برگزیده های پرشین تولز

معرفی کلاه بردار خرید گیفت کارت و خرید با کارت های بانکی دزدی

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,634
روش اهراز رو میدونه و برای دور زدن اونها هم برنامه داره شما چه روشی رو میگین که کامل بشه ...

تنها روش تو خرید وقتی به درگاه میره قبلر از خرید به صاحب حساب و کارت پیایمک تایید هویت ارسال بشه بعد واریز یعنی باید ارتباطی بانکها و صاحب کارتها با درگاه باشه ..

اگر از طریق درگاه میخواد خرید کنه:

بعد از اینکه کامل وریفای شد، باید شماره کارتش رو هم ثبت کنه، ادمین چک میکنه اگر شماره کارت با مشخصات ( مدارک ارسالی ) یکی بود تاییدش میکنه.. کاربر اگر با کارت دیگری اقدام به خرید کرد گیفت کارت یا حالا هر محصول دیگری رو به صورت اتوماتیک دریافت نمیکنه و باید توسط ادمین چک بشه.. حتی میتونید به برنامه نویس بگید که اگر از کارت دیگری واریز کرد کانفرم نشه و برگشت بخوره ...

در ضمن برای وریفای کردن اصلا به ارسال عکس اکتفا نکنید، خریدار باید از مدارکش فیلم بگیره ( با رعایت کردن مسائل امنیتیش ) توی فیلم توضیح بده که به چه دلیل داره مدارک را ارسال میکنه و قصد خرید چی رو داره؟؟

اگر هم درگاه نبوده و خواست کارت به کارت کنه ( برای خرید اول ) بگید از عابر بانک وجه رو انتقال بده و باز چک کنید که حتما از حساب خودش زده باشه، اگر کاربر به هر دلیلی بهانه آورد که نمیتونم ریال بزنم و باید از حساب مادرم، دوست دخترم و یا... ارسال کنم قبول نکنید...

و در پایان: برای خرید اول هیچوقت مبلغ بالا به کاربر معامله نکنید.

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
ینی چه شماره مجازی ؟!!! این حتما یک اشنایی در بانک جایی داره که راحت این کارها رو می کنه.بعد سفارش داده از دیجی کالا ادرس یه جای دیگه رو داده پس یه چه دردش می خورده؟؟؟

والا دقیقا همینه معلوم نیست آشناش کیه که نزدیک این همه مدت داره کار میکنه ولی کسی باهاش کاری نداره !

حکم من دیروز اومد

گفتن پول دزد رو باید تو بدی

خرداد ۹۸ باید برم اجرای احکام

عجب مملکتی

دزد میتونه راحت بدزده و بگرده و بره دنبال زندگیش من بدبخت باید پول طرف رو بدم
داداش خوبی ؟

مشکل تو هم همین بوده ؟

دقیقا بدبختی همینه دزد داره راحت میچرخه ما چند نفرو انداخته تو بدبختی

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
روش اهراز رو میدونه و برای دور زدن اونها هم برنامه داره شما چه روشی رو میگین که کامل بشه ...

تنها روش تو خرید وقتی به درگاه میره قبلر از خرید به صاحب حساب و کارت پیایمک تایید هویت ارسال بشه بعد واریز یعنی باید ارتباطی بانکها و صاحب کارتها با درگاه باشه ..
این روش تصویب شده موقعی که میخواد خرید کنه یه کد تایید میره برای مشتری و باید بزنه تا خرید انجام شه

خدا کنه زودتر اجرایی بشه

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
آی پی ایران داری بگو آی پی رو استعلام کنن

داره این پیامارو میبینه الان و به ریش ما و مردم میخنده ....

موقع گریه کردنشم میرسه :)

اگر از طریق درگاه میخواد خرید کنه:

بعد از اینکه کامل وریفای شد، باید شماره کارتش رو هم ثبت کنه، ادمین چک میکنه اگر شماره کارت با مشخصات ( مدارک ارسالی ) یکی بود تاییدش میکنه.. کاربر اگر با کارت دیگری اقدام به خرید کرد گیفت کارت یا حالا هر محصول دیگری رو به صورت اتوماتیک دریافت نمیکنه و باید توسط ادمین چک بشه.. حتی میتونید به برنامه نویس بگید که اگر از کارت دیگری واریز کرد کانفرم نشه و برگشت بخوره ...

در ضمن برای وریفای کردن اصلا به ارسال عکس اکتفا نکنید، خریدار باید از مدارکش فیلم بگیره ( با رعایت کردن مسائل امنیتیش ) توی فیلم توضیح بده که به چه دلیل داره مدارک را ارسال میکنه و قصد خرید چی رو داره؟؟

اگر هم درگاه نبوده و خواست کارت به کارت کنه ( برای خرید اول ) بگید از عابر بانک وجه رو انتقال بده و باز چک کنید که حتما از حساب خودش زده باشه، اگر کاربر به هر دلیلی بهانه آورد که نمیتونم ریال بزنم و باید از حساب مادرم، دوست دخترم و یا... ارسال کنم قبول نکنید...

و در پایان: برای خرید اول هیچوقت مبلغ بالا به کاربر معامله نکنید.

خب دوست عزیز همه حرفات درست

ولی این بی پدر مادر انقدر حرفه ای بوده که کارت بانکی ای که میخواسته بزنه نمیدونم چطوری کارتشو میساخته یا فتوشاپ میکرده بعد به تو معرفی میکرده !!!!

اولو آخرش که مشخص میشه و پیدا میشه خیلی دوس دارم ببینم کیه که انقد خوب داره عمل میکنه :|

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
والا دقیقا همینه معلوم نیست آشناش کیه که نزدیک این همه مدت داره کار میکنه ولی کسی باهاش کاری نداره !

داداش خوبی ؟

مشکل تو هم همین بوده ؟

دقیقا بدبختی همینه دزد داره راحت میچرخه ما چند نفرو انداخته تو بدبختی

طرف از حساب یکی پول زده بود به حساب من بعد فرداش معلوم شد حساب یکی رو هک کرده

mohandes23

Registered User
لایک‌ها
263
طرف از حساب یکی پول زده بود به حساب من بعد فرداش معلوم شد حساب یکی رو هک کرده
هکرها که شنیدم میرزن سریع می گیرنشون .....این فرد در فورم نام کاربری هم داره؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
هکرها که شنیدم میرزن سریع می گیرنشون .....این فرد در فورم نام کاربری هم داره؟
نه

فکر میکنم داشته باشه ولی خب طرف ترکیه س
فتا هم میگه به ما ربطی نداره

mohandes23

Registered User
لایک‌ها
263
کسی که اینقدر حرفه ای هست گیفت کارد می دزده!!!!! شاید این از این مخ های کامپیوتر زیر 18 سال هست که اسم و شکل و... هم دقیق ثبت نشده

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,634
ولی این بی پدر مادر انقدر حرفه ای بوده که کارت بانکی ای که میخواسته بزنه نمیدونم چطوری کارتشو میساخته یا فتوشاپ میکرده بعد به تو معرفی میکرده !!!!

اولو آخرش که مشخص میشه و پیدا میشه خیلی دوس دارم ببینم کیه که انقد خوب داره عمل میکنه :|

اگر فیلم بگیره و یا از عابر بانک بزنه ( خرید اول ) که دیگه فتوشاپ نمیتونه بکنه ..

mohandes23

Registered User
لایک‌ها
263
اگر فیلم بگیره و یا از عابر بانک بزنه ( خرید اول ) که دیگه فتوشاپ نمیتونه بکنه ..
کارت دزدی باشه و در بانک اشنا داشته باشه یا به هر طریقی رمزش رو به دست بیاره می تونه

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
جالبه!
مثل این میمونه کیف قاپ بیاد دزدی کنه و بعد بره سوپر مارکت وسیله بخره
در آخر بیان یقه سوپر مارکت رو بگیرن:D

ali one

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
جالبه!
مثل این میمونه کیف قاپ بیاد دزدی کنه و بعد بره سوپر مارکت وسیله بخره
در آخر بیان یقه سوپر مارکت رو بگیرن:D
متاسفانه قانون مشکل داره. یه روز برید فتا متوجه میشید خیلی ها به خاطر همین حسابشون مسدوده چون با پولی دزدی جنس فروختن!

