برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
راستی یک خبر هایی اومده مبنی بر اینکه کرانچار داره اخراج میشه از سپاهان و بزودی منصوریان به عنوان سرمربی اون تیم انتخاب میشه !!! چه دنیای عجیبیه ...

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
الهلال کلا بازیکن های با کیفیتی داره. فقط مربی که نیست همه چیز....شما زکی پور رو مثلا با بازیکن الهلال مقایسه میکنی :D
بعدشم اینجور که مشخصه این نمیخوان اینهمه پول برای فاتح تریم هزینه کنن....
منصوریان هم سپاهان نمیره خیالتون راحت...مگه احمق باشه هر تیمی بره منصوریان رو بکنه مربیش!!! این منصوریان هم به سرنوشت فرکی دچار خواهد شد. باید بیرون بشینه فعلا.

بعد کلا انتخاب کمیته پیشکسوت های باشگاه بزرگ تاج بر چه اساسی صورت گرفته؟؟؟

برید تاریخ رو ببینید....

ببینید این آقای بیژن طاهری که الان شده عضو کمیته فنی!!!!! باشگاه تاج!!! چند بازی برای استقلال انجام داده!!

خنده تون میگیره!!

به نظرم برای انتخاب سرمربی دیگه دیر شده و هیچ فایده ای نداره...بیاد هم تا دربی هیچ کاری نمیتونه بکنه!

Last edited:

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
چرا آخه . این که تیم خودمونه

a17e3713_ebdb_40c7_89c3_5850a14c2727.jpg

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
آرش برهانی میگه چون جابرانصاری تو پست تخصصی خودش بازی کرد دیروز، تونست گل بزنه

یکی بمن بگه جابر پست قبلیش چه تفاوتی با پست دیروزش داشت؟ (من بازی دیروزو خلاصشو دیدم)

بیصبرانه منتظر برگشت بهنام برزای هستم
بنظرم مگویان هم بودنش بهتر از نبودنشه

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
یعنی میشه تیم ما صاحاب پیدا کنه؟ تمام بدبختی ما از وزارت ورزشه

تاج: وزیر ورزش به دنبال واگذاری سریع استقلال و پرسپولیس است

05fce270f0940179681acfc004de5b2e_240_150_cropCenter.jpg

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به جلسه‌ای که با اعضای کمیسیون ورزش مجلس شورای اسلامی داشته در خصوص بحث واگذاری استقلال و پرسپولیس صحبت‌هایی را مطرح کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج درباره برگزاری جلسه با اعضای فراکسیون ورزش مجلس گفت: صبح امروز (چهارشنبه) جلسه بسیار خوبی با فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی برگزار شد. موضوع مهمی که در این نشست مطرح شد، بحث واگذاری باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال بود.

وی ادامه داد: سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان، دنبال راه حل مناسبی برای واگذاری سریع این باشگاه‌ها به بنگاه‌های اقتصادی معتبر است که آینده این باشگاه‌ها با میلیون‌ها هوادار را تضمین کند. این دو باشگاه مشکلاتی زیاد و بدهی‌های کلان معوقه‌ای دارند که همیشه مانع بحث توسعه‌شان بوده است. در جلسه امروز، مشروح و جزییات این بحث را به اطلاع فراکسیون ورزش رساندم و قرار شد برنامه‌ریزی خوبی در این باره به بستر اجرا در بیاید.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: در حال حاضر باید همه تلاش‌ها صورت بگیرد که این دو باشگاه باید از حالت مدیریت حادثه محوری به برنامه محوری تبدیل شوند. هر روز برای این باشگاه‌ها یک اتفاق ناگهانی رخ می‌دهد که ناگزیر به رفع آنها هستند. در این میان، پاسخگوی تمام حوادث باشگاه‌ها طبق قانون کنفدراسیون فوتبال آسیا اعضای هیئت رئیسه آن باشگاه‌ها هستند.

تاج خاطرنشان کرد: در جلسه امروز با اعضای محترم فراکسیون ورزش مطرح کردم که به نظر من اگر حقوق شناخته شده فوتبال که توسط مجلس در قانون برنامه ششم گنجانده شده، اجرایی شود و ورزشگاه‌ها به باشگاه‌ها تحویل شود، می‌توان مدعی شد که بخش عمده حرفه‌ای‌سازی را دنبال کرده‌ایم. بدون شک، عمده مشکلات در دو باشگاه پرسپولیس و استقلال بدهی معوقه این تیم‌هاست.

وی ادامه داد: در این نشست، اعضای محترم فراکسیون ورزش در موضوع حق پخش تلویزیونی هم گزارش مفصلی ارائه کردند. به جز این، موضوع مالیات‌ها هم علی‌رغم دستوراتی که وزیر محترم اقتصاد دادند هنوز به طول کامل رفع نشده و حساب سازمان لیگ بسته است و حتی در پرداخت حقوق داوران هم مشکل وجود دارد.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
دوباره شروع شد!
استقلال رو به ایرانخودرو، پرسپولیسو به سایپا!!
آخرین تصمیمات وزارت ورزش
نمیشد این دو تا تیمو به بخشهایی میدادن که مردم کمتر پشت سرشون فحش و نفرین کنن؟
باز همراه اول و ایرانسل بهتر بودن
یا مثلا استقلال رو میدادن به ارتش، پرسپولیسو به نیروی انتظامی !
یا استقلال رو میدادن به وزارت معدن . صنعت، پرسپولیس رو میدادن به وزارت ارشاد یا آموزش و پرورش!

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
اعتراض و نقد جاش تاپیک وقایعه
اگر هم موردی در فوتبال اتفاق افتاده و نیاز به بحث هست می تونید برید تاپیک بحث و تبادل
خودم به عنوان یه استقلالی به هیچ عنوان دوست ندارم در مورد تیم های رقیب بحث بشه پرسپولیس 4تا خورده به من استقلالی چه مربوطه؟ اگه احساس میکنید غرور ملی تون رو جریحه دار کردن برید تاپیک بحث و تبادل اونجا بدون کل کل تاکید میکنم بدون کل کل بحث کنید...
هیچکس هم تو این تاپیک پست های مورد دار رو ریپورت نمیکنه برخلاف تاپیک پرسپولیس که بعضی یوزراشون تو این تاپیک غلط املایی رو هم ریپورت میدن شما هم بجای اینکه بیاید جواب بدید به یوزر خاطی پستش رو ریپورت بدید
تمامی ریپورت ها هم رسیدگی میشه اون یوزر با سابقه هم که می فرمایند برخوردی صورت نمیگیره،مثل اینکه دیروز سر ریپورت شما یکی از کاربرای پرسپولیسی بن شد!!! اینقدر بی انصاف نباشید...
رامون دیاز هم در یه تیم درجه اول آسیاست الان تیم ما درجه دو آسیا هم نیست با شاهکار منصوریان پس نمیاد خیالتون راحت!!!

https://forum.persiantools.com/threads/وقایع-اتفاقیه-تالار-فوتبال.125705/

https://forum.persiantools.com/threads/بحث-و-تبادل-نظر-در-مورد-اتفاقات-روز-فوتبال-و-حواشی-ِ-آن.46376/

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
پرونده تریم بسته شد

بختیاری زاده عضو کمیته فنی باشگاه #استقلال:

کل مجموعه باشگاه خواهان به خدمت گرفتن فاتح تریم بودند اما رقم پیشنهادی ایشان با بودجه باشگاه تفاوت زیادی دارد و آنقدر این فاصله زیاد است که به نظر جبران شدنی نیست و باید گفت پرونده پیوستن تریم به استقلال تقریبا بسته شده است.

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
این کمیته فنی هم با این اعضاش واقعا الان نوبر بود
اون از محمد نوری که 2 روز پیش گفت مشکلی نداریم با رقمش اینم از بختیار زاده
جناب حسن روشن هم که نیاز به توضیح نداره
به اینها باشه می رن یه مربی داغون درجه چندم میارن فقط اسم خارجی روش باشه
مثل اکثر بازکنهای خارجی که میارن و بعد به هیچ دردی نمی خورن و دیپورت می شن

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
نامجو مطلق :

هواداران استقلال سرکار هستند
فکر می کردم مشکل استقلال منصوریان است اما مشکل افتخاری و هیات مدیره است که استقلال را به تمسخر گرفته اند

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
امیر سلطانی نماینده باشگاه در ترکیه لحظاتی پیش در اینستاگرام پست زد :

دوستان عزیزم به کرات عرض کردم بنده هیچ مسئولیتی برای استخدام مربی ندارم
وظیفه ای که به من سپرده شده بود رو انجام دادم و مابقی کارها در حیطه کاری من نیست
عشق و علاقه شما رو درک میکنم ولی خواهشمندم متوجه باشید بنده فقط پیغام باشگاه رو به آقای تریم دادم و همین و خلاص از تصمیمات جزء کاملا بی خبرم
خیلی ها از من سوال می کنند نتیجه مذاکرات چه شد : باید عرض کنم مذاکرات تمام شده و نتیجه هم به صورت کتبی به مدیریت ارسال شده لطف کنید و سوالاتتون را با توجه به جایگاه و اختیارت اشخاص بپرسید . منم مثل شما منتظر تصمیم کمیته فنی هستم.
ولی نکته ای که لازم میدونم بیان کنم آقای تریم اصلا درخواست ۵ میلیون یورو سالیانه و ۲.۵ میلیون یورو پیش پرداخت رو نداشتند و این خبر صحیح نیست

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
بله دیگه اینکه ما بگیم جعل قرارداد بازیکن در اساسنامه سازمان لیگ اومده که باید بازی های تیمی که با جعل قرارداد با بازیکن قرارداد بسته ۳-۰ بشه این که توهین نیست!!! این حق ما هم هست .

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
بله دیگه اینکه ما بگیم جعل قرارداد بازیکن در اساسنامه سازمان لیگ اومده که باید بازی های تیمی که با جعل قرارداد با بازیکن قرارداد بسته ۳-۰ بشه این که توهین نیست!!! این حق ما هم هست .
جام فصل قبل باید جابجا بشه
ولی متاسفانه با این فدراسیون و... این کار شدنی نیست

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
منم موافقم
فاتح تریم مسکّن و رویاپردازی خوبی بود برای عبور از مرحله گذار بحران، نهایتا به گفته حسن آقا روشن با همون مک درموت تا پایان فصل ادامه خواهیم داد!!
مسئولین فعلی هم حالا حالاها از هوادار میترسن مربی داخلی بیارن خیالتون راحت.....
فاتح تریم نخواستیم ، همون فاریاس سرمربی سابق پوهانگ رو بیارید...

@ آقا عرفان بیزحمت یه نگاه بنداز تو پست هایی که رفتن به سطل زباله بیزحمت ببین پست امروز صبح من مشکلش چی بوده که حذف شده؟ من اول صبحی هنوز صورتمو نشسته بودم دیدم پستم حذف شده!!! یعنی مدیرا دمشون گرم زودتر از من از خواب بیدار شدن و حواسشون به همه چی هست! دست پلیس فتا رو از قفا بستن!
من چیزی هم نگفته بودم گفتم دوستاره مون از تو جوب پیدا نکردیم....حرف بدی بود آیا؟؟؟؟؟!!

Last edited:

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
قول مساعد وزیر ورزش برای حل مشکلات باشگاه استقلال

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از قول مساعد وزیر ورزش برای تحقق خواسته‌های هواداران تیم استقلال و حل مشکلات این تیم خبر داد.

به گزارش ایسنا، پروانه سلحشوری با اشاره به دیدار خود با وزیر ورزش گفت: همان گونه که قبلا وعده پیگیری داده بودم، با جناب آقای سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در خصوص وضعیت تیم استقلال تهران دیدار داشته و خواسته‌های هواداران عزیز را منتقل کردم. پیش از این هم جلساتی در خصوص وضعیت فعلی استقلال و راه‌های برون رفت از این وضعیت داشتم.

