برگزیده های پرشین تولز

نرم افزاری برای قطعه قطعه کردن فیلم

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
چه جوری میشه یه فیلم 1200 MB رو نصف کرد مه روی دوتا CD جا بشه؟!!!

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
چه جور فورمتي هست؟ اگر Mpeg1 هست كه به درد VCD بخوره، VCD Cutter به كار مياد. اگر Mpeg2 هست كه به درد DVD بخوره، Mpg2Cut2 استفاده كنيد.

در گوگل با همين اسمها جستجو كنيد، ميتونيد اين نرم افزارها رو دانلود كنيد.

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
از کمک همگی ممنون !!!

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
چه جور فورمتي هست؟ اگر Mpeg1 هست كه به درد VCD بخوره، VCD Cutter به كار مياد. اگر Mpeg2 هست كه به درد DVD بخوره، Mpg2Cut2 استفاده كنيد.

در گوگل با همين اسمها جستجو كنيد، ميتونيد اين نرم افزارها رو دانلود كنيد.

اقا من امتحان کردم VCD Cutter توی حجمهای بالا کار نمی کنه . عملکرد درستی نداره . برای من که جواب نداد بهتره اگه حجم بالایی دارید ازش استفاده نکنید

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
از برنامه ي Ulead VideoStudio 10 استفاده كن حتما جواب مي گيري
خودم بارها استفاده كردم

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
اگه فقط قصد جابجایی فیلم و نه چیز دیگه رو داری می تونی از splitter برنامه win rar استفاده کنی که در عین رر کردن اونرو به سایز دلخواه اسپلیت می کنه.

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام
36.gif

. من براي تكه تكه كردن فايلهاي گرافيكي كه با كارت DVB از ماهواره ذخيره كرده‌ام از برنامه MPG2CUT استفاده ميكنم. كه بدون EN/DEcode فقط تيكه‌ها را مثل Copy & Paste از دل فايل جدا ميكند!!!. سرعت آن بستگه به سرعت هاردديسك شما و سرعت انتقال فايل برروي آن دارد!!!
. اما اينكه اينبرنامه از عهده VCD و يا DVD بر بيايد! خبر ندارم. برنامه بسيار كوچك است و نياز به نصب ندارد!!!:

دونلود برنامه MPG2CUT

موفق باشيد.
76.gif

خداحافظ
IgImAx
86/03/20
209.gif
60.gif

Ehsan_old

Registered User
لایک‌ها
1
اگه فقط قصد جابجایی فیلم و نه چیز دیگه رو داری می تونی از splitter برنامه win rar استفاده کنی که در عین رر کردن اونرو به سایز دلخواه اسپلیت می کنه.

سلام

این splitter در winrar کجاست؟

باید به طور جداگانه نصب بشه؟ (لینک دانلود رو لطفا بدید)

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
برای Cut کردن DVD برنامه DVD FAB PLATINUM گزينه بسيار مناسبيه.

hamidjoon98

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

این splitter در winrar کجاست؟

باید به طور جداگانه نصب بشه؟ (لینک دانلود رو لطفا بدید)

بعد از اینکه روی فایلت کلیک راست کرده و گزینه Add to Archive... رو انتخاب کردی پنجره ای به شکل زیر باز میشه
.
.
4ve4f85.jpg

.
.
در قسمت مشخص شده گزینه Store‌رو انتخاب کن که سریع کار وینرر تموم بشه و پائین اون هم میتونی سایز رو مشخص کنی

اما بعدش باید تک تک اونارو آنزیپ کنی
زیاد راه خوبی نیست
VCD Cutter بهتره

Ehsan_old

Registered User
لایک‌ها
1
بسیار ممنون

نمیدونستم به این سادگی split میشه

در ضمن برای رپید شیر همین winrar بیشتر به کار میاد.

در ضمن فایلهایی که به این طریق به چند قسمت تقسیم میشن، موقع extract فقط کافیه رو یکیشون click کرد و همشون به ترتیب extract میشن و نیازی به تک تک نیست.

mtvideos

Registered User
لایک‌ها
0
براي كات كردن Divx ها چي پيشنهاد ميدين؟...

بهترین برنامه برای تکه تکه کردن فایلهای AVI این برنامه هستش : VirtualDub 1.7.5
توی گوگل سرچ کنی پیداش می کنی ...!
اموزش کار کردن با این برنامه رو هم از این پایین بخون

کد:
http://www.lostlord.com/lost/post396.php

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
سلام..
من يه دوربين فيلم برداري ديجيتال هارد دار خريدم
حالا براي ايجاد DVD فيلم هايي كه گرفته ام مشكل دارم چون تعداد track ها زياده و مي خوام هر چند تا رو يكي كنم و خلاصه يه DVD خوشدست داشته باشم..
چه نرم افزار(هايي) رو براي اين كار پيشنهاد مي كنيد؟؟؟
ممنون

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام
36.gif

. برنامه Adobe Premiere Pro 2.x (یا نسخه های بالاتر) را پیشنهاد می کنم، که آخر چنین کارهایی است و حرفه ایی ها از آن استفاده می کنند. از نسخه 2 به بعد این برنامه نمایش افکتها در آن RealTime شده!! و بر اساس نوع پروسسور و سرعت آن می توانید تا 3 Track روی آن را با افکتهایشان RealTime مشاهده نمایید!!!! اما این برنامه برای انجام چنین کارهای ساده ای ممکن است برایتان سنگین باشد، (اگر چه توصیه من کار کردن و آشنایی با این برنامه برای استفاده های حرفه ای در آینده است) به همین خاطر برنامه PowerDirectorer که کار با آن بسیار ساده تر از برنامه فوق است و دارای امکانات DVD سازی با منوهای بسیار زیبایی هست.

موفق باشيد.
76.gif

خداحافظ
IgImAx
86/08/14
209.gif
60.gif

sara_f

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
36.gif

. برنامه Adobe Premiere Pro 2.x (یا نسخه های بالاتر) را پیشنهاد می کنم، که آخر چنین کارهایی است و حرفه ایی ها از آن استفاده می کنند. از نسخه 2 به بعد این برنامه نمایش افکتها در آن RealTime شده!! و بر اساس نوع پروسسور و سرعت آن می توانید تا 3 Track روی آن را با افکتهایشان RealTime مشاهده نمایید!!!! اما این برنامه برای انجام چنین کارهای ساده ای ممکن است برایتان سنگین باشد، (اگر چه توصیه من کار کردن و آشنایی با این برنامه برای استفاده های حرفه ای در آینده است) به همین خاطر برنامه PowerDirectorer که کار با آن بسیار ساده تر از برنامه فوق است و دارای امکانات DVD سازی با منوهای بسیار زیبایی هست.

موفق باشيد.
76.gif

خداحافظ
IgImAx
86/08/14
209.gif
60.gif
سلام من یه فیلم از اینترنت با فرمت avi دانلود کردم و بعد از تبدیل اون به فرمت mpeg رایت کردم اما متاسفانه روی وی سی دی منزل محتوایی نشون نمیده

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام sara_f
36.gif

. آيا بعد از تبديل فايل AVI به MPG، فايل نهايي را در برنامه رايتر خود به شكل VCD رايت نموديد يا به شكل DATA؟

. براي نمونه برنامه رايتر شما اگر Nero هست بايد به قسمت Video CD مي‌رفتيد و فايل MPG خود را در آن Open مي‌كرديد و در اين مرحله هم باز يك عمل Convert انجام مي‌گرفت. اگر ابعاد تصوير(Resolution) و Bitrate و ... فيلم MPG شما در استاندارد VCD باشد فيلم شما بدون مشكل به VCD تبديل مي‌شود در غير اينصورت پنجره خطايي ظاهر شده و پارامتر يا پارامترهاي غير استاندارد فيلم شما را براي تبديل شدن به VCD نمايش مي‌دهد.

. برنامه Nero يك گزينه Super Video CD هم دارد و انتخاب اين گزينه بستكي به توانايي پلير خانگي شما دارد، اگر روي آن نوشته SVCD پس امكان نمايش VCD را دارد. (فيلم‌هاي SVCD داراي ابعاد و Bitrate كمي بيشتر از VCD هستند)

موفق باشيد.
76.gif

خداحافظ
IgImAx
87/08/8
209.gif
60.gif

بالا