برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی درباره گرفتن پروژه های خارجی و فریلنسری

ikiosan

Registered User
لایک‌ها
231
سلام دوستان

علاقه دارم که به بتونم پروژه های خارجی بگیرم و به دلار بتونم کسب درامد کنم

سایت های فریلنسری خارجی رو دیدم ، از بین عزیزان کسی هست که تجربه این کار رو داشته باشه و بتونه راهنمایی کنه چیکار باید کنم ؟

لاراول مسلط هستم و طراحی UI هم مسلط هستم.

ممنون

farhad17

Registered User
لایک‌ها
328
تصمیم درستی گرفتید هر چند مشکلاتی برای این کار وجود داره

با توجه به محدودیت های وب ایران به نظرم بهتره زودتر به سمت وب جهانی حرکت کنیم و بتونیم به صورت دلاری یا ارزهای خارجی کسب در امد کنیم

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
سلام دوستان

علاقه دارم که به بتونم پروژه های خارجی بگیرم و به دلار بتونم کسب درامد کنم

سایت های فریلنسری خارجی رو دیدم ، از بین عزیزان کسی هست که تجربه این کار رو داشته باشه و بتونه راهنمایی کنه چیکار باید کنم ؟

لاراول مسلط هستم و طراحی UI هم مسلط هستم.

ممنون
امارهایی که از برخی دوستانم دارم درامدشون از برنامه نویسی برای اونور دها برابر ایرانه بخصوص که ارزش پول ما الان کم شده ولی دستمزد برنامه نویسان کوچکترین تغییری نکرده یعنی اگر قبلا سایتی رو بر فرض با 3 تومن طراحی می کردید الان باز هم همون 3 تومن هست اما 3 تومن قبلی کجا و 3 تومن الان کجا یعنی حتی خرج یومیه هم باهاش در نمیاد و مشتری هم مهم نیست خودش 10 برابر کشیده باشه رو کالاهاش کار که به دستمزد برنامه نویس میرسه کلا در تاریخ گذشته گیر کرده در نتیجه تصمیم شما کاملا عاقلانه هست البته باید دقت داشته باشید که اونجا ددلاین رو حساس هستن و نباید در پروژه ها تاخیر داشته باشید

ikiosan

Registered User
لایک‌ها
231
تصمیم درستی گرفتید هر چند مشکلاتی برای این کار وجود داره

با توجه به محدودیت های وب ایران به نظرم بهتره زودتر به سمت وب جهانی حرکت کنیم و بتونیم به صورت دلاری یا ارزهای خارجی کسب در امد کنیم

ممنون از پاسختون . وبسایت فریلنسری رو مشناسید که با ایران مشکل نداشته باشه ؟

ikiosan

Registered User
لایک‌ها
231
امارهایی که از برخی دوستانم دارم درامدشون از برنامه نویسی برای اونور دها برابر ایرانه بخصوص که ارزش پول ما الان کم شده ولی دستمزد برنامه نویسان کوچکترین تغییری نکرده یعنی اگر قبلا سایتی رو بر فرض با 3 تومن طراحی می کردید الان باز هم همون 3 تومن هست اما 3 تومن قبلی کجا و 3 تومن الان کجا یعنی حتی خرج یومیه هم باهاش در نمیاد و مشتری هم مهم نیست خودش 10 برابر کشیده باشه رو کالاهاش کار که به دستمزد برنامه نویس میرسه کلا در تاریخ گذشته گیر کرده در نتیجه تصمیم شما کاملا عاقلانه هست البته باید دقت داشته باشید که اونجا ددلاین رو حساس هستن و نباید در پروژه ها تاخیر داشته باشید

تشکر از پاسختون ، موافق هستم باهاتون ، شما خودتون تجربه این کار رو دارید ؟ سایتی رو معرفی می کنید ؟

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
من به عنوان فریلنسر کار نکردم ولی داخل این سایتها پروژه میدادم
به نظر من بزرگترینشون و اونی که مورد علاقه من هست upwork هستش, سایت معروف دیگری وجود داره بنام freelancer.com که من شخصا تجربه جالبی باهاش نداشتم.

انتقال پول به ایران که منتفی هست واکثرشون هم اگر بدونن که شما داخل ایران هستید با شما کار نمی کنن و حسابتون رو می بندند, مگر اینکه یه سایت فریلنسری مثلا روسی پیدا کنید که اهمیت نده که من همچین سایتی ندیدم, اگر هم باشه بدرد نمیخوره. با اینکه من فریلسنر نبودم تو upwork و بهشون در واقع پول میدادم و حدود 20 تا پروژه هم بهشون داده بودم, یکبار که با IP ایران لاگین کردم حسابم رو بستن :D ولی بهترین فریلنسر ها توی آپورک هستن.

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
توصیه نمیشه همون مسیر فریلنسری خارجی که مد نظرشونه عالیه در ایرانیا کلا شده یه تعداد دلال که فقط اونا پروژه ها رو می گیرن و هیچی از برنامه نویسی نمی دونن و کارشون فقط گرفتن پروژه و دادنش به برنامه نویس با پول ناچیزه

web-developer

Registered User
لایک‌ها
725
ادم بره بیرون شاگرد گچ کار بشه بهتره تا پونیشا کار کنه
پروژه های سنگین رو نمی دونم چطور 4-5 میلیون میگیرن
راحت یه تیم 3 نفره برای چندماه میخاد
دقت هم بکنین اکثرا نیمه کار رها میشن
پروژه های سبک مثل رفع ایرادت هم 70 هزار تومانه که به باز کردن سی پنلش نمی ارزه
دو ساعت باید با طرف چت کنی تا بدونی دقیقا چی میخاد اخرش 70 تومن
شما خودت یه فروشگاه فایل با قالب اختصاصی و کلی تغییرات و اینجاش اینطور شد و اونجاش اون طور شد و کاربر چرا نمی تونه عضو بشه و ... رو 800 هزار تومن می نویسی؟

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
ادم بره بیرون شاگرد گچ کار بشه بهتره تا پونیشا کار کنه
پروژه های سنگین رو نمی دونم چطور 4-5 میلیون میگیرن
راحت یه تیم 3 نفره برای چندماه میخاد
دقت هم بکنین اکثرا نیمه کار رها میشن
پروژه های سبک مثل رفع ایرادت هم 70 هزار تومانه که به باز کردن سی پنلش نمی ارزه
دو ساعت باید با طرف چت کنی تا بدونی دقیقا چی میخاد اخرش 70 تومن
شما خودت یه فروشگاه فایل با قالب اختصاصی و کلی تغییرات و اینجاش اینطور شد و اونجاش اون طور شد و کاربر چرا نمی تونه عضو بشه و ... رو 800 هزار تومن می نویسی؟
متاسفانه اونو دوستان دلال می گیرن که یه خط کد هم بد نیستن میبینی برا پروزه 20 تومنی فوری قیمت داده 6 تومن بعد هم جالبه میبره یه جا دیگه به برنامه نویس میگه باید با 1 تومن بزنی :D:Dاونم برنامه نویسش دانشجو در میاد و کار مثل ساختمون نیمه کاره می مونه رو دست کارفرما

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
یعنی با پی پل وریفای شده هم نمیشه؟
دوستان خارج نشین اگر کسی میتونه کارای مالی سایت upwork یا freelancer رو اوکی کنه من میتونم پروژه برنامه نویسی انجام بدم. 10-15 درصد هم کارمزد بردارید مسئله ای نیست.
یه بار پروژه data entry دیدم ساعتی 20$ از کانادا بود، با طرف چت کردم ولی گفت باید تماس بگیری صحبت کنیم نشد پروژه رو بگیریم :general509:
البته تا حدود 1 ماه دیگه درگیر کارم بعد اون میتونم پروژه انجام بدم :general601:
باید بشه.
اگر با IP ایران لاگین نکنید و آدرس هم خارج از کشور بدید نباید مشکلی باشه

yasfile

Registered User
لایک‌ها
78
به

بالا