برگزیده های پرشین تولز

همه چیز درباره Samsung E950 ! ٠

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
Samsung E950

samsung-e950-00.jpg

امکانات کامل :

General Network GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
Announced 2007, June
Status Coming Soon
Size Dimensions 98 x 46 x 15 mm
Weight
Display Type TFT, 256K colors
Size 240 x 320 pixels, 2 inches
- Touch-panel input (1.2 inches, 65K colors OLED display)
Ringtones Type Polyphonic, MP3
Customization Download
Vibration Yes
Memory Phonebook Yes, Photo call
Call records 20 dialed, 20 received, 20 missed calls
Card slot microSD (TransFlash)
- 70 MB internal memory
Data GPRS Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
HSCSD No
EDGE Yes
3G No
WLAN No
Bluetooth Yes, v2.0 with A2DP
Infrared port No
USB Yes, v2.0
Features Messaging SMS, MMS, Email
Browser WAP 2.0/xHTML, HTML (NetFront 3.4)
Games Yes + downloadable
Colors Black
Camera 3 MP, 2048x1536 pixels, video, flash
- Java MIDP 2.0
- T9
- FM radio
- MP3/AAC+/WMA player
- TV out
- Organizer
- To do List
- Image editor (Scalado)
- Voice memo
Battery Standard battery, Li-Ion
Stand-by
Talk time

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
پد وسطش مثل موس لپتاپ میمونه !

جالبه !

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
كجاي طرحش تكراريه ؟!

هيج موبايلي ديديد تا الان موس شبيه لبتاب داشته باشه ؟؟!!

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
همین سامسونگی که میگید طرحای تکراری میزنه الان از نظر فروش تو دنیا سومه و سونی اریکسون زیر سامسونگه به نظر من که سامسونگ خوب میدونه داره چی کار میکنه و تنوع مدلی که داره هیچ کمانی نداره همجور گوشی میزنه .

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
همین سامسونگی که میگید طرحای تکراری میزنه الان از نظر فروش تو دنیا سومه و سونی اریکسون زیر سامسونگه به نظر من که سامسونگ خوب میدونه داره چی کار میکنه و تنوع مدلی که داره هیچ کمانی نداره همجور گوشی میزنه .

به زودی و تا اواسط 2008 وضع فرق میکنه و سونی اریکسون احتمالا جای سامسونگ رو میگیره..صبر کنید و ببینید...

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به زودی و تا اواسط 2008 وضع فرق میکنه و سونی اریکسون احتمالا جای سامسونگ رو میگیره..صبر کنید و ببینید...
دوست عزیز الان وضعیت بازار خودمون رو نبین به نظر من اگر سامسونگ همینطوری پیش بره احتمالش هست موتورولا رو هم بگیره (شایدم تا الان گرفته باشتش من از امار فروش امسال خبری ندارم ) , سونی اریکسون هم تو بازار ما نسبت به چند سال قبل پیشرفت خوبی کرده ولی تو بازار جهانی اونقدر وضعیتش تغییری نکرده الان LG هم خوب داره فروش میکنه .

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
دوست عزیز الان وضعیت بازار خودمون رو نبین به نظر من اگر سامسونگ همینطوری پیش بره احتمالش هست موتورولا رو هم بگیره (شایدم تا الان گرفته باشتش من از امار فروش امسال خبری ندارم ) , سونی اریکسون هم تو بازار ما نسبت به چند سال قبل پیشرفت خوبی کرده ولی تو بازار جهانی اونقدر وضعیتش تغییری نکرده الان LG هم خوب داره فروش میکنه .

اتفاقا این شمایی که داری فقط دور و بر خودت رو میبینی...:D سونی اریکسون الان مدت هاست از ال جی جلو افتاده و تا اخر امسال هم خواهید دید که سهم خودش رو از بازار فروش از 8 درصد الان به 10 درصد خواهد رسوند...حتما میدونید که سامسونگ سهمش حدود 12 درصد هست...و من فکر میکنم با این فروشی که سونی اریکسون داره میکنه تو مقیاس جهانی که تولیداتش از 2 برابر هم بیشتر شده مطمینا اگه وضع همین طوری بره جلو تو 2008 احتمالا زیاد اخرای 2008 سامسونگ رو میگیره...

انقدر تقاضا برای گوشی های سونی اریکسون زیاد بوده که همین چند روز پیش مقامات سونی اریکسون از افتتاح یه کارخونه تولید دیگه علاوه بر اون دو تای قبلی که تو چین داشتن خبر دادن...یعنی 3 تا کارخونه فقط تو چین دارن...علاوه بر جاهای دیگه...مثل سوید و ژاپن و....

یکم مقالات مربوط به تحلیل های اقتصادی و درصد های رشد کمپانی ها رو مطالعه کنید و همین طوری نظر ندین..:rolleyes:

موتورلا مدت هاست مشکل داره و یواش یواش داره سهمش رو از دست میده...هیچ برنامه مشخصی برای تولید نداره...هیچ سری خاص یا نواوری خاصی نداره...فقط موفقیت های این 1-2 ساله رو مدیون Razr هست که کمی بهش کمک کرده و گرنه کلا در حال سقوط هست به اهستگی...

