برگزیده های پرشین تولز

درخواست تامین کننده عمده کابل رابط الکترونیک تایمر صوتی تصویری و...

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
با درود

دوستان بنده نیاز به تامین کننده و واردکننده کالاهای الکترونیکی و لوازم جانبی و.. دارم. می خواستم بدونم از چه طریق می تونم به تامین کنندگان دسته اول با کم ترین قیمت دسترسی پیدا کنم. کالاها رو می تونیم از طریق چندین فروشگاه بزرگ و معتبر با بیش از 10 سال پیشینه عرضه کنیم.

این کالاها شامل فیش و تبدیل رابط و کابل و صوتی و تصویری، تایمر، انواع کیت و برد آمپلی فایر ، بلندگو و لوازم جانبی خودرو موبایل رایانه، آداپتور ، ترانس ، مبدل برق و صوتی و تصویری و.. می شه

لطفا راه دستیابی به این تامین کنندگان رو اعلام بفرمایید یا اگر کسی امکان تامین کالا داره به بنده پیام بده

با سپاس

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام
به نظرم حضور در بورس و بازار این اقلام بهترین راه دستیابی به این تامین کنندگان است . تهران سمت سعدی و ملت وپشت شهرداری و پاساژهای دور و بری علائالدین می تونید پیدا کنید تامین کنندگان این کالاهارو پیدا کنید .

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
سلام
به نظرم حضور در بورس و بازار این اقلام بهترین راه دستیابی به این تامین کنندگان است . تهران سمت سعدی و ملت وپشت شهرداری و پاساژهای دور و بری علائالدین می تونید پیدا کنید تامین کنندگان این کالاهارو پیدا کنید .
درود بر شما
مشکل همین عدم دسترسی مستقیم هست. دنبال تلفن هستم که بتونم با تامین کنندگان تماس بگیرم به خاطر فاصله...

بالا