برگزیده های پرشین تولز

آموزش : کنترل Desktop بوسیله پاکت پیسی !

veria

Registered User
لایک‌ها
0
کانکت کردن با استفاده از ActiveSync ممکنه ولی نه به این راحتیا. این کاری که شما میگید با استفاده از پورتهای COM هست دیگه؟ اگه تونستید حتما بگید.

درست متوجه سوالتون نشدم.
اگه منظورتون کانکت شدن به اینترنت با وای فای هست نه اصلا ربطی به پورتها نداره.

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
با NetSupport Manager میتونی این کار رو انجام بدی. به Remote Desktop و Terminal Service که به ترتیب توی WM6 و WM5 هستند هم کاری نداره.

اول از پست 21 همین تاپیک دانلودش کن. روی PPC و PC نصب کن و هر دو را به اسم خودت Register کن(با کیجنی که گذاشتم) IP اینترنت PC را پیدا کن و توی PPC تو بخش مربوطه واردش کن. یه بخشی هست به اسم Quick Connect فکر کنم. اگه نتونستی بگو تا کاملتر توضیح بدم. آخه الان نصب نکردمش که بتونم دقیق آدرس بدم.

با GPRS ایرانسل هم فکر نکنم بتونی چون سرعتش خیلی پایینه. مگه اینکه Edge بشه. Resolution را هم با توجه به سرعتت باید تنظیم کنی که فکر نکنم بیشتر از 2bit بکشه:p

اگه هم ویستا داشته باشی به غیر از Remote میتونی PPC و PC را با هم Sync کنی و حتی میتونی با GPRS نرم افزار نصب کنی.

نصب كردم اما براي پي پي سي چيزي نيست كه نصب كنما !!!!! :eek:

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
منم هیچ مشکلی با d-link ندارم.
مودم ما
DSL-520T ADSL2+ & internal firewall
اکسس پوینت هم
D-Link AP3200
کار هردوش واقعا عالیه.

یه بحثی تو بخش شبکه شده بود که به یه نتیجه هایی رسیدیم!
منظور من کیفیت دستگاه و bug های احتمالی (که ممکنه راحت قابل حل باشن) بود...
از نظر کارایی که برندهای مختلف "کارشون" همه یکی هست...
میشه مثل همون مثال dell و vaio:blush:

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
درست متوجه سوالتون نشدم.
اگه منظورتون کانکت شدن به اینترنت با وای فای هست نه اصلا ربطی به پورتها نداره.

نه بابا. اینترنت کدومه؟! کانکت شدن به ActiveSync از طریق WiFi را گفتم. یعنی ActiveSync via WiFi

نصب كردم اما براي پي پي سي چيزي نيست كه نصب كنما !!!!! :eek:

مطمئنی نبود؟! چون من مطمئنم بود!

از اینجا دانلود کن: http://www.4shared.com/file/34708548/9ff7360f/NetSupport_Manager_PPC.html

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
یه بحثی تو بخش شبکه شده بود که به یه نتیجه هایی رسیدیم!
منظور من کیفیت دستگاه و bug های احتمالی (که ممکنه راحت قابل حل باشن) بود...
از نظر کارایی که برندهای مختلف "کارشون" همه یکی هست...
میشه مثل همون مثال dell و vaio:blush:

من هروقت در مورد بدنبودن Dlink باهات بحث کردم Dell و Vaio را مثال زدی. ولی مثالت درست نیست. Micronet را که میشناسی؟ اکثراً بعنوان تولید کننده حرفه ای تجهیزات شبکه میشناسنش. تو کیفیتش شکی نیست ولی همش اذیت میکنه. من حدود یک سال با Dlink کار کردم، شبانه روزی هم روشنه و درحال استفاده. سابقه نداشته که Bug پیدا کنه یا قفل کنه و مشکل آفرین بشه. من تاحالا Resetش نکردم. مثل بنز کار میکنه. اما Micronet را دو هفته از بهروز قرض گرفتم جونمو به لبم رسوند. نگو مشکل از سیستمت بوده، با Senao بهش Connect میشدم. این Dlink زبون بسته اسمش بد در رفته. ببین کدوم Brand به اندازه Dlink تولید و فروش داره؟ تو بازار کدومش بیشتره؟
به همه و همه که از مبتدی تا لب مرز حرفه ای کار میکنند Dlink رو پینهاد میکنم. حرفه ای هم به این دلیل پیشنهاد نمیکنم چون با وجود Cisco و Senao و Linksys کاربر حرفه ای سراغ Dlink نمیره.;)

bodybuilder2

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
آقا اگه بخوایم بوسیله وای فای 2 تا پاکت پی سی ارسال و دریافت فایل رو انجام بدیم - جه راهکاری رو پیشنهاد میکنید ؟

