برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
فقط مسی چه شانسی اورد خدا رو شکر برای بازی با ریال داریمش و چه اشکی میریخت این نیمار حیف شد که نرفتیم به نیمه نهایی

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
فقط مسی چه شانسی اورد خدا رو شکر برای بازی با ریال داریمش و چه اشکی میریخت این نیمار حیف شد که نرفتیم به نیمه نهایی
یوونتوس خیلی بهتر از بارسا بود
یعنی اگه واسه ضد حمله برنامه داشتن خیلی راحت میتونستن به گل برسن
بعد این همه سال امیدوارم بوفون بتونه جام چمپیونز رو بالای سر ببره

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
بعد این همه سال امیدوارم بوفون بتونه جام چمپیونز رو بالای سر ببره

واقعاً دلم می خواد بوفون این بار این جام رو ببره. استحقاقش رو داره واقعاً.

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
واقعاً دلم می خواد بوفون این بار این جام رو ببره. استحقاقش رو داره واقعاً.
برعکس چندسال قبلی امسال اصلا ناراحت نشدم بارسا حذف شد

همین که بخاطر بوفون بود
وهم بخاطر انداختن بعضی بازیکنای نخاله بارسا
این باخت باید درسی باشه واسه خریدهای مذخرف
یه لحظه گزارشگر گفته بود انریکه باید هرچی رو نیمکت داره رو کنه
برگشتم گفتم رو نیمکت کی هست یکی از یکی بدتر این واسه تیمی مثل بارسا خیلی بده

Others70

Registered User
لایک‌ها
1,664
سلام متاسفم .
امیدوارم فصل بعد یک سر مربی در حد نام بارسلونا بیارن . خریدهای این فصل مضخرف مضخرف مضخرف بودن .

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
یووه تیم کامل تری بود نو همه خطوط بازیکن های خوبی داشت
ولی ما فقط به امید نیمار و مسی رفتیم تو زمین سوارز هم که انگار جدیدا نیم سوز شده درست بازی نمی کنه

Others70

Registered User
لایک‌ها
1,664
سال 2010 هم مورینیو با دفاع اتوبوسی بارسا رو حذف کرد ما چند ساله از نداشتن دفاع خوب و مهاجمان ذخیره در حد و اندازه مهاجمان اصلی رنج میبریم .. باید یه انقلاب در این تیم رخ بده .

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
سوارز هم که انگار جدیدا نیم سوز شده درست بازی نمی کنه

سوارز از آژاکس و لیورپول این خصیصه رو داشته. یهویی میره توی لک. حالا یه وقتی توی بخش های کم اهمیت فصل یا مثل امسال توی بدترین قسمت ماجرا.
ایراد بعدیش هم تعداد خرابکاریهایشه. در بهترین حالت هم زیاد گل خراب می کنه.
امباپه رو بخرن به جاش. با 18 سال سن نه گل خراب می کنه نه بی تعادله. روی هر نوعی شکل بازی هم میشه روش حساب کرد. هم نوک بذارش هم توی
گوش.
بارسا باید مندی و امباپ رو از موناکو بخره. نخره دیوانه ست. الان روی دست مندی نداریم توی پست خودش. شوت زن. ارسال خوب. قدرت دفاعی عالی. همه چی تمومه واسه بارسا.

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
سوارز از آژاکس و لیورپول این خصیصه رو داشته. یهویی میره توی لک. حالا یه وقتی توی بخش های کم اهمیت فصل یا مثل امسال توی بدترین قسمت ماجرا.
ایراد بعدیش هم تعداد خرابکاریهایشه. در بهترین حالت هم زیاد گل خراب می کنه.
امباپه رو بخرن به جاش. با 18 سال سن نه گل خراب می کنه نه بی تعادله. روی هر نوعی شکل بازی هم میشه روش حساب کرد. هم نوک بذارش هم توی
گوش.
بارسا باید مندی و امباپ رو از موناکو بخره. نخره دیوانه ست. الان روی دست مندی نداریم توی پست خودش. شوت زن. ارسال خوب. قدرت دفاعی عالی. همه چی تمومه واسه بارسا.
بازیکن خوبیه ولی همون طور که ما دیدیمش بقیه باشگاها هم هستن به این راحتیا نمیشه اوردش فعلا هم قصد جدایی نداره
قبل این که جلو تیم تقویت کنیم دفاع لازم داریم
دفاع چپ و راستمون تعطیله نه سانتر به درد بخوری نه فراری نه شوتی فقط میرن جلو پاس ها تکراری رو به عقب پیکه هم که رو کرنر ها نمیتونه یه ضربه سر بزنه [ امارمون رو گل زدن رو کرنر فک نکنم خوب باشه ] امسال اگه خرید نکنیم چند سال عقب میوفتیم
همه دارن قوی میشن تیمای انگلیسی دوباره دارن بهترین ها رو جمع میکنن
مدیرای احمق ما هم نشستن که مسی تو زمین یه تنه جام بیاره
حالا الان مسخره بازی انتخاب مربی هم داریم
فقط خدا به خیر کنه

