برگزیده های پرشین تولز

پاسخ به اخبار کذب ضرر میلیونی از miladsharifitedi

وضعیت
موضوع بسته شده است.

moj1rayaname

Registered User
لایک‌ها
111
اخیرا فردی با یوزر miladsharifitedi با بی ادبی مطلق و اخلاق زشت از سمت یکی از بک لینک فروش های ساکن مشهد دست به یکی داده اند تا بنوعی جلوی مجموعه ما رو با نشر اکاذیب بگیرند ( دعوی خسارت معنوی محفوظ )

4741612.jpg

این کاربر با یوزر miladshrifi ( اسم جعلی و اسم واقعی چیز دیگه هست ) اتهام کذب به ما زده و باعث شده اطلاعات کاملی با همکاری پلیس فتا ازش استخراج بشود و طی 2 پرونده جداگانه از ایشون اقدام قضایی شود .

برای پیدا کردن ip این miladsharifitedi یک وبلاگ سریع ایجاد شد و همان لحظه لینک قلابی به این شخص پیام خصوصی شد تا اگر کلیک کرد ip در بیاد ...

1260412.jpg

و ایشون هم خب فکر کرد برنامه برای تلافی هست و روش کلیک کرد و ip هم مشخص شد !

9979212.jpg

5.133.176.143

خب ایشون ادعا می کرد از بکوریتی بک لینک خریده و ما کلاه برداری کردیم و شروع کرده همه تاپیک ها اینو مطرح کنه ( اینکه به کجا وصل هست هم در اومد و اونم بزودی شرح می دم )

136162323.jpg

یوزر کشف شده apptala در بکوریتی یا همان miladsharifitedi

این فرد 3 تا بک لینک خریده بود و مدعی بود 8تا خریده این البته مهم نیست خب نمی خواست بدونم کی هست
4519.jpg

جالب تر از این نتیجه خرید بک لینک ی.ع
63205-%D8%A8%DA%A9-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9.jpg

این شخص در ظاهر یه چیزی هست و در باطن چیز دیگه و پیام های دریافتی

42211-%D8%A7%D8%AF%D8%A8.jpg

اثبات خرید در تاریخ 16 اردیبهشت ساعت 18 وارد پنل شده
با آی پی که مشخص شده =

86691ip-1.jpg

زرین پال و خرید این فرد با آی پی فوق =
33707zar.jpg

نتیجه خرید بک لینک miladsharifitedi که می خواست ناجوانمردانه مارو خراب کنه با یک خرید بک لینک روی یه سایتی که اصلا در نتایج نبود
63205-%D8%A8%DA%A9-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9.jpg

نتیجه خرید بک لینک این شخص در الکسا
https://www.alexa.com/siteinfo/apptala.com

20732alexa.png

نمونه کارهای بکوریتی - بدون دخالت ما در خرید مشتری !

885750.png

نتایج خرید بک لینک از بکوریتی
هفته گذشته

744749.png

137316.png

2985917.png

5210113.png

بکوریتی - خرید بک لینک - نمونه کار

4620614.png

709325.png

8071719.png

4075012.png

574214.png

7501220.png

478913.png

5503411.png

145166.png

7006024.png

2643410.png

485457.png

دوست مشمار آن که در نعمت زند!
لاف یاری و برادر خواندگی

البته از گـوش دادن بـه سخنـان دشمنانتـان غافـل نباشــید ، آنهـا اشتباهـات شما را بـه خـوبی بیان می کننـد .

Last edited:

azarbaijan

Registered User
لایک‌ها
27
از اولش میدونستم miladsharifitedi یا همان یونس علی نژاد دروغ میگه

واقعا برات متاسفم میلاد شریفی ( یونس علی نژاد)

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
از اولش میدونستم miladsharifitedi یا همان یونس علی نژاد دروغ میگه

واقعا برات متاسفم میلاد شریفی ( یونس علی نژاد)
برای خودت متاسف باش که رفتی یوزر فیک ساختی داری طرفداری میکنی
همه جا همه کاربرا میدونن بکوریتی کلاه برداره

http://dozd.ml/بررسی-سایت-mihanbacklink-ir/

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
اخیرا فردی با یوزر miladsharifitedi با بی ادبی مطلق و اخلاق زشت از سمت یکی از بک لینک فروش های ساکن مشهد دست به یکی داده اند تا بنوعی جلوی مجموعه ما رو با نشر اکاذیب بگیرند ( دعوی خسارت معنوی محفوظ )

این کاربر با یوزر miladshrifi ( اسم جعلی و اسم واقعی چیز دیگه هست ) اتهام کذب به ما زده و باعث شده اطلاعات کاملی با همکاری پلیس فتا ازش استخراج بشود و طی 2 پرونده جداگانه از ایشون اقدام قضایی شود .

برای پیدا کردن ip این miladsharifitedi یک وبلاگ سریع ایجاد شد و همان لحظه لینک قلابی به این شخص پیام خصوصی شد تا اگر کلیک کرد ip در بیاد ...

و ایشون هم خب فکر کرد برنامه برای تلافی هست و روش کلیک کرد و ip هم مشخص شد !

5.133.176.143

خب ایشون ادعا می کرد از بکوریتی بک لینک خریده و ما کلاه برداری کردیم و شروع کرده همه تاپیک ها اینو مطرح کنه ( اینکه به کجا وصل هست هم در اومد و اونم بزودی شرح می دم )

یوزر کشف شده apptala در بکوریتی یا همان miladsharifitedi

این فرد 3 تا بک لینک خریده بود و مدعی بود 8تا خریده این البته مهم نیست خب نمی خواست بدونم کی هست

جالب تر از این نتیجه خرید بک لینک ی.ع

این شخص در ظاهر یه چیزی هست و در باطن چیز دیگه و پیام های دریافتی

اثبات خرید در تاریخ 16 اردیبهشت ساعت 18 وارد پنل شده
با آی پی که مشخص شده =

زرین پال و خرید این فرد با آی پی فوق =

نتیجه خرید بک لینک miladsharifitedi که می خواست ناجوانمردانه مارو خراب کنه با یک خرید بک لینک روی یه سایتی که اصلا در نتایج نبود

نتیجه خرید بک لینک این شخص در الکسا
https://www.alexa.com/siteinfo/apptala.com

با وکیل دنبالش هستیم !

خخخخخخخخخخ
یعنی سایت apptala برای منه؟
خوب اگر برای منه و من نتیجه گرفتم پس چرا از تو شاکی هستم و میگم بک لینکات تاثیر نداره؟
سایت من سایت فیلم و سریاله و موزیک بهتم گفتم وقتی اومدی دادگاه همونجا چلوی چشم قاضی لاگین میکنم تو سایتت تا بدونی کدوم کاربرم
میگم از تو ترسی ندارم اینم شمارمه 09303491505 همه مدارکم دارم توی سایتت هنوزم موجوده و نتونستی پیدام کنی و پاک کنی تو دادگاه لاگین میکنم تا ببینه خود قاضی

اون عکس برداشته شد و اسم ب.غ هست
ااا یعنی لو رفتم؟ هیچوقت فکر نمیکردم بتونی بفهمی من ب.غ هستم
میشه ببخشی منو؟ تولوخدا ببخش جبران میکنم :D

Last edited:

moj1rayaname

Registered User
لایک‌ها
111
خخخخخخخخخخ
یعنی سایت apptala برای منه؟
خوب اگر برای منه و من نتیجه گرفتم پس چرا از تو شاکی هستم و میگم بک لینکات تاثیر نداره؟
سایت من سایت فیلم و سریاله و موزیک بهتم گفتم وقتی اومدی دادگاه همونجا چلوی چشم قاضی لاگین میکنم تو سایتت تا بدونی کدوم کاربرم
میگم از تو ترسی ندارم اینم شمارمه 09303491505 همه مدارکم دارم توی سایتت هنوزم موجوده و نتونستی پیدام کنی و پاک کنی تو دادگاه لاگین میکنم تا ببینه خود قاضی

ااا یعنی لو رفتم؟ هیچوقت فکر نمیکردم بتونی بفهمی من ب.غ هستم
میشه ببخشی منو؟ تولوخدا ببخش جبران میکنم
:general404::general404::general404::general404: عجب !!!!!! چقدر باهوشی اجیر شده ی مدیر سایت mihanbacklink

خیلی تابلویی
mihanbacklink_hacked_all_info_now.png

رفتی به اعضای بکوریتی پیغام دادی :) اسکرین شات موجوده

Last edited:

adea1371

Registered User
لایک‌ها
217
بکوریتی بهترین سیستم بوده که تا حالا به وجود امده
و واسط بین وبمستر و خریدار است
ی برد برد متقابل است
به مدیریت و تیم این سایت تبریک میگم
به امید موفقیت همه استارتاپ های نوپا

اگه خرید بک لینک از بکوریتی مشکل داره پس از تمام سایت های بک لینک فروش مشکل داره
به امید روزی که رقبات سالم جای رقابت ناسالم تو ایران بگیره

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
بکوریتی بهترین سیستم بوده که تا حالا به وجود امده
و واسط بین وبمستر و خریدار است
ی برد برد متقابل است
به مدیریت و تیم این سایت تبریک میگم
به امید موفقیت همه استارتاپ های نوپا

اگه خرید بک لینک از بکوریتی مشکل داره پس از تمام سایت های بک لینک فروش مشکل داره
به امید روزی که رقبات سالم جای رقابت ناسالم تو ایران بگیره
اره اره خیلی خوبه
سایت من سایت فیلم و موزیکه اکثر کلمات صفحه دوم بودم تو کلمه دانلود فیلم با لینک مستقیم
بعد از خرید بک لینک رفتم صفحه 6 و 7
لینکارو میاره تو js میزاره که دیده نشه گوگلم این کارو میکنه

adea1371

Registered User
لایک‌ها
217
اره اره خیلی خوبه
سایت من سایت فیلم و موزیکه اکثر کلمات صفحه دوم بودم تو کلمه دانلود فیلم با لینک مستقیم
بعد از خرید بک لینک رفتم صفحه 6 و 7
لینکارو میاره تو js میزاره که دیده نشه گوگلم این کارو میکنه

روی حرف که عزیزم نمیشه
شما لینک سایتت بده کلمات بگو اینجا همه وبمستر هستند با بچه مدرسه ای که طرف نیستید با چهارتا بررسی معلوم میشه

بعد هم ی سوال شما از کجا میدونی به خاطر بک لینک است ؟
سئو یه علم هست که با احتمالات طرف هستید
یعنی خود سئو یعنی احتمالات بک لینک که جای خودش داره

بک لینک خریدن خودش یه علمه اگه علم چیزی نداریم بهتر سکوت کنیم .... ( علم سئو احتمالات )

اگه قرار باشه با ساخت ی وبلاگ پورن روی بگلفا مدیر بلگفا را بگیرن که نمیشه گلم
بلگفا یا بکوریتی ی سیستم کل به جز که با توجه به ماهیت بکوریتی این سیستم بچه بازی نیست
و قرار نیست ی نفر با خرید بک لینک ( هنوز مشخص نیست حرف شما با دادن آدرس مشخص میشه )
و عدم نتیجه بگه این سیستم مشکل داره

Last edited:

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
روی حرف که عزیزم نمیشه
شما لینک سایتت بده کلمات بگو اینجا همه وبمستر هستند با بچه مدرسه ای که طرف نیستید با چهارتا بررسی معلوم میشه

بعد هم ی سوال شما از کجا میدونی به خاطر بک لینک است ؟
سئو یه علم هست که با احتمالات طرف هستید
یعنی خود سئو یعنی احتمالات بک لینک که جای خودش داره

بک لینک خریدن خودش یه علمه اگه علم چیزی نداریم بهتر سکوت کنیم .... ( علم سئو احتمالات )

اگه قرار باشه با ساخت ی وبلاگ پورن روی بگلفا مدیر بلگفا را بگیرن که نمیشه گلم
بلگفا یا بکوریتی ی سیستم کل به جز که با توجه به ماهیت بکوریتی این سیستم بچه بازی نیست
و قرار نیست ی نفر با خرید بک لینک ( هنوز مشخص نیست حرف شما با دادن آدرس مشخص میشه )
و عدم نتیجه بگه این سیستم مشکل داره
حرف های شما درست من هم اصلا نمیگم سایتم به خاطر بکوریتی نابود شد بلکه میگم گذاشتن لینک ما مشتریا داخل js که تو گوگل ارزشی نداره یعنی کلاه برداری

