برگزیده های پرشین تولز

هيچ راهي نيست؟ كسي چيزي نديده نشنيده؟

IMAN.BESTBOY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

آيا راهي براي تقويت صداي ايميت جمين نيست؟؟
تا حالا نشنيدين كسي اسپيكر جمين رو با يه اسپيكر با كيفيت مثلا k750 عوض كرده باشه؟؟

اخه اين صداي جمين خيلي ضعيفه هيچ كس راهي براي تعويض اسپيكرش نداره؟؟؟

مي دونم جواب همه نه است ولي گفتن شايد بعد از چند سال يه آدم زرنگ و حساس يه فكري كرده باشه:(

اگه نظري داريد لطفا بگيد البته نظر نرم افزاري نديد

كسي پيدا نمي شه تو كار تعميرات باشه و يه اسپيكر خوب براي جمين پيدا كنه كه بهش بخوره و سوكتش رو هم تبديل كنه:eek: هر چي هزينش باشه هم مهم نيست فقط رو جمين جواب بده:rolleyes:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
سلام دوستان

آيا راهي براي تقويت صداي ايميت جمين نيست؟؟
تا حالا نشنيدين كسي اسپيكر جمين رو با يه اسپيكر با كيفيت مثلا k750 عوض كرده باشه؟؟

اخه اين صداي جمين خيلي ضعيفه هيچ كس راهي براي تعويض اسپيكرش نداره؟؟؟

مي دونم جواب همه نه است ولي گفتن شايد بعد از چند سال يه آدم زرنگ و حساس يه فكري كرده باشه:(

اگه نظري داريد لطفا بگيد البته نظر نرم افزاري نديد

كسي پيدا نمي شه تو كار تعميرات باشه و يه اسپيكر خوب براي جمين پيدا كنه كه بهش بخوره و سوكتش رو هم تبديل كنه:eek: هر چي هزينش باشه هم مهم نيست فقط رو جمين جواب بده:rolleyes:

ایمان جان سرچ کن بحث زیاد شده:blush: راستی تا یادم نرفته تجربه خودم رو بگم رو جم نه جمین یکی از بچه ا یه نمه دور اسپیگر رو تراشید و یک عدد اسپیکر کا750 توش جازد صداش بهتر شده بود ولی ...:wacko:

IMAN.BESTBOY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ایمان جان سرچ کن بحث زیاد شده:blush: راستی تا یادم نرفته تجربه خودم رو بگم رو جم نه جمین یکی از بچه ا یه نمه دور اسپیگر رو تراشید و یک عدد اسپیکر کا750 توش جازد صداش بهتر شده بود ولی ...:wacko:

سلام به با معرفت ترين بچه اين تالار:blush:

موقعي كه اين مطلب رو بخوني من Banned هستم و لي خواستم ازت تشكر كنم كه هميشه اولين كسي كه وقت مي زاره و جواب مي ده شمايي;)

دوستان ديگه هم گفتن قبلا بحث شده ولي من پيدا نكردم اگه پيدا كردي برام بزار ممنون و خداحافظ شايد براي هميشه

بالا