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
نکته جذاب بازی تعصب و تلاش و غیرت نیمار بود
واقعا با تمام وجود بازی کرد افرین
نکته متاثر کننده این دو بازی شاهکار مدیریت باشگاه هستش
برگ آس یووه سمت راست تیمش بود
دنی آلوس رو که میدونید چطور از دست دادیم، کوادرادو رو هم میدونید چطوری نتونستیم بگیریم
اما یووه جفتش رو مفت صاحب شد. این یعنی مدیریت
دیبالا هم خوب بود اما بیشتر از مسی من رو یاد داوید سیلوا انداخت.
فراموش نکنیم، شاید مثلث کیلنی، بونوچی و بوفون آخرین مثلث دفاعی طلایی تاریخ ایتالیا باشه. از دیدنش لذت می برم

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
یه تفعلی به هافبک های آینده دار دنیا زدم ببینید چه جواهر هایی هست و ما گیر دادیم به وراتی همیشه مصدوم (البته خداییش خیلی خوبه)
اولیش
SANTIAGO ASCACIBAR، فقط بازیش رو ببینید این بشر ما فوق تصوره. سریع توپ گیر و دونده، هوش بسیار بالا، آرژانتینی و جوان

RODRIGO BENTANCUR اینم آرژانتینی و واقعا تکنیکیه، میتونه خیلی راحت جای بوسکتس رو پر کنه

و اما
LORENZO PELLEGRINI، بیست سالشه اما یه **** تمام عیار توی وسط زمینه. بازیش رو ببینید باورتون نمیشه 20 سالشه. چه استیل بازی فوق العاده ای داره. همین روند رو ادامه بده اسمش رو خیلی بیشتر خواهیم شنید.
نتیجه اخلاقی: به جای گومز و توران و این قبیل خرید های ریسکی پر هزینه میشه امثال این بازیکن های جوان رو با مبلغ خیلی پایین تر گرفت. بدون شک نتیجه بهتری هم خواهند داشت

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
یه تفعلی به هافبک های آینده دار دنیا زدم ببینید چه جواهر هایی هست و ما گیر دادیم به وراتی همیشه مصدوم (البته خداییش خیلی خوبه)
اولیش
SANTIAGO ASCACIBAR، فقط بازیش رو ببینید این بشر ما فوق تصوره. سریع توپ گیر و دونده، هوش بسیار بالا، آرژانتینی و جوان

RODRIGO BENTANCUR اینم آرژانتینی و واقعا تکنیکیه، میتونه خیلی راحت جای بوسکتس رو پر کنه

و اما
LORENZO PELLEGRINI، بیست سالشه اما یه **** تمام عیار توی وسط زمینه. بازیش رو ببینید باورتون نمیشه 20 سالشه. چه استیل بازی فوق العاده ای داره. همین روند رو ادامه بده اسمش رو خیلی بیشتر خواهیم شنید.
نتیجه اخلاقی: به جای گومز و توران و این قبیل خرید های ریسکی پر هزینه میشه امثال این بازیکن های جوان رو با مبلغ خیلی پایین تر گرفت. بدون شک نتیجه بهتری هم خواهند داشت
در اینکه عقل خرید ندارند اینها اگر کسی تردید داشته باشه خودش هم بی عقله.
وراتی بازیکن خوبیه قبول ولی نه قراره تحول ایجاد کنه نه از نظر بدنی قابل قبوله و نه ارزون. اصلاً نباید حرفش رو بزنند.
قبلاً هم گفتم. وفتی وقتی کریستین اریکسن تاتنهام هست چرا دنبال هافبک میگردیم ما؟
وقتی مندی هست چرا باید دینه و آلبا رو بازی بدیم؟
اول از همه باید یه مربی بیاریم که ایده داشته باشه. آلگری برای شروع یک دوره ی جدید مربی خوبیه. کاری به این که حذفمون کرد ندارم چون قبل تر هم نظرم رو درباره ش نوشته بودم. یووه الان در سه سال دوبار رسیده به چهارتیم. ایتالیا رو تسلیم خودش کرده و مهم تر از همه اینه که این همه ستاره رو داره مدیریت میکنه. دفاع و حمله رو بالانس می کنه. من از کونته بیشتر قبولش دارم.
نباید تخم مرغ شانسی بخرن باز.. بسه دیگه. حالا که پپ برنمیگرده آلگری رو بیارند و تمام. ظرف دوسال نصف این تیم رو بیرون نریخت هرچی گفتید درست

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
قرعه کشی نیمه نهایی انجام شد. رئال با اتلتیکو
موناکو با یووه
موناکو هیچ شانسی برابر یووه نداره. دفاع و دروازه شون تاب یووه رو نداره.
رئال و و اتلتیکو هم برای سومین بار در چهارسال اخیر به هم خوردن. سیمئونه شاید توی رفت و برگشت شانس بیشتری از تک بازی داشته باشه.
امیدوارم بوفون به حقش برسه

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
چی کار به زندگی خصوصیش داری برادر؟ مگه مسئول حساب کتاب اخروی فوتبالیستها هستیم ما؟
داداش نمیدونم چی میگی زندگی خصوصی ؟ یعنی یکی بیاد 10 نفر رو بکشه میشه زندگی خصوصی ؟ نباید اسمش گفته شه ؟ نباید مطرح شه ؟ تجاوز از کشتن هم بدتره مگه مسی مشکل مالیاتی داشت زندگی خصوصی بودش ؟ و در نهایت من نویسنده مطلب نیستم باید از اشپیگل شکایت کنی ادرسش رو هم میخوای بفرستم ؟
مثلا سال قبل که بنزما اون کار رو با والبوئنا کردنش زندگی خصوصی بودش ؟ حتما تیم ملی فرانسه هم باید اعلام میکرد زندگی خصوصیشونه ما کاری نداریم بنزما بیا تیم ملی !!!!!!!!!!!!!!!!!
در کل کاری به بحث رئال یا بارسا ندارم چون این دو باشگاه خیلی بزرگتر اسم بازیکن ها هستن ولی بی اخلاقی عین فوتبال خودمون که باهاش برخورد میشه جدیدا و تازه یاد گرفتیم در خارج هم همینه حالا مسی به خاطر یه مشکل مالیاتی ( که مقصر هم خودش نبود و پدرش بود ) کلی زندگیش به هم ریخت بماند که رونالدو اینجور مشکلاتی داره که واقعا گفتنش هم سنگینه و یادمون نره خود رونالدو تو بازی های که تو مادرید هستش هو میشه یعنی به خاطر بازیش هو میشه ؟ من که فکر نکنم به به خاطر بازی باشه ولی شاید termes عزیز اینجور نظری داشته باشه

Last edited:

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
داداش نمیدونم چی میگی زندگی خصوصی ؟ یعنی یکی بیاد 10 نفر رو بکشه میشه زندگی خصوصی ؟ نباید اسمش گفته شه ؟ نباید مطرح شه ؟ تجاوز از کشتن هم بدتره مگه مسی مشکل مالیاتی داشت زندگی خصوصی بودش ؟ و در نهایت من نویسنده مطلب نیستم باید از اشپیگل شکایت کنی ادرسش رو هم میخوای بفرستم ؟
مثلا سال قبل که بنزما اون کار رو با والبوئنا کردنش زندگی خصوصی بودش ؟ حتما تیم ملی فرانسه هم باید اعلام میکرد زندگی خصوصیشونه ما کاری نداریم بنزما بیا تیم ملی !!!!!!!!!!!!!!!!!
اولاً هنوز اتهامه و اثبات نشده. بعدش هم اینجا تاپیک بارساست. حالا یه نظر فوتبالی در مورد تیم رقیب دادن و در کنارش یه حرفی زدن که فلانی چه می دونم گنده دماغه یه حرفیه و اینکه مستقیم یه
مطلب اثبات نشده رو بذاریم بدون ربط فوتبالی یه چیزی.
البته من نه وکیل مدافع ایشونم نه مدیر تاپیک. نظر خودم رو گفتم و شما هم اختیار دار هستی.
در مورد تیم ملی فرانسه و بنزما هم قیاس شما از اساس درست نیست. اگر بازیکنی کاری کرده و در دادگاه اثبات شده و به جایگاه ملی یک کشور توی ذهن مردم دنیا آسیب زده طبیعتاً مسئولاشون تصمیم می گیرن و عمل می کنند.
باز هم عرض می کنم من نظرم رو گفتم که موافق این طور بحث ها نیستم. طبیعتاً مانع شما نیست.

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
اولاً هنوز اتهامه و اثبات نشده. بعدش هم اینجا تاپیک بارساست. حالا یه نظر فوتبالی در مورد تیم رقیب دادن و در کنارش یه حرفی زدن که فلانی چه می دونم گنده دماغه یه حرفیه و اینکه مستقیم یه
البته من نه وکیل مدافع ایشونم نه مدیر تاپیک. نظر خودم رو گفتم و شما هم اختیار دار هستی.
در مورد تیم ملی فرانسه و بنزما هم قیاس شما از اساس درست نیست. اگر بازیکنی کاری کرده و در دادگاه اثبات شده و به جایگاه ملی یک کشور توی ذهن مردم دنیا آسیب زده طبیعتاً مسئولاشون تصمیم می گیرن و عمل می کنند.
باز هم عرض می کنم من نظرم رو گفتم که موافق این طور بحث ها نیستم. طبیعتاً مانع شما نیست.
اتفاقا نظرات رو گفتن خیلی خوبه و باید ازش استقبال بشه این موضوع رسوایی اخلاقی هم 3 هفته ست مطرح شده ولی امروز قطعی شده یعنی مدارک رو شده ( امضای رونالدو تایید شده در اون مدارک ) مگرنه من اصلا دوست ندارم حرف الکی بزنم شما هم صاحب اختیار تاپیک هستی و ما تازه وارد

club4fun

Registered User
لایک‌ها
793
اینم موردی که گفتی داداش تاپیک بارسا ست ( این متن زیر دقیقا تو تاپیک همسایه زده شده ) :
" مسی هم الان به خاطر مسائل و فساد های مالی که همیشه درگیرش هست (اخریش اسناد پاناما) دچار افت شدیدی شده. "

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
اینم موردی که گفتی داداش تاپیک بارسا ست ( این متن زیر دقیقا تو تاپیک همسایه زده شده ) :
" مسی هم الان به خاطر مسائل و فساد های مالی که همیشه درگیرش هست (اخریش اسناد پاناما) دچار افت شدیدی شده. "

من جدای از بحث اخلاقی بابت همین حرف و حدیث ها میگم نباید این مطالب رو نباید مطرح کرد. فوتبال یه قشنگی ای داره . دیگه اینکه یه فوتبالیست توی بقیه ی زندگیش چه غلطی می کنه یا مالیات میده یا ... یه بحث دیگه است. یه تیم فوتبال چند ده نفره عضو اصلی داره. هر کدوم یه کاراکتر و پیشینه و دنیایی دارند. ماجرا رو زرد می کنه به عبارتی اگر ساده بخوام بگم. من به تجربه به این باور رسیدم آبی و قرمز یکیه. بارسایی و رئالی هم یکی هستند. تفاوت ها در حد تفاوت های جامعه هاست. یه عده یقه پاره می کنند استقلالیها باسواد ترن قرمزها... یا. همه از دم یه قماش هستند. فوتبالیست ها هم یه قماش هستند به طور کلی. ممکنه رونالدو کاری کرده باشه و الان رئالی باشه. یه زمانی گیگز قدیس بود بعداً پرونده هایی رو شد و .... بهتره اصلاً محدودش کرد به همون بخش قشنگش که توی زمینه و تمام.
توی تاپیک هم بحث سابقه اینا نیست. شما آزادی هر چی می خوای بگی .مدیر هم طبق چارچوب خودش برخورد می کنه یا نمی کنه. من هم جسارت کردم نظرم رو گفتم. والسلام.

بالا