برگزیده های پرشین تولز

آموزش : کنترل Desktop بوسیله پاکت پیسی !

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
این برنامه دو قسمت داره ، یکی روی PC نصب میشه و دیگری روی PPC . حتما باید هر دو قسمت رو نصب کنی ، بعد توی PC برای شماره IP یه شماره پورت تعیین میکنی ( شما اگه توسطWLAN , Bluetooth , activesync به PC متصل شوید در هر صورت این اتصال توسط شبکه و از طریق یک IP برقرار می شود مثلا 192.168.0.5 ) بعد در قسمت ppc شماره IP و پورت رو وارد میکند (192.168.0.5:88)و اتصال برقرار می شود .
این برنامه خیلی کامله حتی می توانید برای اتصال دو PC هم ازش استفاده کنید . من خودم خیلی ازش استفاده کردم ولی نسخه کرک رو پیدا نکردم و بعد از یک ماه زمانش تمام شد و مجبور شدم پاکش کنم.

هیچ نیازی به IP نیست. شما فقط کافیه این کار رو انجام بدید:
موقع کانکت کردن دو PC: فقط Computer Name کامپیوتری را که میخواید به اون کانکت بشید را در قسمت مربوطه میزنید.
موقع کانکت کردن PPC به PC: فقط Device Name پاکت پی سیتون را در کامپیوتر و در قسمت مربوطه می نویسید.
موقع کانکت کردن PC به PPC: فقط Computer Name کامپیوتری را که میخواید به اون کانکت بشید را در PPC و در قسمت مربوطه می نویسید.

اگر به این حالت وصل نشه قطعا شبکتون یه مشکلی داره.

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بچه ها این نرم افزاره تو کامپیوترم مشکل داره و موقع لوگین شدن از PPC اون صفحه آبی رنگ میاد و 3سوت سیستم ریست می کنه! خیلی عجیبه باید بهشون ایمیل بزنم بگم این اتفاقا اصلان رخ نداده تابحال.

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
سلام.
دوستان من تونستم از طريق گوشيم به كامپيوتر وصل شم و اينرنت رو هم فعال كردم ولي وقتي اينتر اكسپلور گوشي را كليك كردم هيچ صفحه اي رو نيورد يعني گفت به اينترنت وصل نيستي.
گوشيم G-smart i120

شما تا وقتی access point یا router نداشته باشین از یه کارت وایرلس ساده نمیتونین اینترنت بگیرین:rolleyes:

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
شما تا وقتی access point یا router نداشته باشین از یه کارت وایرلس ساده نمیتونین اینترنت بگیرین:rolleyes:

پس علیرضا بیا یه توضیح بده که چطور میشه با یه وی فی ادپتور دیوایسمون و با سیستم سینک کنیم:)

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
راستی یادم رفت بگم
من با این راهی که گفتین به هیچ طرقی نتونستم سیستمم و ریموت کنم
یعنی اصلا کانکت نمیشد

shahinSssS

Registered User
لایک‌ها
66

سلام.
مرسي از پاسختون ميشه به زبان ساده تر توضيح بديد چه كار بايد بكنم.
مرسي

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
سلام.
مرسي از پاسختون ميشه به زبان ساده تر توضيح بديد چه كار بايد بكنم.
مرسي

شما اگه می خواهید اینترنت وایرلس رو تو خونه درست کنین به یه wireless router نیاز دارین که باید وصلش کنین به مودم adsl ( اگه adsl دارین). configure کردنش هم اصلا مشکل نیست و به راحتی میتونین خودتون انجامش بدین.

پس علیرضا بیا یه توضیح بده که چطور میشه با یه وی فی ادپتور دیوایسمون و با سیستم سینک کنیم

حقیقتا من سینک تا حالا با wifi نکردم ولی شاید برنامه باشه که این امکان رو بده!
الان ppc با سیستمت به هم متصل هستن با wifi؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
شما اگه می خواهید اینترنت وایرلس رو تو خونه درست کنین به یه wireless router نیاز دارین که باید وصلش کنین به مودم adsl ( اگه adsl دارین). configure کردنش هم اصلا مشکل نیست و به راحتی میتونین خودتون انجامش بدین.

حقیقتا من سینک تا حالا با wifi نکردم ولی شاید برنامه باشه که این امکان رو بده!
الان ppc با سیستمت به هم متصل هستن با wifi؟

sync over wifi جزو امکانات ویندوز موبایل نیست ، برای همین تیم توسعه دهنده ش تا حالا کلی فحش خورده اند:p

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
sync over wifi جزو امکانات ویندوز موبایل نیست ، برای همین تیم توسعه دهنده ش تا حالا کلی فحش خورده اند:p

دکتر دست نذار روی دلم که خونه!!!
اگه sync با wifi امکان داشت که من میمردم از عشق و حال!!!

بچه ها، Remote Desktop را با اینترنت PPC قاطی نکنین. قضیه آقای گودرزی و شقایق خانمه. شما وقتی از طریق Remote Desktop کنترل PC را توسط PPC به دست میگیرین، هرکاری توی محیط برنامه Remote انجام بدین، توی PC اجرا میشه. اینکه شما بخواهین با Browser دستگاه PPC خودتون توی اینترنت برین، کاملاً بی ربطه. شما کنترل PC را در اختیار میگیرین، نه اینکه اینترنت را Share کنین.
:f34r:

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دل من که خون بود! هم دستگام دله و هم دل خودم!

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
دکتر دست نذار روی دلم که خونه!!!
اگه sync با wifi امکان داشت که من میمردم از عشق و حال!!!

بچه ها، Remote Desktop را با اینترنت PPC قاطی نکنین. قضیه آقای گودرزی و شقایق خانمه. شما وقتی از طریق Remote Desktop کنترل PC را توسط PPC به دست میگیرین، هرکاری توی محیط برنامه Remote انجام بدین، توی PC اجرا میشه. اینکه شما بخواهین با Browser دستگاه PPC خودتون توی اینترنت برین، کاملاً بی ربطه. شما کنترل PC را در اختیار میگیرین، نه اینکه اینترنت را Share کنین.
:f34r:

دقیقا !

shahinSssS

Registered User
لایک‌ها
66
سلام
ميشه بگيد چه جوري ميشه Share كرد
و از اينترنت كامپوتر واسه پاكت پيسي استفاده كرد
نه از مودم گوشي مرسي

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
سلام
ميشه بگيد چه جوري ميشه Share كرد
و از اينترنت كامپوتر واسه پاكت پيسي استفاده كرد
نه از مودم گوشي مرسي

شما باید Router داشته باشید و جزئیاتش را هم alireza_simkesh در صفحه قبل گفت.

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
البته استفاده از remote desktop برای اینترنت هم حال میده هااا!! یعنی اگه یکی روتر دم دست(!) نداشته باشه و یه کم صبر و حوصله هم داشته باشه ! جواب گو هست این remote desktop!

شما باید Router داشته باشید و جزئیاتش را هم alireza_simkesh در صفحه قبل گفت.

:Dسیمکش خالی اگه بگی راحتتره!:lol:

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
البته استفاده از remote desktop برای اینترنت هم حال میده هااا!! یعنی اگه یکی روتر دم دست(!) نداشته باشه و یه کم صبر و حوصله هم داشته باشه ! جواب گو هست این remote desktop!

:Dسیمکش خالی اگه بگی راحتتره!:lol:

یعنی منظورت اینه که با استفاده از صفحه کامپیوتر بره تو اینترنت؟:wacko:

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
یعنی منظورت اینه که با استفاده از صفحه کامپیوتر بره تو اینترنت؟:wacko:

آره!:rolleyes:
من یه بار با یاهو چت هم کردم که البته خیلی زد حال بود!چون اون Hp 6315 قبلیم cpu بسییییییار افتضاحی داشت که باید 5 دقیقه صبر می کردی تا صفحه desktop رفرش بشه!!
واسه همین میگم باید صبر و حوصله داشته باشی:D:blush:

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
آره!:rolleyes:
من یه بار با یاهو چت هم کردم که البته خیلی زد حال بود!چون اون Hp 6315 قبلیم cpu بسییییییار افتضاحی داشت که باید 5 دقیقه صبر می کردی تا صفحه desktop رفرش بشه!!
واسه همین میگم باید صبر و حوصله داشته باشی:D:blush:

البته صبر ایوب.:D

shahinSssS

Registered User
لایک‌ها
66
سلام.
اگشه كسي Adsl نداشته باشه
وRouter نداشته باشه
و از اينترنت كامپيوتر واسه پاكت پيسي چه طوري بايد استفاده كنه
در روشي كه گفته شد من كامپيوتر را به وسيله گوشي ميبينم ولي نه نمي تونم از اينترنت استفاده كنم.با اينتر نت اكسپلور گوشي كار كنم.
مرسي

بالا