برگزیده های پرشین تولز

آموزش : کنترل Desktop بوسیله پاکت پیسی !

kaktoox

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من قبلا این مطلب رو توی فروم دیگه هم گذاشته بودم اما گفتم شاید بدرد اینجا هم بخوره! البته با اجازه بزرگتر ها! (اگه خوب بود تشکر یادتون نره)
بدست گرفتن Desktop Windows با پاکت :

1.کافیه شما یه شبکه با کامپیوترتون داشته باشین یا با USB یا هرچیزه دیگه ... حتی اینترنت یعنی اگه کامپیترتون به اینترنت وصل باشه شما با اینترنت پاکت از هر جایی می تونین کامپیوترتون رو کنترل کنید .

2ufzjpl.gif

2. خب برای درست کردن شبکه اگه با WiFi وصل هستین که هیچ اگه نه با Usb وصل بشید
بعد مراحل زیر را طی کنید :
بعد از اطمینان از وصل شدن USB و Sync شدن باید ip شبکه تون رو پیدا کنید:
برین تو Network Connections(Win) در قسمت LAN or High-Speed.. کانکشن مخصوص به ویندوز موبایل را انتخاب کنید و در قسمت Support یک شماره 8 رقمی مانند : 169.254.2.2 را یاداشت کنید .

2vljy4g.gif

3. حالا روی My Computer رایت کلیک کنید ودر قسمت Remote روی Allow Users to Connect remotely to this computer کلیک کنید .

2n67ups.gif

4. حالا وارد Programs >> Terminal Services Client (PPC) شوید . و در قسمت Server همان شماره ip را وارد کنید و connect را بزنید . حالا با یکی از user های کامپیوترتون login کنید .

2z7h7gx.gif

5. شما موفق شدید . حالا کامیو ترتون را دقیقا می تونید کنترل کنید
اما با WiFi بیشتر حال میده که از دور هم میشه اینکارو کرد !
نکته : برای بهتر شدن صفحه اینکار را درویندوز بکنبن :
Start > Setting > Control panel > display
On the Appearance > Effects .
Clear The Use the following transition effect for menus and tooltip .

با تشکر کاوه شیجونی ! :)atten: کپی برداری فقط با ذکر منبع ! :atten: )​

raizaM

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
ممنون از مطلبتون.
دوستان توجه داشته باشن که user اي که انتخاب ميکنيد حتماً بايد Password داشته باشه.

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
من هم این چند روزه از این مدل کارا دارم زیاد استفاده میکنم. مثلاً وقتی میرم نجف آباد دانشگاه با طرح طلایی ایرانسل ، PPC رامیبرم توی نت و با Modem Link وصلش میکنم به Loptop و دیگه حالی به حولی.... سرعت هم بهتر ار Dial up هست و همیشه بالای 6KBps هست. دیگه با Terminal Services باحالتر هم میشه. فرضشو بکنین که شما کامپیوتر را توی خونه برای دانلود روشن بذارین و برین 40 کیلومتر اونورتر برای دانشگاه و از اونجا با GPRS برین تو نت و با Terminal Services بر روی دانلودهاتون مدیریت داشته باشین و یا برای در و دیوار خونه موسیقی پخش کنین. البته به شرطی که میایین خونه، گیر ندن که جن تو اتاق بوده :lol:

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
برنامه Z2 remote خیلی برای remote کار کردن مناسب تره!

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
برنامه Z2 remote خیلی برای remote کار کردن مناسب تره!

من این برنامه را پیدا کردم و نصب کردم. با کابل کار میکنه، اما با Wifi هرکاری کردم نشد. ضمناً کرکشو هم ندارم. شما چجوری باهاش کار کردی؟ میشه یک کمی توضیح بدین؟

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من این برنامه را پیدا کردم و نصب کردم. با کابل کار میکنه، اما با Wifi هرکاری کردم نشد. ضمناً کرکشو هم ندارم. شما چجوری باهاش کار کردی؟ میشه یک کمی توضیح بدین؟

برات آپلود کردم.

چرا دیگه مطمئنی به اینترنت وصل هستی؟ ببین من همیشه باهاش کار می کنم و اصلان هم با wifi مشکلی نداره.

