برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع شکایت از کاربر persiansstuff

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hdneo

Registered User
لایک‌ها
103
سلام خدمت همه عزیزان
من هم با ایشون معامله داشتم و یک عدد کارت RX 470 به گفته خودشون در حد آک خریدم

بنده اسم کلاه بردار روی ایشون نمیذارم اما باید حساسیت و دقت بیشتری روی صحت صحبتشون داشته باشند به خصوص در معاملات غیر حضوری
گرافیک وقتی به دست بنده رسید متوجه شدم نه تنها باز شده بلکه یکی از پیچهای روی کارت هم روش نبود.بعد که وصل کردم هر کاری کردم درایور روش نصب نمیشد هرچقدرم که باهاشون تماس گرفتم جواب نمیدادند و بلاخره داخل سایت موفق به تماس شدم.خلاصه بعد چند بار بایوس ریختن و اینور و اونور مشکلم حل شد بگذریم که کارت با اون وضعیت دیگه گارانتیم نداشت.
در کل امیدوارم مشکل بیش شما هم حل بشه و به توافق برسید اما خواهشا در هر صورت به همدیگه توهین نکنید .
بنده جای شما بودم فیدبک منفی رو نثار میکردم. هنوز هم دیر نشده!

zaminz

Registered User
لایک‌ها
1,103
بنده جای شما بودم فیدبک منفی رو نثار میکردم. هنوز هم دیر نشده!
راستش بنده اینقدر اعتبارم برام مهمه که حتی اگر کارتم سوخته بود حاضر نبودم منفی بدم که ایشونم مثل این بنده خدا استارتر عزیز امتیاز منفی بهم بده.

Persiansstuff

Registered User
لایک‌ها
131
سلام خدمت همه عزیزان

بنده اسم کلاه بردار روی ایشون نمیذارم اما باید حساسیت و دقت بیشتری روی صحت صحبتشون داشته باشند به خصوص در معاملات غیر حضوری
گرافیک وقتی به دست بنده رسید متوجه شدم نه تنها باز شده بلکه یکی از پیچهای روی کارت هم روش نبود.بعد که وصل کردم هر کاری کردم درایور روش نصب نمیشد هرچقدرم که باهاشون تماس گرفتم جواب نمیدادند و بلاخره داخل سایت موفق به تماس شدم.خلاصه بعد چند بار بایوس ریختن و اینور و اونور مشکلم حل شد بگذریم که کارت با اون وضعیت دیگه گارانتیم نداشت.
در کل امیدوارم مشکل بیش شما هم حل بشه و به توافق برسید اما خواهشا در هر صورت به همدیگه توهین نکنید .

درود و احترام
بنده یادم نماید با شما معامله کرده باشم اما اواتارتون اشناست
در مورد پاسخ داده به تلفن هم وضعیت بنده هم طوری هست که به دلیل زنگ خوری زیاد کلا شماره ناشناس جواب نمیدم اما تمام پ خ ها فروم و یا اس ام اس ها کاملا پاسخ داده میشه
در مورد گرافیک که فرمودید بنده متوجه اون موضوع نبودم چون احتمالا این گرافیک رو از انجمن گرفته بودم و گرنه هیچ کدام از گرافیک های که خودم از لیون خریداری دستکاری و.. نشده .اما قبل از ارسال حتما از سلام 100% جنس و یا فن های مطمئن میشم بعد تاپیک میزنم
اما در نهایت شما اگر از گرافیک ناراضی بودید میتونستید معامله رو کنسل کنید و درخواست بازگشت هزینه بدید

قبلا هم ذکر کردم تمامی جنس هایی که من در طول سالها در انجمن فروختم 100% موارد با 24 ساعت فرصت تست و بازگشت هزینه بوده و هیچ کاربری نمیتونید در این انجمن پیدا کنید که بگه جنس رو از بنده خریده و ناراضی بوده و بنده حاظر به بازگشت کالا و عودت 100% هزینه نشدم
تمامی گرافیک هایی هم که بنده فروختم همه موارید زیر کولر گازی و در نازلترین هوا و دما ماین شده و شاید خیلی از گرافیکهای گیمر های تر تمیز تر و سر حالتر بودند . عکس کولر گازی و .. برای برای یکی از دوستان که r9390 هارو فروخت ارسال شده قبلا