در مورد دادن آدرس سایت هم نمیدم چون دیدی که میره تو پنل میگرده پیدا میکنه هم حسابمو میبنده هم فردا مدرکی ندارم چون ایشون شکایت کرده و فردا جلوی قاضی باید لاگین کنم تا ببینه بک لینک از ایشون خریدم
الانم رفته سایت https://apptala.com پیدا کرده میگه مال منه ! خوب دیوانه رتبه این سایت به این خوبی اگه مال من بود چرا از تو شاکی بودم ؟
مدیر اپ طلا هم نتونستم پیداش کنم که بگم بیاد شکایت کنه چون ایشون بهش تهمت زده

azarbaijan

Registered User
لایک‌ها
27
حرف های شما درست من هم اصلا نمیگم سایتم به خاطر بکوریتی نابود شد بلکه میگم گذاشتن لینک ما مشتریا داخل js که تو گوگل ارزشی نداره یعنی کلاه برداری

در مورد دادن آدرس سایت هم نمیدم چون دیدی که میره تو پنل میگرده پیدا میکنه هم حسابمو میبنده هم فردا مدرکی ندارم چون ایشون شکایت کرده و فردا جلوی قاضی باید لاگین کنم تا ببینه بک لینک از ایشون خریدم
الانم رفته سایت https://apptala.com پیدا کرده میگه مال منه ! خوب دیوانه رتبه این سایت به این خوبی اگه مال من بود چرا از تو شاکی بودم ؟
مدیر اپ طلا هم نتونستم پیداش کنم که بگم بیاد شکایت کنه چون ایشون بهش تهمت زده

تو چرا انقدر ساده ای خب تاپیک اثبات کرده تو آی پی که داشتی 5.133.176.143 بوده و خب راحت یوزرتو در آورده و مشخص شده سایت apptala.com مال تو بوده خریدتم در آورده .. و 25روز پیش خرید کردی واسه یه سایت اسپم ( آپ طلا فیدخوانه چیه بررسی نکردم ولی پست اسپم میکنه سایت دیگری آی فریم باز میکنه ) و حالا این سایت آشغال با همین بک لینک های قدرتمند بکوریتی گرفته .. اینو پیش بینی نکرده بودی که واسه سایت اسپم خرید کنی روی اونم اثر بزاره .. از طرفی تو چرا در مقابل این تاپیک برداشتی زدی میهن بک لینک خیلی خوبه و من تا ادرس سایت dozd.ml رو دادی چک کردم به محض ارسال پست به سایت dozd.ml زیر پست خودت 14تا کامنت یهو سبز شد!!!!!!!! همه گفتن مشتری میهن بک لینک بودن .. من نمیدونم این همه مشتری میهن بک لینک چطور در عرض 1دقیقه پیدا شدند برای تظر گذاشتن .. خلاصه تو اجیر شده ی میهن بک لینک هستی مشخصه اومدی بک لینک های بنجل میهن بک لینک رو با تخریب بکوریتی تاپ کنی میخوای میهن بک لینک رو تحلیل کنم بکلینک هایی که میفروشه ؟ اره تاپیک میزنم الان تحقیق می کنم .. تو چند سالته که نمی دونی دادگاه مهدکودک نیست کامپیوتر ببری :) پلیس فتا اسناد میگیره پرونده میکنه اینطور نیست که بری دادگاه کامپیوترو ببری پیش قاضی روشن کنی :D

Last edited:

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
تو چرا انقدر ساده ای خب تاپیک اثبات کرده تو آی پی که داشتی 5.133.176.143 بوده و خب راحت یوزرتو در آورده و مشخص شده سایت apptala.com مال تو بوده خریدتم در آورده .. و 25روز پیش خرید کردی واسه یه سایت اسپم ( آپ طلا فیدخوانه چیه بررسی نکردم ولی پست اسپم میکنه سایت دیگری آی فریم باز میکنه ) و حالا این سایت آشغال با همین بک لینک های قدرتمند بکوریتی گرفته .. اینو پیش بینی نکرده بودی که واسه سایت اسپم خرید کنی روی اونم اثر بزاره .. از طرفی تو چرا در مقابل این تاپیک برداشتی زدی میهن بک لینک خیلی خوبه و من تا ادرس سایت dozd.ml رو دادی چک کردم به محض ارسال پست به سایت dozd.ml زیر پست خودت 14تا کامنت یهو سبز شد!!!!!!!! همه گفتن مشتری میهن بک لینک بودن .. من نمیدونم این همه مشتری میهن بک لینک چطور در عرض 1دقیقه پیدا شدند برای تظر گذاشتن .. خلاصه تو اجیر شده ی میهن بک لینک هستی مشخصه اومدی بک لینک های بنجل میهن بک لینک رو با تخریب بکوریتی تاپ کنی میخوای میهن بک لینک رو تحلیل کنم بکلینک هایی که میفروشه ؟ اره تاپیک میزنم الان تحقیق می کنم .. تو چند سالته که نمی دونی دادگاه مهدکودک نیست کامپیوتر ببری :) پلیس فتا اسناد میگیره پرونده میکنه اینطور نیست که بری دادگاه کامپیوترو ببری پیش قاضی روشن کنی :D
اولندش که تو انقد بدبختی که با یه یوزر دیگه میای حرف میزنی از ترست
دوم اینکه خوب دیوانه میگم این سایت اپ طلا برای من نیست من اصلا از همون شبی که توی تاپیک وبمسترا فهمیدم میتونی با ip بفهمی من کدوم یوزرتم اصلا توی سایتت لاگین نکردم
دوم اینکه خوب جیگر پلیس فتا وقتی بگه این سایت برای تو هست و تو از اینجا لینک خریدی من میگم نه این یوزر و رمز منه اینم سایتی که برای لینک خریدم و اینم کارتم که پرداخت کردم همه چی با مدرک
این میهن بک لینک هم که میگی اصلا من نمیشناسم کیه و چیه
برو خدا شفات بده :D:D:D

black-black

Registered User
لایک‌ها
227
متاسفانه فروم بچه بازی شده.
در مورد هر دوطرف عرض میکنم

moj1rayaname

Registered User
لایک‌ها
111
885750.png

نتایج خرید بک لینک از بکوریتی

744749.png

137316.png

2985917.png

5210113.png

4620614.png

709325.png

8071719.png

4075012.png

4562318.png

574214.png

7501220.png

478913.png

5503411.png

638042.png

145166.png

416881.png

7006024.png

8288623.png

1223322.png

2643410.png

485457.png

2316921.png

moj1rayaname

Registered User
لایک‌ها
111
خرید فیلم
60965backority-backlink.png

بعضی از عنوان ها مشابه هستند ( مثل طلایاب فلزیاب و .. ) هر عنوان مربوط به یک خریدار هست و فقط از هر سایت فقط 1 نمونه انکرتکست آورده شده است .https://backority.ir

نمونه کار خرید بک لینک

8720add-backlink-1024x557.png

اولین بار در ایران با پنل اختصاصی ، بک لینک seo شده خریداری کنید ..

link1.png

رسیدن به لینک 1 گوگل در چند ماه گذشته

link2.png

بررسی جایگاه سایت شما ( رایگان ) به تعداد خرید های بک لینک

آنالیز جایگاه سایت مشتری پس از خرید بک لینک از ما کاملا اتوماتیک می باشد.

link4.png

برای اولین بار در “ایران” پیشرفت و رضایت در نتایج گوگل ، برای تمام مشتریان ما رقم میخورد

جاهای دیدنی دبی
6021116.png

فلزیاب
5084817.png

تور ارزان مشهد
8930134.png

امنیت شبکه
6876414.png

اقامت سرمایه گذاری
713541.png

اقامت دائم
177202.png

سرویس اسانسور
2831215.png

فلزیاب ( سایت دیگری هست و با فلزیاب چند نمودار بالاتر ارتباطی ندارد)
6628413.png

فروش فلزیاب ( به 2 تا نمودار بالاتر ارتباطی ندارد و سایت سوم در این موضوع است)
1956727.png

لوازم یدکی کیا
6471033.png

دوره mba
7627432.png

کتاب های کنکور ترکیه
4329531.png

بیمه باربری سامان
1120118.png

کار درمانی
209874.png

کارگو
2279020.png

خرید ملک در ترکیه
850525.png

لیفت بینی
9311730.png

دکل مخابراتی
128207.png

فروش قطعات الکترونیکی
4526728.png

طراحی سایت
204089.png

خرید اسباب بازی
7524123.png

خرید لباس سوپرمن
1745026.png

ساعت بن تن
4546235.png

نمودار های بالا مربوط به محیط و پنل کاربری بکوریتی می باشد و کاملا رایگان در اختیار خریداران می باشد .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا