برگزیده های پرشین تولز

Mahshid.moonlight

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان،
در این گروه شما میتونید کالای مورد نظرتون رو از اینترنت انتخاب کنید سفارش شما از آمریکا خریداری میشه و در ایران تحویل میشه.
اولین سریه تحویل مستقیم 26 اسفند 1397 خواهد بود یعنی اگه سفارشی ثبت بشه اون محصول 26 ام اسفند به صورت مستقیم میرسه ایران و بعد برای تحویل با شما هماهنگ میشه.
انتخاب باید از فروشگاه های معتبر انجام بشه و فروشگاههای آنلاینی که تحویل در آمریکا داشته باشند یا اگر فروش آنلاین ندارند محصولی باشه که در آمریکا نمایندگی فروش داشته باشه که من بتونم حضوری محصول رو خریداری کنم.

سفارشات کمتر از ۲۰۰ دلار ۲۰ درصد هزینه ی ارسال
سفارشات از ۲۰۰ دلار تا ۵۰۰ دلار ۱۵ درصد هزینه ی ارسال
سفارشات از ۵۰۱ دلار تا ۱۰۰۰ دلار ۱۳ درصد هزینه ی ارسال
سفارشات از ۱۰۰۱ دلار تا ۵۰۰۰ دلار ۱۰ درصد هزینه ی ارسال

نحوه سفارش به این صورت هست که شما کالای مورد نظرتون رو انتخاب می کنید و لینکشو اینجا میذارید من چک میکنم که قابل ارسال یا آوردن باشه و اگه بود هزینه و آدرس رو با شما هماهنگ میکنم اگه تایید کردید درصدی از هزینه رو واریز میکنید و سفارش ثبت میشه.
اگه کالا شامل گمرک باشه هزینه گمرک با شماست اما چون ارسال مستقیم انجام میشه نه از طریق پست احتمال گمرک کمتر میشه ( اگر علاقه مند باشید با پست ارسال بشه هم امکانش هست پست رو انتخاب کنید وهزینه ی پست مورد نظر رو به هزینه ی کالا اضافه کنید )
طریقه بررسی کالا:
1- پیام خصوصی
2- گذاشتن لینک در این تاپیک
3- از طریق ارسال ایمیل به [email protected]
4- پیام خصوصی به اینستاگرام https://www.instagram.com/order.from.usa.to.iran?r=nametag

اگه کالایی که سفارش بدید قابل برگشت باشه کله هزینه رو موقع تحویل میگیرم اگه قابل برگشت نباشه مجبورم هزینه رو بگیرم چون اگه شما کالا رو نخواسته باشید و نتونم به فروشنده استرداد کنم هزینه کالا رو من باید متقبل شم. اما اکثر فروشگاههای معتبر اینجا (آمریکا) اگه کالا رو نخواسته باشین پس میگیرن. اگه لینکتون رو بفرستید و کالا قابل برگشت نباشه سعی میکنم معادل یا مشابه کالایی که میخواین رو از جای دیگه که پس بگیرن پیدا کنم و اینو با شما هماهنگ میکنم اگه تایید کردید سفارش ثبت میشه اما اگه پیدا نشه انتخاب با شماست که کالا رو بخواین و هزینه شو از قبل پرداخت کنید یا سفارش ندید.

امیدوارم این کمکی باشه برای دوستانی که دنبال اجناس با کیفیت و اصل هستند.

Last edited:

Persian.Awesome

Registered User
لایک‌ها
61
هزینه ارسال به روشی که شما میارید حدودا چند درمیاد و همچنین درصد سود شما چقدره

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270
مثلاً یه کالای 23 دلاری چقدر باید واریز بشه؟ هزینه نهایی،

Mahshid.moonlight

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هزینه ارسال به روشی که شما میارید حدودا چند درمیاد و همچنین درصد سود شما چقدره
کمتر از ۲۰۰ سفارش نمیگیرم چون اصلا بصرفه نیست
سفارشات از ۲۰۰ دلار تا ۵۰۰ دلار ۱۵ درصد کامزد
سفارشات از ۵۰۱ دلار تا ۱۰۰۰ دلار ۱۳ درصد کامزد
سفارشات از ۱۰۰۱ دلار تا ۵۰۰۰ دلار ۱۰ درصد کامزد

Mahshid.moonlight

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مثلاً یه کالای 23 دلاری چقدر باید واریز بشه؟ هزینه نهایی،
کمتر از ۲۰۰ سفارش نمیگیرم چون اصلا بصرفه نیست

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270
سایت داری؟ چه تضمینی هست کالاها برسه به دستمون و پولمون هاپولی نشه؟

Mahshid.moonlight

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سایت داری؟ چه تضمینی هست کالاها برسه به دستمون و پولمون هاپولی نشه؟
دوست عزیز سایت داشتن به معنیه تضمین نیست ، چون نگرانیه شما قابل درکه اگه کالایی که سفارش بدید قابل برگشت باشه کله هزینه رو موقع تحویل میگیرم اگه قابل برگشت نباشه مجبورم هزینه رو بگیرم چون اگه شما کالا رو نخواسته باشید و نتونم به فروشنده استرداد کنم هزینه کالا رو من باید متقبل شم . اما اکثر فروشگاههای معتبر اینجا (آمریکا) اگه کالا رو نخواسته باشین پس میگیرن. اگه لینکتون رو بفرستید و کالا قابل برگشت نباشه سعی میکنم معادل یا مشابه کالایی که میخواین رو از جای دیگه که پس بگیرن پیدا کنم و اینو با شما هماهنگ میکنم اما اگه پیدا نشه انتخاب با شماست که کالا رو بخواین و هزینه شو از قبل پرداخت کنید یا سفارش ندید.

Mahshid.moonlight

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کمتر از ۲۰۰ دلار ۲۰ درصد کامزد

بالا