بنده پوزش میخوام اگر یکم تند حرف زدم ولی لحن شما یکجوری بود که انگار بنده به زوریک گرافیک خراب رو به شما فروختم و پاسخگوی جنسم نبودم . این صحبت هاتون در اینجا واقعا دور از انصاف هست . در حالی اصلا اینطور نبوده و اگر از معامله شما ناراضی بودید و اطلاع داده بودید قطعا معامله فسخ شده بود.

zaminz

Registered User
لایک‌ها
1,103
درود و احترام
در مورد پاسخ داده به تلفن هم وضعیت بنده هم طوری هست که به دلیل زنگ خوری زیاد کلا شماره ناشناس جواب نمیدم اما تمام پ خ ها فروم و یا اس ام اس ها کاملا پاسخ داده میشه
در مورد گرافیک که فرمودید بنده متوجه اون موضوع نبودم چون احتمالا این گرافیک رو از انجمن گرفته بودم و گرنه هیچ کدام از گرافیک های که خودم از لیون خریداری دستکاری و.. نشده .اما قبل از ارسال حتما از سلام 100% جنس و یا فن های مطمئن میشم بعد تاپیک میزنم
اما در نهایت شما اگر از گرافیک ناراضی بودید میتونستید معامله رو کنسل کنید و درخواست بازگشت هزینه بدید

قبلا هم ذکر کردم تمامی جنس هایی که من در طول سالها در انجمن فروختم 100% موارد با 24 ساعت فرصت تست و بازگشت هزینه بوده و هیچ کاربری نمیتونید در این انجمن پیدا کنید که بگه جنس رو از بنده خریده و ناراضی بوده و بنده حاظر به بازگشت کالا و عودت 100% هزینه نشدم
تمامی گرافیک هایی هم که بنده فروختم همه موارید زیر کولر گازی و در نازلترین هوا و دما ماین شده و شاید خیلی از گرافیکهای گیمر های تر تمیز تر و سر حالتر بودند . عکس کولر گازی و .. برای برای یکی از دوستان که r9390 هارو فروخت ارسال شده قبلا

بنده پوزش میخوام اگر یکم تند حرف زدم ولی لحن شما یکجوری بود که انگار بنده به زوریک گرافیک خراب رو به شما فروختم و پاسخگوی جنسم نبودم . این صحبت هاتون در اینجا واقعا دور از انصاف هست . در حالی اصلا اینطور نبوده و اگر از معامله شما ناراضی بودید و اطلاع داده بودید قطعا معامله فسخ شده بود.

عزیز هدف صحبت بنده نیستم نمیخوام تاپیک این بنده خدا خراب بشه شما یادت نیست وگرنه این حرفو نمیزدی.بعد کل صحبت های من با شما خودتون گفتید باید بفرستی وقتی رسید پول رو میدید و مبلغ 60 هزار تومن من بابت پست باید بدم اگرم حرفای بنده رو رد میکنید تمام مستنداتش هست تمام پیام های شما هم دارم.

Persiansstuff

Registered User
لایک‌ها
131
عزیز هدف صحبت بنده نیستم نمیخوام تاپیک این بنده خدا خراب بشه شما یادت نیست وگرنه این حرفو نمیزدی.بعد کل صحبت های من با شما خودتون گفتید باید بفرستی وقتی رسید پول رو میدید و مبلغ 60 هزار تومن من بابت پست باید بدم اگرم حرفای بنده رو رد میکنید تمام مستنداتش هست تمام پیام های شما هم دارم.