بوسیله 2 تا لپ تاپ به راحتی این کار رو میشه انجام داد . اما پی دی ای ...

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
آقا اگه بخوایم بوسیله وای فای 2 تا پاکت پی سی ارسال و دریافت فایل رو انجام بدیم - جه راهکاری رو پیشنهاد میکنید ؟

Only NetSupport Manager!:rolleyes:
همینی که لینک دادم.

ادیت: آقا اشتباه گفتم. این علیرضا که برای آدم حواس نمیذاره. با NetSupport فقط میشه از طریق کامپیوتر روی PPC فایل فرستاد و دریافت کرد و بین دو PPC نمیشه.

bodybuilder2

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
همینی که لینک دادم.

ادیت: آقا اشتباه گفتم. این علیرضا که برای آدم حواس نمیذاره. با NetSupport فقط میشه از طریق کامپیوتر روی PPC فایل فرستاد و دریافت کرد و بین دو PPC نمیشه.

حالا
73.gif
چی شد ؟ آخرش میشه یا خیر ؟ البته کار که نشد نداره راه حل یا برنامه ای در این ضمینه اگه هست لطف کنید بگید . .

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
من هروقت در مورد بدنبودن Dlink باهات بحث کردم Dell و Vaio را مثال زدی. ولی مثالت درست نیست. Micronet را که میشناسی؟ اکثراً بعنوان تولید کننده حرفه ای تجهیزات شبکه میشناسنش. تو کیفیتش شکی نیست ولی همش اذیت میکنه. من حدود یک سال با Dlink کار کردم، شبانه روزی هم روشنه و درحال استفاده. سابقه نداشته که Bug پیدا کنه یا قفل کنه و مشکل آفرین بشه. من تاحالا Resetش نکردم. مثل بنز کار میکنه. اما Micronet را دو هفته از بهروز قرض گرفتم جونمو به لبم رسوند. نگو مشکل از سیستمت بوده، با Senao بهش Connect میشدم. این Dlink زبون بسته اسمش بد در رفته. ببین کدوم Brand به اندازه Dlink تولید و فروش داره؟ تو بازار کدومش بیشتره؟
به همه و همه که از مبتدی تا لب مرز حرفه ای کار میکنند Dlink رو پینهاد میکنم. حرفه ای هم به این دلیل پیشنهاد نمیکنم چون با وجود Cisco و Senao و Linksys کاربر حرفه ای سراغ Dlink نمیره.;)

میشه بگی چرا مثال درست نیست؟!:D
اخه الان تو بخش مشاوره برای لپتاب هم که بری خیلیا میگن dell یه عمر واست کار میکنه و vaio 2 ساله میسوزه همه چیزش! اما واقعا اینها چیزی از ارزش vaio و " the little box" بودن dell کم میکنه؟!
همه همه جا می دونن که vaio بهتره از dell:blush: و فکر میکنم این مثال کاملا مربوط باشه:happy:
والا اینجا هم به طور متوسط اصولا واسه کاربرای خانگی یا حتی small business ها محصولات dlink رو نسبت به linksys بیشتر میبینی اما این فقط به خاطر قیمت پایینشه! وگرنه شما چرا واسه حرفه ای ها linksys رو پیشنهاد میکنی؟! چون یه روتر wireless G معمولیه linksys که همون کاری رو میکنه که wireless G dlink انجام میده...

من نمیگم dlink بده و 2 روزه خراب میشه و اینا! ولی در مقایسه با linksys (مثلا) پایینتره درکل!

همینی که لینک دادم.

شرمنده اقا قصد جسارت نبود:D

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
میشه بگی چرا مثال درست نیست؟!:D
اخه الان تو بخش مشاوره برای لپتاب هم که بری خیلیا میگن dell یه عمر واست کار میکنه و vaio 2 ساله میسوزه همه چیزش! اما واقعا اینها چیزی از ارزش vaio و " the little box" بودن dell کم میکنه؟!
همه همه جا می دونن که vaio بهتره از dell:blush: و فکر میکنم این مثال کاملا مربوط باشه:happy:
والا اینجا هم به طور متوسط اصولا واسه کاربرای خانگی یا حتی small business ها محصولات dlink رو نسبت به linksys بیشتر میبینی اما این فقط به خاطر قیمت پایینشه! وگرنه شما چرا واسه حرفه ای ها linksys رو پیشنهاد میکنی؟! چون یه روتر wireless G معمولیه linksys که همون کاری رو میکنه که wireless G dlink انجام میده...

من نمیگم dlink بده و 2 روزه خراب میشه و اینا! ولی در مقایسه با linksys (مثلا) پایینتره درکل!

شرمنده اقا قصد جسارت نبود:D

Dlink با توجه به قیمتش کارایی میده. با 70 تومان یه Router ADSL2+ بهت میده:p
در این مورد آقا بهروز مدیریت بخش شبکه بهتر میتونه نظر بده. الان خبرشون میکنم.;)

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968

حرفه ای بودن به این نیست که شما پول بیشتری بایت تجهیزات بپردارید .

بلکه حرفه ای بودن یعنی بنابر شرایط کمترین هزینه و بهترین کیفیت را بگیرید .
ادم های حرفه برای منزل خودشان نیز از روتر های ارزان قیمت استفاده می کنند ( البته بازم می گم به نسب کار )

به صورت مثال کسی که می خواهد 3 4 تا سیستم را برای مثلا انتقال فایل شبکه کند . مگه مریض هست پول یک روتر یا اکسس پوینت لینکسیس را بدهد !؟ ( یا حتی سیسکو )

شما نیز بهتر هست برای پیدا کردن مشخصات خود همیشه سعی کنید شرایط را ببینید . نه اینکه کدام پر استفاده تر هستند یا گران تر ...

گاهی وقت ها کار آدم را یک روتر گمنام 10 دلاری مال گینه بیسائو نیز راه میندازد دلیلی ندارد که آدم بخواد 430$ پول روتر های سیسکو یا مدل های مشابه را بدهد

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5

ادم های حرفه برای منزل خودشان نیز از روتر های ارزان قیمت استفاده می کنند ( البته بازم می گم به نسب کار )

به صورت مثال کسی که می خواهد 3 4 تا سیستم را برای مثلا انتقال فایل شبکه کند . مگه مریض هست پول یک روتر یا اکسس پوینت لینکسیس را بدهد !؟ ( یا حتی سیسکو )

شما نیز بهتر هست برای پیدا کردن مشخصات خود همیشه سعی کنید شرایط را ببینید . نه اینکه کدام پر استفاده تر هستند یا گران تر ...

گاهی وقت ها کار آدم را یک روتر گمنام 10 دلاری مال گینه بیسائو نیز راه میندازد دلیلی ندارد که آدم بخواد 430$ پول روتر های سیسکو یا مدل های مشابه را بدهد

شونصد در صد تایید می شه ، با لطف همین استادمون ، بنده از یک روتر ساده 60تومنی دیلینک ، تمام خانه و همین طور طبقه بالایی رو از نعمت وای فای بهره مند کردم
خیلی مخلصیم استاد

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
شونصد در صد تایید می شه ، با لطف همین استادمون ، بنده از یک روتر ساده 60تومنی دیلینک ، تمام خانه و همین طور طبقه بالایی رو از نعمت وای فای بهره مند کردم
خیلی مخلصیم استاد

من هم طبقه دوم یکی از همینا دارم تا تو کوچه هم کار میده. همونطور که گفتم بدون هیچ مشکلی.;)

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4

من که نگفتم حرفه ای بودن به بیشتر دادن پول هست, منم دقیقا این سوال برام پیش اومد که حرفه ای بودن رو چه جوری تعریف میکنین. واسه همین از Simpson جان پرسیدم که چرا فقط به حرفه ها Linksys رو پیشنهاد میکنین...

وگرنه من که تو پستم گفته بودم که "والا اینجا هم به طور متوسط اصولا واسه کاربرای خانگی یا حتی small business ها محصولات dlink رو نسبت به linksys بیشتر میبینی " و همونطور که شما فرمودین به جای اینکه ادم پول linksys بدهد,Dlink میخره ( پست قبلیم:"به خاطر قیمت پایینشه! ")

من فقط حرفم این بود "dlink در مقایسه با linksys (مثلا) پایینتره درکل!", تو پست قبلیم هم گفتم:cool:
موافقی simpson جان؟!

vafajj

Registered User
لایک‌ها
9

تا حالا برنامش نوشته نشده اگه یک برنامه نویس همچین برنامه ای بنویسه کلی دعاش میکنیم البته همچین برنامه ای برای نوکیا وجود داره که با وایرلس می تونند فایلهای همدیگرو ببینند

من هم طبقه دوم یکی از همینا دارم تا تو کوچه هم کار میده. همونطور که گفتم بدون هیچ مشکلی.;)

مگه میشه؟ :blink: آنتنش چند db هست؟

vafajj

Registered User
لایک‌ها
9
کلا بهترین برنامه های remote کردن windows اینها هستند:
symantec pc anywher -- net support --VNC

veria

Registered User
لایک‌ها
0

من 2 تا پی دی ای که وای فای داشته باشه نداشتم که تست کنم ولی مال من حالت ad-hoc رو ساپورت میکنه.
با این روش احتمالا بشه 2 تا رو به هم وصل کرد.

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
من که نگفتم حرفه ای بودن به بیشتر دادن پول هست, منم دقیقا این سوال برام پیش اومد که حرفه ای بودن رو چه جوری تعریف میکنین. واسه همین از Simpson جان پرسیدم که چرا فقط به حرفه ها Linksys رو پیشنهاد میکنین...

وگرنه من که تو پستم گفته بودم که "والا اینجا هم به طور متوسط اصولا واسه کاربرای خانگی یا حتی small business ها محصولات dlink رو نسبت به linksys بیشتر میبینی " و همونطور که شما فرمودین به جای اینکه ادم پول linksys بدهد,Dlink میخره ( پست قبلیم:"به خاطر قیمت پایینشه! ")

من فقط حرفم این بود "dlink در مقایسه با linksys (مثلا) پایینتره درکل!", تو پست قبلیم هم گفتم:cool:
موافقی simpson جان؟!

صد درصد;) این شد یه حرف حسابی. آخه هیچ وقت اینطوری نگفته بودی، هیچ وقت Dlink رو به کسی پیشنهاد نمیکردی ولی الان داری به کاربر خانگی پیشنهاد میکنی.
با این حساب Dell یا Vaio؟:happy: Dell برای خانگی و Vaio برای حرفه ای. خوبه علیرضا جان؟

مگه میشه؟ :blink: آنتنش چند db هست؟

آنتنش 2db هست. بردش به محل گذاشتن AP ، جنس ساختمان ، قدرت گیرنده و مقدار نویز موجود در منطقه هم بستگی داره.;)

bodybuilder2

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
من 2 تا پی دی ای که وای فای داشته باشه نداشتم که تست کنم ولی مال من حالت ad-hoc رو ساپورت میکنه.
با این روش احتمالا بشه 2 تا رو به هم وصل کرد.

دو تارو به هم وصل کرد رو همینطوری هم کانکت میشن و سیگنال هم میگیره :cool: اما نرم افزاری که بشه باش فایل ترنسفر کرد مد نظر من بود .

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
صد درصد;) این شد یه حرف حسابی. آخه هیچ وقت اینطوری نگفته بودی، هیچ وقت Dlink رو به کسی پیشنهاد نمیکردی ولی الان داری به کاربر خانگی پیشنهاد میکنی.
با این حساب Dell یا Vaio؟:happy: Dell برای خانگی و Vaio برای حرفه ای. خوبه علیرضا جان؟

والا چی بگم:blush: من با اینکه کار بر خونگی حساب میشم هم لپتابم vaio هست هم روترم Linksys....اصولا بر این باورم ادم اگه میخواد یه چیزی بگیره یا پول بیشتر بده خوبشو بگیره یا واقعا نگیره!!حالا استفاده هرچی میخواد باشه..

بالا