برگزیده های پرشین تولز

n95 ارزش داره اینقدر پول براش بدی ؟

agha fazel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر شما گوشی n95 نوکیا ارزش 700000 تومان وجه رایج مملکت رو داره ؟ یا اگر یه دوربین دیجیتال خوب با 200 هزار تومان و یه گوشی متوسط با 200 هزار تومن دیگه بخری بهتره ؟
اصلا فکر میکنید کیفیت عکس هاش با یه دوربین 2 مگاپیکسلی چقدره ؟
اگر کسی عکسی داره که با n95 گرفته رو داره بذاره و با یه نوکیای 2 مگا پیکسلی دیگه مقایسه کنه !
من خودم مقایسه کردم ولی متاسفانه پاک شد از تو کامپیوترم وگرنه نشون میدادم که تفاوت انچنانی نداره و تفاوتشون فقط فقط توی سایز عکسه وگرنه چه بسا n73 یا k800 کیفیت عکسشون بیشتر باشه !

اصلا نه فقط n95 کلا دست گرفتن یه گوشی موبایل ارزش دادن این همه پول رو داره البته فاکتور بگیریم از مرفحین بی درد که میگردند دنبال یه چیز گرون تا حداقل یه ذره از پولشون کمتر بشه :p

KINGTATu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منظور خاصی داشتی از این جمله ها ؟ خیلی بی معنیه

se-k750i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هدف تاپيک رو مشخص کنيد.
به نظر من منظورشون کاملا مشخص باشه ....
یعنی اینکه این گوشی نسبت به این امکانات با قیمت واقعی به فروش نمیرسه! خیلی گرونه . حالا من قیمت دقیق رو ندارم ولی حدودش رو میدونم.
اگه جز خواننده های جام جم باشید حتما این مطلب رو دیدید که 2 هفته پیش تو ضمیمه کلیک نوشته بود که سری ان نوکیا گران قیمت نیستند، در صورتی که اصلا این طور نیست و با قیمت بسیار بالا به فروش میرسند.

مثلا همین ان73 قینتش چنده؟

KINGTATu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهترین جواب :

تو مشخصاتت دیدم زدی :Location: iran ، اینجا ایرانه ! به هیچ قیمتی اعتراض نکن ! فکر کردی قیمت واقعیشونه ؟

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
اگه جز خواننده های جام جم باشید حتما این مطلب رو دیدید که 2 هفته پیش تو ضمیمه کلیک نوشته بود که سری ان نوکیا گران قیمت نیستند

البته اگر اشتباه نکنم ، در عصر ارتباط بود که به این نکته اشاره شده بود , در مصاحبه ای که داشت ( شنبه 2 تیر )

مثلا همین ان73 قینتش چنده؟

قيمت جهانی نزديک به 330$ که برای يک گوشی با این امکانات واقعا مناسب هست

بالا