برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
:general304:جالبه روحانی تو حرفهاش گفت من سال بعد دلار رو میارم رو 4 تومن:general404:

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,656
مثل اینکه به امید خدا و دلالان و بودجه و ... داره میره بالا :|

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
درسته داره میره بالا اما هیچکس فروشنده نیست. بازار مورد هجوم خریداران قرار گرفته ولی فروشنده گیر نمیاد.
دیروز هم تقریباً همینطور بود

پ.ن : یورو 13150

Last edited:

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
به حق 5 تن امیدوارم کمر دلار بشکنه ;)
بنظرم اینم یک روش کمر شکستنشه:
سرقت از منزل افزایش یافته است
با توجه به نوسانات بازار و افزایش قیمت طلا و ارز و نگهداری آنها در منزل، میزان سرقت از منزل در ماه های اخیر هفت تا هشت درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیشتر شده است.

Afshin75

Registered User
لایک‌ها
109
فکر کنم دلار بزودی نقطه حمایت ده هزار تومن رو از دست میده

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
هر روز به این هارد 2 ترابایتی سر می‌زنم که ببینم قیمتش چطوریه، چون ثانیه‌ای بالا و پایین میره! :D
مرداد ماه برادرم این رو گرفت 700. بعدش رفت بالا و تا 1 میلیون و خورده‌ای هم رسید. باز دوباره اومد پایین و همین 2،3 روز پیش به 715 رسیده بود. الآن رفتم دیدم 798 هست!
یعنی رسماً انگار یکی نشسته اونجا ماشین حساب دستش گرفته و لحظه‌ای حساب میکنه ببینه قیمت دلار چنده و ضرب کنه و قیمت این رو تغییر بده! :general304: مثلاً اگه فردا دلار 400 بره بالا، این هم میره بالا. پس فردا اگه 200 بیاد پایین، این هم یه ذره میاد پایین! طنز خالصه! :general304:

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
هر روز به این هارد 2 ترابایتی سر می‌زنم که ببینم قیمتش چطوریه، چون ثانیه‌ای بالا و پایین میره! :D
مرداد ماه برادرم این رو گرفت 700. بعدش رفت بالا و تا 1 میلیون و خورده‌ای هم رسید. باز دوباره اومد پایین و همین 2،3 روز پیش به 715 رسیده بود. الآن رفتم دیدم 798 هست!
یعنی رسماً انگار یکی نشسته اونجا ماشین حساب دستش گرفته و لحظه‌ای حساب میکنه ببینه قیمت دلار چنده و ضرب کنه و قیمت این رو تغییر بده! :general304: مثلاً اگه فردا دلار 400 بره بالا، این هم میره بالا. پس فردا اگه 200 بیاد پایین، این هم یه ذره میاد پایین! طنز خالصه! :general304:

منم پردازنده میخوام بخرم مدام چک میکنم الان بهترین فرصت خریده اما دستم یهو خالی شد عمرا دیگه بتونم به این قیمتا بخرم از دیشب تا الان طلا 38 تومن تو گرمی بالا اومده اماده پروازن

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
بله ، آخر وقت 12 رو هم رد کرد و حتی صحبت از 12500 هم بود.
خیلی دوست دارم بدونم که آیا هنوز برگ برنده ای برای دولت مونده که رو کنه یا نه! نظر خودم اینه که دولت دیگه همه کارتهاش رو تا الان بازی کرده!

bene

Registered User
لایک‌ها
481
(4 دی ) رئیس جمهور حسن روحانی در نشست ارائه بودجه سال آینده به مجلس ایران اعلام کرد که در ابتدای سال 1397 ذخیره اسکناس ارزی این کشور صفر بوده است (منبع trt.net.tr)
همشهری آنلاین: جهانگیری با بیان این‌که از نظر ذخائر ارزی کشوری با بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار ذخائر هستیم(6 آبان 97)
نتیجه گیری : کلا باید از این مملکت فرار کرد ( اقتصاد کشور با خالی بندی مدیریت میشه)

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
(4 دی ) رئیس جمهور حسن روحانی در نشست ارائه بودجه سال آینده به مجلس ایران اعلام کرد که در ابتدای سال 1397 ذخیره اسکناس ارزی این کشور صفر بوده است (منبع trt.net.tr)
همشهری آنلاین: جهانگیری با بیان این‌که از نظر ذخائر ارزی کشوری با بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار ذخائر هستیم(6 آبان 97)
نتیجه گیری : کلا باید از این مملکت فرار کرد ( اقتصاد کشور با خالی بندی مدیریت میشه)
همه اینا بلوف میزنن و تو چنته چیزی ندارن. همون موقع که روحانی گفت من اگه به رییس بانک مرکزی دستور بدم دلار میشه قیمت پارسال ، معلوم بود که چپش خالیه.
امروزم گفته ذخایر اسکناس ما الان در بالاترین سطح خودش در 5 سال گذشته قرار داده که ناگفته پیداست که این هم غیر واقعی و خالی بندیه.

MD66

Registered User
لایک‌ها
208

Doctor Splinter

Registered User
لایک‌ها
703
همه کشورها و ملت ها آرزو دارن پول کشورشون روز به روز با ارزش تر بشه فک کنم تنها ملتی هستیم که از بی ارزش شدن پول خودمون خوشحال می شیم!
نگید دلار گرون شد سکه گرون فلان چیز گرون شد در واقع دلار همون دلاره سکه همون سکه است(البته طلا قیمت جهانی داره) در حقیقت این پول ملی هست که بی ارزش تر میشه و در نهایت دودش تو چشم همه ملت می ره چه اونی که دلار خریده چه اونی که نخریده!o_O

logic92

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
دلار بالا برای همه ضرره،حتی اینایی که اینجا از افزایش خوشحال میشن در دراز مدت ضرر میکنن، تو دلار فقط اونایی که میلیونی تبدیل می‌کنن و اطلاعات بروزی دارن سود میکنن،که اونا هم کسانی نیستند جز فک و فامیل مسولین رده بالا، حتی اونایی که میلیونی چنج میکنن، ولی اطلاعات بروزی ندارن هم یه جور قمار میکنن، دیگه ماها که بماند حالا هی خرکیف بشید با افزایش قیمت دلار:D:p

Last edited:

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
دلار تهران نقدی : 12550
دلار صرافی : 12600
یورو : 14400
آبشده : 1575
امامی : 3920

Last edited: