برگزیده های پرشین تولز

گمشدگان پرشين تولز !

DrAlexa

Registered User
لایک‌ها
3,841
شمال کانادا بود که فکر کنم یخ زده :-/
افتک بهتر میدونه معشوقش کجاست
داداش یه موضوع بی ربط به این تاپیک خدمتت عرض کنم.محصولاتی که تو امضات برای فروش گذاشتی هر کدومشون پتانسیل خوبی برای فروش دارند اما نه تو پی تی.خریدار بالقوه رو شناسایی کن.مساله دیگه اینکه فروش همه این محصولات با هم برای یه کسب و کار کوچیک جواب نمیده.به جای خرده فروشی انبوهی از محصولات،روی دو سه تا محصول خاص تمرکز کن.

signall

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3,742
یه کاربری تو پیتی فعالیت میکرد آواتارش عکس پل سُروینو بود کسی میدونه اسمش چی بود؟
000888.jpg

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,433

D. Washington

Registered User
لایک‌ها
481
من از قدیمیها هستم اما به دلیل مسائل امنیتی نمیتونم عنوان کنم

DrAlexa

Registered User
لایک‌ها
3,841
آقا چرا سیگنال بن شدo_O,دو تا کاربر حسابی هم هست می زنید بن می کنید بخاطر یه حرف:general505:
@Ace...! هم که ترک پاتوق کرد,
کاربری @سکولار کمرنگ شده.
یه کاربری بود اسمش درست یادم نیست,فکر کنم حامدوویچ یا my hamed بود اگه اشتباه نکنم.کسی ازش خبر داره؟

DrAlexa

Registered User
لایک‌ها
3,841
حالا مگه چی گفته بود؟
اطمینان ندارم اما احتمال قوی به این دلیل: یه تاپیک بود با عنوان "ده تا ترامپ هم نمی تونه برجام رو بهم بزنه" که گویا امروز حذف شده, سیگنال اونجا یه پست رادیکال گذاشته بود,گویا باعث رنجش خاطر مدیران مربوطه شده.من از این ناراحتم که از قضا دو سه تا پست پایین تر تو همون تاپیک من هم یه پست گذاشتم که تقریبا به اندازه پست سیگنال رادیکال بود.اگر سیگنال بخاطر اون پست بن شد پس منم باید بن بشم,استاندارد دو گانه قابل قبول نیست:general602:

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
اطمینان ندارم اما احتمال قوی به این دلیل: یه تاپیک بود با عنوان "ده تا ترامپ هم نمی تونه برجام رو بهم بزنه" که گویا امروز حذف شده, سیگنال اونجا یه پست رادیکال گذاشته بود,گویا باعث رنجش خاطر مدیران مربوطه شده.من از این ناراحتم که از قضا دو سه تا پست پایین تر تو همون تاپیک من هم یه پست گذاشتم که تقریبا به اندازه پست سیگنال رادیکال بود.اگر سیگنال بخاطر اون پست بن شد پس منم باید بن بشم,استاندارد دو گانه قابل قبول نیست:general602:
اون پست رو دیده بودم؛ بعیده به خاطر اون بن شده باشه. حتما بحثای دیگه ای هم بعد از اون شده که حذف شدن و ما ندیدیم.

بالا