عجب خب داداشم برادرعزیز مگه غیز از این چیز دیگه ای انتظار داشتید ؟؟؟؟؟؟

کلا عرف بازار و معامله همین هست . شما از هرکجای دنیاو ایران از هر سایت فروشگاه یا کاربری هر جنسی که خریداری کنید اگر بنا به برگشت کالا باشه خریدار موظف به پرداخت هزینه ارسال و دریافت هست و بعد از تحویل گرفتن مجدد کالا توسط فروشنده هزینه برگشت داده میشه ...

zaminz

Registered User
لایک‌ها
1,103
عجب خب داداشم برادرعزیز مگه غیز از این چیز دیگه ای انتظار داشتید ؟؟؟؟؟؟

کلا عرف بازار و معامله همین هست . شما از هرکجای دنیاو ایران از هر سایت فروشگاه یا کاربری هر جنسی که خریداری کنید اگر بنا به برگشت کالا باشه خریدار موظف به پرداخت هزینه ارسال و دریافت هست و بعد از تحویل گرفتن مجدد کالا توسط فروشنده هزینه برگشت داده میشه ...
داداش داری میپیچونی.عرف بازار اینه هر چی دلت خواست فقط بخاطر فروش جنست چه راست چه دروغ بگی؟؟؟شما میگفتی من باید 60 تومن بخاطر دروغ شما ضرر بدم من روی اون کارت کلی ضرر کردم اما دیگه اعتماد نداشتم پس بفرستم وایسم شما پول بدی یا ندی.شمایی که کارت به اسم گارانتی و در حد آک با اون وضع برای بنده فرستادی چ بسا هر بامبولی دیگه سرم در بیاری.معامله بنده دیگه تموم شده منم اگر میخواستم پیگیر شم تاپیک میزنم که نخواستم شما به فکر استارتر باش مشکل ایشون رو حل کن.بازم ممنون

morteza_m2n

Registered User
لایک‌ها
826

مشکلی نداره دوست عزیز. شما هم اگه ازین کاربر شکایت داری میتونی همینجا اعلام کنید. و هر کس دیگه ای هم مشکل داشت میتونه اعلام کنه،نوشتم تاپیک جامع،ینی هر کسی میتونه شرکت کنه،که به مشکلات شخصیتی ایشون رسیدگی بشه اینجا.

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
راستش بنده اینقدر اعتبارم برام مهمه که حتی اگر کارتم سوخته بود حاضر نبودم منفی بدم که ایشونم مثل این بنده خدا استارتر عزیز امتیاز منفی بهم بده.

به نظر من سیستم امتیاز دهی خیلی خنده داره ! بارها این مورد برای ما پیش اومده از معامله ناراضی بودیم , به خاطر اینکه منفی درج نشه اصلا امتیاز ندادیم به طرف , در صورتی که وقتی یک طرف مقصره اون شخص باید امتیاز منفی بخوره نه هر دو طرف

Persiansstuff

Registered User
لایک‌ها
131
داداش داری میپیچونی.عرف بازار اینه هر چی دلت خواست فقط بخاطر فروش جنست چه راست چه دروغ بگی؟؟؟شما میگفتی من باید 60 تومن بخاطر دروغ شما ضرر بدم من روی اون کارت کلی ضرر کردم اما دیگه اعتماد نداشتم پس بفرستم وایسم شما پول بدی یا ندی.شمایی که کارت به اسم گارانتی و در حد آک با اون وضع برای بنده فرستادی چ بسا هر بامبولی دیگه سرم در بیاری.معامله بنده دیگه تموم شده منم اگر میخواستم پیگیر شم تاپیک میزنم که نخواستم شما به فکر استارتر باش مشکل ایشون رو حل کن.بازم ممنون

چه دروغی جناب ؟ من که مثل شما متخصص نیستم شما مگه قبل خرید گرافیک عکس هاشو ندیدی؟من همون گرافیک رو برای شما فرستادم یا نه ؟کارت هموطنور که گفته شد گارانتی داره یا نه ؟بله معامله تموم شده ولی شما بوده که نبش قبر کردید راجبه معامله ای که بنده اصلا یادم نمیاد یکطره یکچیزی نوشتید و رفتید به جوریم صحبت میکنید که انگار به من لطف کردید که جنس رو خردیدید و بعد هم انتظار دارید من پاسخی ندم . اگر واقعا از جنش ناراضی بودید باید همون موقع پیگیری میکردید نه اینکه بعد چند ماه بیاید بیاید یه چیزی واسه خودتون بگیئو برید ..در مورد بازگشت جنس هم چه دوست داشته باشید چه نداشته باشید عرف و قانونش در همه دنیا اونی هست که خدمتتون نوشته شد.ولاغیر

