برگزیده های پرشین تولز

اسکریپت - میزبانی URL

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
سلام .
می خواستم ببینم کسی از این اسکریپت ها که میان آدرس رو کوتاه میکنن مثل www.coo.ir سراغ داره ؟

gavbandy

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
چون تنظیماتی داره که باید روت سرور برای چند ساعت دستم باشه نمی تونم جایی آپلودش کنم.
در مورد قیمت هم شماره ی تماس بدین تا باهاتون صحبت کنم یا با شماره ی من تماس بگیرین.
اگه هم میتونید یه قیمت پیشنهادی بدین.

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
سلام
چون تنظیماتی داره که باید روت سرور برای چند ساعت دستم باشه نمی تونم جایی آپلودش کنم.
در مورد قیمت هم شماره ی تماس بدین تا باهاتون صحبت کنم یا با شماره ی من تماس بگیرین.
اگه هم میتونید یه قیمت پیشنهادی بدین.
خوب چیز ندیده چطوری قیمت پیشنهاد کنم .

اگر امکانات خاصی داره بفرمائید.

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
سلام...
البته دوستان انگار سیستم قوی و بهتری دارند اما تو این ضمینه من چنتا اسکریپت دارم که الان 2تاشو تو پیوست ارسال کردم...

فایل های ضمیمه

• URL-Shrtn.1.0.zip
    34.3 KB · نمایش ها: 33
  • short_url_script_1.1.zip
    436 KB · نمایش ها: 55

Simple Clean

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بنده چند وقت پیش یه اسکریپت ساده و شیک و امن برا یه پروژه اشتراکی نوشتم طرف دیگه به هم زد و این اسکریپتم مونده بی کار بهتون نصب و ساپورتم تا 1 ماه ...
[email protected] میل بزنید آی دی یاهوتونو و وقت آنلاین بودنتونو بگید دمو رو ببینید ارززشو داره قیمتم نصف نرخ بازار به پایین د باتون راه میام :d

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
سلام...
البته دوستان انگار سیستم قوی و بهتری دارند اما تو این ضمینه من چنتا اسکریپت دارم که الان 2تاشو تو پیوست ارسال کردم...
بهنام جان .
امتحانش مکنم . ممنون.

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
بنده چند وقت پیش یه اسکریپت ساده و شیک و امن برا یه پروژه اشتراکی نوشتم طرف دیگه به هم زد و این اسکریپتم مونده بی کار بهتون نصب و ساپورتم تا 1 ماه ...
[email protected] میل بزنید آی دی یاهوتونو و وقت آنلاین بودنتونو بگید دمو رو ببینید ارززشو داره قیمتم نصف نرخ بازار به پایین د باتون راه میام :d
آنلاین شدنم وقت مشخصی نداره .
شماه اگر ممکنه یک جای آپلود کن . (دمو)

یک حدود قیمت هم بده ( نصف قیمت بازار !!!)

gavbandy

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
این امکانات سیستم منه:
بخش خبری و ارتباط با مدیر واتصال آدرس به سابدومین و دادن لینک باکس و تبدیل سابدومین به لینک باکس و استفاده از آژاکس در موقع ارسال فرم ها و توانایی ویرایش قالب لیتک باکس و ارسال لینک توسط بازدید کننده و توانایی بن کردن کاربران و لیست پربازدید ترین ها و پربازدید ترین های امروز ( شمارش بازدید های امروز و بازدید های کل ) و طراحی قالب بسیار ساده و راحت و توانایی اضافه کردن امکانات مورد نیاز شما .
قیمت پیشنهادی من 100 تومن.
طراحی قالب سایت هم با خودتونه و تگ گذاری قالب به عهده ی من می باشد.

Simple Clean

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آنلاین شدنم وقت مشخصی نداره .
شماه اگر ممکنه یک جای آپلود کن . (دمو)

یک حدود قیمت هم بده ( نصف قیمت بازار !!!)

دمو رو اتچ کردم
یه امکان خیلی خاصی که نه سیستم های خارجی نه ایرانی مشابه ندارن آمارگیری توسط وب سرور بدون نیاز به قرار دادن کد کانتر با نرم افزار های تحت سرور مثل awstats برای هر سابدومین
اسکریپت رو رو سرورتون نصبش میکنم و تا 1 ماهم پشتیبانی
قیمت دورو ورای 40 تومن دیگه منصفانس /؟
فقط این مدیریت نداره یعنی اگه بخواید یوزری حذف کنید یا بن کنید باید با بانک اطلاعاتی کار کنید اگر ناراحتتون میکنه مدیریتم مینویسم 10 تومن بالاتر میگیرم... امکان دیگه ای هم خواید باز کاری نداره اضافه کردنش

gavbandy

Registered User
لایک‌ها
3
این که خیلی بده که مدیریت نداره!!!
بدون مدیریت که نمیشه.
یه امکان دیگه که یادم رفت بگم اینکه امکان ایجاد دسته بندی یوزرها هم توی سیتسم من هست.

Simple Clean

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
این دمو http://rapidshare.com/files/43565896/free_domain_provider.zip.html لینک تصحیح شد
اگه کار با بانک اطلاعاتی بلدباشن که مدیریت که ما بخوایم بنویسیم هرچیم پیشرفته باشه میشه اسباب بازی در غیر اینصورتم براشون مدیریت مینویسم

بالا