برگزیده های پرشین تولز

طراحی سایت به عنوان شغل

ehsan_persian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من در ایران زندگی می‌کنم و نیاز به کسب درآمد دارم و با توجه به اینکه آشنایی اولیه با html دارم، می‌خواستم از افراد با تجربه در طراحی سایت بپرسم که ایا به دنبال یادگیری و طراحی سایت بروم. چقدر سرمایه اولیه می‌خواهد.
معمولاً مشتری‌ها خواستار طراحی سایت بصورت استاتیک هستند یا دینامیک؟
با توجه به اینکه می‌خواهم به صورت انفرادی کار کنم کار با چه نرم‌افزارهایی را باید بلد باشم.
درآمد ماهیانه طراحی سایت برای کسی که به صورت انفرادی کار می‌کند و دفتر هم ندارد حدوداً چقدر است؟

ocarina3

Guest
لایک‌ها
0
ببین طراحی سایت و اینا نون و آب نمیشه... حد اقل تو ایران....
هرچقدر که حرفه ای باشی.... مگر اینکه یک دفتر و یا شرکت با نفوذ(همون پارتی) داشته باشی...
وگر نه بصورت انفرادی باید برا خودت و به عشق خودت کار کنی

Neo.BHK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
هم این و هم اینکه کسی زیاد پول نمی ده براش...(مشتری) در صورتی که ارزش داره ولی راضی کردن مشتری سخت تره...

خب بستگی داره مشتری کی باشه و واسه چه زمینه یا فعالیتی سایت رو بخواد ... یه سایت فلش یا فقط html یا کاملا داینامیک و ...

درآمد ماهیانه طراحی سایت برای کسی که به صورت انفرادی کار می‌کند و دفتر هم ندارد حدوداً چقدر است؟
اصلا نمی شه گفت ... چون شما اول راهی ... مگه چند تا وبسایت می تونی سفارش بگیری و انجام بدی که بتونی تخمین دستمزد بزنی ؟؟

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
من در ایران زندگی می‌کنم و نیاز به کسب درآمد دارم و با توجه به اینکه آشنایی اولیه با html دارم، می‌خواستم از افراد با تجربه در طراحی سایت بپرسم که ایا به دنبال یادگیری و طراحی سایت بروم. چقدر سرمایه اولیه می‌خواهد.
با توجه به اینکه می‌خواهم به صورت انفرادی کار کنم کار با چه نرم‌افزارهایی را باید بلد باشم.

ببین طراحی سایت و اینا نون و آب نمیشه... حد اقل تو ایران....
هرچقدر که حرفه ای باشی.... مگر اینکه یک دفتر و یا شرکت با نفوذ(همون پارتی) داشته باشی...

اتفاقآ طراحي وب سايت و توسعه وب فكر خوبي ميتونه باشه براي كسب درآمد آنلاين، ولي بستگي داره، به خيلي عوامل؛

مخصوصآ تو ايران طراحي وب سايت و ارتباط با اينترنت بسيار رو به افزايش هست و هر روز طراحي وب سايت براي شركت‌ها و ... و نيز براي افراد عادي درخواست ميشه، ولي اين ميان هم سرويس دهندگان كم نيستند و وب سايتهاي زيادي اين كار رو ميكنند، ولي همگي كه طراحان كاملآ حرفه‌اي و عالي كه نيستند، به خيلي از اين سايتها كه آدم وارد ميشه سايت خودشان براي آدم جالب نيست و به گونه‌اي تحقيرآميز هست، مسلمآ اين گونه وب سايت‌ها نميتوانند كسب درآمدي بكنند چون كسي درخواست نميده...

كلآ اگر به فكر كسب درآمد از اين راه هستيد اول مطمئن باشيد كه حرفه‌اي هستيد و ميتوانيد سرويسهايي عالي ارائه بديد، مثلآ همين پرشين تولز خودمان، يك قسمتي داره به عنوان طراحي، ببين ميتوني به اين سطح نه، نزديك به اين سطح باشي، اگر نه بايد بگم وقت خود را بي‌خود صرف خواهيد كرد.

اگر خود را اين چنان حرفه‌اي و قابل براي اين كار ميدانيد، ميتوانيد يك سرويس خوبي راه‌ انداخته و بعدآ هم با چند نفر همكاري كنيد به صورت گروهي كه بتوانيد كارهاي بزرگي هم انجام بديد؛

از نظر سرمايه هم من فكر نميكنم سرمايه خاصي براي اين كار نياز باشه، ولي بزرگترين سرمايه لازم همان دانش و ميزان توانايي و مهارت شماست كه چطور وب سايتها و سيستم هايي را بتونيد طراحي كنيد، كه در يك نگاه كاملآ حرفه‌اي بوده و همه رو به سوي خود جذب كند و يا برعكس نواقص زيادي را از همه جهات داشته باشد؛

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543

البته شما گفتي آشنايي مقدماتي با Html داري، با اين حال من بعيد ميدونم بشه كاراي بزرگي انجام داد؛

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
خیلی خلاصه : دردسرش از درآمدش بیشتره.

iranupload

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در ایران هر کسی یه قیمتی می ده
تازه جالب اینجا هست شما برای بار اول چند تا صفحه بطور کامل می سازی و حال پول هم گرفتی بعد هر دفعه که یه تغییر می خوان بدن جون آدم به لبش میرسه تا یه 1 تومنی از مشتری بخوای پول بگیری!:wacko:
من که دیگه دارم برای خودم کار می کنم و سایت خودم رو میسازم .
باور کنید سایت می سازید بعد اونها کلی منفعت گیرشون میاد و بعدش هم شما سرت بی کلاه مونده:eek:
برید برای خدتون سایت بسازید تا بتونید تبلیغ بگیرید و درامد کسب کنید
به امید موفقیت همه وبمسترای ایرانی:happy:

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اگر بخواهی فقط از طراحی سایت درآمد داشته باشی باید . بیخیالش بشی باید مهارتهات تو تقریبا تمام موارد مرتبط با طرحی سایت در حد خوب یاشه تا بتونی خودی نشون بدی . ولی اگر پای کار باشی از طریق اینترنت می تونی سفارش بگیری هستند شرکتهای جوراجوری که کارشون گرفتن پروژه و دادن اون به اشخاصی مثل من و شماست تو سراسر دنیا هستند ولی برای اونا اعتبار شما خیلی مهمه اولش شاید یکمی سخت باشه ولی کم کم راه می افتی و اگه زرنگ باشی می تونی ماهی تا 1000$ راحت کار کنی و کارت رو توسعه بدی ولی به این راحتی که من میگم نیست.

بالا