وضعیت ایشون هم مشخصه .جنس صحیح و سالم تحولشون شده +200 تومان - 200 تومن باقی مانده هم به علت فحش های رکیک و زشت و همچنین دروغی که گفتند جنس خرابه و سعی در اخاذی و زورگوریی داشتید و تهدیدها و تهمت هایی که در تاپیک فروش و ... کردند با یک هفته تاخیر براشون واریز میشه
وضعیت پاسخ ایشون بعد دریافت جنس سالم به طوری هست که اصلا قابل نمایش نیست و گرنه خیلی وقت پیش اپلود شده بود تا مشاهده کنید بنده با چه شخصیت بی تربیت و بی فرهنگ و کم سن و سالی برخورد کردم ....

morteza_m2n

Registered User
لایک‌ها
826
کم کم کاربرایی که این شخص بی شخصیت و بی مسولیت به دروغ میگفت،راضین ازش، دارن بالا میان..کاش میشد تاپیک رو تو بخش فروش میزدم مطمینا افراد زیادی تاپیک رو میدیدن و نارضایتی خودشونو از معامله با این شخص اعلام میکردن.

عکساهایی که فرستادم و نظر بقیه کاربرا گویای همه چی هست.
.
مشکل روانی داره این آدم. پول منو دو هفتس نگه داشته تازه میگه من ازش میخوام اخاذی کنم. من تا جایی که بشه محروم از فعالیت تجاریش کنم پیش میرم. نباید همچین کاربرایی معذل بشن برای بقیه. بقیه رو هم بی اعتماد کنن نسبت به کاربرای با سابقه...
اگه کسی دیگه ای هم مشکل داره باهاش همینجا بگه. نگران چیزی نباشین. اینجا همه چی مشخصه و ادمین ها میان و به حسابش رسیدگی میکنن.

hamed_zz

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,283
درود و احترام
بنده پیرو تاپیکی که زدم

2 عدد گرافیک r9390
1 عدد cpu g3250و گرافیک 5450
عدد رم 4gb
1 عدد مادربورد
1 عدد اس اس دی

فروختم به دلیل مشغله کاری همه موارد با تاخیر 3-5 روزه ارسال شد که از همه هم معذرت خواهی شد.همه خریداران هم مشکلی نداشتند جز ایشون که از همون اول با لحن بسیار بدی صبحت میکردند و بی مقدمه شروع به توهین ناسزا تهمت در اس ام اس ها و همچنین تاپیک فروش کردند و چند بار هم ازشون معذرت خواهی شد و گفتم که اینطور صحبت نکنید اما هر بار جری تر شدند و توهین ها بیشتر شد . اس ام اس های بعد دریافت مین هم که با فحاشی شدید بود که اصلا اینجا قابل ضمیمه نیست و از همه شات گرفته شده .... اما اکر تکذیب کنند همینجا قرار میدم

در مورد بسته بندی ها همه موارد علاوه بر کارتن خودش بنده 5 هزار تومان نقدی دادم تا کارت اجناس رو تیپاکس مجدد بسته بندی کند.در موردی مین هم که فوق العاده تمیز و کم کارکرد بود با تمامی متعلفات و حتی پنلش از نایلون درنیومده تا االان قبل ارسال تست شده بود ایشون دیروز گفتند که خراب هست و بد بسته بندی کرده بودید !! وقتی هم گفتم که ویدیو بفرستید که چطور خراب هست و کار نمیکنه شروع به فحاشی و تهمت زدند و درخواست پول و اخاذی داشتند (پول مینی که سالم بود + 200 تومن هم که از قبل مونده) که بنده گفتم به دلیل فحاشیهاتون هفته بعد میزنم براتون ...

تجربه من با ایشون این بود که واقعا بعضی ها هستند که با خودشون هم مشکل دارند و هر طور که شما باز بخواید معامله بی مشکل باشه با این جور افراد بدون تربیت خانوادگی به مشکل برمیخورید که فکر میکنند همه دنیا دزد و کلاهبردار هستند ....

تمامی 4 نفری که اجناس براشون فرستاده شده در این انجمن هستند اگر بسته بندی فقط یک مقدار نامناسب بوده و یا جنس موردی داشته و یا اگر با شما بد صحبت شده و یا پاسخ ندادم همینجا ممنون میشم اطلاع بندند..
سلام به دوستان و اقای خدایی یه چند تا مطلب رو جایز دیدم با توجه به صحبت اقای خدایی پاسخ بدم

خودشون خواستن که برای اطلاع دیگران اعلام کنم(مواردی که بولد شده)

ایشون گفتن که با 3 تا 5 روز تاخیر ارسال شده
توجه شما رو به اسکرین ها جلب میکنم

نتیجه اسکرین های زمان ارسال قطعات : گرافیک و سی پی یو رو 19 اول وقت خریداری کردم

ارسال سی پی یو 26 بوده که میشه 7 روز
ارسال گرافیک هم 30 ارسال شد که میشه 11 روز

چند تا اسکرین هم در رابطه با عجله بسیار زیاد اقای خدایی میزارم و اینکه ایشون وقت رفتن به پست رو ندارن اما برای وقت خریدار اصلا ارزش قائل نیستن
در یه اسکرین هم از هدر رفتن وقتشون نسبت به کاربرایی که واقعا خریدار نبودن صحبت کردن اما بنده که خریدار واقعی بودم برای وقت من چقدر ارزش قائل شدن؟
ایشون عذرخواهی کردن اما بد قولی ایشون رو توجیح نمیکنه برای بنده
من روی قطعات حساب کرده بودم
در رابطه با پاسخ ندادن شما هم اسکرین های مربوطه رو میزارم
قضاوت با شما دوستان

فایل های ضمیمه

• photo_2019-01-03_19-21-32.jpg
    photo_2019-01-03_19-21-32.jpg
    63.9 KB · نمایش ها: 28
  • photo_2019-01-03_20-12-04.jpg
    photo_2019-01-03_20-12-04.jpg
    67.4 KB · نمایش ها: 28
  • photo_2019-01-03_19-21-36.jpg
    photo_2019-01-03_19-21-36.jpg
    127.5 KB · نمایش ها: 32
  • photo_2019-01-03_20-39-24.jpg
    photo_2019-01-03_20-39-24.jpg
    67 KB · نمایش ها: 25
  • photo_2019-01-03_20-31-45.jpg
    photo_2019-01-03_20-31-45.jpg
    70.1 KB · نمایش ها: 26
  • photo_2019-01-03_20-31-48.jpg
    photo_2019-01-03_20-31-48.jpg
    65.8 KB · نمایش ها: 24
  • photo_2019-01-03_20-31-53.jpg
    photo_2019-01-03_20-31-53.jpg
    65.3 KB · نمایش ها: 25
  • photo_2019-01-03_20-55-47.jpg
    photo_2019-01-03_20-55-47.jpg
    76.7 KB · نمایش ها: 26

hamed_zz

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,283
بله لطفا همشو کامل بدون سانسور بزارید

بله اگر ناراضی هستند حتما این تاپیک رو میبینند لطفا کنند اینجا اطلاع بدند .من 6 ساله هر جنسی ارسال کردم با 24 ساعت فرصت تست دادم.
از دوستان یه سوال دارم
فرصت مهلت تست یعنی چه؟
اینکه اگر جنس شما خراب بود مرجوع بشه درسته دوستان؟
حالا اگر پول واریزی شما برای قطعات خریداری شده قبل از ارسال خرج بشه
و بر اساس طول کشیدن زمان ارسال و اینکه پول قطعاتی واریزی رو خواهان بشه و فروشنده اذعان کنه پول رو خرج کرده مهلت تست چه معنی میتونه پیدا کنه؟
وقتی پولی در کار نیس که اگر قطعه مرجوع بشه مبلغ چجوری برای خریدار واریز میشه ؟؟؟
ایا مهلت تست معنی پیدا میکنه دوستان؟
این نکته رو هم در نظر بگیرین با اینکه شماره کارت فرستادم برای فروشنده و در این زمان ایشون گرافیک دیگری که بیشتر از مبلغ خرید بنده بوده فروختن باز هم مبلغ رو واریز نکردن
این هم اسکرین
در اسکرین مشخص هست پولی در کار نیس و بنده باید حتما به امید رسیدن قطعات منتظر میموندم

