برگزیده های پرشین تولز

شکایت از کاربر smiley60

وضعیت
موضوع بسته شده است.

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,208
سلام
آقا the boy به نظرم این جور مشکلات توی معامله اینترنتی پیش میاد شما نباید انتظار داشته باشی کل خسارتی که خوردی که مهمتر از همه تلف شدن وقت شماست جبران بشه به هرحال وقتی معامله اینترنتی می کنید یه درصدی از ریسک رو باید قبول کنید
دوما اینکه آقای smiley60 نمی تونه ثابت کنه سیستم خراب نبوده ، آخه خراب نبودن رو چطور میشه ثابت کرد؟ خراب بودن رو میشه ثابت کرد
من کل تاپیک رو خوندم ، به نظر نمیاد آقای smiley۶۰ قصد ندادن پول رو داشته باشه حالا اگر خسارت رو جبران کنه و کیس رو هم پس بگیره و یه منفی هم بخوره خیلی عادلانه نیست
هر دو طرف یه خورده کوتاه بیایید خیلی ساده تر از این حرفا حل میشه
سلام ثابت کردنش کاری نداره اسکرین شات درون تاپیک فروش مشکل از خودشه که اسکرین شات رو کامل نداشته و احتمالا عمدی هم نذاشته
اما من خیلی راحت میتونم ثابت کنم سیستم این آقا خرابه
بنده چقدر باید کوتاه بیام یه هفته الافم کرده یه هفته دیگه هم بیشتر به خاطر واسطه میخواد الافم کنه
پولی که بدون واسطه پرداخت کردم رو میخواد با واسطه بگیره به ضرر مالی هم بهم زده و میگین بگذر میگم چشم امتیاز منفی هم ندم بهش؟

امتیاز منفی بحثش جداست پولو بدون واسطه همین امروز پرداخت کنه امتیاز منفی پاک میشه اما در غیر این صورت من از حقم نمی‌گذرم
اگر پول برگردانده نشه که من درخواست محرومیت ایشون رو دارم و حق شکایت قضایی هم برام محفوظه

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,208
داداش crc ارور اصلا مهم نیست که
فک نمیکنم حتی اگه خود مین (sata controller)هم این ارور رو بندازه بازم مشکل حادی باشه
البته طبق تجربه بیشتر کابل برق پاور و ساتا باعث این مشکل میشن
سلام جناب بنده سیستمو به عنوان سالم خرید کردم خود شما میدونید به طور صد در درصد نمیشه گفت مشکلی پیش نمیاد درسته احتمالش کمه اما من نمیتونم روی فایلام ریسک کنم و همه اش استرس از دست رفتن فایل هامو داشته باشم

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,208
این آقا تو تاپیک حرفهای قشنگ میزنه اما تو پخ میاد میگه امتیاز و پاک نکنی پس نمی‌گیرم اگه ادامه بدب فلان میکنم سنت پایینه
11d0_screenshot_2018-12-16-10-03-51-529_com.android.chrome.png

من به این آقا نمیتونم اعتماد کنم و کیسو دودستی تقدیمش کنم پولو بدون واسطه پرداخت کردم بدون واسطه هم میگیرم اگر واسطه میخواد کیس هم باید به واسطه ارسال بشه و کلیه هزینه های احتمالی به عهده ایشون خواهد بود
در غیر این صورت به دلیل ارسال کیس خراب بنده از حقم می‌گذرم اما از مدیریت تقاضای محرومین از فعالیت تجاری ایشون رو دارم

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,678
حالا که دو نفر بهم اعتمادشون از دست دادن

کیس و پول بدن واسطه برای تحویل
ضرر نصف نصف متقبل بشن

با ادامه لجبازی وقتتشون بیشتر گرفته میشه

smiley60

Registered User
لایک‌ها
2,266
حالا که دو نفر بهم اعتمادشون از دست دادن

کیس و پول بدن واسطه برای تحویل
ضرر نصف نصف متقبل بشن

با ادامه لجبازی وقتتشون بیشتر گرفته میشه
من لجبازی ندارم بکنم ایشون تهدید کرده و تاپیک زده و منفی داده من طبق قوانین رفتار کردم منتها هر چی گفتن من گفتم باشه کلا حق به جانب شدن حالا هم عذر خواهی کنن بابت رفتارشون منفی رو هم پاک کنن من همبرای نشون دادن حسن نیتم پول رو به حسابشون واریز می کنم
اگر هم نمیخوان که همینجوری ادامه بدن

vaheava

Registered User
لایک‌ها
151
من متوجه نشدم الان مشکل ارور crc هستش یا کیس اصن بالا نمیاد؟
من هر هاردی انداختم رو سیستمم، این ارور crc رو نشون میده و اصلا چیز مهمی نیست

smiley60

Registered User
لایک‌ها
2,266
من متوجه نشدم الان مشکل ارور crc هستش یا کیس اصن بالا نمیاد؟
من هر هاردی انداختم رو سیستمم، این ارور crc رو نشون میده و اصلا چیز مهمی نیست
من هم میدونم مهم نیست منتها میخواستم ناراضی نباشه گفتم پسش بده مشکلی نیست یه دفعه دیدم کلا رفتارش عوض شد

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,208
من از شما معذرت خواهی کنم ؟ مگه چی کار کردم ؟ کدوم تهدید ؟ عکس بذار ببینم ؟
شما باید از من معذرت خواهی کنی و دنبال کسب رضایت من باشی شما عمدا هارد ارور دار برای من فرستادی
ضمنا اگر هارد سالم بدون ارور بفرستی و تست بشه و مشخص بشه مشکل از هارده و اینجا هیچ اروری نشون نده کیس برگشت نمیخوره هارد قبلی هم با هزینه خودتون پست میشه

