برگزیده های پرشین تولز

پرسش و پاسخ در ارتباط با مشكلات ناشي از لپتاپ

tondar900

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
88
راهی برای ریست کردن پسورد بایوس لپتاپ لنوو هست ؟

mojtaba-x

Registered User
لایک‌ها
55
سلام، یه لپ تاپ ایسر e5 575g نو گرفتم، وقتی که به شارژه، بدنش برق داره وقتی بهش دست میزنی، مشکل داره؟
از دیجی کالا خریدم
اگه بدنه فلزی بله!
حد اقل تقریبا همه لپتاپ های بدنه فلزی رو من تست کردم همینجوری بوده

کسی نیست به ما کمک کنه!
درایورشو از سایت اچ پی بگیر بزن

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
سلام، من اشتباهی سیم هندزفری را در ورودی یو اس بی کردم و لپتابم خاموش شد و ازاون موقع نه روشن میشه و نه شارژ می شه می خواستم بدانم
مشکل قابل حله یا نه؟
Asus tp500l اینم مدل لپتابمه
خیر باید بره گارانتی یا تعمیرکار
در این طور مواقع چیپ دستگاه بالای 70 درصد آسیب میبینه .

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
سلام، یه لپ تاپ ایسر e5 575g نو گرفتم، وقتی که به شارژه، بدنش برق داره وقتی بهش دست میزنی، مشکل داره؟
از دیجی کالا خریدم
از محافظی که که دوشاخه هاش دارای ارت باشه استفاده کنید . 80 درصد مشکل حل میشه .

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611

divar68

Registered User
لایک‌ها
19
اگه بدنه فلزی بله!
حد اقل تقریبا همه لپتاپ های بدنه فلزی رو من تست کردم همینجوری بوده

درایورشو از سایت اچ پی بگیر بزن

داداش درایو گرفته بودم .
ولی الان مشکل حل ککردم
ویندوز از 32 بیت به 64 بیت عوض کرد اوکی شد

ali.67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نظر من بهتره که از یه متخصص بپرسید مشکلتون رو. یه سایت خیلی خوبی هست واقعا کارشون خوبه.. سایت فالنیک ... باهاشون در تماس باشید قطعا جواب سوالتونو میگیرید.

Tom.Cruise

Registered User
لایک‌ها
168
برای بازی بهتره مراقب دمای لپ تاپ باشید اگه دماش بالا باشه به مرور باعث خرابی قطعات میشه

A-L pc

Registered User
لایک‌ها
180
من یک لپ تاپ قدیمی دارم ، جدیدا یک مشکلی که دارم اینکه وقتی لپ تاپم رو روشن میکنم ، صفحه لپ تاپ روشن نمیشه ، (لپ تاپ رو به مانیتور وصل میکنم ، همه چی ویندوز به طور کامل لود شده)
یک راه حلی که استفاده کردم ، در آوردن رم و جا به جا کردنشون هست ، این روش کار میکنه ، اما اخیرا این مشکل باز هم اتفاق می افته ، هر بار باید لپ تاپ ام رو باز کنم رم رو در بیارم .

میخواستم بدونم ، الان مشکل اصلی ام از چیه ؟‌ باید رم جدید بخرم ؟
میخواهم این مشکل رو اساسی حل اش کنم.

ahmad®

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همه
یه چسب طوسی رنگی که بین سی پی یو و فن قرار میدن اسمش چیه و کاربردش برای چی هست؟
اگه احیانا استفاده نکنی مشکلی پیش میاد؟

" O M I D"

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من یک مشکلی دارم یک لپتاب ایسوس مدل fx553vd خریدم اما هنگامی که در system information میزنم مدلش میزنه gl533vd سوال من اینه ایا لپ تابی که خریدم دست خورده و اکبند نیست دارای گارانی 2 ساله هم هست هنگام خرید جعبه اکبند بوده جالب اینجاست همه اطلاعات gl مدل fx است اما روی کارتن fx553 زده سریال نامبر روی کارتن تو سایت ایسوس با موفقعیت رجیستری شده فقط مشکل من مدلی که روی کارتن زده با مدلی که از system informtion میزنه فرق داره

omkind

Registered User
لایک‌ها
28
دوستان سلام، یه لنوو z510 هست که ویندوز 7 روشه. هرکاری میکنم بلوتوث و وایرلس رو نمیتونم خاموش کنم. برنامه lenovo energy management برای وین 7 نسخه 64 رو میریزم اصلا اجرا نمیکنه نسخه 32 رو میریزم اجرا میکنه ولی هیچ تاثیری نداره.

فایل های ضمیمه

• Untitled.png
    Untitled.png
    59.7 KB · نمایش ها: 5

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
392
سلام
یه لپ تاپ لنوو 110-15isk هست ویندوز 8 نسخه 64 بیتی مدل 80ud .
هر چی درایور کارت صوتی نصب می کنم بازم کار نمی کنه.کسی میدونه مشکل کجاست؟ توی قسمت device manager که هیچی نشون نمی ده.

omkind

Registered User
لایک‌ها
28
هارد لپتاپ این خطا رو میده، توی 6 ماه از 310 رسیده به 315، نظرم اینه که بفروشمش.چند بذارم منصفانه؟

فایل های ضمیمه

• hard.jpg
    hard.jpg
    124.4 KB · نمایش ها: 7

mrmovies

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . خواهشا کمک کنید . لپ تابم همه ی شارژش تمام و خاموش شد . بعد که به شارژ زدم تا مدتی شارژ نمیشد و روشن هم نمیشد . بعد از چند دقیقه چراغ شارژ شدن روشن شد و لپ تاب رو اینبار تونستم روشن کنم . اما صفحه کاملا تاریکه ( چیز هایی دیده میشه خیلی کمرنگ و به سختی ) دکمه های کم و زیاد کردن نور هم جواب نمیده اما لپ تاب روی مانیتور خارجی بدون اشکال کار میکنه . مشکلش چیه . ممنون میشم جواب بدید .

gholamimojtaba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام و خسته نباشید, این مشکل رو در قسمت پرسش و پاسخ هاي سوالات و مشكلهاي سخت افزار هم گفتم نمیدونم جاش اینجاست یا اونجا. امیدوارم مدیران ناراحت نشن
یه لپ تاپ ایسر v3_571g دارم که وقتی شارژر بهش وصل میکنم چراغ شارژر خاموش میشه و لپ تاپ شارژ نمیشه، ظاهرا اتصال داخلی داره ، هر چی نگاه کردم مادربرد و قطعات رو چیزی مشخص نیست، از چی میتونه باشه؟ چه مواردی رو چک کنم ابتدا؟ قبلا اب رو کیبرد ریخته بود که سوخت و دادم عوض کردن بعد چند وقت دیدم خاموش شده گفتن مادربرد سوخته که عوض کردن با رمش رو و اسلات یو اس بی رو ، اما بعد از چند ماه اینطوری شده ، کل لپ تاپ اوراق کردم اما چیزی مشخص نیست

narenji8282

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من یه لپ تاپ ایسوس x543ma خریدم سیستم عامل endless روشه میخوام تغییر بدم به ویندوز با نرم افزار refuse فلش رو آماده کردم منتها بوتش نمیره رو فلش

بالا