وی افزود: آنچه در این دیدار از وزیر محترم درخواست شد این بود که علاوه بر استخدام مربی خارجی با تجربه و با دانش نسبت به ترمیم هیات مدیره استقلال نیز اقدام لازم انجام شود که با توجه به شرایط پیچیده تیم، اولویت با استخدام مربی است.

سلحشوری ادامه داد: وزیر محترم ورزش نیز قول مساعد دادند تا به خواسته‌های هواداران جامع عمل بپوشانند. البته شنیده‌ام که کارگروهی متشکل از مربیان و بازیکنان پیشکسوت برای بررسی مشکلات تیم استقلال و ارائه راهکار تشکیل شده که این کارگروه روی استخدام مربی داخلی اتفاق نظر دارند. امیدوارم این کارگروه به وضعیت تلخ فعلی توجه کرده باشند.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس همچنین خاطر نشان کرد: در هر صورت انتظار می‌رود تا وزارت ورزش و جوانان هر چه سریعتر به موارد طرح شده جامه عمل پوشانده و تیم پر طرفدار و مردمی استقلال به روزهای اوج خود بازگردد.

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
قطعا نماینده مجلس حرف راست و دقیق رو میزنه
همه شون تو باشگاه استقلال به هوادار دروغ میگن
خیلی هودار استقلال بدبخته
فقط دروغ میشنوه
من حاضرم تیمم بره دسته 1 اما این ها برکنار بشن با وجود این ها استقلال امسال هم سقوط نکنه سال دیگه میکنه ...
احتمالا بین مرفاوی و مظلومی دارن رزومه شون رو بررسی میکنن ببینن کدوم بهتره !!!
دلیل شونم اینه باشگاه پول نداره ولی باید با اعضای کمیته فنی قرارداد 3 ساله با حقوق ماهیانه چند ده میلیونی ببنده !!! که کلا هیچ مسئولیتی هم ندارن

امیدوارم آسیا هم حذف شیم اگر با این شرایط بریم آسیا باز شش تایی میشیم و با حقارت بر میگردیم

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
امير سلطاني: شركت هاي تركيه ‌اي كه در ايران كار مي كنند اعلام آمادگي كردند كه هزينه تريم را پرداخت كنند و بعيد مي ‌دانم مشكلات مالي وجود داشته باشد.

IMG_20170927_204404.jpg

#اینستاگرام امیر سلطانی نماینده استقلال برای گفت و گو با فاتح تریم / طبق گفته ایشون مبلغ گفته شده توسط کمیته فنی دروغ است.

آقایان تا کی با احساسات هواداران میخواین بازی کنید؟

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
قرارداد فاتح تریم با فدراسیون فوتبال ترکیه سالی 3.5 میلیون یورو هست. الان هم که تریم اخراج شده تقریباً یک سال دیگه از قراردادش باقی مونده که فدراسیون ترکیه باید این دستمزد رو بهش پرداخت کنه ، مگر اینکه تریم با یک تیم دیگه قرارداد امضا کنه. یعنی اگه فاتح تریم تو این یک سال آینده فقط بخوره و بخوابه ، 3.5 میلیون یورو بدون مشکل و دردسر از فدراسیون ترکیه دریافت میکنه که این موضوع توسط فدراسیون فوتبال ترکیه تایید شده و مشکلی از این بابت وجود نداره. حالا آیا به نظر شما منطقیه که طرف 3.5 میلیون یورو که در ازای بخور و بخواب میتونه بگیره رو ول کنه و بیاد با پیشنهاد پایین تر مربی استقلال بشه؟!

من نمیدونم کی راست میگه ، اما به نظر میرسه این وسط امیر سلطانی همه حقیقت رو نمیگه. در ضمن ایشون هر طور شده بود باید از مذاکراتی که با تریم تا الان داشته ، یک عکسی چیزی منتشر میکرد که نکرده و بهانه های واهی آورده. کلاً زیاد به این ایرانی مقیم لندن و حرف هایی که میزنه من اعتماد ندارم و خوشبین نیستم!

Last edited:

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
من به عنوان خبری که دیدم گذاشتم اینجا گفتم جالب باشه شاید
سپاس از اطلاعاتی که دادی

بالا