برای نشون دادن حسن نیت امتیاز منفی پاک میشه مسلما موقتا

smiley60

Registered User
لایک‌ها
2,266
من از شما معذرت خواهی کنم ؟ مگه چی کار کردم ؟ کدوم تهدید ؟ عکس بذار ببینم ؟
شما باید از من معذرت خواهی کنی و دنبال کسب رضایت من باشی شما عمدا هارد ارور دار برای من فرستادی
ضمنا اگر هارد سالم بدون ارور بفرستی و تست بشه و مشخص بشه مشکل از هارده و اینجا هیچ اروری نشون نده کیس برگشت نمیخوره هارد قبلی هم با هزینه خودتون پست میشه

برای نشون دادن حسن نیت امتیاز منفی پاک میشه مسلما موقتا
نمیخواد دوست عزیز معامله ای که اینجوری پیش بره هم انجام نشه بهتره پول به حسابتون واریز میشه شما هم ارسالش کنید با پست هم فرستادید مشکلی نیست بگید چقدر شد براتون واریز می کنم

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,208
با پست سفارشی میتونم بفرستم اما اگه بلایی سر کیس اومد مشئولیتش با خود شماست
ضمنا نمیتونم قول بدم هزینه اش کمتر میشه
سعی میکنم امروز بفرستم البته بعیده دیر واریز کردین

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
سلام
بنده از @smiley60 یه کیس خریدم
https://forum.persiantools.com/threads/کیس-1150-فقط-900.929990/#post-12567081
کیس دو تا ارور crc میده
این آقا اسکرین شات رو طوری گذاشته که ارور هارد مشخص نباشه بهش پخ دادم زنگ زد خودش گفت مشکلی نیست کابلو عوض کن گفتم باشه سه تا کابل ساتا داشتم عوض کردم دونه دونه تست کردم درست نشد هارد خودمو گذاشتم بازم ارور crc میده باز زنگ زدم میگه اصلا این ارور چیه میشه در موردش توضیح بدید در صورتی که همون اول فهمید
احتمالا خود مادربورد خرابه
این آقا نهصد تومن بابت کیس پول گرفته ۳۷ تومن پول تیپاکس شده یازده تومن پول اسنپ دادم رفتم کیسو تحویل گرفتم پول هزینه تست هارد توی خدمات کامپیوتری هم هیچ
اول میگه پولتو پس میدم بعد میگه باید بریزم به حساب ناظر بعدشم میگه تا کیسو نفرستی نمی‌دم
دوست عزیز اولا کیس ارور نمی ده!! هارد ارور می ده و ارور crc اصلا و ابدا چیز مهمی نیست
دوما شما برای ثابت کردن حرف هات یه اسکرین شات از تست ها نزاشتی!!!
سوما هزینه اسنپ که شما پرداخت کردی ربطی به فروشنده نداره!
چهرما واسطه چیز بدی نیست

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,208
دوست عزیز اولا کیس ارور نمی ده!! هارد ارور می ده و ارور crc اصلا و ابدا چیز مهمی نیست
دوما شما برای ثابت کردن حرف هات یه اسکرین شات از تست ها نزاشتی!!!
سوما هزینه اسنپ که شما پرداخت کردی ربطی به فروشنده نداره!
چهرما واسطه چیز بدی نیست

در مورد نکته اول شما خودم می‌دونم و در پست ها توضیح دادم بخونید
در مورد نکته سوم اگر کیس خراب برای بنده ارسال نشده بود که هزینه اسنپ در کار نبود در واقع من گذشت کردم که از وقت و پولی که تلف شده گذشتم به شخصه اگه من جای ایشون بودم بدون این که طرف بگه هزینه ها رو پرداخت میکردم چون باعث و بانی همه این مشکلات فروشنده بوده که از روی عمد یا سهوا سیستم خراب فرستاده
در مورد نکته چهارم من نگفتم واسطه چیز بدیه اما نمیشه برای من اخ باشه برای فروشنده خوب
در مورد نکته دوم به خاطر گل روی شما
اسکرین شات از اخطار crc

http://uupload.ir/files/n0qj_img_20181216_132255.jpg

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
در مورد نکته اول شما خودم می‌دونم و در پست ها توضیح دادم بخونید
در مورد نکته سوم اگر کیس خراب برای بنده ارسال نشده بود که هزینه استپس در کار نبود در واقع من گذشت کردم که از وقت و پولی که تلف شده گذشتم
در مورد نکته چهارم من نگفتم واسطه چیز بدیه اما نمیشه برای من اخ باشه برای فروشنده خوب
در مورد نکته دوم به خاطر گل روی شما
اسکرین شات از اخطار crc

http://uupload.ir/files/n0qj_img_20181216_132255.jpg
اتفاقا شما هم می تونستید قبل از خرید مساله واسطه رو مطرح کنید
من فکر کردم منظور ارور calibration retry count هست [emoji52] ارور interface که اصلا هیچی نیست

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,208
این ارورر اصلا چیز مهمی نیست ، خریدار زیادی حساسن ، توی زندگی نباید اینقدر حساس باشی ، شکست میخوری

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
این ارور تا وقتی زیاد مهم نیست که مشکل از هارد باشه و مقدارش زیاد نشه اما ظاهراً مشکل از هارد نیست
گذشته از این ها این ارور باید قبل خرید به اطلاع خریدار رسونده میشد من به خودم نگاه میکنم که همین چند روز پیش یه هارد فروختم کل اطلاعات لازم و عکسو فرستادم با دو هفته پیش دستبند فروختم گفتم این دستبندها مال قبله یکمی روش گرد و خاک نشسته من تمیز میکنم می‌فرستم اما ممکنه مثل اولشون نشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا