برگزیده های پرشین تولز

Nightwish Discography

Snow

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
215
خيلی ممنون از شما، من 3 آهنگ از آثار اين گروه را بسيار بسيار دوست ميدارم. :headphone:
The Kinslayer ,Wish I had an angel و يك آهنگ ديگه كه اسمشو نميدونم.
البته اين مقدار كم هم به خاطر اينكه مابقی آلبوم‌هاشون را گوش نداده بودم كه الان اين امكان برام فراهم شد.
مرسی :)

شما كدام آثارشون را پيشنهاد ميكنيد؟

AzhyDehAk

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
2
خيلی ممنون از شما، من 3 آهنگ از آثار اين گروه را بسيار بسيار دوست ميدارم. :headphone:
The Kinslayer ,Wish I had an angel و يك آهنگ ديگه كه اسمشو نميدونم.
البته اين مقدار كم هم به خاطر اينكه مابقی آلبوم‌هاشون را گوش نداده بودم كه الان اين امكان برام فراهم شد.
مرسی :)

شما كدام آثارشون را پيشنهاد ميكنيد؟

پيشنهاد من آلبوم هاي 200 به قبل هست...مخصوصا Wishmaster و Oceanborn....:happy:
البته اين سليقه يك طرفدار متال هست كه خيلي هم به گروه ‌Nightwish علاقه نداره ;) و خيلي خوشحاله كه آدم چرندي مثل Trunen از اين گروه جدا شده :lol:....

doctor_kocholo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته اين سليقه يك طرفدار متال هست كه خيلي هم به گروه ‌Nightwish علاقه نداره ;) و خيلي خوشحاله كه آدم چرندي مثل Trunen از اين گروه جدا شده :lol:....

با سلام

مي دونين كه OST فيلم ALONE IN THE DARK
كه روي بازي شاهكار PC ساخته شده
تايت ويش خونده كه تو آلبوم ONCE
و آهنگ زيباي I wish I had an Angel
هست!!!!!!!!!!!!!!!

AzhyDehAk

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
2
با سلام

مي دونين كه OST فيلم ALONE IN THE DARK
كه روي بازي شاهكار PC ساخته شده
تايت ويش خونده كه تو آلبوم ONCE
و آهنگ زيباي I wish I had an Angel
هست!!!!!!!!!!!!!!!

بخش هايي از موسيقي Nemo هم از كارهاي اين گروه بود ;)

سپتامبر امسال هم قرار هست آلبوم جديد گروه با عنوان Dark Passion Play معرفي بشه. اين آلبوم اولين تجربه اعضاي گروه بعد از اخراج Tarja Trunen با خواننده جديدشون به اسم Anette Olzon هست كه از Alyson Avenue به گروه ملحق شده.
اميدوارم رفتن Turunen باعث تغيير فضاي گروه و بازگشت اونها به سبك و سياق قبل از 2001 بشه و دوباره اون حس متال رو در كارشون زنده كنه :happy:

157525.jpg

Tracks
1. The Poet and the Pendulum
2. Bye Bye Beautiful
3. Amaranth
4. Cadence of Her Last Breath
5. Master Passion Greed
6. Eva
7. Sahara
8. Whoever Brings the Night
9. For the Heart I Once Had
10. The Islander
11. Last of the Wilds
12. 7 Days to the Wolves
13. Meadows of Heaven

Snow

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
215

چه جالب، من تا الان فكر ميكردم اين گروه هم مثل Evanescence كه بنيان‌گذار و **** گروه آمی لی هست، موسس گروه هم اين خانم turunen هست. البته اگر يكم راجع به گروه تحقيق كرده بودم اينطور فكر نميكردم، دليلش هم اينه كه من هم علاقه چندانی به گروه ندارم. ذكر كرده بودم فكر كنم از 3 تا البومی كه گوش كرده بودم فقط 3 تا ترك منو جذب كرد. باز هم از اطلاعات خوبتان ممنون :)

AzhyDehAk

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
2
پايه گذارهاي اصلي گروه Tuomas نوازنده كيبورد و Emmpu نوازنده گيتار گروه هستن:)
البته Tarja به عنوان يك خواننده صداي فوق العاده قدرتمندي داره كه خيلي ها عاشق اين صدا هستن
اما به عنوان يك خواننده متال هيچ حسي از اين موسيقي نداره
البته خودش هم بارها گفته هيچ علاقه اي به موسيقي متال نداشته:eek:
از طرف ديگه از لحاظ اخلاقي هم فوق العاده مغرور و پرافاده هست و هماهنگي زيادي با اعضاي گروه نداشت
علت اخراجش هم دقيقا همين مسئله بود!!

potian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.

آلبوم جدید Dark Passion Play که سپتامبر ریلیس میشه پر خرج ترین آلبوم در تاریخ موسیقی کشور فنلاند تا به امروز محسوب میشود.

برای ساخت این آلبوم 500,000 یورو خرج شده. یعنی دو برابر خرجی که برای آلبوم بسیار موفق وعالی و پر فروش

once شده بود.

بیشتر پول صرف ارکستر سمفونی برای موسیقی ترانه ها شده. و باقی یعنی 270,000 یورو برای ویدیو ها خرج شده.

single اول Eva فقط به عنوان دیجیتالی و ایترنتی ریلیس شد و تجاری نبود. و طرفدار ها در تمام سایت ها از

این آهنگ راضی نبودند. ولی single دوم Amaranth قراره یک ماه قبل از آلبوم در بیاد و نظر های مثبتی رو

جلب کرده و انتظار میره فروش خوبی داشته باشه و برای فروش آلبوم کمک کنه.

بالا