برگزیده های پرشین تولز

كي لطف ميكنه به من پي اچ پي ياد بده

parato

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام
از دوستان ممنون ميشم يكي به من كامل php , java ياد بده جوري كه من هر تغييري ميخوام تو osc ايجاد كنم
حقشم سر جاش

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
اینطوری یاد نمیگیری , هرکی هم گفت باور نکن .
اگه بخوای یاد بگیری شخصا خودت باید یاد بگیری php رو که زمان میبره یخورده , آموزش هم به اندازه کافی تو بخش اموزش هست .
برا ادیت کردن پرتال ها و سی ام اس ها هم یکم تجربه میخوای فقط همین .

parato

Registered User
لایک‌ها
1
اینطوری یاد نمیگیری , هرکی هم گفت باور نکن .
اگه بخوای یاد بگیری شخصا خودت باید یاد بگیری php رو که زمان میبره یخورده , آموزش هم به اندازه کافی تو بخش اموزش هست .
برا ادیت کردن پرتال ها و سی ام اس ها هم یکم تجربه میخوای فقط همین .

خوب از سايت w3schools كه دارم ميخونم ميخواستم يه خورده سريعتر پيش بره زياد وقت ندارم

yekpc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
بخش اموزش اینجا رو خوندی ؟
اونارو بخونی , یادمیگیری و بقیه اش بر میگرده به کار کردن عملی !

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
اگر تمرین کنی و عقب نیوفتی 6 جلسه یاد میگیری معمولا شاگرد های من جلسه های اضافی هم خودشون میان که پروژه هایی که مینویسن را کمک بگیرن و نکته های بیشتر توی پیاده کردن پروژه یاد بگیرن ...

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
اگر تمرین کنی و عقب نیوفتی 6 جلسه یاد میگیری معمولا شاگرد های من جلسه های اضافی هم خودشون میان که پروژه هایی که مینویسن را کمک بگیرن و نکته های بیشتر توی پیاده کردن پروژه یاد بگیرن ...

علی جان شما آموزش میدی؟!!
متد آموزشیت چطوریه ؟ توی 6 جلسه چطور تنظیم میکنی ؟ برای شاگرد سخت نیست ؟

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
اولین مسأله اینه که HTML پیش نیاز هست و من فکر نمیکنم کسی که HTML بلد نباشه بشه بهش php یاد داد. اگه با یک زبان هم (حتی BASIC) آشنایی داشته باشه که دیگه عالیه و سریع یاد میگیره. البته یادداشتن یک زبان دیگه پیش نیاز نیست و همین قدر که درک برنامه نویسی تو شخص به وجود بیاد کافیه.

من اون قدیما که C درس میدادم شاگردهای خوب و با استعدادی داشتم که تو سه چهار جلسه اول زبان رو تموم میکردم و بعد میرفتم سراغ تکنیک ها و تا وقتی که آخر ترم میشد پروژه های کوچیک تعریف میکردم (مثلاً ادیتور خطی، سیستم نمرات، مدیر فایل، ....) و روی اینجور پروژه ها کار میکردیم. تقریباً شبیه همینی که alik گفت.

parato

Registered User
لایک‌ها
1
خوب من هم html بلدم هم css ولي مسله اينجاست كه تو 6 جلسه ميشه تموم كرد و مشغول كار شد

parato

Registered User
لایک‌ها
1
خوب من هم html بلدم هم css ولي مسله اينجاست كه تو 6 جلسه ميشه تموم كرد و مشغول كار شد

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
بسته به استعدادت ممكنه تو جلسات كمتر یا با كتاب هم بتونی سریع یاد بگیری اما بالاخره باید شروع به كار كنی تا اینقدر مهارت لازم رو پیدا كنی طوری كه شركت ها رو هوا استخدامت كنند (مثال زدم). من فكر نمیكنم اگه تو این فروم یا فوروم های دیگه از بچه هایی كه حرفه ای هستند بپرسی كجا حرفه ای شدند بگن سر كلاس یا بگن از رو كتاب. همه تو كار پخته شدند. حالا كار اولشون مثلاً سایت خودشون بوده بعد سایت دوستشون و ... تا كارهای بزرگ گرفتند. همه ما هم وقتی بر میگردیم كدهای اولمون رو نگاه میكنیم خنده مون میگیره. خلاصه كلام اینكه تمرین و ممارست تو اینجور كارها مهمتر از یادگیری هست.

parato

Registered User
لایک‌ها
1
یعنی قبول کنم کلاس خصوصی رو؟

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
یعنی قبول کنم کلاس خصوصی رو؟
والله من اگه بخوام توصیه ای بكنم میگم بیا كتاب خودمو بخر : http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=82832 :D

اینكه چطور میخوای یاد بگیری به خودت بستگی داره. كلاس خصوصی اگه مربی خودش فنی باشه میتونه تجریباتش رو منتقل كنه كه مزیت محسوب مبشه. اگه هزینه اش برات قابل توجیهه میتونی یه تحقیق بكنی و فرد مناسبی رو پیدا كنی. در غیر اینصورت ابزارهای دیگه هم هست كه اونم با تحقیق میتونی انتخاب كنی مثل كتاب و سی دی و سایت و ...

بالا