فایل های ضمیمه

• photo_2019-01-03_20-31-59.jpg
    photo_2019-01-03_20-31-59.jpg
    65.3 KB · نمایش ها: 23

Persiansstuff

Registered User
لایک‌ها
131
درود و احترام

دوست گرامی بنده که از اول گفتم جنس ها با تاخیر ارسال میشه و پوزش خواستم و هیچ وقت منکر این موارد نبودم
خودتون مشاهده کردید به دلیل وضعیت بنده یک جنستون از میانه و مورد دیگش از زنجان ارسال شد خدمتتون
بنده وقتی عرش کردم پول خرج شده به این معنی نیست که پولتون رو نمیدم بلکه قرار بود با تاخیر و با خسارتش تقدیم کنم که تو صحبت ها هم گفتن
اینهمه شما نوشتید دریغ از ذکر مسئله اصلی و اینکه هر 2 تا جنس در صحبت و سلامت کامل و بسته بندی مناسب دریافت کردید البته با تاخیر

ارادت

Last edited:

hamed_zz

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,283
درود و احترام

دوست گرامی بنده که از اول گفتم جنس ها با تاخیر ارسال میشه و پوزش خواستم و هیچ وقت منکر این موارد نبودم
خودتون مشاهده کردید به دلیل وضعیت بنده یک جنستون از میانه و مورد دیگش از زنجان ارسال شد خدمتتون
بنده وقتی عرش کردم پول خرج شده به این معنی نیست که پولتون رو نمیدم بلکه قرار بود با تاخیر و با خسارتش تقدیم کنم که تو صحبت ها هم گفتن
اینهمه شما نوشتید دریغ از ذکر مسئله اصلی و اینکه هر 2 تا جنس در صحبت و سلامت کامل و بسته بندی مناسب دریافت کردید البته با تاخیر

ارادت
از اول یعنی 5 روز بعد از واریز بنده؟؟؟شما گفتین یا بنده پیگیر بودم و پیام دادم؟
اقای خدایی شما از 4 تا کاربری که قطعات خریدن سوال پرسیدین بنده هم فقط جواب دادم با مستندات لازم
بنده قصد پست گذاشتن نداشتم تا شما سوال پرسیدین از خریدارها بنده هم پاسخ دادم

شما زمان فروش از وضعیتتون برای بنده گفتین که من شرایططون رو درک کنم؟
شرایط رو میگفتین مسلما خریدم رو کنسل میکردم و واریز نمیکردم
شما فقط شماره کارت فرستادین و اصرار به واریز فوری داشتین

شما قبل واریز و فروش قطعات وقت تاپیک زدن و رسیدگی به تاپیک و آپ کردن تاپیک و ارسال شماره کارت به خریدار ها رو دارین
اما بعد فروش وقت جواب دادن به اس ام اس و بعضی از پیام خصوصی ها و پیدا کردن کارتن گرافیک و ارسال قطعات رو ندارین؟

درسته جنس رسید با تاخیر زیاد اما نوشدارو پس از مرگ سهراب بود چه فایده
و اینکه شاید این مبلغ پولی که براتون واریز کردم گره گشای مشکلات من بوده و تاخیر و حتی خسارتش دردی رو از من دوا نمیکرد (بماند که هزینه ارسال رو با مبلغ قطعات باهم واریز کردم اما دوباره خودم تقبل کردم و فقط شماره کارت برای هزینه ارسال و خسارت گرفتین و واریز نکردین)که شما فقط میخوایین با عذر خواهی حل و فصلش کنین

بنده بعد از5 روز از واریز وجه و با شروع پیام دادن از جانب بنده فقط قول بی عمل از شما دیدم که مستنداتش رو در پست های بالاتر گذاشتم
تا اینکه کد پستی خونتون رو فرستادم تا شما پاسخ قاطع دادین و پیگیری کردین