فایل های ضمیمه

• z2.zip
    336.4 KB · نمایش ها: 209

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
اوکی عزیز بذار بینم کرکش کو!

چرا دیگه مطمئنی به اینترنت وصل هستی؟ ببین من همیشه باهاش کار می کنم و اصلان هم با wifi مشکلی نداره.

من هم از طریق Access Point و هم از طریق ad-hoc بین PPC و لپتاپ امتحان کردم. IP که شبکه میداد را میزدم توش. وقتی Connect میزدم خیلی تلاش میکرد که وصل بشه، اما آخر سر Error میداد!!!!

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من هم از طریق Access Point و هم از طریق ad-hoc بین PPC و لپتاپ امتحان کردم. IP که شبکه میداد را میزدم توش. وقتی Connect میزدم خیلی تلاش میکرد که وصل بشه، اما آخر سر Error میداد!!!!

ارورش چی بود؟ والا من که هیچ مشکلی باهاش ندارم!

براتون تو پست قبل attach کردم.

http://www.aximsite.com/boards/applications/75506-new-remote-2-pc-client-software.html

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1

kaktoox

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید که من یه تاپیک زدم و بد ولش کردم
خوب اینا همی برای wm5 بود که خیلی کیفیت کمی داشت اما توی wm6 یه برنامه جدید بجای آن آمده Remote Desktop که هم سرعتش بهتره هم کیفیتش که باید تو این کارا رو بکنید .
options>Colors اونجا از256 رنگ باید به High color تغییر بدید که رنگ رو درست می کنه !

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آخه ماها که Wm5 داریم!

kaktoox

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب آره و میتونید از برنامه های که بالا معرفی کردند دوستان استفاده کنید :D

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
من برنامه Net Support را نصب کردم. به راحتی Connect میشه با نام دستگاه و حتی IP هم نمیخواد.
من اینو بهتون سفارش میکنم.
اینو پسر خواهرم به من سفارش کرد.
یکی دیگه اینو به اون سفارش کرده بود.
................
:wacko:

kaktoox

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا راس میگه اگه بزاری ممنو می شم !

shahinSssS

Registered User
لایک‌ها
66
سلام.
دوستان من تونستم از طريق گوشيم به كامپيوتر وصل شم و اينرنت رو هم فعال كردم ولي وقتي اينتر اكسپلور گوشي را كليك كردم هيچ صفحه اي رو نيورد يعني گفت به اينترنت وصل نيستي.
گوشيم G-smart i120

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من برنامه Net Support را نصب کردم. به راحتی Connect میشه با نام دستگاه و حتی IP هم نمیخواد.
من اینو بهتون سفارش میکنم.
اینو پسر خواهرم به من سفارش کرد.
یکی دیگه اینو به اون سفارش کرده بود.
................
:wacko:

اینجا که برنامه ای برای PPC نزده! ی خورده واضحتر توضیح بده بینیم این برنامه چی هست اصلان .

http://www.netsupportsoftware.com/product_index.htm

mrm_metal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من این نرم افزار را نصب کردم http://www.netsupportmanager.com/mobile.asp نسخه PPC رو

ولی نمی دونم چطور میشه استفاده کرد ازش، ی توضیجی بده.

این برنامه دو قسمت داره ، یکی روی PC نصب میشه و دیگری روی PPC . حتما باید هر دو قسمت رو نصب کنی ، بعد توی PC برای شماره IP یه شماره پورت تعیین میکنی ( شما اگه توسطWLAN , Bluetooth , activesync به PC متصل شوید در هر صورت این اتصال توسط شبکه و از طریق یک IP برقرار می شود مثلا 192.168.0.5 ) بعد در قسمت ppc شماره IP و پورت رو وارد میکند (192.168.0.5:88)و اتصال برقرار می شود .
این برنامه خیلی کامله حتی می توانید برای اتصال دو PC هم ازش استفاده کنید . من خودم خیلی ازش استفاده کردم ولی نسخه کرک رو پیدا نکردم و بعد از یک ماه زمانش تمام شد و مجبور شدم پاکش کنم.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
پس بذارید ببینیم کرکش پیدا میشه یا نه! حالا تو پی سی و PPC هر دو باید کرک بشه یا اینکه یکیش کرک بشه کافیه؟

بالا