برگزیده های پرشین تولز

استفادۀ مشترک از اکانت پی‌پل به اینصورت امکان پذیر هست؟ (جزئیات رو بخونید لطفا)

startToday

Registered User
لایک‌ها
323
با سلام.
برای دریافت پول از فردی در خارج کشور نیاز به پی‌پل هست اما فعلا قصد هزینه کردن برای ایجاد اکانت پی‌پل رو ندارم. سایت‌هایی مثل پیمنت24 هم اکانت پی‌پل خودشون رو فقط برای تسویه از طریق سایت‌های معتبر در اختیار مشتری میزارن، و نه برای دریافت پول از اشخاص حقیقی.
حالا میخواستم بدونم امکانش هست که ما بتونیم از اکانت کسی که پی‌پل داره استفاده کنیم؟ یعنی به اینصورت که مثلا فردی که در خارج از کشور هست برای شمایی که اکانت پی‌پل فعال دارید پول رو واریز کنه و بعد شما با کسر کارمزد اون رو با ما تسویه کنید. توجه بفرمایید که اصلا نیازی به اطلاعات حساب و یا ورود به اکانت شما نداریم و صرفا میخوایم پول برای شما واریز بشه و شما با ما تسویه کنید.
همچین امکانی هست؟

چرا مثلا پیمنت24 چنین خدماتی ارائه نمیده؟ چه محدودیتی وجود داره؟

با تشکر.

Last edited:

startToday

Registered User
لایک‌ها
323
از دوستانی که اطلاع دارن، ممنون میشم راهنمایی کنن.

با تشکر.

latari

Registered User
لایک‌ها
86
اگر میتونه به حساب بانکی خارج از کشور بریزه من میتونم براتون نقد کنم پی پال اذیت و آزارش زیاده

startToday

Registered User
لایک‌ها
323
اگر میتونه به حساب بانکی خارج از کشور بریزه من میتونم براتون نقد کنم پی پال اذیت و آزارش زیاده
اینجور که دیدم همۀ اشخاص روی این تاکید دارن که پرداخت رو از طریق پی‌پل انجام میدن. برای همین فعلا میخوام تکلیف پی‌پل مشخص شده که به نحوی که توی پست اول گفتم میشه اشتراکی استفاده کرد؟
(البته دلیلش رو نمیدونم که چرا اصرار دارن روی پی‌پل. چه مزیتی داره؟)

تشکر.

latari

Registered User
لایک‌ها
86
پی پال دردسرش زیاده هیچ کس هم ریسک اکانت اشتراکی رو نمیکنه دلیلش هم مشخصه کلا پی پال به پول واریزی خیلی گیر میده تازه طرف واریز کننده از 26 روزتا چند ماه میتونه پولت رو بلاک نگه

startToday

Registered User
لایک‌ها
323
پی پال دردسرش زیاده هیچ کس هم ریسک اکانت اشتراکی رو نمیکنه دلیلش هم مشخصه کلا پی پال به پول واریزی خیلی گیر میده تازه طرف واریز کننده از 26 روزتا چند ماه میتونه پولت رو بلاک نگه
تشکر از پاسختون.
قاعدۀ بلاک کردن پول از طرف کسی که واریزش کرده چی هست؟ یعنی با یه درخواست ساده میتونه پول رو بلاک نگه داره؟ حتی اگه به فرض فایل‌ها براش ارسال شده باشه و قابل اثبات باشه؟

latari

Registered User
لایک‌ها
86
تشکر از پاسختون.
قاعدۀ بلاک کردن پول از طرف کسی که واریزش کرده چی هست؟ یعنی با یه درخواست ساده میتونه پول رو بلاک نگه داره؟ حتی اگه به فرض فایل‌ها براش ارسال شده باشه و قابل اثبات باشه؟
تا یه تایمی حتی میتونه برگشت پول بزنه کلا پی پال سیستم پر دردسری هست کم کم هم بخاطر این سیاستهاش منصوش میشه اگر کسی ریگی به کفشش نباشه مطمئن باش با سوئیفت بانکی مشکل نداره

بالا