSP !ما باید فقط منتظر شروع کار باشیم .

به امید موفقیت Sony Ericsson !

منبع : موبایل های پارسی
http://www.persianmobiles.com

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
تکراریه !!!!...قبلا جناب sonyericsson زحمتشو کشیده بود!!!

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
یه رفیقی دارم میگه هر دستگاهی باید به کار انجام بده ! یعنی کار تخصصیشو ، میگه یعنی دستگاه بازی برای بازیه و موبایل برای حرف زدن ! نمیدونم شاید راست بگه !

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
خوب اگر All in one باشه مثل الان که دوربین روی موبایل هست و... خیلی حمل و نقل آسان تر میشه.

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
یه رفیقی دارم میگه هر دستگاهی باید به کار انجام بده ! یعنی کار تخصصیشو ، میگه یعنی دستگاه بازی برای بازیه و موبایل برای حرف زدن ! نمیدونم شاید راست بگه !

بحث جالبیه...من هم یک زمانی یک همچین عقیده ای داشتم...چون خیلیها رو دیده بودم که فقط گوشی میگیرن تا باهاش عکس بندازن ...یا فقط باهاش موسیقی گوش بدن(یه جورایی مسخرست!!!!)...ولی خب به قول گفتنی all in one یه چیز دیگست...حداقل برای من یکی!!!

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
بحث جالبیه...من هم یک زمانی یک همچین عقیده ای داشتم...چون خیلیها رو دیده بودم که فقط گوشی میگیرن تا باهاش عکس بندازن ...یا فقط باهاش موسیقی گوش بدن(یه جورایی مسخرست!!!!)...ولی خب به قول گفتنی all in one یه چیز دیگست...حداقل برای من یکی!!!
آره خب ! منم اینطوری بیشتر دوست دارم ! آخه همه چی در دسترسه ! ولی اونم یه جورایی راست میگه ، کیفیت میره پایین تر !

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
آره خب ! منم اینطوری بیشتر دوست دارم ! آخه همه چی در دسترسه ! ولی اونم یه جورایی راست میگه ، کیفیت میره پایین تر !

واسه داشتن all in one با کیفیتهای بالاتر زمان لازمه!!!

بالا