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,634
کارت دزدی باشه و در بانک اشنا داشته باشه یا به هر طریقی رمزش رو به دست بیاره می تونه

اگر کارت بانکی رو دزدیده باشه، رمزشم بدونه .. بتونه بره جلو عابر بانکی که ازش عکس میگیره هم انتقال وجه کنه.. مدارک هم کامل دزدیده باشه و فیلم بگیره.. خط ثابت و موبایلشم بده و ترسی نداشته باشه اونوقت وسط تکزاسیم :دی

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
متاسفانه قانون مشکل داره. یه روز برید فتا متوجه میشید خیلی ها به خاطر همین حسابشون مسدوده چون با پولی دزدی جنس فروختن!
خب طرف سهل انگاری کرده حسابشو هک کردن تقصیر فروشنده چیه...
-----------
آدمی که شعور نداره صفحه فیشینگ رو از سایت اصلی شاپرک تشخیص بده بیجا میکنه رمز دوم میذاره و خرید انجام میده.
یا میاد هر اپ بدردنخور و کلاهبرداری رو از کافه بازار و تلگرام دانلود و نصب میکنه
یا سیستمش آلوده به ویروسه
یا وای فایش هک شده
یا کد ussd ارزش افزوده و... خرید اینترنتی میکنه
یا با ربات تلگرام پرداخت میکنه
یا از پرداخت درون برنامه ای اپ ها و خیلی دیگه
----
یا اون آدم زرنگی که رمز عابر پشت کارتش مینویسه

---------------
آقا میخوام بگم اونی که فرهنگ و دانش استفاده از اینترنت نداره چرا استفاده میکنه که 4 نفر دیگه را بندازه توی چاه:D
----
میگیم اصلا دانشش هم نداری. خب توی اون کارت لامصب 100 تومن بیشتر پول نذار:general509:

tohid63

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
211
اینو میزارم ببین این پوفیوس رو

فایل های ضمیمه

• Screenshot_20181003-172757.png
    Screenshot_20181003-172757.png
    211 KB · نمایش ها: 103
  • Screenshot_20181003-173613.png
    Screenshot_20181003-173613.png
    127.8 KB · نمایش ها: 101

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,685
این حرکت پنیر فتا خیلی جوکه نزدیک ترین چیزی که برسه به دستشون سریع میگیرن ول نمیکنن حالا هرچی میخواد باشه:D

خدایی این خل بازیا چیه سلفی با کارت ملی:general304::general304::general304:

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
راهی که من تا حالا در موارد مشابه استفاده کردم و با هیچ مشکلی هم مواجه نشدم، اینه که به طرف بگید بلند شه با پای مبارک بره بانک، فیش پر کنه و پول رو به حساب شما واریز کنه. اگر هم خواست تنبلی کنه بهش نفروشید تا دست از تنبلی برداره انگل اجتماع:general108::D

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
اینو میزارم ببین این پوفیوس رو
فقط تو کف اسم سیو شده هستم :D:D کلاهبردار:D
راهی که من تا حالا در موارد مشابه استفاده کردم و با هیچ مشکلی هم مواجه نشدم، اینه که به طرف بگید بلند شه با پای مبارک بره بانک، فیش پر کنه و پول رو به حساب شما واریز کنه. اگر هم خواست تنبلی کنه بهش نفروشید تا دست از تنبلی برداره انگل اجتماع:general108::D
افتک اینجوری که برمیگردیم به 1400 سال قبل:general108::general108:
البته این مورد خیلی دردسرش کمتره و بدرد مبالغ بالا میخوره.
من پارسال شبکه تبلیغاتی که میخواست پول بده. فیش بانکی پر میکرد حسابدارش و در آخر هم رسید فیش برام اسکن میکرد:general105:

mohandes23

Registered User
لایک‌ها
263
فیش رو هم فتوشاپ کنه !!!

بالا