سامسونگ اوضاعش بهتره ولی به هر حال با این حرکت هایی که SE داره میکنه به زودی تا 1-2 سال اینده باید جاش رو با SE عوض کنه...اگه وضع عمین طوری باشه و سامسونگ کماکان همین تولیدات کشویی اکثرا مشکی !! رو ادامه بده...جدا یکم بیشتر نگاه کنید به دور و برتون..

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
درسته که در کل نوکیا و سونی اریکسون مشهور تر هستند در خاور میانه ، ولی مدلهای درست وحسابی سامسونگ این طرفها یا نمیاد یا وقتی میاد که دیگه کسی بهش نگاه نمیکنه !

همین اف 700 با صفحه نمایش لمسی 2.8 اینجی و HSDPA 7.2 مگابایتی و دوربین 5 مگ و برنامه اجرا فایلهای ورود و اکروبات و .... بقیه امکانات که نه ان 95 داره ونه کا 850 مسلما سامسونگ رو به اوج میرسونه !

الان سامسونگ 14 تا گوشی با دوربین 3.2 مگ داره که هیچ شرکتی این رو نداره ، بیشترین تعداد گوشی با امکان اتصال به تلوزیون رو همین سامسونگ داره ، شرکتی که بیشترین گوشیهای جاوا ای رو داره که فایلهای افیس و اکروبات رو باز میکنند ... از نظر طراحی ظاهری هم که انصافا هیچی کم ندارند وخوشگلترین گوشیها رو طراحی میکنند ... میایم سر چند تا اشکال جزئی اون هم سختی ریختن بازی وبرنامه هست که اگه این رو حل بکنه دیگه هیچی نه از سونی کم داره ونه از نوکیا تازه بیشتر هم داره همین مواردی که گفتم ... اضافه بر اون سامسونگ هم گوشیهای جاوا داره و هم گوشیهای سمبین وهم گوشیهای ویندوز از دو نوع اسمارت فون و پاکت پی سی ، و این تنوع سیستم عاملها باعث جذب طیفهای مختلف خریداران میشه !

سامسونگ همه گوشیهاش اصله و مثل سونی یا موتورولا ساخت چین نیست وهمه اصل کره است ، وانصافا کیفیتشون هم عالیه ، پس چرا باید منتظر باشیم تا فروشش تا سال اینده کم بشه ؟؟!!

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90

آقای همیشه آپ تو دیت یک سوال: گوشیهای فلیپ با دوربین 3.2 که اتو فوکس هم داشته باشه توی گوشیهای آینده se پیدا میشه؟!!!!

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
آقای همیشه آپ تو دیت یک سوال: گوشیهای فلیپ با دوربین 3.2 که اتو فوکس هم داشته باشه توی گوشیهای آینده se پیدا میشه؟!!!!
شایعه تولید همچین گوشی ای هس

منم امیدوارم چنین مدلی تو لیست محصولات بعدی سونی اریکسون باشه

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457

دنباله Z800 ;) چند ماه دیگه معرفی میشه...

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
از دوستان خواهش ميكنم بحث تابيك منحرف نكنند ، بحث ما الان راجع به SAMSUNG E950 ميباشد ، نه سوني اريكسون و غيره ... .

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
دقت نکرده بودم تاچ پد داره.جالبه ها.

samanlyric

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بسیار زیباست به نظر من. اتفاقا من بعد از این‌همه مدت تازه E900 رو کشف کرده بودم وحالا E950 معرفی شده. اما مشکلی که گوشی‌های سامسونگ دارن، برمی‌گرده به UI و سیسم عاملشون. اشکلاتی دارن که شخصا من روش خیلی خیلی حساسیت دارم و مثلا باعث شد از خرید E900 کاملا منصرف بشم. به چند نمونه اشاره می‌کنم:
1. عدم امکان تغییر زنگ SMS به زنگ‌ دل‌خواه. مثلا گذاشتن Mp3 برای زنگ SMS
2. احتیاج به فعال کردن گوشی برای دیدن Missed Events یعنی مثلا روی صفحه‌ی خاموش یدونه پاکت نمی‌یاد که بفهمی اس‌ام‌اس اومده. باید حتما یه دکمه‌ای رو بزنی و صفحه رو روشن کنی و ببینی خبری هست یا نه! ای خدا این شکنجه‌س برای من!
3. ذخیره نشدن اتوماتیک SMSها به صورت Draft. یعنی مثلا داری می‌نویسی، یهو دستت می‌خوره به Back. اون‌وقت همه چی می‌پره.
4. روشن بودن صفحه‌ی گوشی وقت شارژ کردن.
5. نداشتن پروفایل‌های زنگ. یعنی یدونه پروفایل داری هی باید بری تنظیمات اونو عوض کنی!
6. نداشتن Theme (تلفظ انگلیسی: تیم، تلفظ فرانسه: تِم!)
و...

این مشکلات در اکثر گوشی‌های جدید سامسونگ هست و به نظرم باعث می‌شه UI این گوشی‌ها خیلی از نوکیا، سونی‌اریکسون و حتی ال‌جی خیلی عقب باشه.

البته گوشی E950 اولین گوشی‌ای هست که دارای رابط کاربری جدیدی به نام Espresso UI خواهد بود که آرزومندیم! توی این نسخه‌ی تازه این مشکلات اعصاب‌خورد‌کن حل شده باشه. وگرنه من هیچ‌وقت طرف سامسونگ نخواهم رفت، با این‌که خیلی چیزاشو دوست دارم.

بالا