برگزیده های پرشین تولز

فلش کردن W300

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
سلام دوستان :)

آقا ما به یک مشگلی خوردیم :(

یه W300 به پست ما خورده که فایل نه میگیره نه میده با بلوتوس :(

آخر به این نتیجه رسیدیم که باید فلش بشه:blush:

حالا میخوام با pc این کار رو کنم تمام چیزهایی که لازم دارم رو میخوام

کلا چه چیزهایی میخوام از برنامه و کابل و....:blush:

ممنون از کمک تون

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
شما قبل از هر چیز به باکس گوشی نیازمندید...که با توجه به قیمتش...و اینکه شما همین یک بار میخواهید انجام دهید....در مغازه ببرید واستون فلش کنن به صرفه تر هستش!!!!

ali_power42

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم w300 داشتم و خواستم با برنامه xs فلش کنم ولی متاسفانه این برنامه برای w300 باگ داره و error میده در صورتیکه همه چیز رو هم درست انجام داده بودم و. مجبور شدم ببرم بیرون بدم با باکس درست کنن

در ضمن استفاده از این قبیل برنامه اصلا نمیتونه مطمئن باشه چون firmware رو باسرعت زیاد روی گوشی فلش میکنه(به ic فلش ممکنه اسیب برسه) درصورتیکه باکس اهسته این کار رو انجام میده

lamia.boy

Registered User
لایک‌ها
0
مگه از جون گوشیت سیر شد وقتی گوشی مشکل سخت افزاری داسته باشه فلش کنی دیگه روشن نمیشه اما به گفته دوستمون نیاز به باکس داری که ببری بیرون بهتره بهش بگوو مشکلش اینه ها که بلوتوثش کار نمیکنه

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
البته شما فقط گفتی میخوام فلش کنم که من اون جواب رو دادم....وگرنه همونطوری که دوستمون میگه اگر سخت افزاری بلوتوث مشکل داشته باشه که با فلش حل نخواهد شد!!!!

lamia.boy

Registered User
لایک‌ها
0
البته شما فقط گفتی میخوام فلش کنم که من اون جواب رو دادم....وگرنه همونطوری که دوستمون میگه اگر سخت افزاری بلوتوث مشکل داشته باشه که با فلش حل نخواهد شد!!!!

اگه فلش بشه دیگه روشن هم نمیشه :blink:

lamia.boy

Registered User
لایک‌ها
0

اگه فلش بشه دیگه روشن هم نمیشه :blink:

بالا