برگزیده های پرشین تولز

fuji fine pix s2 pro(slr) کسي اين دوربين را ميشناسه؟

alen18

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ميخواستم ببينم اين دوربين چه جور دوربيني است و آيا ضعف خاصي داره؟و مشخصات ديگه که به صورت تجربي بدست اومده باشه و ....
در مورد قيمتش چي؟کسي ميدونه چقدره؟دست دومش چقدر ميتونه باشه؟

bahram677

Registered User
لایک‌ها
7
ميخواستم ببينم اين دوربين چه جور دوربيني است و آيا ضعف خاصي داره؟و مشخصات ديگه که به صورت تجربي بدست اومده باشه و ....
در مورد قيمتش چي؟کسي ميدونه چقدره؟دست دومش چقدر ميتونه باشه؟

سلام دوست عزیز:lol::lol::lol:
ز
همونطوری که خودتون نوشتید این دوربین یه دوربین SLR قدیمی هستش (مدل 2002 ) که از کیفیت بسیار خوبی برخورداره البته 6.1 مگا پیکسل هست ولی تا اونجایی که من میدونم این دوربین دیگه تولید نمیشه و معقول نیست که شما این دوربین رو بخرید البته اگه دست دوم با قیمت مناسب باشه شاید. اگه قیمت رو اینجا بنویسید شاید بهتر بتونم راهنمایی کنم در هر صورت بعد از این مدل در سال 2004 یه مدل از این دوربین با عنوان S20 pro اومد که SLR-like هستش دقت کن که اون مدل نباشه.:D:D:D:D:D:D

این تصویر S2pro

frontview-001.jpg

allroundview-001.jpg

بعد از اون در سال 2004 مدل بالاتر این دوربین وارد بازار شد که اون موقع 2500 دلار بود با عنوان S3pro پارسال هم مدل S5pro اومده به بازار که باز هم 6.1 مگا پیکسل هست با قیمت 1800 دلار
اکثر این دوربینها به جز آخری فکر کنم دیگه تولید نمیشن :(:(:(:(:(:(:(:(

اگه اطلاعات بیشتری میخوای بهتره بری به سایت زیر :

http://www.dpreview.com/reviews/fujis2pro/page3.asp

alen18

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره من يک دونه دست دو ش رو پيدا کردم که با يک لنز sigma 20_200 ميده 650 فکر کنم البته بازم بپرسم ببنيم نظرش عوض نشده
من فکر کنم قيمت خوبي باشه البته من بيشتر ميخوام بدونم با اين حدود قيمت ها خريد اين دوربين دست دو کاره درستيه
اين دوربين نقص خاصي يا کمبودي کع به چشم بياد نداره؟

bahram677

Registered User
لایک‌ها
7
مجددا سلام دوست عزیز

قیمت 650 به نظر مناسب میاد البته شاید با این پول بتونی یه دوربین Slr جدیدتر البته دست دوم پیدا کنی
بهتره اون لنز رو یه جایی قیمت کنی ببینم قیمت نو اون چقدره؟

من یه سوالی هم از شما دارم

آیا این اولین دوربین دیجیتالی هست که میخرید یا نه؟ آیا مبتدی هستید؟ لطفا اول این سوال رو پاسخ بده شاید بهتر بشه راهنمایی کرد

alen18

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آراولين دوربين ديجيتال که نيست ولي خوب اسم اونايي هم که باحاشون کار کردم نميشه زياد گذاشت دوربين دوربينهاي خيلي ابتدايي کار کردم آره مبتدي هستم اطلاعاتم بد نيست ولي خوب از نظر تجربي تقريبا مبتديم البته من ميخواستم دوربين کنون غير حرفهاي ار مدلهاي بالا بخرم ولي وقتي اين دوربين را با اين قيمت ديدم وسوسه شدم نظر شما چيه؟

bahram677

Registered User
لایک‌ها
7
سلام دوست من

به نظر بهتره که شما ابتدا با یه دوربین SLR like شروع کنید مثلا از این سری S فوجی
من خودم با S2is کنون شروع کردم چند ماه دیگه تصمیم دارم یه SLR بخرم شاید D50

دوربینهای Slr مخصوصا مدلهای قدیمی واقعا حرفه ای هستند و لازمه که با تمامی قوائد عکاسی آشنا باشید تا بتونید عکسهای خوبی بگیرید و امکانات اتومات اونها در حد کمی هستش و کاملا دستی تنظیم میشن

من خودم با وجود اینکه الان دوساله که S2is خریدم هنوز احساس میکنم که زوده برم طرف Slr به نظر من بهتره که شما با یه دوربین کامپکت ولی با امکانات بالا و تنظیمات دستی کامل مثلا سری A کنون یا S3is یا خصوصا سری S فوجی (سری 9000 فوجی) شروع کنید

البته این باز هم به انتخاب شما بستگی داره

ضمنا من احساس میکنم شما در فروم دوربین هم تاپیک باز کردید درسته ؟ اگه اینطوره باید بگم نیاز به تصحیح داره

بالا