بنده فک میکنم اگر خریدی خواستم از این به بعد انجام بدم اول باید ادرس منزل فروشنده رو بدست بیارم شاید نیاز شد
اگر نیاز هست مستند این مطلب هم پیوست کنم

hamed_zz

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,283
سلام خدمت همه عزیزان

بنده در جایگاهی نیستم که بخوام در مورد این معامله نظر بدم اما اگر امین جان نظر خودش رو درباره معامله بصورت امتیاز میگفت شاید این تاپیک و این مشکلات بوجود نمیومد
اقای خدایی شما از خریدار ها سوال پرسدین که اگر مطلبی هست عنوان کنند تا دیگر دوستان و کاربرها بدونن

بنده هم از دیگر کاربر ها که مخاطب سوال و پرسش ها بودن میپرسم بنظرتون چه امتیازی برای این معامله ( با توجه به مستنداتی که ارائه کردم) منظور بشه بهتره؟

hamed_zz

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,283
درود و احترام
شما به اس ام اس بنده پاسخ دادین؟؟؟اگر یادتون نیس و نیاز هست اسکرین اس ام اس رو بزارم اینجا
تناقص در حرفاتون موج میزنه و بالا با مستندات ارائه دادم

Doctor Splinter

Registered User
لایک‌ها
703
سلام مجدد!
ظاهرا این بار دیگه استارتر حق داره!
خود من بارها شده معامله کردم و پولش هم اورژانسی نیاز بوده ولی قبل ازپایان مهلت تست توافق شده با خریدار خرجش نکردم که اگه حتی خریدار فقط با جنس حال هم نکرد بتونم سریع براش برگشت بدم!
حتی مورد بوده گوشی کاملا سالم رو از خریدار پس گرفتم به روش هم نیوردم که راضی باشه!
جنسی هم که ببینم نمی تونم به موقع ارسال کنم اصلا آگهی نمی کنم چه بسا حتی یک روز تاخیر هم ضرر زیادی به نفر مقابل وارد کنهo_O

hamed_zz

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,283
سلام مجدد!
ظاهرا این بار دیگه استارتر حق داره!
خود من بارها شده معامله کردم و پولش هم اورژانسی نیاز بوده ولی قبل ازپایان مهلت تست توافق شده با خریدار خرجش نکردم که اگه حتی خریدار فقط با جنس حال هم نکرد بتونم سریع براش برگشت بدم!
حتی مورد بوده گوشی کاملا سالم رو از خریدار پس گرفتم به روش هم نیوردم که راضی باشه!
جنسی هم که ببینم نمی تونم به موقع ارسال کنم اصلا آگهی نمی کنم چه بسا حتی یک روز تاخیر هم ضرر زیادی به نفر مقابل وارد کنهo_O
سلام سردار خوبی؟
بنده قصد پست گزاشتن نداشتم اما فروشنده چندین بار اصرار به این داشتن که خریدار های بیان و نظراتشون رو درباره معامله بگن
حالا بنظر شما و دوستان چه امتیازی میشه برای این نحوه معامله در نظر گرفت؟

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,798
سلام به همه
ببخشید ، من قصد قضاوت ندارم.اما چیزی که از صحبت های شاکی ها مشخصه ، اینه که بد قولی و تاخیر صورت گرفته

وقت مردم طلاست
وقت مردم طلاست
وقت مردم طلاست
وقت مردم طلاست
وقت مردم طلاست
وقت مردم طلاست
و با عذر خواهی و پوزش ، هیچ چیزی درست نمیشه
و با عذر خواهی و پوزش ، هیچ چیزی درست نمیشه.

و مسئله ی مهم تر ، آدمی که به وقت و روان ِ مردم اهمیت میده ، محض احتیاط یه تومن پول تو حسابش هست همیشه.که به خریدار نگه 200 رو خرج کردم ، بزنن برام ، میزنم برات و صحبت هایی شبیه به این .

کاسب این شکلی نیست : )

به امید آرامش همه مون..

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا