برگزیده های پرشین تولز

Crematory

AzhyDehAk

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
2
چند آلبوم از Crematory
سبك: Gothic Death Metal

Crematory
folder.gif
Act Seven
folder.gif
Illusions
folder.gif
Remind Special Bonus CD
folder.gif
Remind
folder.gif
Transmigration

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
آژی جان دست شما درد نکنه!!!!....یک پیشنهاد...این کار ارزشمندی که شما انجام میدین...با پایین رفتن تاپیک محو میشه...پیشنهاد بنده: اگر بتونید یک بخش جدا به عنوان مثلا"آرشیو آلبوم از گروههای مختلف" درست کنید امکان دسترسی سریعتر و آسانتر کاربران افزایش میابد!!!!...عنوان معرفی و دانلود موسیقی یک عنوان کلیست...با این کار به نظرم اینجا نظم بهتری به خود میگیرد!!!

AzhyDehAk

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
2
آژی جان دست شما درد نکنه!!!!....یک پیشنهاد...این کار ارزشمندی که شما انجام میدین...با پایین رفتن تاپیک محو میشه...پیشنهاد بنده: اگر بتونید یک بخش جدا به عنوان مثلا"آرشیو آلبوم از گروههای مختلف" درست کنید امکان دسترسی سریعتر و آسانتر کاربران افزایش میابد!!!!...عنوان معرفی و دانلود موسیقی یک عنوان کلیست...با این کار به نظرم اینجا نظم بهتری به خود میگیرد!!!

مرسي علي جان
پيشنهاد جالبيه...البته به نظر من بخش دانلود داره همين كار رو انجام مي ده;)

اما چيزي كه شما خواستي به چند دليل ممكن نيست!

اولين دليل اين هست كه براي نگهداري آرشيو به آثار نياز هست كه به صورت ثابت در دسترس باشه. مثلا همين لينك ها ممكنه ماه ديگه پاك شده باشه!:wacko:...حتي ترانه هايي هم كه خود دوستان آپلود مي كنن در هاست هاي مجاني بعد از چند ماه ديگه وجود نداره. در نتيجه نمي تونيم آرشيو ثابت داشته باشم;)

اين دليل رو داشته باشيد تا من فكر باقي دلايل رو هم پيدا كنم :D

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
اولين دليل اين هست كه براي نگهداري آرشيو به آثار نياز هست كه به صورت ثابت در دسترس باشه. مثلا همين لينك ها ممكنه ماه ديگه پاك شده باشه!...حتي ترانه هايي هم كه خود دوستان آپلود مي كنن در هاست هاي مجاني بعد از چند ماه ديگه وجود نداره. در نتيجه نمي تونيم آرشيو ثابت داشته باشم

اين دليل رو داشته باشيد تا من فكر باقي دلايل رو هم پيدا كنم

به خاطر همین هست که میگم تاپیک باشه اینجوری در هر تاپیک جداگانه به کمک دوستان اگر هم لینکها خراب شد لینکهای جدیدی میگذارند...البته درست میفرمایید آرشیو به معنای کلمه نمیشه داشت!!!...ولی حداقل کاربران راحتتر و سریعتر میتونن آرتیست مورد نظرشون رو پیدا کنند...اینجوری پس از چند وقت تاپیکهای از این دست پایین میرن و پیدا کردنشونم کار حضرت فیله.....به نظر میرسه این بخش جسته و گریخته بیشتر به کارهای تک میپردازه!!!...به هر حال هر جور شما صلاح میدونین ...ما فقط یک پیشنهاد دادیم!!!
....اینجوری که پیداست شما میخواهید دلیل بسازید نمیخواهید دلیل بیاورید...لول(شوخی!!!!)

AzhyDehAk

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
2
به خاطر همین هست که میگم تاپیک باشه اینجوری در هر تاپیک جداگانه به کمک دوستان اگر هم لینکها خراب شد لینکهای جدیدی میگذارند...البته درست میفرمایید آرشیو به معنای کلمه نمیشه داشت!!!...ولی حداقل کاربران راحتتر و سریعتر میتونن آرتیست مورد نظرشون رو پیدا کنند...اینجوری پس از چند وقت تاپیکهای از این دست پایین میرن و پیدا کردنشونم کار حضرت فیله.....به نظر میرسه این بخش جسته و گریخته بیشتر به کارهای تک میپردازه!!!...به هر حال هر جور شما صلاح میدونین ...ما فقط یک پیشنهاد دادیم!!!
....اینجوری که پیداست شما میخواهید دلیل بسازید نمیخواهید دلیل بیاورید...لول(شوخی!!!!)

همونطور كه گفتم پيشنهاد خيلي خوبيه....
اما واقعا تعداد تاپيك لينك هاي گروه ها انقدر زياد نيست كه بشه براي هركدوم تاپيك مجزا در نظر گرفت.

بخش دانلود موسيقي در فروم كلا سه صفحه بيشتر نيست. در اكثر تاپيك ها هم فقط ترانه درخواست شده.
البته اين سه صفحه هم بيشتر مجازي هست تا حقيق...يعني اگر تاپيك هاي درخواست و تاپيك هاي منتقل شده رو حذف كنيم حتي دو صفحه هم نمي شه.

تا اون مطلوب هنوز خيلي فاصله داريم. مگر اينكه چند نفر اينجا باشن كه دائم آلبوم هاي جديد رو لينك بذارن. اون زمان مي تونيم براي هر گروه يا حداقل براي هر سبك يك تاپيك ويژه داشته باشيم. من خودم مي تونم براي سبك متال اين كار رو انجام بدم و لينك آلبوم ها رو از روي رپيدشير بزارم....اما براي باقي سبك ها نه!...متاسفانه طرفدارهاي متال در اين فروم هم آنچنان زياد نيستن كه استقبال زيادي بشه!:(

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
درست میفرمایید....دلایلتون قانع کننده هست!!!!...به این نکات توجه نکرده بودم!!!!

بالا