برگزیده های پرشین تولز

هنگام تماس نه صدایی از گوشی میاد نه صدای من میره

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
از یکی دو روز پیش موبایلم مشکل پیدا کرده. یک خط ایرانسل روشه و هم تماس میگیره هم زنگ میخوره اما صدای طرف از توش نمیاد و من هم صدام نمیره.
به نظرتون مشکل سخت افزاری یا تنظیمی از پاکت پی سی رو بهم زدم؟:(

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
از یکی دو روز پیش موبایلم مشکل پیدا کرده. یک خط ایرانسل روشه و هم تماس میگیره هم زنگ میخوره اما صدای طرف از توش نمیاد و من هم صدام نمیره.
به نظرتون مشکل سخت افزاری یا تنظیمی از پاکت پی سی رو بهم زدم؟:(
سلام
دقت کنید که در هنگام برقراری تماس می تونید ولوم صدا(که فقط در هنگام برقراری تماس فعال می شه)رو تنظیم کرده باشید و اینقدر کم و یا کاملا" قطع نشده باشه،
شاید خیلی ساده باشه اما همین مورد ساده تا به حال برای تنی چند از دوستان پیش اومده،

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نه دوست عزیز
حواسم به اینجا بود. ثانیا من عرض کردم که صدای من هم نمیره. به توصیه یکی از دوستان روی اسپیکر بیرونی هم گذاشتم اما باز صدایی نیومد

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
نه دوست عزیز
حواسم به اینجا بود. ثانیا من عرض کردم که صدای من هم نمیره. به توصیه یکی از دوستان روی اسپیکر بیرونی هم گذاشتم اما باز صدایی نیومد
با هندزفری چطور؟باز هم مشکل وجود داره؟

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
اينجور كه ميگن ممكن هست مشكل از جك هندزفري باشه ؟ گوشيتون چيه ... ؟ معمولا جمين اينجوري ميشه
هارد ريست امتحان كردين ؟

lordofpersia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همان طور که دوست عزیزم pda2k گفتن احتمالا از جك هندزفري است
من هم جمین دارم و همین مشکل پیش اومد که رفع شد!

شما چند امتحان انجام بدید!
1.هارد ریست!
2.چک کردن و جواب دادن با هندزفری
3.صدایی را ضبط کنید ببینید ضبط میشه!

در غیر این صورت جك هندزفري اتصال کوتاه کرده و به عبارتی اتصالی کرده!

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با برنامه ضبط صدا، صدا ضبط میشه و بلندگوها هم سالم هستن. فقط موقع تماس تلفنی این طوری میشه. با هند فری هم مشکل حل نشد. راستی وقتی پشت خط هستم هیچ صدایی از گوشی نمیاد اما وقتی گوشی طرف مقابل اشغاله صدای اشغال گوشی میاد.
اگه منظور از هارد ریست نصب دوباره ویندوزه، نه این کار رو نکردم. به نظرتون ویندوز رو دوباره نصب کنم؟
برای تعمیر کجا رو پیشنهاد میکنید ببرم که هم تو قیمت منصف باشه و هم وارد باشه. راستی مدل گوشی کاجمه و از اول عید از اون استفاده کردم.(روزی متوسط سه ساعت)

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
امروز قبل از اینکه ویندوز رو عوض کنم گوشی خود به خود مشکلش حل شده بود. کسی نظری نداره که چرا یکدفعه این طوری شد و چرا اصلا خراب شد؟

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
امروز قبل از اینکه ویندوز رو عوض کنم گوشی خود به خود مشکلش حل شده بود. کسی نظری نداره که چرا یکدفعه این طوری شد و چرا اصلا خراب شد؟

شاید هم مشکل از خط بوده!!!!

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان اگه این دفعه دیدید موبایل یکی مشکل داره یک احتمال دیگه رو هم اضافه کنید که شاید خط موبایلش ایرانسل باشه!!!!
امروز تازه فهمیدم توی اون چند روز تمام ایرانسلی ها این مشکل رو داشتن که واقعا جای تاسفه.
اگه یک روز دیگه این مشکل ادامه پیدا میکرد موبایل رو زیر دست تعمیر کار فرستاده بودم. الان که مدتی از این خط استفاده میکنم. خیلی از تبلیغاتی که میشه کلاه برداریه. همشون یک اما و اگر داره که اون رو دیگه نمیگن.....
گفتیم بخش خصوصی میاد و کار بهتر میشه اما این یکی کاملا داره تجاری کار میکنه

بالا