برگزیده های پرشین تولز

تورو خدا کمک................

gelen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:(با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان مجموعه و با تشکر از زحمات شما

آقا خواهش میکنم کمکم کنید و من را راهنمایی کنید ::eek: :eek: :( :eek:

گوشی من o2-xda-atom-exe هستش مشکل از این قراره که وقتی قلمشو میخواهم سر جاش بزارم داخل میره ولی دیگر ضامنش که باعث میشه قلم را سفت نگه داره عمل نمیکنه
و در نتیجه قلم به راحتی بیرون می آید و داخل میرود حتی اگر گوشی را برعکس کنیم قلم به راحتی بیرون میآید در واقع اون ضامن یا خاری که باعث میشد قلم را نگه داره دیگر عمل نمیکند و اون صدای خاص جا اوفتادن قلمو نمیده.

منتظر راهنمایی های شما عزیزان هستم .
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
با تشکر

kelark

Pocket PC کاربر فعال- فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
16
بهترین کار اینه که در قسمتی حالت پیچی داره روی خود قلم ! یکم چسب نواری بزنید . ( حدود 8 میلیمتر چسب نواری )

gelen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

یعنی راهی برای درست شدن نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مثل روز اول................:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:wacko::wacko::wacko::wacko:

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
سلام

یعنی راهی برای درست شدن نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مثل روز اول................:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:wacko::wacko::wacko::wacko:

چرا فكر ميكني راهي نداره ؟
گوشيتون باز هم شده تا حالا ؟
اگه جوابتون خير بود كه بهتره چسب نواري رو يك يا چند لايه قسمت پايين مداد بچسبونيد
و اگه جوابتون مثبت بود كه كاري نداره ... يا خوتون يا تعمير كار گوشي رو دوباره باز ميكنه و اون تيكه پلاستيك كوچيكي كه از داخل نيمه شكسته شده رو درست ميكنه.
من با استفاده از مقدار خيلي كم دستمال كاغذي و چسب آبي كوچيكا كه بوي ... ميده استفاده كردم از اولش هم محكم تر شده البته بايد دقيق بود .

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
خب آقا اگه اشکال از قلم باشه که برو یه دونه قلم نو بگیر خب:rolleyes::blush:

gelen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و خسته نباشید و با تشکر از راهنمایی شما عزیزان

گوشی من به قول معروف تو پر بزرگ شده ، از گل کمتر بهش نگفتم ، از آکبنده شم تمیز تره یعنی اگر شرکت o2 گوشی منو ببینه شرمنده میشه از بس که گوشی تمیزه ،چه برسه به اینکه گوشیم باز شده باشه.

این خار یا ضامنه، مربوط به قاب شاسی گوشی میباشد .وبه نظر شما از جاش درومده؟ یا شکسته است ؟ و آیا عکسی از داخل قاب هستش که بشه اون خار یا ضامن رو دید که چطوری؟

تو رو خدا راهنمایی کنید .....................

راستی نظرتون راجع به گارانتی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko:

gelen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کمک کنید دیگه...............................................................................................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

:eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
کمک کنید دیگه...............................................................................................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

:eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying:

جناب گلن ، ارامش خود را حفظ کنید
اولا لطفا از فونت کوچک تر استفاده کنید
دوما اسم دستگاه شما exeC هست.
سوما فکر می کنم مشکل از دستگاه باشه نه قلم

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18

ببين :
يه ضامن كوچيك هست كه از قطر نصفش شكسته
به نظر من كه دو دور چسب نواري پايين قلم بچسبون كه درست گير كنه
حيف هست كه گوشيتو به خواطر يك ضامن مربوط به گير كردن قلم باز كني

gelen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::eek:hno::crying::crying::crying::crying::crying::eh::eh::eek::eek::eek:

بالا